onroerendgoea TE KOOP ONROERE ONRC i E onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed 1 "I 1 1 DAMEN B.V plink vastgoed leidato ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed Leiderdorp In een nieuwe wijk gelegen, zeer groot herenhuis (11,00 x 6,20 m). Deze zeer smaakvol afgewerkte wo ning bevat: Begane grond: entree met toilet, woonkamer 10,00 x 5,95/3,50 m. met open haard en betegelde vloer, ruime, mooie keuken. 1e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad apart toilet, balkon. 2e etage: 2 grote slaapkamers, overloop met ber gingen, vliering. Het pand is voorzien van CV gas, voor- en achter tuin, schuur, hardhouten kozijnen en volledige ther mopane beglazing. In een goede en zeer representatieve wijk gelegen, vrij staande villa met rondom een fraai aangelegde tuin, (406m2). Begane grond: Hal, entree met toilet, woonkeuken, bijkeuken, garage. L-vormige woonkamer (9,00 x 4,00/7,60 m) met open haard. Ie etage: 3 grote, 1 kleinere slaapkamer; zeer fraai aangelegde badkamer. 2e etage: zolder(te bereiken via vlizotrap)/ zeer ge schikt voor 2 extra kamers. Deze villa, in zeer goede staat van onderhoud en voor zien van CV gas en dubbele beglazing, is op korte termijn leeg te aanvaarden. Nadere informaties kunnen, geheel vrijblijvend, wor den ingewonnen bij uw eigen makelaar of recht streeks bij Voorstraat - Katwijk aan Zee m2. De indeling van dit in het centrum gelegen pand is: vesti bule met garderobe, toilet, ruime hall, woonkamer met parketvloer, groot 52 m2, grote keuken, moderne badka mer met ligbad, bijkeuken met centrale gasketel, kelder van 7 m2. 1e verd.: overloop, balkon, 4 slaapkamers, douchekamer met dubbele wastafel, toilet. 2e verd.: vaste trap, zolder en 2 kamertjes. Vraagprijs voor dit goed gelegen huis is: 625.000.- Kerkstraat - Katwijk aan den Rijn In de Kerkstraat hebben wij te koop: een toud gezellig huis, bestaande uit: gang, kamer, keuken, douchecel, hall, toilet, woonkamer (kamer en suite), slaapkamer, toilet, woonkamer en achterkamer, 1 e verd.: 2 zolders en 2 slaapkamers. Dit in drieën te bewonen object is te koop voor 250.000.- k.k. Rijnsburg Aan de Oegstgeesterweg-Herenweg, bieden wij aan een werk- en/of opslagplaats, groot ongeveer 423 m2, met een zolder van 54 m2. In dit gebouw, gelegen aan twee wegen, zijn o.a. ondergebracht: kantoorvertrekken, toiletten en c.v.-afdeling. Koopsom 385.000.- k.k. Huursom per jaar op indexbasis 37.500.- Aan de Van der Koddestraat, een zijstraat van de Brou werstraat, bouwt de bouwcombinatie 4 woonhuizen, waarvan 2 middenstandswoningen met schuurtjes, voor- en achtertuin, nog te koop zijn voor een all-in prijs van 325.000.- per huis. Deze zeer goed gebouwde wonin gen, welke in maart 1979 worden opgeleverd, zijn voor zien van centrale verwarming, alsmede een warmwater installatie. De indeling is: en tree, toilet, woonkamer, keu ken; 1 e verd.: overloop, badkamer met ligbad en 2e toilet, 3 slaapkamers; 2e verd.: vaste trap met ruime zolder. Aan de Oegstgeesterweg bieden wij aan op de 3e woonlaag een ruime flatwoning met lift, bestaande uit: entree, toilet, L-vormige 37 m2 grote woonkamer, keu ken, douchecel, 3 slaapkamers. Deze volledig gestof feerde woning wordt verkocht, inclusief zonnescherm en gaskachel, voor 160.000.