ijk maa^ in Weekend. Dan zul je 1 zien! Zoek hierdeVWdie u zoekt kamsteeg Volkswagen, gewoon even rekenen! Kom dus gauw kennismaken bij: de koning medewerker(ster) HOOFD 2e chauffeur Dcnco Elektromonteurs Loodgieters C.V. Monteurs Kontr. Bankwerkers/ Lassers Tekenaars L.T.S. of M.T.S. Archivaris dipl. s.o.d. Ponstypiste's Sekretaressen Typiste's ned./mod. talen HET KARPETTENHUIS NIEUWS VAN DE WEEK Mathildc Willink opgevolgd, y' De overeenkomst met Mathilde willink is schokkend. Is Franciska j Vos een slimme naaapster, belust op de roem van de echte Mathilde. Of handelt zij uit overtuiging en innerlijke drang? Richard („Robin") O'Sullivan verliefd op sergeant. f IndeTV-serie Anton Geesink: De nieuwe Mathilde Willink? rentenieren in Oostenrijk? Robin's Nest" maakt hij rare dingen mee. Maar om te denken dat hij nog eens ver liefd zou worden op een sergeant... in vuur en vlam! Anton Geesink weg uit Nederland? Judoreus Anton Geesink verdient zijn geld nog steeds met zijn kracht. De reus van 140 kilo zou wel eens willen rentenieren. Moet hij daarvoor naar Oostenrijk? Richard O.Sullivan verliefd op sergeant Blanke medicijnman vindt rust. Niet iedere Duitser in Zuid- Amerika is een ex-nazi. Het koste Johann Ehrmann jaren van 0 zijn leven om te bewijzen dat hij zich niet uit angst^J^^^, voor ontdekking heeft teruggetrokken bij de indianen. Ambtenaar buiten zijn boekje. Ze zag het hem niet aan toen ze voor hem stond. Maar toch was de ambtenaar van de tvv Robin Hood burgelijke stand de man die haarverleidde en vermoorde. Verder deze week in Weekend: Krijn Torringa eetN uit eigen bistro. „Prof.Dr.Karlheinz Lindt"op de 'versiertoer." Watergekke Hilda, weekend houdt je ogen open. fl,I5 pern VW-Polo, de jonge genieter Verrassend groot van binnen. Zuinig: 1 op 13,7 - normale benzine - volgens DIN (voor de 40 pk). En toch fel VW-Golf, de pittige diesel Verrassende acceleratie en geen "gediesel". Maar bovenal ongelooflijk zuinig (gemiddeld 1 op 15,5 volgens DIN). VW-Scirocco, de practische sportcoupé Een 2 2 sportcoupé met derde deur. Acceleratie van 0 tot 80 in 6 sec. (110 DIN-pk uitvoering). Practische sportiviteit. VW-Golf, de sportieve Vlot gestyld en pittig. Maar niettemin voorzien van een hele hoop practisch comfort en economisch vernuft. VW-Derby, de stijlvolle Gekenmerkt door z'n "door getrokken'' bagageruimte, biedt deze nieuwe VW een maximum aan stijl en comfort. Olie verversen hoeft maar eens in de 7.500 km. En voor een servicebeurt met Diagnose behoeft u maar één keer per 15.000 km langs te komen. een boel bomen erbij VW-Passat, de representatieve Vrijgevig met prestaties. Zuinig in gebruik. Als limousine stijlvol, als Variant met extra veel ba gageruimte. Als Comfort, met zeèr grote achterdeur Je krijgt werk dat je echt aankunt en dat je ligt. Of je krijgt 't helemaal niet - want bij de Ko ning nemen ze geen enkel risico en gooien ze je beslist "niet voor de leeuwen. Fijn bureau. i uitzendbureau Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden mabu Dames! Unieke zomer-aan- biedingü Nu BONTMANTEL kopen en 20% korting verdie nen! Gratis bewaren en a.s. winter pas betalen. Nu volop keuze nieuwe kollektie 1978. Kredietservice altijd mogelijk. Het Bontpaleis. Hoogstraat 153, Rotterdam-C., tel. 010-143337. Reisgeld terug bij koop! Vrijdagavond tot 9 uur ge opend. GEMEENTE VOORSCHOTEN Wegens pensionering van de huidige functionaris wordt op de afdeling Burgerzaken en Kabinet, waaronder ook Interne Zaken ressorteert, gevraagd een voor archief en registratuurwerkzaamheden Taak: - het assisteren bij het beheer van het lopende archief - het uitlenen van dossiers uit het oude archief - het ordenen van bouwvergunningen - diverse andere administratieve werkzaamheden Vereist: Minimaal Mavo-diploma. Ervaring in vergelijkbare werk zaamheden strekt tot aanbeveling. Sollicitanten moeten bereid zijn een vakstudie te volgen. Salaris: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd met een maximum van 1880,- per maand. Beneden 21 jaar geldt een jeugdaftrek. Voor een goede kracht bestaan verdere vooruitzichten. Sollicitaties te richten aan burgemeester en wethou ders, Leidseweg 25 te Voorschoten binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad. Gemeente Valkenburg ZH Valkenhorst is gehuisvest in een oud schoolgebouw doch nog dit jaar kan worden begonnen met de bouw van een nieuw schoolgebouw. Overigens is Valkenhorst modern ingericht en royaal voorzien van moderne leer- en hulpmiddelen. De school heeft een aktieve oudercommissie. De gemeente Valkenburg ZH, een prettige woonge- meente nabij Leiden en Katwijk, verleent medewerking bij het verkrijgen van woonruimte. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het huidige hoofd van Valkenhorst, de heer W. Ruster, tel. school 01718-14634 of privé 01718-12743, dan wel tot de afde ling Onderwijs van de gemeente tel. 01718-72043. Sollicitaties te zenden aan burgemeester en wethou ders, Hoofdstraat 6, Valkenburg ZH, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. isiHaaaiasM Maandag 21 augustus hopen we zó bruin verbrand terug te keren, dat u ons tussen de rollen tapijt moeilijk kunt terug vinden. Tot ziens! Leeftijd minimaal 24 jaar oud. Eventueel vanaf 21 jaar met diploma vakbekwaamheid. Gedeeltelijke ritten op binnen- en buitenland. Resterende tijd werkzaam in het bedrijf. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening ge houden. Aanmelden: Lommerse Schrama Weeresteinstraat 209, Hillegom. Tel. 02520 - 15205 (tussen 9 en 5 uur) uitzendburo Vraagt met spoed Technisch personeel Onze afdeling Administratief personeel vraagt ned./engels/frans Bel voor inlichtingen oi kom even langs Breestraat 167, Leiden, tel. 071-144046. Herensingel 10,11.12, tel. 071-126003. Leiden. Parkeerruimte geen probleem Open: maandagmiddag van2tot6uur dinsdag t/m zaterdag van 9 tot 1 uur en van 2 tot 6 uur donderdagavond-koopavond tot 9 uur

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18