orimpmnnnnpd IR in In IIU J( 3NR0ERE DNRC m w dev makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP IN RAND-GEMEENTE VAN LEIDEN TE HUUR leidato E22233 i leidato leidato DE LEEUW MAKELAARDIJ B.V. 'ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed m A onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed •<m^É3p onroer in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen ei verzekeringen. Beheer en taxataties van onroerende goederen. LEIDEN Meloenstraat. Goed onderhouden eengezinswoning, rustig aan plantsoen gelegen met vrije achtertuin, schuur en achteruitgang. Ind. beg. gr.: gang, ruime woonkamer, keuken, toilet. 1e verd.: overloop. 2 ruime slaapkamers, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd.: ruime zolder. Koper moet een huurflat in Leiden kunnen aanbieden. Vraagprijs Incl. div. roerende goederen 132.500,- k.k. Clarensteeg. Leuke gemoderniseerde tussenwoning. Ind.: beg.gr.: ruime woonkamer, keuken en binnen plaats. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, bergruimte en dakterras. Vraagprijs 139.000.- k.k. Rijndijkstraat. Geheel modern verbouwde woning met leuke achtertuin en c.v.-gas. Ind. beg. gr.: hal. grote woonkamer en moderne open keuken, betegelde douche en toilet. 1 e verd.: enorme grote slaap- en leefruimte (voor een gezin met kinderen kunnen eenvoudig enige kamers gecreëerd worden). Vraagprijs 143.000,- k.k. Goejestraat. Hoekeengezinswoning met schuur, voor- en achtertuin en achterom. Ind. beg. gr.: gang, kamer en suite, keuken, toilet. 1 e verd.: 2 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met zitbad en balkon. 2e verd.: vaste trap naar ruime 3e slaapkamer. Vraagprijs 157.000,- k.k. Decimastraat. Ruime boven- en benedenwoning. Br* -oning is verhuurd voor 165,- per maand en heeft een aparte opgang. Benedenwoning leeg te aanv?-.(Jv. indeling: gang, toilet, geheel betegelde douche, grote L-vormige woonkamer met schouw en schro-^y.dfond, moderne open keuken en 2 ruime slaapkamers. Zonnige vrije achtertuin op ZO. Beneden^eV-ng 00k apart te koöp. Vraagprijs 119.000,- k.k. Vraagprijs voor het geheel 162.500,- k.k. Trompstraat. Hoekwoning met binnenplaats, grote stenen schuur, aparte berging en zonneterras. Ind beg. gr. twee woonkamers, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.. 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.-. zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 175.000,- k.k. Buys Ballotstraat (Prof.wijk). Goed onderhouden mooie tussenwoning met vrije achtertuin, achterom, schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: ruime woonkamer met open haard, moderne keuken, douche- en toiletruimte. 1 e verd.: dakterras, een grote en een kleinere slaapkamer met wastafels en vaste kasten. 2e verd.: L-vormige slaapka mer met dakkapel, bergruimte op de vliering. Vraagprijs 179.000,- k.k. Hoge Rijndijk. Zeer ruim geheel verbouwd herenhuis met binnenplaats, voor- en achtertuin, ind.: hal, grote woonkamer, zeer grote slaapkamer met erker, keuken,.badkamer met douche, toilet en wastafel. 1e verd.: 4 grote slaapkamers, 2e verd.: grote zolder (mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Kan door 2 gezinnen bewoond worden, aparte inqanq aanwezig, ook zeer geschikt voor verhuur aan studenten. Vraagprijs 280.000,- k.k. Oude Singel. Groot (10 kamers) grachtenpand met binnenplaats en schuur, indeling begane grond: ruime hal. 2 kamers, gang. toilet, keuken en bijkeuken. 1e verdieping: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers, 2e verdieping: hal, 3 kamers, 3e verdieping: vaste trap, 2 kamers, leeg te aanvaarden. Weegbreetuin. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitzicht, zonnige tuin op het zuiden, cv-gas en warmwatervoorziening. Indeling begane grond: grote Z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal, toilet en inpandige berging. 