Bierkenners die thuis ook graag een goed glas bier drinken kunnen vandaag bij Albert Heijn terecht 795 Brouwers Bier, da's pas Bier. 1 I ontstond Brouwers Bier. Al heel lang leeft bij Albert Heijn - bierkenner maar geen bierbrouwer - het idee dat Hollandse bierdrinkers recht hebben op een goed, speciaal gebrouwen glas thuisbier. Nu, na een rijke ervaring als bierbrenger, durft AH zich werkelijk als bierkenner aan u te presenteren. Met Brouwers Bier. Een eerlijk, uitstekend en betaalbaar glas thuisbier. Niet dóór, maar vóór Albert Heijn gebrouwen. Speciaal voor thuis. Gegarandeerd en gekontroleerd door onze eigen bier kenners. Gewaarborgd door 350 jaar ambachts-traditie waarop het brouwershuis dat we selekteerden, kan bogen. Brouwers Bier werd zorgvuldig op smaak getest en het enthousiasme dat 't ontmoette bij de proeverijen werd een telkens terugkerend plezier. Een zeer belangrijke bijdrage tot de goede smaak van Brouwers Bier wordt geleverd door de snelheid waarmee 't bij u thuis komt. Jazeker - goed bier moet vers zijn. Hoe korter de lijn van de koele lagerkelder naar-uw glas,hoe beter. AH staat er borg voor dat Brouwers Bier altijd vers is. Zo wordt óók een biertje, thuis gedronken, een genoegen. sË«h/hS is voor thuis(fles)bier altijd een lastige zaak geweest. De kwaliteit,het vakmanschap en de aandacht bij het brouwen moeten betaald worden, da's logisch. En tóch is Albert Heijn erin geslaagd om de beste kwaliteit thuisbier ook betaalbaar voor u te laten brouwen.l Zo kost een krat Brouwers Bier (0.3liter) ter kennismakingi gaven wij goed bier een nieuw, M waardig biergezicht. Dit etiket komt u vanaf morgen alleen bij Albert Heijn tegen op de pijpjes, de Eurofles en het eenmalige flesje Bröuwers Bier. Daarnaast leek het ons juist om een grote fles tafelbier (Jaag percentage alkoholin het assortiment op te nemen. En voor kenners is er dan - tenslotte - ook nog een hele liter fles echt Belgisch Brouwers Bier.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24