Nog steeds onenigheid in zaak-Daey Ou wens eidse agenda mmnsL Jaarverslag bibliotheek: meer lezers en meer boeken Vrolijk naar Zoeterwoude 'Mooie Helena' slecht gezongen Nu voor centrale raad van beroep: Burgerlijke Minister opent Leidse conferentie ZATERDAG 16 SEPTEMBER 1978 LEIDEN- Het aantal lezers van de Leidse Openbare Bibliotheek blijft stijgen. De stijging zette in toen de wet op het openbare bibliotheek-werk in 1975 van kracht werd. De wet bepaalde dat lezers onder de 17 jaar gratis boe ken mochten lenen. Ook het boekenbezit van de biblio theek nam vorig jaar nog toe, zo schrijft directeur Hariot in het jaarverslag van de Openbare Bibliotheek over 1977. Wat cyfers: Het aantal ingeschre ven lezers steeg in vier jaar tijd -van '73 tot '77- van 16.000 naar 25.281. Het aantal uitleningen bedroeg vorig jaar 1.138.643, dat is een stijging van ruim 64 pro cent ten opzichte van 1973. Het aantal boeken waarover hoofd bibliotheek (Breestraat) en de zes filialen (Plantage, Houtkwartier, Noord, Steenschuur en Zuid- West) vorig jaar konden beschik ken bedroeg 202.721 stuks. Het aantal boeken steeg evenredig met het aantal lezers met onge veer 64 procent. Uit dit alles blijkt dat per 31 de cember van het vorig jaar ruim 25 procent van de Leidse bevolking bij de Openbare Bibliotheek was ingeschreven en dat er gemid deld 45 boeken per persoon per jaar werden uitgeleend. Ondanks het nog steeds stijgende gebruik kon de personeelsbezet ting mede als gevolg van de be zuinigen bij CRM niet worden uitgebreid. Ook hadden enkele filialen van de bibliotheek met ruimtegebrek te kampen. Zo moest het filiaal Houtkwartier noodgedwongen een "boekenstop" invoeren en moest de afdeling Steenschuur een deel van de beperkte loop ruimte opofferen aan boeken rekken. De ruimteproblemen zullen grotendeels tot het verle den behoren als de nieuwe biblio theek bij de Burcht eind 1980 in gebruik wordt genomen. Om verbetering te brengen in "het a-sociale gedrag van een aantal lezefs, dat verzuimt geleende boeken terug te brengen en het aantal boekendiefstallen gedu rende de uren van openstelling te beperken" werd een aantal maat regelen genomen, zo staat in het jaarverslag. Zo worden niet teruggebrachte boeken bij de lezers opgehaald, moet de lezer zich legimiteren bij inschrijving en worden lezers van de hoofdbibliotheek verzocht hun tassen tijdens hun verblijf in het gebouw in een speciale kast te zetten. UTRECHT - "Een ambtenaar m de functie die de heer Daey Ouwens bekleedde, is een gezagsdrager, een autoriteit. Hij moet overwicht hebben en leiding kunnen geven. Hij moet de deskundigheid bezitten om zo'n bedrijf als de Groenoordhal te leiden. Die deskundigheid mag hij niet verwachten bij de wethouder, hij kan niet terugvallen op het stadhuis, hij moet in zeer grote mate zelfstandig zijn. Met die maat is de heer Daey Ouwens gemeten, dat loopt als een rode draad door ons rapport heen. En aan die maat heeft de heer Daey Ouwens naar onze mening niet kun nen voldoen". Dat zei mr. C. J. Woudstravoorzitt- ter van de onafhankelijke com missie van onderzoek in de kwes tie -Daey Ouwens, gisteren voor de centrale raad van beroep waar de zaak diende. T.C. Daey Ou wens was in de eerste helft van de jaren zeventig directeur van de Leidse Groenoordhal. Begin 1974 werd hij geschorst door het toenmalige college van B en W omdat er toenemende wrevel bij de gebruikers van de hal (o.a. de veehandel) zou zijn over de wijze waarop hij functioneerde. Een onafhankelijke