- k.k. Boekenburglaan 12 - Voorhout In Voorhout (aan de grote weg naar Den Haag) bieden wij te koop aan een hoekherenhuis met garage. De indeling van dit met zeer panoramisch uitzicht gelegen huis is: entree, toilet, grote woonkamer met gemetselde open haard en parket, eetgedeelte, keuken, open trap, 1e verd.: 3 slaapkamers, douchekamer, zolderverdieping: grote zolder, slaapkamer met bouwvergunning voor 2e dakkapel, bergruimte met C.V.-Heteluchtketel en boiler. De vraagprijs voor dit thermisch geïsoleerde en voorzien van gedeeltelijke thermopane beglazing gelegen hoek huis met garage, tuin op het Z.O. bedraagt: 307.000.- k.k. Kerkstraat - Noordwijk-Binnen 1 In de Kerkstraat bieden wij te koop aan een opgeknapt beleggingspand, bestaande uit: parterre met 2 verdiepin gen, verhuurd aan 3 gezinnen voor resp. 17.220,- per jaar. Dit in het centrum van het dorp gelegen pand waar van de parterre leeg en vrij van huur is, wordt te koop 275.000.- k.k. Makelaarskantoor m DEN HAAN direktie: D. N. en H J. den Haan makelaars in onroerende goederen lid N.B.M.-M.C.C.-N.V.G.A.-N.V.A, ALLE VERZEKERINGEN. TAXATIES, HYPOTHEKEN EN FINANCIERINGEN, KOPEN EN VERKOPEN ONROEREND GOED. Noordwijk aan Zee - De Grent 2 - Telefoon 01719-19206* Gevolmachtigde voor: N.V. Verzekeringsmij "AMEV" - AGO Verzekeringen Vertegenwoordigers: Rijnsburg: C. Beekhuis, Irissenstraat 26, Tel. 01718-21055 Sassenheim: C. Molenaar. Angelenhorst 27, tel. 02522-15098 KOOP UW HUIS IN DE NIEUWE WIJK VAN LEIDEN Een groot gedeelte van de Merenwijk (ca. 3 jaar oud) is bij velen nog niet bekend. Hier staan diverse typen woningen van een eengezingswoning tot een vrijstaande bungalow. Er is een groot park in het centrum van de wijk met een kinderboerderij, verder een winkelcentrum en kleuter- en lagere scholen op loopafstand. Deze wijk is gebouwd volgens de eisen van deze tijd met woonerven, veel parkeergelegenheid, etc. Onderstaande woningen zijn een greep uit ons woningaanbod in de Merenwijk, die zoals u ziet nogal in prijs verschillen. Gaarne maken wijk een afspraak om u de diverse woningen te laten zien en geven u alle verdere inlichtingen. Westlanderwerf 19, zeer luxe herenhuis met cv-gas, voor- en achtertuin en schuur aan voor- en achterzijde. Indeling: hal met plavuizen, moderne ruime keuken, royale woonkamer voorzien van plavuizen, 1e etage: grote ouderslaapka mer, badkamer met ligbad, 2 slaapkamers met bergkasten, 2e etage: zolderkamer met wastafel en bergkast. Vraagprijs 239.000.- k.k. Leedewewljk, Porceleinvlinder 1, z.g.a.n. patiobungalow, met garage en c.v., waarop 100% hypotheek verstrekt kan worden. Ind.: hall met toilet en garderobe, royale woonkamer (50 m2) met semi open keuken, geheel v.z.v. plavuizenvloer, moderne badkamer met ligbad en wastafel, bijkeuken met wasgelegenheid, grote ouderslaapkamer (5 x 3) en 2 slaapkamers van 3.70 x 2.50 w.v. 1 met wastafel. Bijzonderheden: mooi aangelegde patiotuin op het zuiden met veel privacy, zeer goede isolatie w.o. thermopane beglazing, gekleurd sanitair, Hoekhuis. Vraagprijs 298.000.- k.k. Vuurbloem 7, splitlevel woning met voor- en achtertuin met c.v.-gas, aange bouwde schuur en oprit. Nabij prachtig park, indeling: hal met plavuizen en garderoberuimte, toilet met fontein, woonkamer met hoek open haard, verhoogde woon/eetkeuken met plavuizen en verzonken verwarming, bijkeuken, via open trap en tussendeur naar 1e etage: ouderslaapkamer met wastafel en grote kast, 2 slaapkamers (1 met balkon), luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douche en aansluiting wasautomaat, vaste kast op de overloop, 2e etage: zeer grote zolder met mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Vraagprijs 315.000.