Nedairco Opleiding tot ovenbouwkundig vakman HOOGOVENS IJMUIDEN v bouwkundig medewerker gediplomeerde groepsbegeleid(st)er 2 administratieve medewerk(st)ers SGhaftVcnwif chads k Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden verpleegkundigen verpleegkundigen SECRETARESSE LEIDSCH DAGBLAD BEZORGERS (STERS) 2e afdelingssecretaresse Een goed vak leren en meteen al flink verdienen. De ovenbouwkundig vakman brengt vuurvaste bekledingen aan in verschillende soorten ovens. Daarnaast voorziet hij allerlei installaties van slijtvaste of zuurbestendige bekleding. Naast het traditionele metselen zijn nieuwe technieken als spuiten en gieten in ontwikkeling. Het werk wordt in kleine teams in 2- of 4-ploegendienst verricht. Opleiding en aanvangs salaris Hoogovens leidt mannen van ca. 21-35 jaar op tot ovenbouwkundig vakman. De opleiding geschiedt zowel in de praktijk als via cursussen, die door de afdeling Opleidingen van Hoogovens worden verzorgd. Een vooropleiding op LTS-niveau strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. Zonder ervaring begint u met 2.116,bruto per maand in 2-ploegendienst of 2.324 bruto per maand in 4-ploegendienst, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Met metselervaring begint u met respectievelijk 2.189,of 2.397,bruto per maand. Uitgroeimogelij'kheden Als ovenbouwkundig vakman in opleiding wordt uw scholing in de praktijk afgewisseld met cursussen in dagdienst; u behoudt daarbij het ploegendienstsaiaris. Na de volledige opleiding en bij gebleken geschiktheid kan het bruto maand salaris (inclusief toeslagen) oplopen tot ruim 2.800,in 2-ploegendienst of 3.075,in 4-ploegendienst. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Meer weten over uw mogelijkheden? Hoogovens geeft u graag vrijblijvend meer informatie over het werk van de ovenbouwkundig vakman en over de opleiding voor deze functie. Stuur onderstaande bon naar Hoogovens, Werving personeel, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen 02510-94000. I Ik wil vrijblijvend meer weten over het werk vai de ovenbouwkundig vakman en de opleiding voor deze functie. Naam: Voornaam: Geboortedatum:. Adres: Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Het psychiatrisch ziekenhuis "Endegeest" is gemeentezie kenhuis van Leiden en is gelegen in de gemeente Oegst- Bij de technische dienst van het ziekenhuis is ten behoeve van de nieuwbouw- en renovatieprojecten op korte termijn plaats voor een Functie-informatie: De aan te trekken medewerker zal in samenwerking met de huidige medewerkers worden belast met de voorbereiding en uitwerking van nieuwbouw- en renovatieprojecten. Ruime tekenkamerervaring is vereist. Functie-eisen: Diploma H.T.S. bouwkund?. Aanstelling en salaris: Aanstelling kan geschieden in een vast dienst verband. Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal salariëring geschie den volgens één der technische ambtenaren rangen. De bij de gemeente Leiden gebruikelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het hoofd van de afdeling personeelsza ken, onder vermelding van de letters BM. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Protestants Christelijke Inrichting voor geestelijk gehan dicapte kinderen en volwassenen. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een: voor ons fasehuis te Katwijk a/d Rijn. Van de kandidaten wordt verwacht: - persoonlijke inzet voor het fasehuis-gebeuren - bereidheid tot samenwerking met team en begelei dingsteam - zelfstandig kunnen funcitioneren. Opleidingsniveau: - Z-opleiding - MBO-IW - of hieraan gelijkwaardige opleiding. Gezien het karakter van de inrichting achten wij een prot. chr. levensbeschouwing gewenst. Salarisgrenzen van 1.941,21 tot 2.558,06 per maand, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heren J. de Dreu (Hoofd VerpleegdienSt) tst. 323 en/of A. v. d. Anker (Coördinerend Hoofd) tst. 337. Schaffersen Chads is een ionq en bruisend modebedrijf met eigen fabrieken in het Verre Oosten en belangrijke afnemers in Nederland, België, Duitsland, de Scandinavische landen, Frankrijk, Zwitserland en andere Europese landen. Vanwege de sprankelende, trendgerichte kollekties maakte het bedrijf in korte tijd een spektakulaire groei door. En het einde van deze expansie is nog lang niet in zicht! Voor gevarieerde werkzaamheden op de financiële afdeling en de afdeling im- en export. Akkuratesse, typevaardigheid en kollegialiteit zijn onmisbaar. Wij bieden een uitstekend salaris en prima sekundairë arbeidsvoorwaarden Belangstelling? Mooi, schrijf een briefje of bel de afdeling personeelszaken voor een afspraak. Meteen even doen. Woelwijklaan 2, Voorschoten, tel. 01717-5915 Coronary Care De