Kijk maar in Weekend. Dan zul je 't zien! VROOM DREESM ANN Heeft Kojak te veel verbeelding? Bij onze eigen Bossche schoonheid Adriana van Hemert liep ook Kojak een blauwtje. Toch maakt ze als filmster furore in Hollywood. Weekend zocht haar op in haar luxueuze flat. Ze is verrassend aardig gebleven Al vindt Kojak van niet. 't Mooiste meisje van Europa" woont in Amsterdam. Wie wat waar? Weekend weet 't. En geeft een over tuigende impressie van beauty Buirsky, die u voortaan regelmatig in dag- en weekbladen zult aantreffen. Enkele Nederlanders over de Berlijnse Muur. Maar nu naar de andere kant Weekend's reizend reporter Wilko A.G.M. Bergmans stond raar te kijken. Hoe kwamen die Nederlan ders daar aan de andere kant van die gevreesde prikkeldraad-en-bunker- barrikade? Piet en Karin Hogewinkel wilden wel eens heel wat anders. En pottebakkende Anne Parel heeft er achter de draaischijf haar draai prima gevonden. Hoe liefdadig zijn Prinses Margriet en haar Pieter? Op een avond kwam Pieter van Vollenhoven te laat thuis. Waar was hij zo lang geweest? Koningin Juliana en Prins Bernhard kwamen er aan te pas. Nu berijden gehandicapten de paarden van de gouden koets, 'n Hartverwarmend relaas ever 's lands sympathieke tweetal-no-1. Profvoetballer Dick van Dijk achtergebleven op vakantie In Frankrijk. Voorgoed. En hij maakt 't uitstekend als makelaar tussen de Willem Duysen, de Simone Signorets, de Cassius Clays en andere beroemdheden. Weckend neemt u mee naar La Colle Sur Loup voor 'n kijkje achter de schermen. De aapmens van de Dode Berg. Kinderen op een onbewoond eiland. Dit en nog veel meer: deze week in Weekend! Weekend houdt je ogen open. 11.15 per nummer.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 14