1 e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer en groot zonneterras op het zuiden. Vraagprijs 410.000,- k.k. Krefeldlaan (Waardeiland) Ideaal voor watersporter. Zeer mooie moderne geschakelde villa gelegen aan vaanwater met garage, voor- en achtertuin met vrij uitzicht op het zuiden en voorzien van cv-gas en mech. ventilatie, ind. beg. gr: ruime living met plavuizenvloer met niveau verschil en mooie open haard, moderne Bauknecht keuken met alle app. ruime hal, toilet, waskamer. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers met balkons, 2 badkamers met ligbad, aparte douche, wastafels en 2e toilet. Rondom thermopane beglazing. Aanlegplaats voor boot mogelijk. 10 min. varen van de Kagerplassen. vraagprijs incl. diverse extra's: 470.000,- k.k. mJWmakela devliel makelaardij Brengt u geen advertentie- of de vlietstede b v kantoorkosten in rekening Geheel vrijstaande villa op plm. 900 m2 grond met prachtige tuin rondom, 2 paarden-boxen, schuur, stal en dubbele garage. Gelegen aan drukke doorgaande weg. indeling begane grond: ruime hal, gang met toilet, stook- en provisiekelder, qrote woonkamer (60 m2) met klassieke open haard, verlaagd plafond en parketvloer, royale studeerkamer, grote moderne keuken met alle apparatuur, prachtig royaal trappenhuis. 1 e verdieping: 4 ruime slaapkamers met vaste kasten en wastafels (2 met balkon), complete badkamer. 2e verdieping: 2 grote en 2 kleinere slaapkamers, 2e badkamer met douche en aansluiting voor wasapparaten. Bergzolder over het gehele huis. Het pand is recentelijk geheel verbouwd, waarbij dure materialen zijn verwerkt, zoals hardhouten plafonds, stoffering en wandbekleding. Het dak is geisoleerd en de villa is zowel van binnen, als van buiten pas geschilderd. Oplevering in overleg. Vraagprijs 695.000 k.k. LEIDERDORP Van Poelgeestlaan. Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (zuiden), grote stenen schuur en cv-gas, indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, hal, gang en toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 2e verdieping: grote studeer/logeerkamer met geheel vrij ruim balkon om te zonnen (Z), vliering en veel bergruimte Vraagprijs 255.000.- k.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prinses Marijkestraat. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin en cv-gas. Indeling begane grond: hal, keuken, toilet, ruime woonkamer, 1 e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e verdieping: zolderruimte. Vrije vestiging mogelijk. prj.g n (J t HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk. Karakteristiek vrijstaand herenhuis met cv-gas. rondom tuin (grondoppervlakte ruim 1300 m2) en 3 garage-boxen, indeling beg.gr.: entree, 4 kamers, kelderkast, keuken, bijkeuken, toilet, 1e verdieping: hal 4 kamers, keuken, douche met toilet, groot zonnebalkon en veel bergruimte. Prijs n.o.t.k. \W Makel, de vlie Makelaardij Berekent uitsluitend courtage de vlietstede b.v. bij geslaagde verkoop LEIDEN Oude Vest. Midden in het centrum, nieuw gebouwde kantoorruimte, voorzien van keuken met R.V.S.-aan- rechtblad, afzuigkap, koelkast, toilet met voorportaal en wastafel. Het kantoor is voorzien van c.v., volledige stoffering en licht-armaturen. Vraaghuurprijs incl. gas, elektra en water 1000,- p.m. B^r makela de vliet Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684* TE KOOP TE KATWIJK ACHTERWEG. Bedrijfsruimte met bovenliggend woonhuis. De ind. is als volgt: beg.grond: garage 23.5 m2, 2 werkruimten, beiden 18 m2. Woonhuis: woonkamer 3.75 x 7.50 met open haard met schrootjesplafond, 2 slp.krs. 2.75x5.00 m. Keuken met nieuw keukenblok, badkamer met ligbad. Tot. grondopp.: 103 m2. Oplevering z.s.m. Prijs n.o.t.k. RIJNSBURG Acaciapad 1. Hoekwoning met schuur, bj. 1971/72. Ind.: hal, toilet, Z-woonkamer 38 m2, open haard, parketvl., balkenplaf., keuken. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: zolderkamer, c.v.-ketel, tuin op Z. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 275.000.- k.k. Homanstraat 2. Semi-bungalow met schuur, bj. 1974. Ind.: ruime hal, toilet, woonk. 