afdeling omvat 18 bedden en is verdeeld in een acute en een sub-acute unit, alwaar de patiënten van opname tot ontslag worden begeleid. Behalve aan medisch-technische en verpleegkundige aspecten wordt ruime aan dacht besteed aan de psycho-sociale begelei ding van zowel patiënten als familieleden, in nauwe samenwerking met fysiotherapeuten, maatschappelijk werkers e.a. Binnenkort kunnen op deze afdeling ge plaatst worden vac. nr. 324.F.531.24 Verlangd: diploma Ziekenverpleging-A, di ploma Coronary Care en/of ruime ervaring in het werken op een soortgelijke afdeling. Salaris is afhankelijk van ervaring max. ƒ2449 bruto per maand; promotiemogelijk heden zijn aanwezig. Tevens kunnen geplaatst worden vac. nr. 324.F.532.24 Verlangd: diploma Ziekenverpleging-A, HBO-V/MBO-V met enige praktijkervaring. Na gebleken geschiktheid bestaat de moge lijkheid in de toekomst in ons ziekenhuis de opleiding Coronary Care te volgen. Salaris max. 2321 bruto per maand. Nadere inlichtingen over beide functies worden gaarne verstrekt door mw. zr. S. Vilbach, coör dinerend hoofdverpleegkundige. Telefoon 071 - 14 72 22 toestel 22 49. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vaca turenummer vermelden. 3M Rlker Laboratories, een kleine zelfstandige verkoopgróep binnen 3 M Nederland B.V. zoekt een Zij vormt voor een belangrijk deel het „thuisfront" van deze commerciële groep en gaat de agenda bijhouden, typen, bezoekers ontvangen en assisteren bij marketingwerkzaam- heden. Daarbij komt de administratieve verwerking van alles wat er in deze groep gebeurd. Wij denken aan een jonge vrouw tussen 21 en 27 jaar met een middelbare opleiding, verantwoordelijkheidsgevoel en bij voorkeur met steno Nederlands en Engels. Heeft u belangstelling voor deze afwisselende baan? Neemt u dan kontakt met ons op (schriftelijk of telefonisch onder vermelding van LD 174) voor het maken van een af spraak. 3M Riker Laboratories, Rooseveltstraat 55,2321 BL Lei den, telefoon 071-769330 toestel 245. gevraagd voor Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest. Boven de 15 jaar. Hoge beloning. Aanmelden bureau Leidsch Dagblad, Witte Singel 1 te Leiden of tel. 071-144941 tst. 141 en vragen naar Dhr. J. Werk. MEDE WERKSTER Het assisteren van de commercieel medewerker en het verzorgen van het typewerk voor deze afdeling. MAVO-opleiding, typediploma en enige ervaring. ■■■1 GEBODEN: Een zelfstandige, prettige werksfeer, waar u met uw inzet en accuratesse een verantwoordelijke en interessante funktie heeft. Verder bieden wij u een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: GEBR. PAES, Postbus 18, ZOETERWOUDE-RD Tel. 071-899306 UITZENDBUREAU vraagt: FILIAALLEIDER/STER MEDEWERKER/STER voor informatie tel. 071-899323. CONTINENTAL PLANT COMPANY B.V. in- en export van jonge planten zoekt op korte termijn een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Met middelbare opleiding en kennis van de Duitse en Engelse taal. Leeftijd 23 tot 30 jaar. Taakomschrijving: - orderadministratie - telefonisch contact met leveranciers - expeditie en alle daarmee verbonden werkzaamhe den. Na een ruime inwerkperiode en gebleken geschiktheid zelfstandige functie geboden. wordt Aantrekkelijk salaris afhankelijk i leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties of mondeling na telefonische af spraak aan: Continental Plant Company b.v. Rijksstraatweg 52, Postbus 5 Sassenheim. Tel. 02522-14255. Bi Voor onze service-afdeling zoeken wij, in verband met de sterke uitbreiding van onze service-activiteiten, assistentie voor de huidige secretaresse. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit typewerk en administratieve verwerking van gegevens die verband houden met door deze afdeling afgesloten inspectie-overeenkomsten. Wij denken aan iemand in de leeftijd van 17-25 jaar met een opleiding op MAVO-niveau, type-ervaring en een redelijke kennis van de Engelse taal. Ons nieuwe kantoorpand is in aanbouw en in oktober gereed. Via openbaar vervoer is ons bedrijf uitstekend bereikbaar. Heeft u interesse in deze functie op een afdeling met voor het merendeel jonge mensen, neem dan tele fonisch contact op met mej. W.E.T. Lefeber of richt uw schriftelijke sollicitatie aan de service-afdeling. Nedairco is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van airconditioning en koeling. Het wereld bekende merk Carrier een begrip in de Neder landse installatiewereld wordt door ons ver tegenwoordigd. We zijn een marketing- gericht bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet die jaarlijks een stij gende lijn vertoont wordt gerealiseerd met ca. 75 medewerkers. Nedairco B.V, Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24