mvinfimrmnpfirn qmroere 9S9^rPjl°9oe9 UlïnUtnt IuUlUcdnrc rQSPn MENS 8 W de vli MAKELAARDIJ BV. Hui jan bentveld interieurverzorging bv WAAR KUNT U GELD LENEN B. VERKR00STZN. BV mm make makelaardij de vl ietstede b.v. TE KOOP La™ onroerendgoed Grachtweg 73 LisseTelefoon 02521-10050 LISSE Heereweg 448d. Groot herenhuis met c.v. gas, tuin voor en achter en schuurtje. Ind.: entree, gang, kel derkast, toilet, gemoderniseerde keuken en grote woonkamer van 40 m2 met parketvloer en forse ge zellige open haard. 1e etage: 2 grote en 1 kleine slaapkamer, flinke badkamer met douche, vaste trap naar 2e etage. Hier is een grote bergzolder alsmede een slaapkamer, prima onderhouden. Koopsom 200.000,- k.k. Heereweg 462. Vrijstaande villa op ca. 1100 m2 met bedrijfsruimte en kantoorruimte, eventueel ook ge schikt als praktijkruimte, indeling: kamer en suite, en tree, vestibule, hal, gang, toilet, ruime woonkeuken met kelderkast, 1e etage: 4 ruime slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e etage: zolderberging, vaste trap, c.v.-gas, de bedrijfsruimte bestaat uit ca. 250 m2 loodsruimte en werkplaats/garage (voor meerdere auto's). Vraagprijs 498.000 k.k. 3e Poellaan 64. Luxe villaatje, zeer luxueus ingericht, heeft alle moderne comfort, gelegen temidden van weilanden op 1800 m2 grond nabij open vaanwater, indeling parterre, met gedeeltelijk parket en plavui zen, open haard, granolwanden, hal, open eikenhou ten keuken met uitgebreide moderne apparatuur. 1e etage: 3 slaapkamers, complete badkamer met 2e toilet, 2e etage: gezellige zolderkamer, tuin met bui tenverlichting, terrassen, barbecue en berging. Re cent verbouwd aantrekkelijk huis, dat u van binnen moet zien. Vraagprijs 610.000,- k.k. Jan Steenstraat 3. Prachtige meanderwoning met c.v.-gas, dubbel garage en goed verzorgde voor- en achtertuin, indeling: entree, toilet, garderobe, Z-vor- mige woonkamer, halfopen, zeer complete keuken en eetbar, 1e etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2e etage: grote zolderkamer met berging, prima verzorgd huis. Vraagprijs 265.000,- k.k. Zwanendreef 15. Vrijstaande praktijkwoning met garage, rondom tuin waarin 2 hobbykassen, c.v.-gas, indeling: entree, grote hal, toilet, kelder, L-kamer, keuken, praktijkruimte met eigen entree in verbinding met badkamer met douche, 2 wastafels en bidet, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toi let, grote berging, 2e etage: zolderkamer. Vraagprijs 547.000 k.k. HILLEGOM Willem de Rijkelaan 74. Mooi verbouwde tussenwo ning met achtertuin op Z. en voor vrij uitzicht. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keuken en eetbar. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met dou che. Vaste trap naar tweede etage: met mogelijkhe den voor 4e slaapkamer en bergingen. Vrijstaande stenen schuur met gas, c.v.-ketel. Parterre gedeelte lijk plavuizen. Koopsom 205.000,- k.k. Ttompenburg 1Mooie bungalow met garage, achter Treslong, b.j. 1963, totaal bebouwde opp. 200 m2. Ind.: ruime entree, grote L-kamer-op Z. met open haard en Kerkdrielplavuizenvloer, prachtige Allmilmö keuken (massief eiken) met alle apparatuur, grote badcel en 3 flinke slaapkamers, 2 toiletten, veel ther mopane. Er zijn 3 terrassen en verder een schitteren de tuin. Vraagprijs 630.000,- k.k. Vincent van Goghsingel 32. Pracht herenhuis op schitterend punt in Elsbroek met uitzicht over plant soen en vijver, indeling: hal, gang, toilet en exclusieve luxe keuken, overal fraaie plavuizen, flinke woonka mer met parketvloer en open haard, 1 e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, fraai betimmerde 2e etage, alwaar 2 slaapkamers en di verse bergruimten, centrale verwarming-gas en 115 ieter gasboilet, extra's o.a. Thermopane op parterre, tegelwerk, gekleurd sanitair, zonneschermen, en