nieuw MAZDA323 ESTATE Rabobank kasbeheerder CONTROLELEIDER f Home Centre biedt "N een schitterende kans aan drie enthousiaste jonge mensen Q AUTO-HOME B V. Automobielbedrijf Aad v. d. Dool llOjaarj Dit is een uitdaging voor mannen die iets met hun en thousiasme en kennis van zaken willen doen. Die de ruimte willen hebben om verder te komen. Welnu: Ho me Centre biedt die kans! Groot en bekend centrum voor hedendaagse interieur verzorging. Een zaak van allure, met de bekendste merken in huis. Waar verkopers niet bestaan, maar wèl adviseurs. Zij werken samen in 'n hecht team dat prettig werken in een sfeervolle en veelbelovende omgeving op prijs stelt. Home Centre zoekt 'n vakman voor de afdeling WONINGTEXTIEL Deze man moet goed op de hoogte zijn met het wel en wee van vloerbedekking, gordijnen en aanverwante za ken. Tevens zijn er mogelijkheden op de MEUBELAFDELING In de eerste plaats voor een ervaren man, maar ook voor een aankomende kracht die z'n kansen bij Home Centre wel ziet zitten. Sollicitaties na telefonische afspraak met de heer B. van Jole. Schriftelijk reageren mag natuurlijk ook. Rabobank Oegstgeest De Rabobank Oegstgeest vraagt een Het beheer over de centrale kas wil bij onze bank zeggen: de verantwoor delijkheid voor de voorraad geld en waardepapieren. Daarnaast maakt hij de kas-en boekingsstukken gereed voor de financiële administratie. Kandidaten voor deze functie hebben een opleiding op MAVO niveau en kennis van het Boekhouden. Accuratesse is vereist, terwijl ervaring in een soortgelijke functie goed van pas kan komen. Leeftijd circa 22 jaar De Rabobank biedt u naast een goed salaris, prima secundaire arbeids voorwaarden zoals een premiespaarregeling en een dertiende maand salaris Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 1059 2340 BB Oegstgeest. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. 0 geld en goede raad Registeraccountants Alkmaar Beverwijk s-Gravenhage Hoorn Zaandam Amsterdam Doetinchém Haarlem Leiden Zutphen Arnhem Ede Hoogeveen Purmcrend In onze vestiging te Leiden is plaats voor een MET FISCALE INTERESSE. Onze gedachten gaan uit naar: - NIvRA-studenten, gevorderd tot en met het algemeen deel; - S.P.D.-ers (I en II) met ervaring zowel in de controle als in de aangiftepraktijk. Onze organisatie is een geheel van een aantal betrekkelijk kleine kantooreenheden (14 vestigingen met totaal 250 man, inclusief 32 accountants) waarin het beroep integraal wordt uitgeoefend. Geïnteresseerden worden uitgenodigd contact op te nemen met ons kantoor te Leiden, Zeemanlaan 22A, tel.: 071 -14 67 46 of met de afdeling Personeelszaken van het Secretariaat (Dubbele Buurt 2rd, Hoorn, tel.:02290-1 55 46). Off. dealer voor Leiden e.o. Touwbaan 1 Leiderdorp Verkoop: Tel. 071-890098, Gerrit Ooustraat 4 Leiden Service: Tel. 071-131339 Officiële dealer voor duin- en bollenstreek Westerdreef 5, Lisse, telefoon 02521-14757 Voorschoten TV/Radio de Ru Voorstraat 25, Tel. 01717-2616 De ongeëvenaarde suksesformule van de Mazda 323 (verkooprecord na verkooprecord) is de basis van de nieuwe Mazda 323 Estate met 1400 cc motor. De karakteristieke aërodynamische daklijn maakt deze 323 Estate ongelooflijk ruim en praktisch voor alles te gebruiken. De krachtige 1400 cc motor maakt het rijden (ook volbeladen) tot een sportief-genoegen Allevenngskoslen: 1299 - inkl B TW. (transport, kentekenplaten. NL-transfer. rijklaarmaken en leges). 190 dealers in Nederland. Service in alle West-Europese landen. L.P.G-inbouw mogelijk. NIEUW! Verschillende uitvoeringen 323, nu ook met 1400 cc motor. De 323 Automaat en de „5-bak" uitvoering worden nu ook geleverd met een krachtige en uiterst soepele 1400 cc motor, hetgeen acceleratie en rijcomfort nog meer ten goede komen. 323 SP „Black is Beautiful" is helemaal van toepassing op de sportieve uitvoering van de 323 in metallic zwart. Kompleet met pittige 1400 cc motor. „5-bak", kuipstoeltjes, sportstuur, toerenteller, rembekrachtiging, extra brede banden (70 serie), halogeen koplampen. Dit bijzondere ontwerp maakt deze 323 tot een buitengewoon eksklusief ogende „sportcar". De 323 SP betekent Liefde op het eerste gezicht. Leiden Firma Nic. de Tombe Pieterskerkchoorsteeg 11, Tel. 071-122184 Peltenburg van 1793 b.v r. Breestraat 109, Tel. 071-120802 Techn. Bureau van Cleef Botermarkt 25. Tel. 071-122669 Oegstgeest Radio Westrik Geversstraat 39-41, Tel. 071-151608 3jaargarantie Wij denken anders over de plaats van geluidsapparatuur in het dage lijks leven. Hef gaat om het geluid, de techniek en de vormgeving zijn daaraan ondergeschikt Maar dat zoveel funktionaliteit allerminst het gezicht van B&O apparatuur te kort doet bewijst een indrukwekkende combi-set als het Beosystem 4600. Een machtig stuk techniek, dat toch maar een klein stukje van de kamer in beslag neemt. Bang Olufsen kan het zich veroor loven om componenten samen te voegen tot een vaste set. Immers, sinds jaar en dag kent B&O elke kant van de geluidstechniek. Dan is het een kwestie van zorgvuldig op elkaar afstemmen en uitbalanceren Ruimte-winst zonder kwaliteitsver lies. Onder één deksel een geavan ceerde radio, een perfekte platen speler en een bijzondere cassette recorder. (Niet zelden een sluitpost bij combi's). Een recorder met een uiterst stabiele loop. zeer geringe ruis Geschikt voor eenvoudige bediening, geschikt vooralle gangbare cassettes Probeer het zelf uit bij uw B&O dealer! Beosystem 4600: Beocenter 4600- gecombineerde AM/FM tuner versterker 2 x 25 W continue vermo gen, platenspeler, cassette-recorder en twee Beovox Uni-Phase, S 35 luidsprekers.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8