onroerenocioeo n ril 0NR0ERE u u J L ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed m HA BA A AS - n - - - i - UI lil IULI Ik fin icar onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed II i lJInIML - I m make W de vli makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP HOEKWONING Gratis belangrijke koopinformatie A aandelen oma kunst en puzzles vader familie Dagelijks over de krant opa personeels advertenties moeder A film kinderen strips en toeters iedereen komt aan bod onroeren in onroerende goederen telefoon 01717-4684* Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen en verzekeringen. Beheer en taxaties van onroerende goederen. ZOETERWOUDE-Dorp Burg. Hemmingsonstraat. Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin (zuid), schuur en c.v.-gas. Ind. beg. gr.: entree, woonkamer, open keuken met afzuigkap en geiser, toilet met fontein, open trap naar de 1 e verdieping. 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel en aansluiting wasmachine. 3 Vraagprijs 179.000,- k.k. Kerklaan. Goed onderhouden herenhuis met schuur, c.v.-gas, voor- en vrije zeer diepe (119 m) goed aangeleg de achtertuin (Z). Ind. beg.gr.: entree, toilet met fontein, woonkamer met open keuken. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 215.000.- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en cv.-gas, indeling begane grond: entree, hal met plavuizen, toilet en fontein, moderne keuken met schrootjesplafond, woonkamer met open haard, 1 e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche, 2e verdieping- overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, hobbyruimte en veel berging., Vraagprijs 245.000 k.k. J. A. de Gravenlaan. In perfecte staat van onderhoud verkerend herenhuis met voor- en achtertuin (west), schuur en cv.-gas, indeling begane grond: entree, gang met toilet, T.-vormige woonkamer met plavuizenvloer, half open keuken, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet, 2e verdieping: zolderkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 245.000 k.k. Burg. Hemmingsonstraat. Uitstekend onderhouden herenhuis met z.g.a.n. stoffering, stenen schuur, c.v.-gas. voor- en achtertuin. Ind. beg. gr.: entree, ruime woonkamer (beide voorzien van parketvloer), keuken, toilet met fontein, kelderkast. 1e verdieping: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met velux dakraam en veel bergruimte. Vraagprijs 245.000.- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. beg. grond: T-woonkamer met parketvloer en open haard, half open keuken, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 248.000,- k.k. J. A. de Gravenlaan, zeer geschikt voor dierenliefhebber, riant aan water gelegen goed onderhouden hoekdri- ve-in-herenhuis met zeer groot stuk grond 600 m2 en c.v.-gas, indeling begane grond: hal, garage, toilet en fontein, hobbykamer, 1e verdieping: hal, ruime living, grote keuken, 2e verdieping: 3 ruime slaapkamers (waarvan 1 met balkon), badkamer met ligbad en 2e toilet en vaste wastafel, cv.-ruimte en vee'berging. v Vraagprijs 300.000 k.k. Loethe. Rustig gelegen, subliem onderhouden royaal herenhuis met garage, voor- en achtertuin pal op het zuiden en c.v.-gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer, eetkeuken met alle apparatuur, gang en toilet. 1 e verd.: 2 grote slaapkamers, prachtig betegelde badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet. 2e verd.: 2 grote slaapkamers. Het gehele huis is voorzien van dubbele thermopane beglazing en bevat vele extra's. 3 vraagprijs 329.000.- k.k. 