commissie (de commissie-Woudstra) onder zocht de zaak langdurig en kwam tot de conclusie dat het Daey Ouwens aan voldoende tact ont brak. Zij adviseerde B en W hem "eervol ontslag" te verlenen, het geen gebeurde. Vorig jaar boog het ambtenarengerecht zich over de affaire en verklaarde het ont slag nietig omdat de aangedragen feiten er niet zwaar genoeg voor waren. Gisteren diende de zaak in hoger beroep. Aanval De gemeente Leiden, had bij mon de van raadsman dr. Van der Horst, de heer Woudstra ge vraagd voor de centrale raad van beroep als getuige op te treden, omdat eerder voor het ambtena rengerecht de advocaat van Daey Ouwens, mr. Van Andel, een zwa re aanval had gedaan op de werkwijze van de commissie- Woudstra. De advocaat had haar gebrek aan diepgang verweten. ("Er zijn klachten gezocht, niet onderzocht"). Mr. Woudstra verklaarde dat het onderzoek naar zijnj»ening de toets der kritiek kon^foorstaan. "We hebben zeven getuigen van Daey Ouwens gehoord en zes van het college van B en W en daar naast nog enige. Onder ede kon den we hen niet horen. We zijn uitgegaan van de betrouwbaar heid van de getuigen. We hebben hun getuigenissen onderling vergeleken en met de stukken". Mr. Van Andel: "Waarom hebt u een kleine twintig door Daey Ouwens opgegeven getuigen niet gehoord?" Mr. Woudstra: "Omdat die lijst ons pas bereikte toen het onderzoek al was beëindigd. Bovendien troffen we op die lijst alleen maar mensen aan die in de periferie van de Groenoordhal stonden. Het zou het onderzoek met ten minste een half jaar hebben ver lengd". Mr. Van Andel: "Niemand buiten de commissie wist dat het onder zoek al beëindigd was". Dr. Van der Horst wees de kritiek van Daey Ouwens raadsman op de werkwijze van de commissie als "onwaarachtig" af. Hij haalde de verklaringen aan van Wolf slag,Biegstraaten, Batenburg, Van Zijp, De Raat, De Vos, Mili- kan en Harland om duidelijk te maken dat Daey Ouwens op tal van punten was tekortgeschoten De heer Daey Ouwens is er on danks zijn ijver en toewijding niet in geslaagd een acceptabele figuur voor de hal-gebruikers te zijn. Men kan al die dingen in het rapport wel kleinigheden noe men, maar al die kleinigheden bij elkaar verstoren de dienst". Hij verweet het ambtenarengerecht vorig jaar louter op de op zichzelf staande gegevens te hebben gelet en niet op de samenhang der din gen. Mr. Van Andel betoogde dat de ge meente Leiden zich in deze zaak niet gehouden had aan een artikel in het ambtenarenreglement dat zegt dat klachten over een amb tenaar hem terstond schriftelijk moeten worden voorgelegd. "Men heeft Daey Ouwens ge schorst op basis van niets en daarna is men er de bewijzen bij gaan zoeken. De commissie bezat ook geen klachten toen zij aan de slag ging, zij is in het algemeen gaan grasduinen. Dat heeft het mijn cliënt oèk zo moeilijk ge maakt. Hij wist niet waartegen hij zich verweren moest". Dr Van der Horst "Men heeft des tijds ingestemd met de procedu- Mr. M. Vrolijk (archieffoto) ZOETERWOUDE - De com missaris van de koningin voor Zuid Holland, M. Vrolijk, brengt maandag een bezoek aan Zoeterwoude. Om 10 uur 's ochtends wordt Vrolijk door het gemeentebestuur op het gemeentehuis ontvangen, waarna richting Hoge Rijn dijk wordt gegaan. Om 11.30 uur zal de Commissaris van de Koningin het bedrijf Ma- cropa bezoeken. De lunch om 1 uur wordt gebruikt in het verenigingsgebouw, vervol gens wordt een boottocht gemaakt door de Weipoortse Vliet en de Noord Aa, waarbij een bezoek wordt gebracht aan