f iPEf^ÜNEElpersonc- vertegenwoordiger rotterdam/ den haag 1 DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: loïilon «samsam Samsom Uitgeverij voor onze nieuwe afdelingen j neurologie en neurochirurgie 5 zoeken wij nog enkele ambitieuze A-verpleegkundigen westeinde ziekenhuis perst ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER secretaresse (research) analist(e) secretaresse/secretaris werkvoorbereider/lay-outman boekhouder/ster pereonesh^» PERSONEEL™50"®1 personeel person PWMIU Nutricia Verkoop Neder land B.V. zoekt voor haar verkoopgroep Luycks Grootverbruik een Vertegenwoordiger. Onze voorkeur gaat uit naar een man met ervaring als vertegenwoordiger in de levensmiddelenbranche, die in staat is na een korte inwerkperiode met takt en gezond kommercieel in zicht onze belangen te be hartigen. Zijn taak zal bestaan uit het onderhouden van ver koopkontakten met be staande kliënten en. het kreëren van nieuwe rela ties voor een assortiment bestaande uit o.a. tafelzu- ren, sauzen en snacks. Enfin, de man die wij zoe ken kent onze naam en weet voor welk assortiment en kwaliteit die naam staat. De juiste man voor deze funktie heeft tenminste een MULO/MAVO-oplei- ding en dient woonachtig te zijn in zijn werkgebied. Geboden wordt een leven dige job met een goed sa laris en uitstekende sekun- daire arbeidsvoorwaarden, zoals gratifikatie, 8<Vo va kantiegeld, 21 vakantie dagen per jaar, een gunsti ge autoregeling en represen tatiekosten. Als u meent aan voorgaan de kwalifikaties te voldoen, zend dan uw schriftelijke sollicitatie met een recente pasfoto en opgave van leef tijd, opleiding en praktijk ervaring aan de heer H.Th. Borst, afdeling Personeel- zaken, Nutricia Verkoop Nederland B.V., Postbus 1 2700 MA Zoetermeer. S.v.p. op de envelop de let ters L.G. vermelden. nutricia verkoop nederiand/ zoetermeer n.v. verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelenconcern, waarin ondergebracht Nutricia-Nederland, Nutricia-België en Nutricia-lnternationaal. Het concern heeft vestigingen in Zoetermeer, Cuyk, Oiemen, Den Dolder Etten-Leur, Breda, Athene, Madrid, Bradford (U.K.) en Bornem (België). met MAVO-opleiding en typediploma. Tot haar werkzaamheden behoren - bijhouden van het patiëntenbestand; -verwerken van mutaties; - uittypen van diverse formulieren voor in- en externe instanties; - typen van geneeskundige verklarin gen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.90.50. stichting centrum stbavo noordwijkerhout ^^Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 Faculteit der Letteren vak.nr. 8-30111158 ten behoeve van de directeur-beheerder en de afdeling beheer en begroting. De secretaresse vervult een centrale positie in de dienst van het beheer. Zij is belast met het regelen, organi seren, coördineren en het verlenen van een opti male secretariële ondersteuning. De funktie vereist een all-round secretaresse, die een drukke funktie aan kan. Vereist: middelbare schoolopleiding, secreta resse-opleiding en ervaring; goede taalvaardig heid en goede kontaktuele eigenschappen; het vermogen oni prioriteiten té kunnen onder kennen en organisatietalent alsmede goed kunnen stenograferen in de Nederlandse taal. Leeftijd bij voorkeur tussen ca. 24 en 40 jaar. Salaris: maximaal 2.401,bruto per maand. Aan sollicitanten die voor een gesprek worden uitgenodigd, wordt vooraf een funktiebeschrijving alsmede informatie over de organisatie en werk omgeving toegezonden. Afdeling Reumatologie van het Academisch vak.nr. 8-307/1158 Taak: het meewerken aan een wetenschappelijk onderzoek naar het ontstaan van chronische gewrichtsontstekingen. Bij dit onderzoek worden verschillende technieken