ONROERE ONRC - jp* INTERHUIS ONROERENDGOED onroerendgoed W dev makelaardij de vl ietstede b.v. Huizenwinkel M^mak onroer in onroerende goederen Leidseweg 37 - Voorschoten Tel. 01717-4684* Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen en taxatatie? van onroerende goederen. TE KOOP ZOETERWOUDE-DORP Burg. Wapstraat. Perfect onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin op het zuiden, schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: entree, toilet met fontein, woonkamer met half open keuken en bar. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel, berg ruimte en c v -ruimte Vraagprijs 198.000.- k.k. Kerklaan. Goed onderhouden herenhuis met schuur, c.v.-gas, voor- en vrije zeer diepe (19 m) goed aange legde achtertuin (Z). Ind. beg. gr.: entree, toilet met fontein, woonkamer met open keuken. 1 e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 206.000,- lek. Burg. Brandstraat. Rustig gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met voor-, zij- en achtertuin, schuur, achterom en c.v.-gas. (totaal grondopp. 402 m2) Ind. beg.gr.: entree, woonkamer, open keuken met afzuigkap en elektr. kookplaat, toilet met fontein. 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en aansl. wasmachine, ruime berging. Vraagprijs 218.000,- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en cv.-gas. indeling begane grond: entree, hal met plavuizen, toilet en fontein, moderne keuken met schrootjesplafond, woonkamer met open haard, 1 e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche, 2e verdieping: overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, hobbyruimte en veel berging. Vraagprijs 236.000.- k.k. J. A. de Gravenlaan. In perfecte staat van onderhoud verkerend herenhuis met voor- en achtertuin (west), schuur en c.v.-gas, indeling begane grond: entree, gang met toilet, T-vormige woonkamer met plavui- zenvloeg (mog. voor open haard), half open keuken, 1e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: studeerkamer met dakkapel, hobbyruimte met dakraam, veel berging. Vraagprijs 1239.000,- k.k. Burg. Hemmingsonstraat. Uitstekend onderhouden herenhuis met z.g.a.n. stoffering, stenen schuur, c.v.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg. gr.: entree, ruime woonkamer (beide voorzien van parketvloer), keuken, toilet met fontein, kelderkast. 1e verdieping: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, c.v.-iuimte, 4e slaapkamer met velux dakraam en veel bergruimte. Vraagprijs 235.000.- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. beg. grond: T.-woonkamer met parketvloer en open haard, half open keuken, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel en berging. Prijs n.o.t.k. J.A. de Gravenlaan. Riant aan water gelegen goed onderhouden hoekdrive-in-herenh. met groot stuk grond 600 m2 en c.v.-gas. indeling begane grond: hal, garage, toilet en fontein, hobbykamer. 1 e verdieping: hal, ruime living, grote keuken. 2e verdieping: 3 ruime slaapkamers (waarvan 1 met balkon), badkamer met ligbad en 2e toilet en vaste wastafel, cv-ruimte en veel berging. Vraagprijs f 285.000,- k.*. De Loethe. Goed onderhouden herenhuis met c.v.-gas, gasboiler, schuur, voor- en achtertuin (zuid). Ind. beg.gr.: entree, hal, toilet en fontein, keuken, woonkamer met open haard 1e verd.: hal, 2 ruime slaapka mers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: hal, 3e toilet en fontein, 2 ruime slaapkamers met wastafels, c.v.-ruimte. De vloeren van de begane grond zijn voorzien van natuursteen (leisteen). Vraagprijs 297.500.- k.k. Loethe. Rustig gelegen, subliem onderhouden royaal herenhuis met garage, voor- en achtertuin pal op het zuiden en c.v.-gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer, eetkeuken met alle apparatuur, gang en toilet. 