mededelingen gemeentebestuur i leiden 4tm8sept!78 ff Wanneer wordt u door Bureau Huisvesting geholpen? Wie zijn er nu aan de beurt? Jonge mensen zoeken kamers, laat ze niet in de kou staan! 1! Commissie vergaderingen Hinderwet 1 september 197/ soonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoor zitting, die respectievelijk zal woeden gehouden op 1. dinsdag 19 september 1978, te 14.30 uur in ka mer 210 van het stadhuis. 2. dinsdag 19 september 1978, te 15.30 uur in ka mer 210 van het stadhuis. 3. woensdag 20 september 1978, te 14.30 uur in ka mer 210 van het stadhuis. 4. woensdag 20 september 1978, te 15.30 uur in ka mer 210 van het stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter inzage op het Stadhuis, afdeling Volkshuisvesting en Openbare Werken, kamer 330 (3e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden inge steld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, bin nen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Leiden of een aangrenzende gemeente waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Commissie voor de Reinwardt Academie. Dinsdag 5 september a.s. om 14.00 uur in de Colle gekamer van het Rijksmuseum voor Volkenkun de, Steenstraat, Leiden. Agenda: Invulling leerplan Eindexamenregeling Rondvraag Bovenstaande vergadering is openbaar. Wie meer wil weten over de te behande len agendapunten, kan daarover infor matie vragen in het informatiecentrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Diversen Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning inge volge de Hinderwet zijn ingediend: 1. Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V te Rotterdam. Een nieüwe, de gehele infighting omvattende vergunning tot het uitbreiden en wijzigen van de benzinepompinstallatie annex opslagtank voor L.P.G. met afleveringsinstallatie in en op het per ceel Rijksweg A4 Westzijde, Sectie V nr 205' (ged.) 2. Timmerfabriek Mevo B.V., te Voorschoten. Oprichten van door elektromotoren gedreven in stallaties ten behoeve van de machinale houtbe werking in het perceel Rooseveltstraat 48/50 3. Directeur van de Rijksgebouwendienst in de Di rectie Zuid-Holland en Zeeland, te Voorburg. Uitbreiden en wijzigen van door elektromotoren gedreven installaties ten behoeve van de Juridi sche Faculteit in het perceel Hugo de Grootstraat 32. 4. Burgemeester en Wethouders van Leiden aan het College van Gedeputeerde Staten der provin- cie Zuid-Holland, te's-Gravenhage. Uitbreiden en wijzigen van de nazorgwerkplaats voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten aan de Willem Barentzstraat 14. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stad huis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende vier weken na dagtekening van de openbare ken nisgeving, te weten: Bestemmingsplan "Leiden-De Kooi". De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat met ingang van 6 september 1978 gedurende een maand ter gemeentesecretarie (stadhuis, kamer 316) voor een ieder ter inzage zal liggen het door de Raad op 28 augustus 1978 vastgestelde bestem mingsplan "Leiden-De Kooi" voor het gebied glo baal begrensd door de Oude Rijn, De Zijl, de Para- maribostraat, de Timorstraat, de Curacaostraat, de Kooilaan en de Herensingel. Bij de vaststelling van.het plan zijn de voorschrif ten, de plankaart en de toelichting in vergelijking met het ontwerp op verscheidene punten gewijzigd Gedurende bovenvermelde termijn kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren tot de Gemeenteraad heb ben gewend, en zij, die bezwaren hebben tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van voormeld plan zijn aangebracht, bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Hólland te 's-Gravenhage tegen genoemd-be stemmingsplan bezwaren indienen Omlegging buslijnen tijdens as faltering Cornelis Schuytlaan en Sweelincklaan. Met ingang van dinsdag 29 augustus zijn in verband met de asfaltering van de Cornelis Schuytlaan en de Sweelincklaan tijdelijk een aantal wijzigingen in gevoerd in de buslijnen 13, 14 en 30. Deze lijnen worden gedurende het .hele werk, dat ongeveer 6 weken gaat duren omgeleid via de Vijf Meilaan, de Churchillaan en de Telderskade. De haltes aan de Corn. Schuytlaan en de Sweelincklaan worden in die periode verplaatst naar resp. de Tel derskade en de Vijf Meilaan. De verplaatsing wordt door de NZH met borden aangegeven. Bus 41 blijft gedurende het hele werk het eindpunt houden aan de Aaltje Noorde wierlaan Wijziging bouwverordening. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis, dat vanaf hedèn ter gemeente- secretarie (afd. Volkshuisvesting en Openbare Werken, kamer 319) gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage ligt de door de gemeenteraad in zijh vergadering van 8 mei jl., besluit nr. 104 vastge stelde wijziging van de Leidse bouwverordening, waarbij de artikelen 265 en 358a (de zogenaamde antenne verboden) worden geschrapt. Bedoelde wijziging is goedgekeurd door Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland bij beschikking van 18 juli 1978, G.S. nr. b23566, verzonden 4 augustus 1978 en ingekomen 8 augustus 1978: De betreffende wijziging is op 1 september 1978 afgekondigd en treedt in werking op 4 september 1978. Grofvuil" ophaaldienst. Volgende week zijn aan de beurt: wijk 9 wijk 10 wijk 13 wijk 14 f i 11 maandag 4 september i 12 woensdag 6 september i 15 donderdag 7 september i 16 vrijdag8 september Het aantal geregistreerde woningzoekenden is zo groot dat het helaas niet mogelijk is dat Bureau Huisvesting op korte termijn bemiddelt bij een huiseigenaar of woningbouwvereniging nadat iemand geregistreerd is als woningzoekende. Er zal integendeel met aanzienlijke wachttijden rekening gehouden moeten worden voor dat zo'n bemiddeling mogelijk is. Daarbij wordt het volgende systeem toegepast. Van iedere woningzoekende wordt bij zijn registratie op Bureau Huisvesting een kaart gemaakt waarop stJat voor welk type woning (grootte, boven/beneden, huurprijs) hij genoteerd is plus de begindatum van de registratie. Deze kaarten staan gesorteerd op soort woning en als nu een woning leegkomt waarvoor Bureau Huisvesting een kandidaat mag voordragen dan wordt in het bijbehorende stapeltje kaarten gekeken naar degene die het langst geregistreerd staat voor zo'n woning. In de praktijk gaat dat wat moeilijker, omdat ook zaken als de buurtvoorkeur, de kwaliteit en het onderhoud van de woning enzovoorts een rol spelen. Daarom worden telkens de kaarten apart gezet van een aantal van de langst geregistreerden, meestal een groep van een aantal maanden. Die aparte kaarten van de voor een bepaald type woning langst geregistreerden heet de koppelbak. Degenen die in het bezit zijn van een geldig registratiebewijs, worden door het Bureau Huisvesting voorge dragen voor een leegkomende woning van een woningbouwvereniging of de Leidse Woningstichting. Hieronder treft u een overzicht aan, dat is verdeeld in 3 kolommen. In de eerste kolom staan gegevens over woningen van diverse grootte met een bruto huurprijs tot 350,- per maand, (woningbouwvereniging of Leidse Woonstichting).- In de tweede kolom treft u de groepen woningzoekenden aan, die voor bijbehorende type woningen in aanmerking komen. Als inkomen geldt 2450,- per maand. In de derde kolom staat vermeld tot en met welke datum van uitgifte van het registratiebewijs het Bureau Huisvesting bezig is. Er zijn mensen, die reeds één of meerdere aanbiedingen van een woning hebben gekregen. Deze groep kan binnenkort weer een aanbieding verwachten. type woningen van een woning bouwvereniging of de Leidse Woningstichting met een bruto huur tot 350,- per maand. Houders van een geldig registra tiebewijs die voor bijbehorende typen woningen in aanmerking komen. maand en jaar van uitgifte van het registratiebewijs waarvan de houders aan de beurt zijn te wor den voorgedragen voor een hen passende woning. 1, 2 en 3 kamer benedenwonin gen alleenstaanden vanaf 65 jaar of alleenstaanden in het bezit van een passende medische indicatie. februari 1977 2, 3 en 4 kamer beneden- of een gezinswoningen a. echtparen vanaf 65 jaar of echtparen in het bezit van een passende medische indicatie juli 1975 b echtparen vanaf 65 jaar met 1 kind of echtparen met 1 kind in het bezit van een passende me dische indicatie. juli 1975 c. echtparen vanaf 65 jaar met 2 kinderen of echtparen met 2 kinderen in het bezit van een passende medische indicatie, december 1976 5 kamer beneden of eengezins woningen echtparen met 3 kinderen in het bezit van een passehde medische indicatie of echtparen met 4 kin deren oktober 1976 6 kamer beneden.- of een gezinswoningen echtparen met 4 of meer kinderen december 1975 1, 2 en 3 kamer boven- en flat woningen alleenstaanden echtparen, echtparen met 1 kind tweepersoons-huishoudens. februari 1977 juni 1977 4 kamer boven- en flatwoningen echtparen en echtparen met 1 of 2 kinderen. maart 1977 5 kamer boven- en flatwoningen echtparen met 3 of 4 kinderen oktober 1976 6 kamer boven- en flatwoningen echtparen met 4 of meer kinderen december 1975 TENSLOTTE Wanneer u in het bezit bent van een geldig registratiebewijs en uw inkomen is/ hoger dan 2450,- bruto per maand, dan kunt u het Bureau Huisvesting vragen, te bemiddelen bij het verkrijgen van een duurdere flat in het Morskwartier of de Merenwijk. .Het Bureau Huisvesting is geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Hooigracht 79, tel. 123845. Voor telefonische informatie: 14.00 tot 16.00 uur. U vraagt dan naar toestel 25. Duizenden jongens en meisjes, die werken of studeren kunnen geen kamer vinden. En 'n dak boven je hoofd is het minste wat je nodig hebt, vindt u ook niet?' Als u een behoorlijke kamer of een etage vrij hebt, bel of schrijf dan even. Doet u het wel direkt? Uw reaktie graag aan een van onderstaande adressen Stichting Studenten Huisvesting Rapenburg 31 Tel.: 13 33 66 Stichting Huisvesting Werkende Jongeren Hooigracht 38 Tel.: 13 4618 iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16