toegepast, waaronder celisolatie, cel- en weefselkweek, immuno- fluorescentie en bepaling van celmembraan- eigenschappen. Vereist: diploma HBO-A (medisch). Ervaring op het gebied van de immunologie en/of haemato- logie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2.401,bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, voorr lopig voor de periode tot 31 december 1979 Vakgroep Psychologische Funktieleer In de Subfaculteit der Psychologie vak.nr. 8-304/1158 Deze gevarieerde en zelfstandige funktie binnen een hecht team van een hoogleraar, medewer kers, secretaresse en doctoraalstudenten omvat o.a. de volgende taken: verzorgen van de studen tenadministratie en het informeren van studenten; typen van correspondentie (ook middels dicta- foon), onderzoeksrapporten, syllabi, bestellingen efs.; deelnemen aan het Dagelijks Bestuur van de Vakgroep en notuleren van vakgroepvergade ringen; bewerken van correspondentie, telefoon en agenda van de hoogleraar en medewerkers. Vereist: middelbare schoolopleiding en secreta resse-opleiding c.q. diploma MEAO (secretariële richting); enkele jaren ervaring in een soort gelijke funktie en goede mondelinge en type vaardigheid in de Engelse taal. Inventiviteit en kontaktuele vaardigheden zijn noodzakelijk voor een goede functievervulling. Er wordt naar gestreefd deze vakature per 16 november 1978 te vervullen. Salaris: maximaal 2.401,bruto per maand. Nadere inlichtingen over deze funktie worden desgewenst verstrekt door mevrouw M. Sprang van Beek, telefoon (071J-148333. toestel 4014. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermel ding van het vakaturenummer op brief en envelop. Prof. Dr. Leo Kannerschool onderwijs voor z.m.o.k. Endegeesterslraatweg 26 te Oegstgeest. Gevraagd m.i.v. 1 sept. 1978, voor 8 uur per week een ervaren Vakleerkracht Handenarbeid voor onze 1 ste groep V.B.O. van 8 leerlingen. Sociëteit "Minerva" Breestraat 50 te Leiden mnl./vrl. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER Een Mavo-opleiding vereist, type-ervaring gewenst. Studerend voor praktijkdiploma boekhouden is een plus punt. Leeftijd 18 tot 22 jaar. 2 maal vakantie per jaar. Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn houdt zich bezig met uitgaven op het terrein van open baar bestuur en informatica en op sociaal, juridisch, bedrijfskundig en fiscaal gebied. Op onze afdeling Produktiebege- leiding hebben wij plaats voor een werkvoorbereider/lay-outman. Tot de werkzaamheden behoren: - het zetklaar maken van manu scripten - het opstellen van zetinstructies - het maken van principe lay-outs - het maken van werktekeningen - doka-werkzaamheden - incidenteel ontwerpen van om slagen. Onze eisen Voor deze functie zoeken wij, iemand met eén opleiding op MAVO-niveau en een gedegen grafische kennis. Hij of zij bezit een grote mate van accuratesse en dient bereid te zijn zich te verdiepen in de mogelijk heden van een modern zetsysteem. Sollicitatie Spreekt deze functie u aan, neemt u dan schriftelijk contact op met onze afdeling Personeelszaken, Wilhelminalaan 1 te Alphen aan den Rijn. Voor nadere informatie kunt u .bellen (01720) 6 25 04. ICU Samsom Uitgeverij bv is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv. A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff bv Het kinder psychiatrisch centrum "Curium" vraagt voor zo spoedig mogelijk HALF-TIME RECEPTIONISTE Soil, te richten aan de geneesheer-direc teur, Postbus 26, Oegstgeest. Inl. tel. 071-156640, tst. 42. VAN STAVEREN B.V. handelaar in: - Shell Olieprodukten - Shell Buta- en Propagas - Gewasbeschermingsmiddelen Wij zoeken voor onze afdeling Administratie een De nieuwe medewerker/ster zal. na