1 e verd.: 2 grote slaapkamers, prachtig betegelde badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet. 2e verd.: 2 grote slaapkamers. Het qehele huis.is voorzien van dubbele themopane beglazing en bevat vele extra's. Vraagprijs 329.000,- k.k. Klaverwydenstraat. Twee onder 1 kap herenhuis L-vormige woonkamer, luxe American keuken^u* OV Viite met ligbad en aparte douche, wastafel 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel .__r- en achtertuin (W). Ind. beg. gr.: hal, iitein. 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer Vraagprijs 375.000 k.k. WLÈw de vliet "vNetstede b v Brengt uitsluitend de opdracht gever 1,23 pet courtage in rekening ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Ruim klassiek geheel vrijstaand herenhuis in nieuw bungalowwijkje, grond opp. 600 m2. Ind. beg.gr.: grote woonkamer en su!te, keuken, bijkeuken, douche, gang, toilet. 1 e verd.: 3 grote slaapkamers, waarvan 1 met balkon en ruime zolder. Vraagprijs 298.000.- k.k. Johan Frisostraat. Perfect onderhouden dakterraswoniro met grote inpandige garage, aparte schuur, royale achtertuin (ZW), achterom, c.v.-gas en boiler sj.gr.: L-vormige living (54m2) met open haard, luxe American keuken met alle app., ruime 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte massage douche en 2 wastafels,^ ^JjVibilet. 2e verd.: 4e grote slaapkamer met dakterras, aparte douche en wasruimte, c.v.-ruimte. Het puceel is voorzien van thermopane beglazing en zonwering. Vraagprijs 395.000.- k.k. Servatiusstraat. Uitstekend onderhouden, landelijk gelegen hoekherenhuis met 2 garages, grote stenen schuur (6x4), voor- en achtertuin met groot terras (ZW) en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal met open hard houten trap, grote living (40m2) met plavuizen vloeren aluminium schuifpui (thermopane), open luxe keuken met complete apparatuur en parketvloer, toilet en wastafel. 1 e verdieping: 3 ruime slaapkamers, 2e toilet, groot zonnebalkm (6x3,5), badkamer met ligbad en wastafel. 2e verdieping: 2 slaapkamers met dakkapel en veel bergruirwl. Het perceel is voorzien van vele extra's. Prijs n.o.t.k. makelaardij de vlietstede b.v. Uw makelaars nieuwe stijl Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684* Te koop van particulier: WOONHUIS IN LEIDEN Ind.: hal, gang met lambrizering, woonkamer, keuken, toilet, terras met tuin. 1e etage: 2 slaapkamers, toilet. 2e etage: zolder met 1 slaapkamer en 'n vliering. Inl. telefoon 071-893890. Vraagprijs 150.000.- Bezichtigen na afspraak. De Vereen. Ncd. Makclaarsbureaux ZOETERWOUDE Hoge Rijndijk 60. Vrijstaand worm huisje met rondom tuin, o.a. groente tuin, kas en schuur. Zeer landelijke ligging. Ind. kamer en suitee, eet keuken met nieuw keukenblok, bij keuken. Ie et. royale zolderruimte en 2 slaapkamers. CV-gas. Geen vrije vestiging. f 190.000,- rvstniat 63. Oexstgeest, U-I. 071-152540 Ml Direktie: JJV. Lancet, makelaar Lojj. LEIDERDORP Groot, 8 jaar oud, kantoorgebouw, woning, grote bedrijfs hal, 200 m2 grond die bebouwd mag worden. Veel parkeerruimte. 850.000.- k.k. KOUDEKERK a/d RIJN Beneluxstraat. Groot, modem hoek herenhuis met aan 3 zijden tuin, grote garage. Grote woonkamer, 3 slaapka mers, badkamer, grote zolder, CV-gas. 198.000,- k.k LEIDERDORP/LEIDEN Hier hebben wij nog enige geschakelde semi-bungalows te koop, bij de Rijn gelegen. Gelegenheid om boot te meren, directe verbinding met Kager- en Braassemer- plassen. Vanaf 355.000.- te huur Leiderdorp Louise de Colignystraat 23 m2 moderne kantoorruimte 417 per maand. Hoofdstraat. Opslag/werkruimten met showroom en kantoren. Ook apart te huur. Huurprijs n.o.t.k. Op de meeste woningen is 108% financiering mogelijk. B.V. Hoofdstraat 248, Leiderdorp, teleloon 071-892551. WASSENAAR TER WEERLAAN 100. Op uitstekende stand gelegen 3/4 kamerappartement met 2 balkons en vrij uitzicht in een rustige buitenwijk van Wassenaar. Indeling: entree, toilet, keuken, badruimte met aansl. w/a woonkamer. 2 ruime slaapkamers. Zeer ruime berging. Servicekosten 65,- per maand incl. brand- en glasverz. Het geheel is zeer goed onderhouden. Vraagprijs: 159.000.