- k.k. Hermelijnvlinder 6. Deze woningen, gebouwd rondom een groot park met kinder boerderij, en die hierop een blijvend vrij uitzicht hebben, zijn van het moderne fraaie type split-level.'De indeling is: grote garage met souterain, hall met toilet en plavui zen, grote woonkamer met hoek open haard, plavuizenvloer en schuifwand naar zonnige achtertuin met bordes, verhoogd eetgedeelte met prachtige houten keu ken, div. inbouwapp., 1e et.: 2 slaapkamers met aparte douche en 2e toilet, was ruimte metaansl. wasmachine, zeer grote ouderslaapkamer (4.60 x 5.10) met eigen badkamer met ligbad, 2et.:L-vormige zolderkamer met groot dakterras. Bijzonderheden: goede isolatie w.o. veel thermopane beglazing, oprit voor auto mogelijkheid voor 2e souterain, alles luxe uitgevoerd met hardhout en aluminium, in de nabijheid van winkelcentrum en scholen. Vraagprijs ƒ428.000.- k.k. Klaproos 44, luxe herenhuis met groot dakterras, c.v.-gas, mooi aangelegde tuin, garage met w. en k. stromend water. Ind.: hall, zeer royale L-vormige woonkamer met 2 zitgedeelten, open haard, schuifdeuren naar terras, via trapje naar verhoogd eetgedeelte met bar en volledige apparatuur, toilet, met fontein, 1e etage: ruime overloop, 1 slaapkamer met direkte verbinding naar de badkamer waarin douche en toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon en 1 kamer met dakterras, 2e etage: grote L-vormige kamer met balkon, zoldergedeelte met aparte c.v.-ruimte. Op schitterende stand gelegen Vraagprijs 485.000.- k.k. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden Tel. 071-149147 of 071-132732 I" I WONEN AAN HET WATER Leiden aan de Valkenburgseweg en langs de Rijn vlakbij de grenzen met Wassenaar en Valkenburg, zijn op dit moment 8 riante villa's in aanbouw. De ligging is uniek! Een spektakulaire bijzonderheid van deze villa's is dat een haven is geprojekteerd met een totale oppervlakte van 320 m2. Op een afstand van 100 mtr, ligt de rijksweg: Amsterdam-Den Haag die u een snelle verbinding garandeert met Schiphol, Leiden en Den Haag. De prijzen liggen v.a. f 550.000,- v.o.n. Voor nadere infor matie en uitgebreide dokumentatie. Waterland Vastgoed B.V. Makelaardij in onroerend goed hypotheken, assurantiën Leiden, Breestraat 67. tel. 071-123422. TERRASAPPARTEMENTEN RIJKSPREMIE MET In het centrum van de Merenwijk te Leiden nadert het terrascom plex "De Rosmolen" zijn voltooiing. In dit unieke project is nog een drietal premiewoningen beschik baar. Deze woningen, waarvoor een economische of woonbinding met Leiden vereist is, worden medio september/oktober a.s. op geleverd. Koopprijzen vanaf 103.000.- v.o.n. Hiervoor bent u, behalve eigenaar van een kwalitatief zeer goede woning, tevens mede-eigenaar van de in het complex uitsluitend voor de bewoners opgenomen algemene voorzieningen, w.o. een sauna, solarium, trimzaal en een wasserette. Op de begane grond worden een medisch centrum, een openbare bibliotheek en enkele winkels gevestigd. Het gebouw is verder voorzien van een ondergrondse parkeerkel der. Parkeerplaatsen hierin zijn afzonderlijk te koop voor bewoners en omwonenden, ad 12.500.- v.o.n. Nadere inlichtingen: stichting "de rosmolen' 0"71.1212 32 ZOETERWOUDE (DORP) ZONNEGAARDE 2 Schitterend aan Singel en zeer rustig in kleine woonge meenschap. nabij weilanden en vaar- en viswater gele gen, zeer moderne grote vrijstaande semi-bungalow met garage voorzien van c.v.