ruime in werkperiode. o.l.v. onze administrateur, wor den belast met de administratieve verzorging van de goederenbeweging. Voor de man of vrouw die nu werkzaam is als aankomend boekhouder bieden wij een zelf standige funktie aan in een klein bedrijf met een moderne geautomatiseerde administratie. Ervaring in de computeradministratie is echter niet noodzakelijk. Als minimale opleiding vragen wij iemand met het praktijkdiploma Boekhouden. Heeft u interesse, neem dan kontakt op met onze heer Blokker, telefoon 02526-2941. of 's avonds 02521 -11098. Ons adres is postbus 9. Nieuw Vennep. Het KONINKLIJK INSTITUUT VOOR TAAL-, LAND- EN VOLKENKUNDE, Stationsplein 10, Leiden, vraagt per 1 december a.s. voor zijn Redactie/Publicatie-afdeling een REDACTIONEEL MEDEWERKER (M/V) voor werkzaamheden i.v.m. de publicatie van weten schappelijke boeken en tijdschrift-artikelen (waarvan vele in het Engels) vooral op het gebied van de taal-, land en volkenkunde en geschiedenis van Zuid-Oost Azië, i.h.b. Indonesië. Het werk zal, in nauwe samenwerking met het hoofd van de afdeling, o.a. bestaan uit controle en correctie, soms ook het uittikken, van manuscripten bestemd voor publi catie, de correctie van drukproeven, contact daarover met auteur en drukkerij, en secretariaats-werkzaamhe- den t.b.v. deze afdeling. Vereist is: uiterste nauwkeurigheid in eigen type-werk en in de correctie van getypte teksten en drukproeven. Re delijke (passieve) kennis van Engels, bekendheid met Indonesië of de Indonesische taal en/of middelbare schoolopleiding strekken tot aanbeveling. Salarisgrenzen, afhankelijk van leeftijd en ervaring: van minimaal f 2202,- tot maximaal f 2941.- per maand bruto. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Se cundaire arbeidsvoorwaarden volgens Rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Admini strateur-Beheerder van het Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde, Postbus 9507,2300 RA Leiden. Het Westeinde Ziekenhuis tè een van de grote Haagse ziekenhuizen en vervult als centrum-ziekenhuis een belangrijke funktie: het heeft de voortdurende zorg voor 600 patiënten verspreid over vele gespecia liseerde afdelingen. In het voorjaar van 1979 wordt op een aangrenzend terrein een nieuw, uiterst modem ziekenhuis in gebruik genomen. Tevens zullen dan twee nieuwe afdelingen in de organistatie worden ingepast: neurologie en neurochirurgie. Zij worden overgebracht van de Ursula Kliniek te Wassenaar naar het Westeinde Ziekenhuis in Den Haag. Er is nu reeds behoefte aan verpleegkundigen voor deze afdelingen. Zij komen in onze dienst, maar zullen tot de opening van de nieuwbouw in de Ursula Kliniek in Wassenaar worden gede tacheerd. Op 20 maart 1979 krijgen ze hun definitieve plaats in het Westeinde Ziekenhuis. In aanmerking komen zij, die in het bezit zijn van het A-diploma, alsmede MBOV- en HBOV-ers. Behalve een prettige werk kring in een goede sfeer en in een gloednieuwe omgeving, bieden wij interessante arbei dsvoorwaarde n Bovendien zijn er mogelijk heden om in een later stadium in aanmerking te komen voor een kaderfunktie.. Het Westeinde Ziekenhuis is ook met openbaar vervoer gemakkelijk te bereiken. Binnen een paar minuten bent u in de binnenstad, waar het altijd gezellig winkelen is en waar schouw burg en theater als het ware binnen handbereik zijn. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot het adjunct-hoofd verpleegkundige dienst, toestel 411. Stuur een sollicitatiebrief of vraag een sollicitatieformulier aan de afdeling Personeelszaken van het Westeinde Ziekenhuis, Postbus 432, 2501 CK Den Haag, telefoon 070-614081.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 25