het bedrijf van J. Slin gerland. Tenslotte gaat het gezelschap kris kras door het dorp rich ting Westeinde II waar men de bouwwerkzaamheden zal bekijken. Het bezoek wordt afgesloten met een openbare raadsver gadering o: Vraagtekens dat achter alle Mr.C J .Woudstra,voorzittervan de onafhankelijke commissie van onderzoek in de kwestie Daey- Daey Ouwens Woudstra vraagtekens konden worden gezet, omdat het feiten materiaal waarop zij steunden in zijn ogen zo pover was. Hij ging de getuigenverklaringen nog eens na en was van oordeel datje er allerlei interpretaties aan kon geven. Bewijs voor hem dat de commissie haar werk niet goed had gedaan. "Maar", zei mr. Van Andel, "zelfs als ik er vanuit zou gaan dat alles waar zou zijn, dan betreffen het niet meer dan acht zaken tegen Daey Ouwens. Acht incidenten in vijf jaar. Zo weinig in zo'n lange en ook zo'n moeilij ke periode". Vierkant tegenover elkaar kwamen de raadslieden te staan over de rol van de veehandel in het geheel. Volgens dr. Van der Horst was een zeer vitale kwestie Daey Ou wens - veehandel eind 1973 der aanleiding voor B en W geweest om tot ingrijpen over te gaan,vooral omdat begin 1974 de Rotterdamse veemarkt naar Lei den zou komen. Mr. Van Andel: "De veehandel heeft niet willen getuigen voor de commissie- Woudstra. De zaak kon dus niet worden onderzocht. Vindt u het dan fair op dit punt bepaalde din gen te suggereren?". Dr. Van der Horst: "Ik citeer slechts wat de commissie-Woudstra er van zegt". Ook over het feit dat een aantal ge meenteraadsleden (met name van de PvdA) hadden ingestemd met het ontslag op andere gron den dan het rapport-Woudstra aangaf, verschilden de raadslie den danig van mening. Voor dr. Van der Horst deed het niet ter zake op welke overwegingen ge meenteraadsleden hadden inge stemd met het ontslagvoorstel van B en W, voor mr. Van Andel des te meer. "Hoe kan Daey Ou wens zich verweren tegen andere gronden dan de commissie heeft aangevoerd?". Mr. Van Andel vond dat maar op één manier een eind aan de lij densweg kon worden gemaakt: door Daey Ouwens terug te laten gaan naar de Groenoordhal. Tot slot werd nog ingegaan op het feit dat de commissie-Woudstra in haar rapport ook zaken had opgenomen die stamden uit de tijd dat Daey Ouwens nog plaats vervangend directeur was (dus "nog voor zijn officiële benoe ming). Een der rechters, mr. Boesjes, wilde van mr. Woudstra weten in hoeverre eventuele te kortkomingen van Daey Ouwens al in de proefperiode aan B en W bekend waren en welke pas daarna waren gebleken. Mr. Woudstra: "Dat is een erg moei lijke vraag. Een plaatsvervan gend directeur gedraagt zich dooreengenomen wat anders dan een directeur. Dat is een psycho logische kwestie. Men zou kun nen zeggen dat hij zich na de be noeming wat vrijmoediger ge droeg, zich meer. op zijn functie liet voorstaan". Uitspraak over uiterlijk drie we ken. LEIDEN - Geboren: Jacob, z.v. J Ruwaard en A. M. van der Plas; Richard z.v. W. F. Orth en L. de Best; Dennis, z.v. J. Borst en H. Immerzeel; Claudia B., d.v. E. R. Minke en H. F. Duijndam; Elske, d.v. S. Beinkma en L. J. Blok; Mi chael, z.v. B. A. L. Schoeneis een K. Kulsawet: Koen A. A., z.v. A. C Nieuwenburg en G. Koolstra; Sanneke W., d.v. G W. Koomen en F. J. Bakker; Perenne, d.v. H. Blois en H. G. M. Korswagen; Mi- rande S. M., d.v. H. de Groot en Y. van der Leede; Elisabeth C. M., d.v. L. A. M. Luiten en H. E. M. Lelieveld; Patricia, d.v. T. W. Valk en C. A. Zoetemelk; Linda, d.v. E. de Graaf en