-gas en diverse andere extra voorzieningen, voor-, zij- en diepe vrije achtertuin (Z) met 50 m2 groot terras, bj. 1968. Grondopp. plm. 500 m2. Inh. plm. 500 m3. Ind.: ruime uitgebouwde U-vormige hal, toilet, royale L- vormige living met parketvloer en sfeervolle open haard, grote moderne woon/eetkeuken met diverse apparatuur, bijkeuken, c.v.-afd., hobbyruimte, 1e etage: flinke over loop, moderne badkamer met ligbad en 2e toilet, 3 grote slaapkamers, waarvan de ouderslaapkamer met een lengte van plm. 6 m. Garage (20 m2) met toestemming tot uitbouw, geschikt voor stalling van 2 auto's. Oplevering medio februari '79. De prijs voor deze oersolide luxe semi-bungalow, waarin de meest exclusieve materialen zijn verwerkt bedraagt slechts f 395.000,- k.k. Voor uitvoerige inlichtingen: Hoge weg 23, Noordwijk. Tel. 01719-12256 Oegstgeest - Leidsestraatweg Ruim halfvrijstaand herenhuis 8 krs. met o.a. een voortuin van 10 bij 9 m en een achtertuin van 12 bij 9 m met 2 schuren. Ruime kelder en grote zolderruimte. Uit zicht voor en achter vrij. Badkamer met ligbad. Vraagprijs 429.000.- Oegstgeest - Wijtenbachweg Half vrijstaand herenhuis in goede staat, in totaal 6 ka mers verdeeld over 3 woonlagen, op parterre: grote woonkamer met o.a. open haard, van alle gemakken voorziene keuken, op 1 e etage: 3 slaapkamers met veel kastruimte en kastwanden, luxe badkamer, ligbad en douche, op 2e etage: 2 kamers met veel bergruimte, c.v.-gas/boiler, ruime voor- en grote achtertuin op zuid westen. Vraagprijs 349.000.- "Papenveer" Gem. Ter Aar - Anjerstraat Hoekherenhuis, 5 kamers met o.a. zeer grote achtertuin van 16 bij 7.15 met achteruitgang, vrij uitzicht aan de voorkant, rustige ligging, c.v.-gas, huis verkeert in prima staat van onderhoud. Vraagprijs 245.000.- makelaardij Ififll den haag 070-630972* De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest tel. 071-152540* Direktie: JN. Lancel, makelaar Log. ALPHEN AAW DEN RIJN iestraat 35. 3-kam op de 3e woonlaag i zuiden, gelegen t.o. groot plantsoen. Voorzien van CV-gas. f 118.000,- HAZERSWOUDE-RI-JNDIJK Bilderdijklaan 16. Perfect onder houden woonhuis met voor- en zonnige achtertuin, achterom, CV- gas. Mooie en vrije ligging aan :n, houten plafond woonkamer. Valeriusstraat 19. Hoekwoonhuis m. voor-, zij- en grote achtertuin en CV- gas. Ind. moderne keuken, woonka mer, le et. 3 kamers, douchecel, 2e et. bevloerde zolder geschikt KOUDEKERK A/D RIJN Voorzien van CV-gas, isolatie. Ind. woonkamer, keuken, badkamer met ligbad, 2 toiletten, 4 slaapkamers, veel ingebouwde kasten Incl. div. stofferingen. f 233.500,- LEIDEN Alpenroos 9. Halfvrijstaande moder ne villa, gelegen op mooi punt nabij vaarwater naar de Kagerplassen. ga rage, 3 zijden tuin. Zeer ruime Z- vormige woonkamer, open haard, mooi uitzicht, moderne open keu ken incl. alle apparatuur, le et. 3 kamers, garderobekamertje, badka- met ligbad en douche, 2e toi- :e et. kamer met balkon. CV- igen en gor- f475.000,- Berylstraat 14. Hoekwoonhuis met 3 zijden tuin, gelegen aan speelweide. U-vormige woonkamer met open keuken, plavuizen vloer, terras op zuiden, le et. 3 kamers, badkamer met ligbad, douche en toilet, zeer apart verbouwd, 2e et. kamer met dakkapel. CV-gas. f 275.000,- Boerhaavelaan 35. Zeer ruim heren huis met achtertuin. Zeer centrale ligging t.o.v. universiteit, Acad. Zie- f 270.000,- Const. Huygenslaan 9. Geheel ver bouwd hoekherenhuis met besloten achtertuin. Voor zeer mooi uitzicht over park en vijver. Ind. woon kamer met parket en open haard, uitgebouwde gemoderniseerde