'makelaardij brengt u géén advertentie- of de vlietstede kantoorkosten in rekening ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Servatiusstraat. Uitstekend onderhouden, landelijk gelegen hoekherenhuis met 2 garages, grote stenen schuur (6x4), voor- en achtertuin met groot terras (ZW) en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal met open hard houten trap grote living (40 m2) met plavuizen vloer en aluminium schuifpui (thermopane), open luxe keuken met complete apparatuur en parketvloer, toilet en wastafel. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, 2e toilet,groo zonnebalkon (6x3,5), badkamer met ligbad en wastafel. 2e verdieping: 2 slaapkamers met dakkapel en veel bergruimte. Het perceel is voorzien van vele extra s. n o t k 'makelaardij Berekent uitsluitend courtage de vlietstede b v bij geslaagde verkoop: KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prinses Marijkestraat. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin, en cv.-gas. Indeling begane grond: hal. keuken, toilet, ruime woonkamer, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e verdieping: zolderruimte. Vraagprijs 198.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk. Karakteristiek vrijstaand herenhuis met cv.-gas, rondom tuin (grondoppervlakte ruim 1000 m2) en 3 garage boxen, indeling beg.grentree, 4 kamers, kelderkast, keuken, bijkeuken, toilet, 1e verdieping: hal. 4 kamers, keuken, douche met toilet, groot zonnebalkon en veel bergruimte. Vraagprijs 545.000,- k.k. IWAy makel V de vlie makelaardij Brengt uitsluitend de opdracht- de vlietstede b.v. geVer 1,23 pet courtage in rekening. TE HUUR ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Nassaulaan (voor 1 jaar), gestoffeerd en gemeubileerd herenhuis met tuin en vrij uitzicht op plantsoen, indeling begane grond: hal, garderobe, L.-vormige woonkamer, keuken met alle apparatuur, Ie verdieping. 3 slaapka mers en donkere kamer, badkamer met douche en 2e toilet, 2e verdieping: grote zolderkamer met bergruimte en cv.-gas. Vraaghuurprijs 1900 p.mnd. VOORSCHOTEN B. J. Gemmekelaan. Zeer mooi gelegen gemeubileerd en gestoffeerd hoekherenhuis met voor- _en.^tertuin en schuur, cv.-gas en perfecte staat van onderhoud, indeling begane grond: hal garderobe, kelderkast to tet. woonkamer met parketvloer en open haard. J*r en keuken met alle apparatuur Ie ver^ep'ng. 3 ru slaapkamers (1 met balkon), badkamer met ligbad. 2e verdieping: een grote en een kleinere slaapkamer. berging. Vraaghuurprijs 2000 p.m. LEIDEN Weeqbreetuin. Modern gloednieuw gestoffeerde hoekwoning met vrij uitzicht, zonnige tuin op het zuiden en c.v. qas. ind. beq. gr.: grote Z-vormige woonkamer met open haard, ruime open keuken, hal en inpandige berging 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verd.: grote 4e slaapkamer en zonneterras op het zuiden. Vraaghuurprijs 2.250,- p.m. TE HUUR GEVRAAGD Luxe appartement of flathuuridee 900 p.m. ft lFm makel; WW de vlie makelaardij de vlietstede b.v Uw makelaars nieuwe stijl Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684' Direct van eigenaar te koop: Een nieuwe uniek gelegen met tuin en dakterras op Z. Direct aan water gelegen met eigen haven, grote living met open haard. 6 slaapkamers en hobbyruimte, badkamer en douchekamer, garage met balkon. Oplevering sept. Koopprijs 550.000,- k.k. Telefoon 071-695254. Voor een industrie vragen wij een groot aantal KOOPWONINGEN IN DE PRIJSKLASSE VAN 95.000,- TOT 275.000,- Oplevertijd tot één iaar. Brieven onder nummer 59358 bur. v. d. blad. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540* Direktie: JJV. Lancel, makelaar i.og. ALPHEN AAN DEN RIJN Lindestraat 35. 