- k.k. Makelaardij ROMEYN B.V. Leiderdorp. Rosenburg. Hoekwoning met voor- en achtertuin, CVgas/schuur. Inde ling: woonkamer met open haard, moderne keuken, 4 slaap kamers, badkamer met ligbad, doka. De woning is goed on derhouden. f. 230.000,- K.K. Leiderdorp. Van Geerstraat. Hoekhuis met 3 zijden tuin, garage, tuinkamer (5 x 6 m), geschikt voor hobby/kantoor, woonkamer, 4 slaapkamers, 2e toilet, douche. Goed onderhouden. f. 248.000,- K.K. Leiden. S. van Houtenplein. Nabij vaarwater (met open verbinding naar de Kaag), ge legen moderne schakelwoning met CV gas, garage, ruime woonkamer, moderne keuken, 3 slaapkamers, 2 badkamers, mogelijkheid tot het huren van een ligplaats noor motor- of zeiljacht. f. 412.000,- K.K. Leiden. Jos. Haydnlaan. Zeer rustig gelegen tweekamer-appartement op de eerste etage. Indeling: entree, hal, berging, doucheruimte met toilet, woonkamer, slaapkamer, keuken, balkon. f. 108.000,- K.K. Leiden. Paramaribostraat. Vierkamer-appartement met 2 balkons, CV gas, gelegen op de eersfe etage. Indeling: woonkamer (6,5 x 3,5 m), moder ne keuken, 3 slaapkamers, doucheruimte.'Schitterend uit zicht over de Zijl. f. 145.000,- K.K. Hazerswoude (dorp). Albert Cuypstraat. Vrij gelegen hoekwoning met 3 zijden tuin. garage, nieuwe CV gas, ged. thermopane, woonkamer met halfopen keu ken, 4 slaapkamers diverse bergingen, f. 245.000 - K.K. Zoeterwoude (dorp). Burg. Van Gilsstraat. Moderne tussenwoning met voor- en achtertuin, CV gas, schuur, woonkamer met open keuken, 4 slaapkamers, doucheruimte, veel bergruimte, zeer goed onderhouden. f. 195.000,- K.K. Zoeterwoude. Diverse moderne tussenwoningen voorzien van CV gas, voor- en achtertuin, 4/5 slaapkamers, badkamer. Spoedig leeg te aanvaarden. Vanaf f. 209.000,- K.K. Roelofarendsveen. P. v. d. Veldenstraat. Aan plantsoen gelegen eengezinswoning met voor- en ach tertuin, schuur, woonkamer, keuken, 4 slaapkamers, doucheruimte. Direkt leeg te aanvaarden. f. 178.000,- K.K. Nieuwe Wetering. Voorweg. Prachtig vrijstaand landhuis, zeer rustig gelegen tussen Kaag Brasem; rondom tuin, schuur, CV gas,L-vormige woon- moderne keuken, 2/3 slaapkamers, badkamer. zolder. f. 425.000,- K.K. MAKELAARSKANTOOR Roelofarendsveen Langeweg 86, vrijstaande villa en garage. Ind.: L-vormige woon-eetkamer, half open keuken incl. alle apparatuur, bijkeuken, toilet, 1 e etage: studeerkamer, 2e badkamer, 2 slaapkamers, ouderslaapkamer en luxe badkamer. Vlie ring over gehele huis. Dit pand verkeert in prima staat van onderhoud, is voorzien van extra carport. Vraagprijs f 648.000,- Nieuwe Wetering Voorweg 111, vrijstaande villa en garage. Ind.: grote L- vormige woon-eetkamer en open haard (ca. 60 m2), zeer grote moderne keuken incl. inbouwapparatuur, berging, fraai zonneterras, grote tuin op het zuiden, 1e etage: grote slaapkamer, 3 slaapkamers, badkamer met bad, toilet. Het pand is rustiek gelegen aan vaart, geen ver keer. Vraagprijs f 450.000,- Oegstgeest Pr. Kennedylaan 1313-kamer serviceflat, 3e etage. Ind.: L-vormige woon-eetkamer, royale slaapkamer, moderne keuken, toilet, badkamer en ligbad, groot balkon op het zuiden, c.v.-blok. Vraagprijs f 240.000,- Leiden Van der Waalsstraat 22, eengezinswoning, 4 kamers. Ind.: woon-eetkamer, nieuwe keuken en toilet, dou che. 1 e etage: 2 grote slaapkamers, 1 kleine kamer, toilet, balkon, vaste trap naar zolder over gehele huis, zonnige achtertuin met achteruitgang. Het geheel verkeert in pri-l ma staat van onderhoud. Vraagprijs f 197.500,- Lingestraat 1 Eengezinswoning, 4 kamers. Ind.: hal, ruime woon-eet kamer en open haard, keuken, toilet, 1e etage: 3 slaap kamers, badkamer en ligbad, zolderetage, grote voor-, zij- en achtertuin. Dit pand verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs f 255.000,- FR1SIA MAKELAARS TEL: 071-144041 Bezoek onze Huizenwinkel met FOTOPRESENTATIE op de Oude Vest 55 hoek Lange Mare waar ook de nieuwé woongids voor U klaar ligt. TE KOOP LEIDEN Nabij Lammenschans. Zeer mooie eengezinswoning met voor- en achtertuin c.v. gas. grote woonkamer, zeer luxe keuken met alle inbouwapparatuur en aparte eethoek. 