keu- 3 slaapkamers, 2e et. 3 slaap- Boven verhuurd. Ind. benedenhuis, entree, gang, douche, toilet, eet- keuken, 2 zeer grote kamers, serre. Voor- en achtertuin. f 145.000,- berging. Parterre: entree, toilet, grote living (ca. 54 m2) met open haard en wengé par ket, open keuken, le i tafel, toilet, 2e et. overloop, grote kamer met dakraam, bergzolder. Gunstige ligging t.o.v. watersport en Hoge Rijndijk 48. Winkel-t thans geheel als woonhuis i met flinke tuin, nieuwe stenen schuur. Bevat: part.: 2 kamers, keu- de 7e etage met riant uitzicht stad en polders. Ind. 4 grote ka mers, keuken met kastruimte, bad kamer met douche, groot zitbalkon op de zonzijde, ruime berging onder het gebouw. CV-blokverwarming. f 238.000,- Jan van Goyenkade 24. Groot heren- aan plan vrij uitzicht naar alle zijden. Grote woonkamer, parket, Krefeldlaan 4. Moderne villa met voor- en achtertuin, vrij uitzicht, grote garage en CV-gas. Prima staat rs, 2 badkamers. f 495.000,- Lokhorststraat 15. Stadshuisje. Ind. voorkamer, opkamer met daaronder keuken, kelder, douche, toilet, le et. grote kamer, keuken, toilet, 2e et. 2 kamers. f 135.000,- Rijn- en Schiekade 116c. Groot herenhuis, voor- en zonnige achter tuin. Nieuwe CV. Ind. vestibule, gang, toilet, keuken, royale woon kamer, le et. badkamer, toilet, 3 slaapkamers, balkon,» 2e et. zolder en slaapkamer. f 255.000,- Stadhouderslaan 21. Royaal stads huis met kleine tuin en schuur. CV- gas. Geheel verbouwd. Ind. 2 kamers, keuken, toilet, le et. prachtig ver bouwde woonkamer met parket en open haard, moderne open keuken, 2e et. achterkamer met kastenwand, badkamer met douche, 2e toilet, grote voorkamer. f 238.000,- tuin, achterom. Moderne ken met eetzit, grote kamer met plavuizen en schuifpui naar zonne terras, le en 2e et. 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en toi let. hobbyhoek. CV-gas. f 248.000,- Zinniadal 5. Modern woonhuis r voor- en achtertuin, gelegen aan terpartij met vrij uitzicht. Ind. wo douche, 2 t i centrale afzuigi f 264.001 LEIDERDORP Loevestein 9. Royaal herenhuis met voor- en achtertuin en apart staande garage. CV-gas. Ind. grote woonka mer, open keuken, open haard, 4 slaapkamers, dakkapel, f 335.000,- Tollenaersingel 8. Woonhuis met t eetbar, kamer met douche en 2e toilet, 3 kamers, 2e et. grote kamer met dak kapel, wastafel, klein kamertje. bebost duinterrein, royale woonkamer op zuiden, terra open haard, luxe eetkeuken, 4 slaa kamers, badkamer met ligbad, le e OEGSTGEEST Clematislaan 59. Hoekherenhuis met garage, 3 zijden tuin, CV-gas, ther mopane beglazing. Grote woonkamer met open haard, modeme keuken, le .4 slaapkamers, extra grote tuin), CV-gas (nieuw). Woonkamer met parket, keuken, le et. 3 kamers met parket, balkon, badkamer met douche en 2e toilet, 2e et. grote zolder geschikt voor extra slaap kamer f 305.000,- WOUBRUGGE Van Woudeweg 35. Hoekwoonhuis met 3 zijden tuin en zeer grote garage. Ind. Z-vormige woonkamer met open haard en parket (beuken), open keuken, le et. overdekt balkon, badkamer met ligbad, 2e toilet, 3 slaapkamers, 2e et. zolderkamer en flinke studeerkamer, dakkapel. Schil derwerk prima in orde. f 265.000,- ZOETERWOLDE-DORP Ambachtsherenweg 80. Royaal markiezen, etc.). Gratis belangrijke koopinformatie Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke S door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie. nQBI [UdNBM ^^LidM Lid Makelaars Computer Centrum MCC

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 35