E. Taverne, Theodorus P., z.v. J. van Roon en A. C. Koster. Wethouders Wassenaar denken over wijkagent WASSENAAR - Het nieuwe ge meentebestuur van Wassenaar wil dat de inwoners van deze ge meente voortaan in commissie vergaderingen hun zegje kunnen doen. Dat is één van de aanbeve lingen voor het beleid van het college van wethouders gedu rende de periode 1978-1982. Deze aanbevelingen komen in de ge meenteraadsvergadering van aanstaande maandag aan de orde. De wethouders hebben nog veel meer plannen. Zo willen zij eerr schema opstellen voor de volgor de waarin bestemmingsplannen behandeld zullen worden. In elk geval zal het gebied De Hoge Klei daarbij voorrang krijgen. Ook zal onderzocht worden op welke plaatsen binnen de gemeente het nog mogelijk is woningen te bouwen. De wethouders zullen zich verder buigen over de wijze waarop de financiële reserves van Wassenaar besteed moeten worden. Daarnaast zullen de raadsleden op korte termijn voorstellen tegemoet kunnen zien over een betere voorlichting naar de burgerij toe en het in stellen van een wijkagent Aanrander opgepakt LEIDERDORP- De politie van Leiderdorp is er gisteren in geslaagd de 20-jarige aan rander aan te houden die in een jaar tijds een verkrach ting en verschillende aan randingen heeft gepleegd bij de flats in de omgeving van de Laan van Oudenzorg. De politie kwam de man op het spoor mede ten gevolge van een buurtonderzoek dat on langs in deze omgeving werd gehouden. De aanrander heeft inmiddels een volledige bekentenis af- gelegd. De groepscommandant van Leiderdorp, adjudant H. Slofstra, dankt alle inwo ners van Leiderdorp die spontaan aan het buurton derzoek hebben meege werkt. Het is in wezen diep-tragisch, wan neer een aantal mensen (acteurs, actrices, musici, produktieteam en regisseur) met zeer veel en thousiasme aan een theatervoor stelling begint en al tijdens de première door een enigszins ver grijzend recensent van een lan delijk dagblad volledig en tege lijkertijd volledig ten onrechte neergesabeld wordt. Want deze altijd af te rekenen met een 'rück- sichtlose' benadering van 'Mooie Helena', zoals dat gisteravond vooreen toch nog redelijk bezette Leidse Schouwburg werd opge voerd door 'Zuidelijk Toneel Globe'. De interpretatie van de verschil lende rollen door o.a. Joost Prin sen (Jupiter), Allard van dei- Scheer (Merkurius) en Teuntje de Klerk (Venus) geelt daartoe geen enkele aanleiding. Slechts wan neer men de zangtechnische kwaliteiten van de verschillende acteurs en actrices kritisch gaat benaderen, is er reden voor op perste verbazing. Verbazing, om- at men een op hoog niveau staand verbaal gedeelte afwisselt met incidenteel zeer onzorgvuldige en onzuivere zang. Vooral Michel van Rooy (Achilles) kan het zin gen beter volledig staken. Maar beperken we ons tot de tekst gedeelten, dan vallen omiddellijk twee dingen op. Ten eerste is daar het zeer geëngageerde spel van Theu Boermans (Paris), die veel meer in z'n rol legt dan auteur en regisseur ooit bedoeld kunnen hebben. Juist dat surplus aan spelbeleving (dat eerder bleek in 'De Neef van Rameau') noodt tot kijken en geeft sommige tekst gedeelten een extra komisch ef fect. Vooral in zijn dialogen met Marlous Fluitsma (Helena) is hij in staat op een bruisende, over donderende manier toneel te maken. Het tweede dat gister avond opviel was het verrassend identificeerbare spel van Mar lous. Na een uiterst zwakke 'Spinse', een spontane 'Jukebox en een halverwege onderbroken 'Kamerrevue', bewees zij gister