3-kamer-appartement op de 3e woonlaag met balkon op zuiden, gelegen t.o. groot plantsoen. Voorzien van CV-gas f 118.000,- 100 procent hypotheek mogelijk. BOSKOOP J.C.Bulkstraat 1. Modem hoekhuis met garage en zonnige tuin met per gola in mooie en rustige omgeving. CV-gas. Ruime woonkamer met par ket en erker, moderne keuken, 3 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, HAZERSWOUDE-RIJNDIJK zolder geschikt mer. Incl. div. roerende goederen. N.O.T.K. Valeriusstraat 19. Hoekwoonhuis met voor- zij- en grote achtertuin en CV-gas. Ind. moderne keuken, woon kamer, le et. 3 kamers, douchecel, 2e et. bevloerde zolder geschikt voor extra kamer. Incl. div. stofferingen. f 189.000,- HOOGMADE Hendrik Meyerplantsoen 4. Groot modern woonhuis met voor- en ach tertuin (zuid) achterom. Rustige ligging. CV-gas, parterre thermopane beglazing. Alles verkeert in prima staat. Ind. woonkamer, keuken, 3 slaapkamers, ruime badkamer, 2e toi let, 3 zolderkamers. f218.000,- KOUDEKERK AAN DEN RIJN Voorzien van CV-gas, spouwmuur isolatie. Ind. woonkamer, keuken, badkamer met ligbad, 2 toiletten, 4 Dr. Vlaanderenlaan 64. Modern hoek huis met uitgebouwde serre, L-vor- mige woonkamer met open haard, eetkamer met open keuken, 4 slaap- Aloèlaan 55. Volledig verbouwd woonhuis met diepe zonnige achter tuin. Grote woonkamer met open keuken, schitterende badkamer met ligbad, douche, toilet, wastafelcom binatie, grote slaapkamer, 2e et. 3 kamers, speelzolderruimte. Incl. stof feringen etc. f 178.000,- Apollolaan. 3-kamer-appartement op de 2e etage met schitterend uitzicht. Ind. grote woonkamer, zitbalkon, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, berging onder het gebouw. CV-blok. Incl. volledige stoffering, ijskast, etc. f 178.000,- Berylstraat 14. Hoekwoonhuis met 3 zijden tuin, gelegen naast speelweide. U-vormige woonkamer met open keuken, plavuizen vloer, terras op zuiden, le et. 3 kamers, badkamer met ligbad, douche en toilet, zeer apart verbouwd, 2e et kamer met dakkapel. CV-gas. f 275.000,- Boshuizerlaan 13. Hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin, aan gebouwde schuur. Woonkamer in open verbinding met keuken (met wasautomaat), rnoederhaard. Woonkamer met deur le et. 3 kamers, badkamer met lig bad, 2e et. 2 kamers met dakkapel len, bergkamertje, vliering. Burggravenlaan 112. Maisonette met CV, 3 kamers, keuken en douche, balkon op de 2e etage en grote slaap kamer en zolderruimte op de 3e eta ge. f 149.000,- Buys Ballotstraat 31. Geheel gemo derniseerd woonhuis (professoren- wijk) met CV-gas, achtertuin op zuid, achterom, woonkamer met par ket en open haard, badkamer met lig bad, 3 slaapkamers, zonnebalkon, le klas verbouwd. f 192.000,- Driftstraat 85. Woonhuis met achter tuin en achterom. Ind. kamer en sui te, keuken, le et.: 3 kamers en dou- neden- en bovenwoning. Beneden huis leeg te aanvaarden: 3 kamers, keuken, toilet, 20 m diepe zonnige Groenesteeg 31. Stadshuisje, oor spronkelijk winkel-woonhuis met plaats. Ind.: 2 kamers, keuken, toilet douche, le et. 2 kamers, 2e et. gro te zolderkamer. Vrije vestiging. 79.000,- verschillende schuren. In ruil met huurwoning of huurflat in Lei den of direkte omgeving. Ind. door gebroken woonkamer, serre, keuken, le et. 3 kamers, douche, balkon, 2e et. grote zolder. Prima staat van on derhoud. f 148.000,- op zuiden, gunstig gelegen t.o.v. scholen en watersport. CV-gas. Ind. 48 m2 woonkamer met ojien haard en parketvloer, luxe open keuken, le et. 3 kamers, badkamer met lig bad, douche en toilet, 2e et. flinke kamer met dakraam. f 320.000,- Hoge Rijndijk 48. Winkel-woonhuis, thans geheel als woonhuis in gebruik met flinke tuin, nieuwe stenen schuur. Bevat Part.: 2 kamers, keu ken, douche, toilet, le et. 3 kamers, zolderruimte. f 175.000,- Hoge Rijndijk 132. Groot woonhuis met voor- en achtertuin, schuur. Royale suite met serre, le et. 2 slaap kamers, badkamer met ligbad, 2e toi let, 2e keukentje, 2e et. grote zolder, 2 kamers. fl58.00G,- Jacob van Campenlaan 92. Grote 3- kamerflat op de 6e etage met lift en riant uitzicht. Oorspr. 