Nedairco LES VEILIG VAN ROODEN t Automatisering in de gezondheidszorg. ASSISTENT OP DE AFDELING BOEKHOUDING Zoekt u tijdelijk werk? projectbegeleider op MTS-niveau ■or>— Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden ZELFSTANDIGE SECRETARESSE verpleegkundige A verpleegkundigen A verpleegkundige B of Z bejaardenhelpster (gedipl.) JACHT- EN SCHEEPSWERF C. VAN LENT ZONEN BV programmeur/ systeemontwerper MEDEWERKERS/STERS HOOGOVENS IJMUIDEN "Zonnehof" In verband met de beëindiging van het dienstverband van een van onze medewerkers, zoeken wij op korte termijn voor de afdeling projectbegeleiding een MTS-er, bij voorkeur El ektro- techniek. Wij denken aan iemand van 20 tot 25 jaar, die over een redelijke kennis van de Engelse taal beschikt. Op de afdeling projectbegeleiding wordt, als verlengstuk van de verkoopafdeling, de order afhandeling verzorgd. De werkzaamheden die aan deze functie verbonden zijn bestaan ondermeer uit: - voorbereiding tot bestelling van apparatuur - telefonisch contact met onze afnemers - verzorging van de benodigde technische documentatie en elektrische schema's - coördinatie van aflevering, montage en inbedrijfstelling van de apparatuur. Ons nieuwe kantoorpand, uiteraard airconditioned, is in oktober gereed Via openbaar vervoer is ons bedrijf uitstekend bereikbaar. Heeft u interesse in deze functie, neem dan telefonisch contact op met de heer P J. van Reeden of richt uw sollicitatie aan de afdeling projectbegeleiding nr 1 ter wereld in airconditioning Nedairco is een vooraanstaande handelsonderneming op het ge bied van airconditioning en koeling. Het wereldbekende merk Carrier - een begrip in de Neder landse installatiewereld - wordt door ons vertegenwoordigd. We zijn een marketinggericht bedrijf met een doorzichtige organisatiestructuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 75 medewerkers. Nedairco B.V., Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010. Genemans Schoenen BV Import-Export van modeschoenen Voor het contact met onze buitenlandse en bin nenlandse relaties hebben wij in ons team met spoed nodig een jeugdige met behoorlijke kennis van moderne talen, waarbij Italiaans een extra aanbeveling is. Daarvoor bieden wij een prettige werksfeer met een uitstekend salaris en alle gebruike lijke secondaire arbeidsvoorwaarden. Reacties worden gaarne verwacht tot 3 aug. a.s. aan ons adres: t.a.v. dhr. Charles Genemans, Oranjelaan 31, Zoeterwoude-Rijndijk. direct (para)medisch werk voor: voor een ziekenhuis in Leiden. Dagdiensten voor ongeveer 6 weken. voor verschillende ziekenhuizen in Leiden en omgeving. Alle diensten, voor langere en kortere periodes. Eventu eel part-time. voor alle diensten, eventueel dagdiensten, bij een tehuis in Leiden. Per 1 augustus, voor minimaal 1 maand. voor een bejaardentehuis in Leiden. Alle diensten, geen nachtdiensten, voor enkele maanden. Eventueel voor een kortere periode. ir randstad uitzendbureau Leiden: Kort Rapenburg6, tel.: (071) -14 95 41 gaubius instituut Het Gaubius Instituut TNO, waar onderzoek wordt verricht op het gebied van hart- en vaatziekten, zoekt een CHEMISCH ANALIST(E) HBO-A Hij/zij zal in teamverband gaan werken aan een project dat gericht is op onderzoek aan producenten, die ontstaan bij de afbraak van fibrinestolsels in het bloed onder invloed van ei- witsplitsende enzymen. De betrokkene dient hierbij uiteenlopende biochemische tech nieken te gebruiken, waaronder radio-immunochemische methoden. Hij/zij moet zelfstandig experimenten kunnen uitvoeren en bereid zijn zich in de probleemstelling van het project te verdie pen. In ons bedrijf kan worden geplaatst een: Mavo-diploma en diploma typen strekken tot aanbeveling, leeftijd 18 jaar