avond terecht voor dit stuk aan getrokken te zijn. Het bedriegen van Jupiter en daaraan analoog het verleiden van Paris (of was het toch Paris, die verkleed het initiatief nam?) wordt door haar trefzeker naar niveau gespeeld. Marlous. Allard en Theu zijn daarnaast de enigen, die zang- technisch nog enigszins een vuist kunnen maken. Binnen een redelijk aan het gege ven aangepast decor van Wolt Münzer kunnen een groot aantal acteurs en actrices zeer geloof waardig toneel maken. De ge zongen gedeelten blijven inmid dels voor de meesten van hen een nauwelijks te nemen barrière. Het moet daarom geen verbazing wekken wanneer deze gedeelten gedurende de voorstellingen reeks tot een acceptabel mini mum gecomprimeerd zullen worden. Toneeltechnisch zal dit ongetwijfeld verstrekkende con sequenties voor de dialogen en de structuur van het stuk inhouden. Maar dat is altijd nog beter dan te kijken naar een goed toneelstuk (daarover bestaat absoluut geen enkele twijfel), dat steeds hin derlijk onderbroken wordt door iets datjpp zingen lijkt. BEKT KOEKEBAKKER Zaterdag Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30-17 uur. Jeugdhonk De Zolder, Morsweg 114, jeugdschaaksoos (11-15 jr.), 15-17 uur. Leidse Schoqwburg, Hauser Orkater "Het vermoeden", 20.15 u ivr. Kerk, Warmor Londen, muziek v Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 20-23 uur. Middelweg 19c, kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Café De Twee Spieghels, muziekpro gramma, 15 uur. LAK-Theater, kindervoorstellihg: het Speeltheater met "Grapjes en Tra- Maandag Overleden: A. Zwyrs (1877), geh. gew. met J. Lèeuwerke; P. de Wilde (1905), geh. gew. met H. Vermeer; J. G. J. Ruiten (1955), dv. R. Ruiten en P. de Boer; D. van Duyvenbode (1957), z.v. M. J. van Duij venbode en P. Haasnoot; H. van der Salm (1905); A. Brusse (1940); H. van de Water (1906); J. I. van der Steen (1909); M. Wasse naar (1893), geh. gew. met G. Mie- remet; G. P. van der Vaart (1908); C. van de Werken (1918), geh. met J. Koet; M. van der Starre (1921), geh. met P. C. van As: J. F. Scheelings (1915); W. T. M. Jan- son (1961), z.v. H. C. Janson en H. J. van der Weijden. Getrouwd: A. J. M. A. Schermer- Voets en J. Vogelenzang; J. A. van Iterson en J. C. Kraan, W. H. W. Schubert en K. D. Pirri; O. G. M. R. van den Eeeden en M. A. Schermer; D. W. Gesihk en B. J. van der Veer; T. H. M. Lu.vkx en M. E. Bakker; D. van der Haven en C. P. M. Brouwer; P. Walraven en G. M. Ouwerkerk; C. T. M. en J. Plug; R. H. Ligtvoet en A. M. P Buitenhuis; D. Holswilder en M. Polane. Ondertrouwd: L. F. S. J. Crobach en A. E. M. van Wijck; E. F. Riet bergen en J. C. B. van Hóoven; H. de Nobel en L. Wijling; P. P. M. Blom en W. van Strien; M. W. Ke tel en S. J. M. Neuteboom; W. A. van Erp en E. V. Damen; J. H. Plokker en M. A. Triezenberg; W. Westerkamp en W. M. G. Trom melen; R. S. Koene en T. Bulsink; G. Krabbendam en M. E. M. Mon- tanus; G. J. van der Veeken en J. E. van de Wetering; W. F. van der Kaaij en M. Sierat. LEIDEN - De minister voor weten schapsbeleid, drs. M. W. J. M. Peijnenburg, zal aanstaande maandag om 9 uur de 'Third Lei den Conference on Mononuclear Phagocytes' openen. Deze confe rentie heeft plaats in 'De Baak', Koningin Astridboulevard 23 in Noordwijk aan Zee. De 'Third Leiden Conference on Mononuclear Phagocytes' is de derde in een serie internationale conferenties die steeds in Leiden hebben plaatsgehad over mono- nucleare fagosyten. De fagocyten (een bepaald soort witte bloed