38 m2. keuken. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Incl. c.v. gas. voortuin op Z, achtertuin met schuur. Te aanvaarden 1e helft 1979. Vraagprijs 290.000.- k.k. NOORDWIJKERHOUT HERENWEG. Riante 2-onder-1 -kap won. op 1200 m2 grond met blijvend vrij uitzicht over duinen en bollenvel den. Deze 2 j. oude woning is zeer solide gebouwd en heeft vele extra's. Het souterrain is uitstekend geschikt als praktijkruimte, maar kan met evenveel gemak omge toverd worden in een gerieflijke tuinkamer. Bovendien kunt u naast een groot zonneterras genieten van een grote tuin met een boomgaard en moestuin. En als u geen liefhebber van tuinieren bent, kunt u altijd in die tuin nog en tennisbaan en/of zwembad projecteren. U ziet, een huis met vele mogelijkheiden. i af- IN. Makelaardij o.g. r-r van der Plas B.V. TE KOOP 4-KAMERFLAT 3e woonlaag, riant uitzicht, ruime parkeermogelijkheden. JS« TE KOOP OEGSTGEEST HOFBROUCKERLAAN 15. Vrijstaand woonhuis met rondom tuin, garage, carport, c.v.-gas, gunstige ligging, beg.gr.: woonkamer met open haard, eetkamer met mo derne kompleet ingerichte open keuken, provisiekelder onder de keuken, vestibule, hal, toilet, 1e et.: 3 kamers, moderne douchekamer met toilet, 2 balkons, overloop, 2e et.: 2 kamers, aansl. wasautomaat, overloop. In prima staat van onderhoud. In overleg spoedig te aanvaarden. Incl. komplete stoffering. 625.000,- k.k. GRUNERIELAAN 18. Hoekhuis met voor- zij- en royale zonnige achtertuin, garage, schuur, c.v.-gas. Beg.gr.: zit kamer met parketvloer, uitgebouwde tuinkamer 3x6 m., half open moderne keuken, gang, plavuizenvloer, toilet. 1e etage: 3 kamers, luxe douchekamer met 2e toilet, groot balkon. 2e etage: 1 kamer met aparte voorzolder. Geheel geïsoleerd, aluminium schuifpuien. In prima staat van onderhoud. Gunstige ligging t.o.v. Rijksweg. 269.000,» k.k. LEIDEN VERDAMSTRAAT 56. Bij Burggravenlaan. Royale mid denwoning met voor- en grote achtertuin 25 m. diep, achteruitgang, schuur, c.v.-gas, vrij uitzicht. Beg. grond: royale woonkamer met parketvloer, keuken, vestibule, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 2 grote kamers, badkamer, toilet, overloop. 2e etage: 4 kamers, overloop en entresol, i.g.st. van onderhoud. Prijs n.o.t.k. TE HUUR LEIDEN In het centrum van de Leidse binnenstad. Zeer gunstig gelegen representatief kantoorpand, ter oppervlakte van ongeveer 300 m2, verdeeld over begane grond en 2 etages. Het pand verkeert in prima staat van onderhoud en is voorzien van centrale verwarming, modern sanitair en solide elektrische installatie. Redelijke parkeerruimte (parkeermeters) in de direkte omgeving. Huurprijs n.o.t.k. Aanvaarding 4e kwartaal 1978. makelaardij o.g. Oegstgeest, Passage 12 Tel. 071-156952 Lid Makelaars Computer Centrum OPENBARE VERKOPING EX. ART. 1223 LID 2 BW Ten overstaan van Notaris J. G. Bergsma, ter stand plaats Aarlanderveen, gem. Alphen aan den Rijn, zal op de donderdagen 14 en 21 september 1978, telkens v.m. 11.00 uur in het café-restaurant "Centraal" aan de Hooftstraat 26 te Alphen aan den Rijn, in twee zittingen bij inzet en afslag ten verkoop worden aan geboden: Het appartementsrecht (vier-kamerwoning) met ber ging aan de Klaverhof 11 te Alphen aan den Rijn, kad. bekend gem. Oudshoorn, sektie C nummer 6392-a- Koper kan zonodig de ontruiming bewerkstelligen krachtens de grosse van de akte van verkoop. Te bezichtigen dinsdag- en donderdagnamiddags 14.00-16.00 uur. Inl. Notaris Bergsma, Zuideinde 16, Aarlanderveen, telefoon 01725-9206. LEIDEN Burgemeesterwijk, De Mey v. Streefkerkstraat 53. Zeer goed gesitueerd en onderhouden, gemodernisserd herenhuis met c.v.-gas, voor- en achtertuin met schuur. Berg. gr: ruime woonkamer, met parket, keuken, hal en toilet, 1 e etage: 3 kamers, 1 met balkon, badkamer en 2e toilet, 2e etage: 2 kamers, grote zolder en doka, incl. stoffering. f 375.000,- k.k. Inlichtingen 071-143710. VAN LENNEPDREEF Zonnig perfekt onderhou den hoekherenhuis met c.v.