luxe deuren in huis, perfect verzorgde woning met grote garage en aparte schuur, mooie zonnige tuin. Vraagprijs 439.000,- k.k. Mauritslaan 42. Flat over 2 etages met aparte ber ging, 1 e etage: hal met schrootjesplafond, kelderkast, luxe keuken, Z-kamer met schoonmetselwerk, schoorsteen en balkenplafond, 2e etage: 1 grote en 2 kleinere slaapkamers, doucheruimte (lavet), geheel voorzien van nieuw behang (woonkamer linnen) en vloerbedekking. Vraagprijs 129.500,- k.k. „Elsbroek" Jacob Marislaan 12. Moderne tussen woning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom, zeer mooi gelegen, indeling: vestibule, toi let. gang, kelderkast, woonkamer, ruime, keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet (mogelijkheid voor ligbad), vaste trap naar 2e etage: kamer met dakkapel, berging, de parterre heeft dubbel glas, gedeelte gestoffeerd, incl. c.v.-gas en zonneschermen voor- en achter. Vraagprijs 225.000,- k.k. Pastoorslaan 45. Kantoorruimte. Ind.: ruime entree ca. 70 m2, kantoorruimte met ingebouwde kluis en archief, c.v. verwarmd, ruime parkeergelegenheid. Eventueel met opslagruimte. Huurprijs 900,- p. mnd. BEINSDORP (Gem. Haarlemmermeer) Hillegommerdijk 335/337. 4 nieuw te bouwen luxe herenhuizen met garage of berging. Ind.: ingang ge situeerd aan zijkant met hardhouten deur en luifel, hal, toilet, L-kamer met open haard en aluminium schuif pui naar terras, keuken, bijkeuken, open hardhouten trap naar 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, open hardhouten trap naar 2e etage: slaap kamer en berging. Diepe tuin, percelen ca. 300 m2. Uitzicht op het water met open verbinding naar De Kaag. Vraagprijzen v.a. 365.000,- v.o.n. NOORDWIJK Van de Mortelstraat 208. Moderne drive-in-woning Ind entree, grote hal met plavuizen vloer, toilet/dou che, 2 kamers, garage. 1e etage: grote L-kamer, grenzend aan balkon over de gehele breedte van het huis op z.w open keuken, toilet. 2e etage: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en 3e toilet. Tuin voor en oprit naar garage achter Vraagprijs 339.000,- k.k. TE HUUR NOORDWIJKERHOUT Sollasi 96. Gemeubileerde bungalow met 2, event. 3 slaapkamers. Ind.: entree, eetkamer met open keu ken, waarin koelkast, afzuigkap, kookplaat en vaat- wasmachine, zitkamer met open haard, badkamer met ligbad en toilet. 1 e etage: 2 slaapkamers en vide, cv 9as Huurprijs 1200,- p. mnd^ VERZEKERINGEN Uw verzekeringspakket kunt u bij ons sluiten of laten aanpassen TE KOOP LEIDEN Medusastraat. Leuk verbouwd woonhuis. Ind.: betimmerde entree, grote woon kamer (9.10 x 3.75 m) veel granol, verlaagd houten plafond, indirecte verlichting, open spiltrap, nieuwe eiken keuken met houten plafond en wanden, ingebouwde apparatuur, toilet, douche, bijkeuken, betegeld tuintje op Z„ 1e etage: 2 zeer grote slaapkamers met wastafel, grote kastenwand, c.v. gas. Vraagprijs 145.000,- k.k. Apollolaan. Perfect onderhouden zeer fraaie 3/4-kamerflat op 1e etage (laag bouw) met lift en c.v. Prachtig uitzicht over park. Ind.: entree, moderne ruime keuken, badkamer met ligbad, toilet, 2 eventueel 3 slaapkamers, zeer grote living met prachtig parket, groot balkon op Z. Vraagprijs f 205.000,- k.k. Morsweg. Groot verheeld woonhuis, parterre: grote L-kamer, slaapkamer, keuken, douche, toilet, 1 e etage: grote voor- en achterkamer, grote keuken, toilet, 2e etage: 2 grote slaapkamers, badkamer met zitbad en wastafel, zoldertje. Vraagprijs 129.000.- k.k. HYPOTHEKEN V.A. 7,4 PCT. worden zonder extra kosten voor u, ook als u geen huis via ons hebt gekocht, gaarne door ons verzorgd. Roemer Visscherstraat. Zeer mooie geheel luxe verbouwde woning met grote tuin (zuiden), ca. 20 m., indeling: woonkamer met houten plafond, luxe open keuken met eetbar, ruime slaapkamer, douche en toilet, komt geheel leeg. Bovenwoning: 3 ruime kamers, (verhuurd voor f 170 per maand). Vraagprijs f 149.000.