cellen) zijn 'etende' cellen in het lichaam die levende en dode bac teriën kunnen opeten, dood ma ken en verteren. Mononucleare fagocyten zijn een groep van deze etende cellen die als kenmerk hebben dat ze veel kunnen eten en lang in leven blijven. Mono nucleare fagocyten eten behalve bacteriën en virussen ook cellen van kwaadaardige gezwellen, oude rode bloedcellen, dood weefsel en dergelijke. Het zijn de grote opruimers in het lichaam. De derde conferentie over dit on derwerp in Leiden zal zich bezig houden met de mechanismen die de verschillende functies van mononucleare fagocyten tot ge volg hebben. Witte Poort kazerne, Noordeinde 2, tel. 120833, adviescentrum voor werklo zen, di. van 10.30-12.30 uur. Troef, Noordeinde 2a, fotografie; yoga; Nederlands, 19.30 uur; di. huisvrou wengroep, 9-11.15 uur. Ie Binnenvestgracht 33, universiteits raad, 19.30 uur. Pieterskerkstraat 11, thema-avond FNV vrouwen, 20 uur. Stadhuis, cie. algemene bestuurlijke aangelegenheden, 20 uur. Gemeentehuis Wassenaar, raad, 19.15 Gemeentehuis Oegstgeest, cie. welzijns zorg bejaardenzorg, 19.30 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie. ruimte lijke ordening en openbare werken, 20 Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen: Wijk I (Morswegkwartier, noord-binnen stad, Noorderkwartier en Groenoord): J. Rijnders, Gerard Brandtstraat 29, tel. 760946; Wijk II (Kooi en Meren- wijk): J. de Bruyne, Kernstraat 11, tel. 141225; Wijk III (Waard, Professoren- wijk, Tuinstadwijk en zuid-binnen stad): G. E. J. Pieterse, Zoeterwoudse- singel 109, tel. 124403; Wijk IV (Zuid- West en Haagwegkwartier): H. Engel, Burggravenlaan 102, tel. 141097. Leiderdorp - De weekenddienst wordt waargenomen door F. O. A. M. Kem- me, Grotiuslaan 12, tel. 891000 (zater dag); Van Wijk, v.d. Valk Boumanweg 198, tel. 891000 (zondag). Beide dagen spreekuur van 12.30-13 uur op Merel straat 184,teL 891000. Oegstgeest - De weekenddienst van za terdag 10 tot maandag 7 uur, wordt waargenomen door: H. A. Reterink, Terweeweg 152, tel. 150394. Voorschoten - B. van Beusekom, Piet Heynlaan 6, tel. 071-763551 (zaterdag); A. Tromp, Leidseweg 328, tel. 071-762159 (zondag). Warmond - J. Hoornweg, Kievitspark 19, Voorhout, tèl. 02522-11393. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van 12-22 sept., door Haven Apotheek, Haven 18, Leiden, tel. 120085; Apotheek Beker. Kempe- naerstraat lb, Oegstgeest, tel. 153274. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is met het openbaar vervoer naar de apotheek te komen, kan men, uitsluitend voor spoedre- cepten, van een taxi, tel. 122444, ge bruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leider dorp, tel. 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. Sassenheim, tel. 02522- 12022. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen die in moeilijkhe den verkeren. Dag en nacht bereikbaar Vertrouwelijk-. Gezinsverzorging Stichting gezinsverzorging Leiden. Rembrandtstraat 21, aanvragen hulp voor bejaarden en langdurig zieken en gezinsverzorging. Telefoon 149441 (maandag t/m vrijdag 9-10 en 1-2 uur). Burgerraadsman Koornbrugsteeg 7, Telefoon 143171 (kantooruren). Spreekuren ma., di. .en wo. 11.00-12.00 uur, do, 18.30-20.00 uur. Rechtswinkel Juridisch Adviesbureau, Noordeinde 2a (voormalig marinecomplex), tel. 130775, Geopend: dinsdag- en donderdagavond LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f155,50 Jaarabonnement per post f226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2