1 e etage: 3 slaapkamers, mooie badkamer. Vraagprijs 198.000.- k.k. Medusastraat. Zeer mooie hoekwoning met tuintje op Z., zeer fraaie woonkamer met open trap, luxe eiken keuken met diverse inbouwapparatuur, toilet, douche, bijkeuken. 1 e etage: zeer ruime overloop met veel bergruimte, 2 zeer royale slaap kamers, c.v. gas. Vraagprijs 136.000.- k.k. Pieter de la Courtstraat. Leuke eengezinswoning met tuintje, ruime woonkamer en suite. 1e etage: 2 zeer royale slaapkamers. Vraagprijs 135.000.- k.k. Morsweg. Zeer goed gebouwde middenwoning met tuin en achterom, c.v. gas. Ind.: mooie grote woonkamer met parket en open haard, ruime moderne keuken, bijkeu ken en schuur. 1e etage: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e etage: zolder over het gehele pand. Vraagprijs 185.000.- k.k. Onze winkel is ook zaterdags geopend van 1 tot 4 2e Binnenvestgracht 12-12a. In uitgaanscentrum gelegen grote bedrijfsruimte met bovenwoning. Ind.: 1e etage: 2 zeer ruime kamers, keuken, douche, toilet, balkon. 2e etage: grote overloop, 2 kamers. De parterre mag tot café/bistro of iets dergelijks verbouwd worden. Tekeningen aanwezig. Vraagprijs f 129.000,- k.k. Mooi nieuw woonhuis. Ind.: ruime woonkamer met plavuizen en open haard, open keuken. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e etage: grote zolderka mer met grote berging. Incl. thermopane beglazing, c.v.-gas, carport, alle vloerbe dekking. Vraagprijs f 255.000.- k.k. Hansenstraat. Verhuurde benedenwoning met lege, goed verbouwde bovenwo ning. Vraagprijs f 135.000,- k.k. Centrum. Grote stadswoning met vernieuwd dak, ind.: grote L-kamer, keuken plaatsje, 1e et.: 2 slaapkamers, ruime douche/toilet, 2e et.: grote zolder met slaap kamer en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Vraagprijs f 129.000,- k.k. VERZEKERINGEN Uw verzekeringspakket kunt u bij ons sluiten of laten aanpassen Maresingel. Woonhuis met flinke tuin, grote woonkamer, keuken, toilet, te etage: ruimte voor 2 3 kamers. Vraagpr|js f w ooo k Merelstraat 9. Middenhuis met voor- en achtertuin. Ind.: hal, gang, toilet, ruime woonkamer en suite met openslaande deuren naar leuke tuin (10 m), keuken. 1 e et.: kamer en suite, keuken, douche, toilet, 2e etage: zolder met 2 ruime kamers, veel bergruimte. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Vr.pr. f215.000,- k.k. Nabij Maresingel. Geheel verbouwd hoekhuis met schuur, plaats en dakterras, c.v.-gas, L-woonkamer met plavuizen, nieuwe uitgebouwde keuken. 1 e etage: 3 slaapkamers. Vraagprijs f 140.000,- k.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Aan het water gelegen leuke eengezinswoning. L-woonkamer, ruime keuken, douche, toilet, mooie tuin aan water. 1e etage: 3 slaapkamers. Vraagprijs f 149.000,-k.k. HYPOTHEKEN V.A. 7,8 PCT. RIJNSBURG Vinkenweg. Halfvrijstaand woonhuis op 360m2 grond, zeer landelijk gelegen. Zeer grote woonkamer ruime eetkeuken. 1e etage: 2 zeergrote slaapkamers, mogelijk heid voor het maken van meerdere. 2e etage: zolder. Vraagprijs f 200.000,- k.k. NOORDWIJK LEIDERDORP Vraagprijs 40.- per m2 Royaal vooroorlogs hoekhuis met voor-, zij- en zeer diepe achtertuin op ZW. Woonkamer en suite, openslaande deuren, 3 grote slaapkamers, douche met 2e toilet, zeer grote zolder. Vaste prijs 210.000,- k.k. Julianastraat 53. Wegens omstandigheden. Fraai verbouwd woonhuis met voor- en achtertuin, schuur en GARAGE, nieuwe CV-installatie. Ind.: nieuw entree met schoonmetselwerk, toilet, T-vormige woonkamer met grenen plafond, open hard houten spiltrap naar 1 e et. waarop 3 slaapkamers, geheel nieuwe badkamer, 2e et.: grote slaapkamers met dakkapel. Nieuwe bedrading, mahonie binnendeuren. Aan vaarding direkt. Vraagprijs f275.000,- k.k. FINANCIERINGEN TE KOOP GEVRAAGD: A. Woningen TOT f 250.000,- B. (HALF) VRIJSTAANDE WONING TOT f 500.000,- C. FLATS IN DIV. PRIJSKLASSEN D. BOUWGROND. Van der Voort en van Beek's

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 32