- k.k. De la Reijstraat. Leuk woonhuis. Ind.: kamer en suite met eiken parket, openslaan de deuren naar zonnige tuin, ca. 10 m. keuken, douche en toilet, 1 e et.: 1 grote en 2 kleinere slaapkamers, veel bergruimte. Vr.pr. f 99.000,- k.k. Vogelwijk. Middenhuis met voor- en achtertuin. Ind.: hal, gang, toilet, ruime woon kamer en suite met openslaande deuren naar leuke tuin (10 m), keuken. 1e et.: kamer en suite, keuken, douche, toilet, 2e et.: zolder met 2 ruime kamers, veel bergruimte. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs 215.000,- k.k. FINANCIERINGEN tegen aantrekkelijke tarieven en soepele betalingsvoorwaarden worden Snel voor u geregeld. A Charlotte de Bourbonstraat. Fraai verbouwd hoekherenhuis met voor-, zij- en diepe achtertuin op Z, schuur, c.v. gas. Ind.. verbouwde entree met spiltrap naar 1 e etaqe nieuw toilet, ruime woonkamer met luxe massief eiken open keuken met eetbar en bijkeuken, 1e etage: 2 grote slaapkamers, grote fraaie badkamer met dubbele wastafel, ligbad en toilet, aparte douchekamer. 2e etage: grote slaapka- mer. veel bergruimte. f 239 ()00 ALPHEN AAN DEN RIJN Prachtige middenwoning met voor- en achtertuin op zuiden, c.v.-gas, kabel-tv, ind.: grote L-woonkamer met open trap en luxe keuken met inbouwapparatuur. 1 e etage: 3 slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad en toilet, groot betegeld terras, 2e etage: vliering. Vr.pr. f190.000,- k.k. TE KOOP GEVRAAGD: A. Woningen tot f 150.000,- B. Eengezinswoning f 200.000,- C. (1/2) vrijst. woning tot f 500.000 tot Van der Voort en van Beek's [ruine hal met plavuizen, eiken trap,Morswe9 90 LVIIVVIIinUI Leiaen. Tel. 768033 goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon 071-134671 dealer van. be'souw tapijt ploeg stoffen gelderland interlubke upiska parket Dit is geen enkel probleem. Slaat u de krant maar op en u wordt doodgegooid met goedkope en nog goedkopere aanbiedingen In deze advertenties ziet u ook dikwijls tarieven. U ziet er echter niet bij, hoe u gestraft wordt met boete rente bij vervroegde aflossing. Een geldlening bij Raethuys bv., kunt u te allen tijde boetevrij geheel aflossen - ook gedeeltelijk - u betaalt nl. alleen rente over het door u De tarieven liggen lager dan de aanbiedingen die u zo dikwijls ziet. Deze leningen kunnen wij realiseren door onze samenwerking met Delta Lloyd's Delfi. BeI even voor informatie of kom even langs. Hoofdstraat 70 Valkenburg ZH Tel.: (01718)—72333/72257 v/h GEBR. MEIJER B.V. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring LEIDEN NIJMEGEN LEEUWARDEN onroeren in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen ei verzekeringen. Beheer en taxataties van onroerende goederen. LEIDEN Rijndijkstraat. Leuke gestoffeerde woning met achtertuin ZW en stenen schuur. Zeer goed onderhouden. Ind. beg. gr.: grote woonkamer, mooie open keuken, douche en toilet, 4 slaapkamers en vliering. Vraagprijs 125.000,- k.k. Catharinastraat. Gestoffeerde hoekwoning geheel vakkundig verbouwd, rustige ligging, indeling: ruime woon kamer, keuken met alle apparatuur (is inbegrepen), douche en toilet, 1e verdieping: 3 slaapkamers en groot balkon op het zuid -westen. Vraagprijs 128.500,- k.k. Oosterdwarsstraat. Subliem verbouwd en zeer goed onderhouden eengezinswoning met c.v.-gas, indeling begane grond: gang/toilet en fontein, ruime woonkamer met parket, open moderne keuken met bar en plavuizen, 1e verdieping: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon en 1 met vaste wastafel w/k badkamer met ligbad en wastafel w/k, 2e verdieping: vliering. Vraagprijs 130.000,- k.k. Meloenstraat. Goed onderhouden eengezinswoning, rustig aan plantsoen gelegen met vrije achtertuin, schuur en achteruitgang. Ind. beg. gr.: gang, ruime woonkamer, keuken, toilet. 