-gas, garage, voor- en achtertuin. Huis bev. Z- vormige zit-eetkamer (40 m2) ruime hal, moderne open keuken met appa ratuur, 5 slaapkamers, badkamer zolderberging. Thermophane beglazing, spouw- en dakisolatie. Leeg in overleg. Vraagprijs incl. stoffe ring f 375.000,- VOORSCHOTEN REMBRANDTLAAN Eengezinswoning met c.v.-gas. voor- en diepe achtertuin met schuur en achterom. Huis bevat o.m.: woon-eetkamer, hal, keuken. 3 slaapka mers, douche, vliering Goede staat. Rustige ging. Direkt te aanvaar den. Makelaarskantoor BEELING van Zuylen van Nijeveltstr. 41 Wassenaar Telefoon 01751-19207* TE KOOP Alphen a/d Rijn, Bflderdijkstraat 19. Tussenwoning met voor- en achtër- tuin, C.V.-gas en boiler. Ind: woonkr., mod. keuken, bijkeuken, toilet en hal; 1e et.: 3 slaapkrs., mod. badkr.; 2e et.: grote zolder. Vraagprijs f 179.000,- k.k. Katwijk a/Zee, Gasthuissteeg 2. Geheel gemod. vrijstaand vissershuisje met plaats en schuur. Gelegen in het centrum. Ind.: flinke woonkr., hal keuken, douche, toilet en kelder; 1e et.: 3 slaapkrs. en berging. Geen vrije vestiging. Alle leidingen vernieuwd. Vraagprijs f 175.000,- k.k. Leiden, Apollolaan 692. Ruim 3-kamerappartement op 1e etage met kel derbox. Geheel gestoffeerd. Ind.: zit-eetkamer met balkon 2 slaapkrs keuken en gang. Voorzien van lift, C.V.-blok. Vraagprijs f 185.000,- k.k. Leiden, Pr. Hendrikstraat 4. Gemqd. tussenwoning met plaats. Ind.: ruime woonkr. met plavuizen en open trap, gemod. keuken, gang, douche en toilet; 1e et.: 3 slaapkamers. Vraagprijs f 127.000,- k.k. Leiden, Herenstraat 137. Tussenwoning met achtertuin. Ind.: 2 kamers, keuken, gang en toilet; 1e et.: kamer en zolder. Vraagprijs f 120.000,- k.k. Leiderdorp, Camphuysendreef. Hoekherenhuis met garage en 3 zijden tuin. C.V.-gas en thermopane. Ind.: woonkr. met parket, hal, keuken, hal, toilet; 1e et.: 3 slaapkrs., badkr. en 2e toilet; 2e et.: zolderkr. en berging. Vraagprijs f 270.000,- k.k. Leiderdorp, Nijenrode 2. Hoekherenhuis met 3 zijden tuin. (besloten), grote garage en carport. C.V.-gas en gestoffeerd. Ind.: flinke woonkr. met open haard, keuken, toilet. 1e et.: 3 slaapkrs., douchekr. met toilet, balkon. 2e et.: gr. zolderkr. en berging. Vraagprijs f 365.00Ö,- "k.k. 'Leiderdorp, Vronkenlaan 10. Tussenherenhuis met voor- en achtertuin, C.V.-gas. Gestoffeerd en voorzien van luxaflex. Ind woonkr. met open haard, keuken, toilet; 1 e Et: 3 slaapkrs., douckr. met toilet, balkon; 2e et.: gr. zolderkr. en berging. Vraagprijs f 259.000,- k.k. Rijnsburg, Esdoornlaan 30. Tussenwoning met voor- en achtertuin, c.v.-gas en stoffering. Ind.: Z-kamer, keuken, hal, toilet en berging. 1e et.: 3 kamers, badkr. met ligbad en 2e toilet, balkon; 2e et.: grote kamer. Vraagprijs f 249.500,- k.k. Rijnsburg, Rijnsburgerweg 156. Leuk gelegen pand, met eigen oprit. Berg. grond bedrijfsruimte/garage van 60 m2 met hoge deuren; 1e et.: woonka mer, zijkamer, keuken, balkon; 2e et.: 2 kamers en berging. Vraagprijs f 225.000,- k.k. Voorschoten, Leidseweg 286. Tussenwoning met voor- en zeer diepe achtertuin (30 m), Ind.: woonkamer met open haard, open keuken, gang en toilet: 1e et.: 3 slaakkrs., douchekr. en 2e toilet. Vliering Vraagprijs f 247.500,- k.k. Warmond, Beatrixlaan 15. Zeer luxe en royaal hoekherenhuis met tuin en garage. Rustige ligging nabij Kagerplassen en bos. Ind.: grote woonkr. met vrijhangend plafond, mod. vrijstaande open haard en Solnhofer vloer, mod. open keuken met apparatuur, hall, toilet; 1e et.: 4 slaapkrs., ruime luxe badkr., aparte douche, 2e toilet, balkons; 2e et.: kamer en zolderruimte. Vraagprijs f 475.000,- k.k. In onze fotohal vindt u een dagelijkse expositie van ruim 450 huizen in de regio. Voorzien van foto en gesorteerd op prijsklasse is het voor u prettig een keuze uit het totale aanbod te maken. Komt u even langs? Rijnsburgerweg 100, Rijnsburg. Telefoon 01718 -29301 Lid Makelaarsbeurs Den Haag.lid NBM, MCC. N.V.A.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 32