Geboden wordt: prettige werkkring in moderne gebouwen goede salariëring Julianalaan 3, 2159LA Kaag, telefoon 02524-341 (na 17.30 uur) 02520-16716 Bedrijfsvakantie van 31 juli t/m 18 augustus 1978 In samenwerking met de Academische Ziekenhuizen te Rotterdam en Utrecht wordt in het Academisch Ziekenhuis Leiden gewerkt aan een geïntegreerd Ziekenhuis Informatiesysteem. Hiertoe wordt gebruik gemaakt van een dubbel-uitgevoerd PDP11/45 computersysteem met een externe schijvencapaciteit van 400 M bytes per systeem, terwijl meer dan 100 terminals zijn aangesloten. Voor dit geavanceerde systeem is in eigen beheer een Operating Systeem ontwikkeld waarbij.de nadruk ligt op Data-Base en Data Communicatie faciliteiten. Een van de eerste gerealiseerde projekten was een informatie-systeem voor de Trombosedienst, Leiden. Met behulp van terminals worden medische, therapeu tische, administratieve en laboratorium- gegevens ingevoerd, waarna de patiënt zijn nieuwe doseringsvoorschrift en afspraak krijgt toegestuurd. Voor de verdere ontwikkeling van dit systeem zoeken wij een vac.nr. 072.C.44.29.LD Verlangd: H.B.O. met minimaal 1 jaar ervaring of H.AV.O. (wiskunde-pakket) met aanvul lende vakdiploma's en enige jaren ervaring Arbeidsvoorwaarden: De salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indienst treding direkt opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantie uitkering bedraagt 8%. Inlichtingen: Indien u nadere informatie wenst, kunt u bellen 071-147222, toestel 5240. Sollicitaties: U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeels zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. leeftijd boven 21 jaar. Opleiding Mavo/LTS-niveau, i.b.v. tenminste rijbewijs BE, bij voorkeur i.b.v. EHBO-diploma. Na goedkeuring Intest volgt ultimo augustus 1978 aanvang der cursus. Belangstellenden worden verzocht hun aanbieding schriftelijk te richten aan de L VVR- rijinstructeursschool, Herenstraat 46, Postbus 1007, Leiden. grootste opleidingsschool voor verkeersonderwijs Hoogovens kan mannelijk personeel voor fabriekswerk in tijdelijke dienst plaatsen. Voor 3 tot 5 maanden in ploegendienst. Leeftijd 18-50 jaar. U kunt direct beginnen. Salaris incl. toeslagen, afhankelijk van de soort ploegendienst, van 2.115, tot 2.325,(vanaf 21 jaar) bruto per maand. Uitbetaling per week mogelijk. Melden: Wervingscentrum Hoogovens, Wijckermolen 202, Beverwijk. (150 meter van het station Beverwijk.) Elke werkdag van 8.30-16.00 uur eri elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Tel. (02510) 94000. Kinderdagverblijf Maasstraat 27, Alphen a/d Rijn - tel. 01720-94655 Gevraagd: invalleidster voor onze groep dubbelgehandicapten en la niveau kinderen. Periode: 1 oktober 1978 - 1 april 1979. Bij de Louise de Coligny scholengemeenschap is op korte termijn plaats voor een: administratief medewerk(st)er Hij/zij zal ondermeer worden belast met de volgende werkzaamheden: - het verzorgen van de correspondentie - het bijhouden van de leerlingenadministratie - het maken van statistische overzichten - het verrichten van archiefwerkzaamheden. De gedachten gaan uit naar iemand van circa 20 jaar, met een opleiding op Mavo-niveau en een type-diploma. Enige ervaring met de hiervoor genoemde werkzaamheden is gewenst. Het salaris kan, mede afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tussen 1500 en 2171 bruto per maand bedragen. De rechtspositieregelingen van de gemeente Leiden zijn van toepassing. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 78055, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad zenden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, postbus 9100, 2300 PC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18