1e verd.: overloop, 2 ruime slaapka mers, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd.: ruime zolder. Koper moet een huurflat in Leiden kunnen aanbieden. Vraagprijs incl. div. roerende goederen 132.500,- k.k. Rijndijkstraat. Geheel modern verbouwde woning met leuke achtertuin en c.v.-gas. Ind. beg. gr.: hal, grote woonkamer en moderne open keuken, betegelde douche en toilet. 1 e verd.: enorme grote slaap- en leefruimte (voor een gezin met kinderen kunnen eenvoudig enige kamers gecreëerd worden). Vraagprijs 143.000,- k.k. Decimastraat. Ruime boven- en benedenwoning. Bovenwoning is verhuurd voor 165,- per maand en heeft een aparte opgang. Benedenwoning leeg te aanvaarden, indeling: gang, toilet, geheel betegelde douche, grote L-vormige woonkamer met schouw en schrootjesplafond, moderne open keuken en 2 ruime slaapkamers. Zonnige vrije achtertuin op ZO. Benedenverdieping ook apart te koop. Vraagprijs 119.000,- Vraagprijs voor het geheel 162.500,- k.k. Trompstraat. Hoekwoning met binnenplaats, grote stenen schuur, aparte berging en zonneterras. Ind beg. gr.: twee woonkamers, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 175.000,- k.k. v. d. Hoevenstraat, Professorenwijk. Perfect verbo'^\-> goed onderhouden hoek/eengezinswoning met schuur, achtertuin, achterom en cv-gas, indeling grond: gang, toilet, woonkamer, moderne keuken, badkamer met ligbad, wastafel en badgeiser. 1 e ^O-ping: hal, 3 slaapkamers (1 met balkon), 2e verdieping: vaste trap, 2 slaapkamers met dakkapel en ve^^^ing, de woning is voorzien van diverse extra's, zoals granol- en schrootjeswanden. >4 Vraagprijs 225.000,- k.k. Oude Singel. Uitstekend onderhouden grachtenpand met binnenplaats en schuur, indeling begane grond: ruime hal, 2 kamers, gang, toilet, keuken en bijkeuken. 1 e verdieping: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers. 2e verdieping- hal, 3 kamers, 3e verdieping: vaste trap, overloop, 2 kamers. Leeg te aanvaarden. Vraagprijs 335.000,- k.k. Weegbreetuin. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitzicht, zonnige tuin op het zuiden, cv-gas en warmwatervoorziening. Indeling begane grond: grote Z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal, toilet en inpandige berging. 1 e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer en groot zonneterras op het zuiden. Vraagprijs 410.000,- k.k. Krefeldlaan (Waardeiland) Ideaal voor watersporter. Zeer mooie moderne geschakelde villa gelegen aan vaarwater met garage, voor- en achtertuin met vrij uitzicht op het zuiden en voorzien van cv-gas en mech. ventilatie, ind. beg. gr.: ruime living met plavuizenvloer met niveau verschil en mooie open haard, moderne Bauknecht keuken met alle app. ruime hal, toilet, waskamer. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers met balkons, 2 badkamers met ligbad, aparte douche, wastafels en 2e toilet. Rondom thermopane beglazing. Aanlegplaats voor boot mogelijk. Ideaal gelegen voor een watersportliefhebber, 10 min. varen van de Kagerplassen. Vraag prijs incl. diverse extra's: 470.000,- k.k. mm makelc Wm de vliel BRENGT DUIDELIJKHEID LEIDERDORP Van Poelgeestlaan. Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (zuiden), grote stenen schuur en cv-gas, indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, hal, gang en toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 2e verdieping: grote studeer/logeerkamer met geheel vrij ruim balkon om te zonnen (Z), vliering en veel bergruimte. Vraagprijs 265.000,- k.k. mm makela ^m de vliet ADVERTEERT WEKELIJKS IN DE DAGBLADEN VOORSCHOTEN Jan Steenlaan. Rustig aan brede laan gelegen, goed onderhouden tussenwoning met cv-gas, schuur, voor- en achtertuin en achteringang, indeling begane grond: grote woonkamer met parketvloer, keuken, gang, hal, toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet, 2e verdieping: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs f 235.000,- k.k. Leidseweg. Hoekherenhuis met grote nieuwe garage annex berging, voor- en achtertuin en achterom, indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, bijkeuken, geheel betegelde badkamer met ligbad en toilet. 