5-kamerflat. Zeer royale L-vormige woonkamer, 2 slaapkamers, balkon op zuid, bad kamer met ligbad, keuken, berging onder het gebouw. f 249.000,- Johan de Wittstraat 11. Groot hoek herenhuis met voor- en grote achter tuin, gelegen nabij Leidse Hout, scholen, Acad. Ziekenh. en univer siteit. Royale woonkamer met par ket, houten plafond en open haard, serre, gemoderniseerde keuken, le et. 3 kamers, balkon, nieuwe bad kamer, 2e toilet, 2e et. 2 kamers, grote zolder, Elektr. inst.,riolering en goten zijn vernieuwd, f 288.000,- Mariënpoelstraat 21-21a. Groot he renhuis met voor- en achtertuin, be staande uit een afzonderlijke boven- en benedenwoning. De bovenwoning komt leeg en omvat: kamer en suite, eetkeuken, 4 kamers, badkamer. Be nedenhuis blijft verhuurd en eetkamer, balkon aan de zonzijde, keuken, 2 slaapkamers, douchecel met wastafel, grote bergruimte onder het gebouw, ook geschikt voor om- v.d.Waalstraat 40. Gemoderniseerd hoek-herenhuis met achtertuin, CV gas, nieuwe elektr.bedrading, achter om, schuur, Ind. ruime woonkamer met open keuken, le et. 3 kamers, ruime badkamer, grote zolderkamer met dakkapel en wastafel. terpartij met vrij uitzicht. Ind. letten. CV stallatie i douche, 2 toi- i centrale afzuigin- f 275.000,- LEIDERDOilP Nijerode 17. Modem herenhuis met voor- en achtertuin, achterom en schuur. CV gas. Ind. woonkamer, flinke (eet)keuken, le et. 3 slaap kamers met kasten, badkamer met ligbad, 2e toilet op de gang, 2e et. klein kamertje met dakkapel, grote kamer met dakkapel. f 278.000,- Tollenaersingel 8. Woonhuis met Voor- en achtertuin en met vrij uit zicht. Voorzien van CV-gas, geheel badkamei let, 3 kamers, 2e et. grote kar met dakkapel, wastafel, klein mertje. f 268.000,- NOORDWIJKERHOUT Dr. Schaepmanlaan 4. luxe split- level-villa gelegen in prachtige om geving. Ind. grote garage onder het huis met provisiekamer, hobbyka mer en wasruimte, part.: grote L- vormige woonkamer met open haard, woonterras, Poggenpohl eet keuken met ingebouwde appara tuur, le et. 4 kamers, 2 badkamers, 2e et. zolderruimte met CV-gasketel en gasboiler. f 545.000,- OEGSTGEEST Pr. Irenelaan 40. Hoekhuis met voor- en op zuiden gelegen achter tuin, terras, schuur, CV-gas. Woon kamer met zijraam, open haard, keuken, le et.: 3 kamers, badkamer met douche, 2e toilet, balkon, 2e et. grote L-kamer, breed dakkapel, aansl. 2e open haard, wastafel. f 265.000,- ROELOFARENDSVEEN aangebouwde schuur, CV gas. Woon kamer met open keuken, plavuizen, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et. grote zolder geschikt voor extra kamers. Voor inwoners of economisch gebondenen van Al kemade f 225.000,- SASSENHEIM Hoofdstraat 106. Hoekherenhuis met voor- en achtertuin en zijtuin, ge legen aan een watertje (met aansl. naar de Kagerplassen). Sousterrain: garage voor 2 auto's, wasruimte, par terre: luxe keuken, grote kamer met open haard, mooi uitzicht, groot zonnnbalkon. le et. 2 grote kamers, badkamer, 2e et. zolder geschikt voor 2 kamers. CV-gas. Incl. volle dige stoffering, Keukenmeubel en apparatuur. f275.000,- Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie Lid Makelaars Computer Centrum MCC v.d. Plas b.v. Princestr. 31 Katwijk Postbus 513, Antw. nr. 513 Tel. (mak. Ass.) 73641 Tel FBA 01718-74433 Na kantoortijd Rijnsburg 01718-21580 Noordwijk 01719-11340 j Aan- en verkoop huizen lid N.B.M.-M.C.C Hypotheken overbruggings kredieten, taxaties Alle verzekeringen voor brom fiets, auto, inboedel, brand, glas, w.a.p. etc. Financiering voor hoger beroepspersoneel én theken ÏC

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 26