Nedairco m jssir Automatisering in de gezondheidszorg. service technici Nedairco PERSONEEL pSsONEElP^sonetl personeel Pi eBB£? REPG0 wd dienst financiën medewerker financieel beleid LTS-ers metaal COZIS Leiden soneel PI .PERSONEEL' ilperao afdelingssecretaresse met HAVO-opleiding ITT Business Systems ITT administratief medewerker op MAVO-niveau LERAAR/LERARES randstad programmeur PERSONEEL P£*>™i. 'ClldUIMCCL.Hl personeel PERSOhEEL personeel I mSIMB mm In verband met de beëindiging van het dienstverband van onze huidige secretaresse op de afdeling Technische Dienst, zoeken wij op korte termijn iemand in de leeftijd van 25-30 jaar met ervaring in een soortgelijke functie. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: - het typen van correspondentie, verband houdend met in behandeling zijnde opdrachten - het bijhouden van de financiële administratie van door de service-afdeling afgesloten inspectie-overeenkomsten. - het typen van servicerapporten t.b.v. onze cliënten bij uitgebreide reparaties. Naast de reeds vermelde ervaring is een goede kennis van de Engelse taal vereist. Ons nieuwe kantoorpand, uiteraard airconditioned, is in oktober gereed. Via openbaar vervoer is ons bedrijf uitstekend bereikbaar. Heeft u interesse in deze functie op een afdeling met voor het merendeel jonge mensen, neem dan telefonisch contact op met de heer F. Schram of richt uw sollicitatie aan de afdeling Technische Dienst. Nedairco is een vooraanstaande handelsonderneming op het ge bied van airconditioning en koeling. Het wereldbekende merk Carrier - een begrip in de Neder landse installatiewereld - wordt door ons vertegenwoordigd. We zijn een marketinggericht bedrijf met een doorzichtige organisatiestructuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 75 medewerkers. Nedairco B.V., Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010. Het werkterrein van ITT Business systems omvat in Nederland verkoop en onderhoud van komputer randappara tuur, komputergestuurde kommunikatie systemen en data transmissie apparatuur. Het leveringsprogramma omvat o.a. beeldschermsystemen, timesharing terminals, modems, data printers, time division multiplexors, message switching systemen, intelligente terminals en programmable communication controllers. In verband met de uitbreiding van ons produktenpakket, wensen wij onze Technische Dienst op korte termijn uit te breiden met enkele jorige Intelligente Data Terminal-apparatuur. De belangrijkste taken van deze medewerkers zijn: het installeren en verrichten van onder houd aan visual display systems, data printers en intelligente data terminal systemen. Wij vragen: - een diploma MTS-E - beheersing van de Engelse taal - goede kontaktuele eigenschappen - ervaring in een soortgelijke funktie - leeftijd 25-30 jaar - rijbewijs B-E Wij bieden: - een interessante funktie in een internationale sfeer, met een grote mate van zelfstandigheid - opleidingen in onze systemen worden intern gerealiseerd - honorering in overeenstemming met uw ervaring en opleiding - een gunstige auto-regeling - uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden Hebt u interesse? Schrijf dan uw sollicitatiebrief aan de afdeling Personeel en Organisatie van de Nederlandsche Standard Electric Mij B.V. ITT 1e van der Kunstraat 292, 2521 AV Den Haag. Voor telefonische inlichtingen kunt u de heer R. van Wijk bellen- 070 - 88 93 83. Voor onze service-afdeling, waar thans 21 service technici werkzaam zijn, zoeken wij op korte termijn iemand die ons kan assisteren bij het verwerken en faktuurgereedmaken van de op service betrekking hebbende werkbonnen. Interesse in techniek is voor deze functie geen vereiste, doch kan bijdragen tot optimale serviceverlening aan onze klantenkring. Wij denken voor deze functie aan iemand in de leeftijd van 21 tot 30 jaar, die zowel zelfstandig als in team verband kan opereren en een redelijke kennis van de Engelse taal heeft. Ons nieuwe kantoorpand, uiteraard airconditioned, komt in oktober van dit jaar gereed. Via openbaar vervoer is ons bedrijf uitstekend bereik baar Bent u geïnteresseerd in deze functie, neem dan contact op met onze servicemanager, de heer H. Gelderblom, of richt uw sollicitatie aan de service afdeling. in airconOitiomng Nedairco is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van airconditioning en koeling. Het wereld bekende merk Carrier een begrip in de Neder landse installatiewereld wordt door ons ver tegenwoordigd. We zijn een marketing gericht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet die jaarlijks een stij gende lijn vertoont wordt gerealiseerd met ca. 75 medewerkers. Nedairco B.V, Postbus 151 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010. Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor atheneum, havo en mavo, Kagerstraat 7, wordt, ter vervanging wegens ziekte, met ingang van 28 augustus 1978 gevraagd een: voor het vak: aardrijkskunde 26 uren legraads. Inlichtingen worden verstrekt door de conrector, de heer drs. J. H. F. Koot, tel. 071-153647 (school). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 585 binnen 14 dagen te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie. HBO-A ANALIST(E) die in klein teamverband zal meewerken aan onderzoek op het gebied van virus-ziekten. Wij denken aan iemand met zoölogi sche, botanische of medische opleiding en liefst enige ervaring in celkweek (niet noodzakelijk). Voor schriftelijk of mondelinge verzoeken tot toezending van een sollicitatie-formulier kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken REPGO-TNO, Lange Kleiweg 151, Rijswijk onder vermelding van de letters A/Br/9, telefoon 015-140930 tst. 452/424. direct werk op kantoor voor: typistes ned./ adm. krachten voor afwisselende werk zaamheden bij bedrijven en instellingen in Leiden en omgeving. Hele dagen, voor minimaal 4 weken. stenotypiste engels voor het typen van corres pondentie e d. bij een be drijf in Noordwijk. Hele da gen, voor enkele maanden. uitzendbureau Leiden: Nieuwe Rijn 44, tel.071 - 14 48 41 Leiden: Kort Rapenburg 6, Katwi|k Cleyn Duynpark 12. tel 01718-7 12 15 (tussen 14 00 en 17 00 uur) De afdeling Algemeen Financieel Beleid van deze dienst is onder meer belast met de financiële beleidsbeoordeling van alle beleidsvoorstel len die aan het gemeentebestuur worden gedaan, met de samenstel ling van de begroting, de investeringsplanning, de financiële meer jarenraming en het onderzoeken van gemeentelijke inkomsten en uit gaven. Bij deze afdeling is plaats vrij voor een Het ligt in de bedoeling om deze medewerker met een zodanig takenpakket te belasten dat hij in enkele jaren kan uitgroeien tot financieel beleidsambtenaar. De gedachten gaan uit naar een jonge afgestudeerde econoom. Salariëring: Afhankelijk van ervaring, kan het salaris van f 2171,— tot maximaal f3820,— bruto per maand bedragen (commies/hoofdcommies) Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan Burgemeester en Wethouders van Lei den, Postbus 9100, 2300 PC LEIDEN, met vermelding van vacaturenummer:78048 loirlon Ons bedrijf, de Hollandsche Constructiewerk plaatsen bv, is gespecialiseerd in alle soorten staalconstructies, zoals: offshore constructies, kantoor- en fabrieksgebouwen, standaardhallen, parkeergarages, bruggen, enz. In onze bedrijfsvakschool in Leiden kunnen worden geplaatst die zullen worden opgeleid voor het Bemetel-diploma. Deze opleiding wordt in het bedrijf gegeven en duurt ca. 2 jaar. Gedurende de opleiding verdienen de leerlingen een normaal salaris. U kunt telefonisch een afspraak maken voor sollicitatie bij de afdeling Personeelszaken Hollandsche Constructiewerkplaatsen bv, Zoeterwoudseweg 1 in Leiden, telefoon 071 -76 93 .11, toestel 234. als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Bij de Centrale Ontwikkelings- en Onder steuningsgroep Ziekenhuis Informatie Systeem (COZIS), welke belast is met ontwikkeling en onderhoud van computer toepassingen in ziekenhuizen is een vacature voor een vac.nr. 050.C.44.29.LD die binnen de systeemgroep komt te werken. Deze groep verzorgt o.a. onderhoud en ontwikkeling van modules voor het besturingssysteem, de databank en systeem gebonden programmatuur toegepast op PDP 11/45 en PDP11/70 installaties in een vijftal ziekenhuis informatiecentra. Funktiekenmerken o.a.: - het beheer van de programmasources en het aanbrengen van wijzigingen hierin; - het genereren van nieuwe programma pakketten; - het onderhouden van kontakten met de systeembeheerders in de ziekenhuizen over: levering van programmatuur, opvraagrapportage over het funktioneren van het systeem etc. Verlangd: Atheneum/gymnasium met wiskunde. Administratief inzicht en enige program meerervaring strekken tot aanbeveling. Inlichtingen: De heer J.M.L. Kouwenberg, tel. 071-147222, tst. 5537. Arbeidsvoorwaarden: U komt te werken in Leiden. Iedereen wordt bij indiensttreding direkt opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoeslag bedraagt 8%. Sollicitaties: U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd van de Dienst Personeels zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16