1 e etage: 3 slaapkamers waarvan 2 met wastafel, zolder met veel bergruimte. Vraagprijs 245.000,- k.k. Ferd. Bollaan. Mooi gelegen hoekherenhuis met verwarmde garage, voor-, zij- en geheel omheinde grote achtertuin op het zuiden en voorzien van cv-gas. ind. beg. gr.: entree, gang met toilet, ruime woonkamer en keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. 2e verd.: vliering met vlizotrap. Vraagprijs 265.000,- k.k. Pr. Bernhardlaan. Aan plantsoen gelegen hoekherenhuis met 3 zijden tuin, garage, schuur en cv gas. indeling begane grond: ruime woonkamer, open keuken, gang en toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en vaste wastafel, balkons aan voor- en achterzijde. 2e verd.: grote zolderkamer. Vraagprijs 279.000,- k.k. J. P. coenstraat (Krimwijk). Rustig gelegen hoekherenhuis met garage voor- en achtertuin, goed geïsoleerd en voorzien van cv gas. ind. beg. gr.: L-vormigewoonkamer, keuken, gang en toilet, kelderkast. 1e verd.: 3 slaapkamers (waarvan 1 met balkon), badkamer met douche, 2e verd.: vliering. Vraagprijs 300.000,- k.k. Karei Doormanlaan. Ruim hoekherenhuis met cv gas, gelegen aan groot plantsoen met schuur en aparte grote garage 24 m2 met voor-, zij- en grote achtertuin, indeling: hal, toilet, grote woonkamer, keuken. 1e etage: 2 ruime slaapkamers, kinderkamer, badkamer, 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer met dakkapel, veel berging. Vraagprijs 380.000,- k.k. Aparte grote garage 15.000,- k.k. Leidseweg. Geheel modern verbouwd half vrijstaand herenhuis met voor- en prachtige achtertuin (ZW), garage en schuur, ind. beg. gr.: hal, gang en toilet, kelderkast, grote woonkamer met open haard, moderne luxe keuken met app. 1e verd.: 3 slaapkamers (1 met balkon), compl. luxe badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e verd.: 2 slaapkamers met dakkapel. Vraagprijs incl. vele extra's 385.000.- k.k. Papelaan. Mooi klassiek halfvrijstaand herenhuis met grote garage, voor-, zij- en zeer grote vrije achtertuin op het zuiden tot 355 m2, indeling begane grond: entree, hal, grote mooie woonkamer met originele balkenplafond en open haard, keuken, (de gehele parterre is voorzien van plavuizen). 1e verdieping: 2 grote en 2 kleinere slaapkamers met vaste kasten en wastafel met balkons aan voor- en achterzijde douchecel. Vraagprijs 390.000.- k.k. mm makela IW de vliet BRENGT U GEEN ADVERTENTIE- OF KANTOORKOSTEN IN REKENING WASSENAAR Deijlerweg. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met schuur, voor-, zij- en achtertuin, cv-gas en gasboiler, indeling begane grond: entree, gang. toilet en fontein. L-vormige woonkamer met open haard, open keuken, gehele woning is voorzien van granolwanden en parketvloeren. 1e verdieping: 3 slaapkamers (1 met balkon), gang, badkamer met ligbad, wastafel en aparte 2e toilet, 2e verdieping: vaste trap naar ruime zolderkamer. Vraagprijs 395.000.- k.k. WOON/BEDRIJFSPAND TE KOOP IN LEIDEN Trompstraat. Winkel met magazijnruimte en bijbehorend woonhuis. Indeling winkelruimte 23 m2, woonkamer, keuken, bijkeuken, plaats, schuur en aparte magazijnruimte, 25 m2, 1e verdiepinq: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e verdieping: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 175.000.- k.k. mm makela ^m de vliet UW MAKELAARS NIEUWE STIJL Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30