SCHAKENBOSCH Aankomend voorlichtings- medewerk(st)er infocentrum Leiden. VIJVER STRAAT 7-9 Intercedent randstad uitzendbureau "~l HEAO controller reclame I Leidinggevende funktie voor ervaren bouwkundige met management kwaliteiten. hoofd Bouwkundige en Technische Dienst Bouwfonds Textiles DEBITEUREN- ADMINISTRATEUR op p.d.-niveau psychologisch assistent(e) hooge burch U, EEN FULLTIME NACHT-RECEPTIONIST(E) ft Randstad Uitzendbureau is een internationale organisatie in de dienstverlenende sector. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sectoren. Voor een van onze vestigingen in Leiden zoeken wij met spoed een die zich als een gespecialiseerde medewerker zal inzetten voor de industriële arbeidskrachten zonder opleiding of ervaring. Zijn taak zal zijn: - het ontvangen en selecteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch contact onderhouden met cliënten - tewerkstellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de beperkte administratie - in teamverband bijdragen tot een optimale dienst verlening. Wij verwachten van hem: - leeftijd 21-25 jaar - middelbare school opleiding - gemakkelijke omgang met mensen - enige kantoorervaring. Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. 13e maand en 8% vacantiegeld - studiekosten vergoeding. Sollicitaties - bij voorkeur schriftelijk - met volledige personalia, opleiding, ervaring en bij voorkeur vergezeld van een recente pasfoto te richten aan N.V. Randstad Uitzendbureau, i.a.v. de heer F. Farber, Kort Rapenburg 6, 2311 GC LEIDEN. Tel. 071 -14 65 46. i l Sikkens bv ontwikkelt, produceert en verkoopt lakken voor ambachte lijke, industriële en doe- het-zelf afnemers/doel- eipden. De afdeling publiciteit wijst de diverse doel groepen op de mogelijk heden die de verf biedt als beschermer en ver- fraaier van.de goederen. Alle activiteiten moeten ten behoeve van bestuurs- beslissingen en kosten bewaking financieel nauwkeurig worden gevolgd. Sikkens accounting zoekt een HEAO'er, die deze werkzaamheden in samenwerking met de afdeling publiciteit verwezenlijkt. Het spreekt voor zich dat dit "financieel geweten" van de reclame activiteiten moet be schikken over een finan cieel inzicht op MBA- niveau en goede contac tuele eigenschappen Belangstellenden kunnen zich richten tot de heer J. P. G. Muller van de afdeling personeelszaken van Sikkens bv Rijksstraatweg 31 te Sassenheim (01711) 820 88 ned. herv. psychiatrisch centrum te Leidschendam Schakenbosch, een Nederlands Hervormd psychiatrisch centrum zoekt voor de funktie van een ervaren bouwkundige met HBO, management-kwaliteiten en gevoel voor esthetica. Zijn taak zal bestaan uit het leidinggeven aan de Bouwkundige en Technische Dienst, die uit een 12-tal technische medewerkers bestaat en uit een bedrijfsbureau met 3 medewerkers. In concreto: het plannen en uitvoeren van het preventieve onder houd aan gebouwen en installaties, het doen opheffen van storingen in installaties, het in samenwerking met het bureau Bouworganisatie coördirieren van verbouwingen en eventueel nieuwbouw en het optreden als brandweercommandant van de bedrijfsbrandweer onder het hoofd van de bedrijfszelfbescherming. 1 Heeft u belangstelling voor deze funktie? De heer N. F Labohm is graag bereid u nadere inlichtingen te verstrekken. Tel. (070) 20 92 52. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeels zaken van het Ned. Hervormd Psychiatrisch Centrum SCHAKENBOSCH, Postbus 422, Veurse Straatweg 185, Leidschendam. De infocentra van het Bouw fonds zijn er om aanstaande kopers van een eigen huis te helpen met informatie en adviezen over aankoop en financiering. Wij zoeken nu een jongeman of jongedame die ons hierbij kan helpen, door de receptie waar te nemen, telefoontjes te behan delen, typewerk te verrichten en onze voorlichters ter zijde te staan. De functie: Het is de bedoeling dat hij/zij na een inwerkperiode zelf voorlicht(st)er wordt, en zelf standig bezoekers van het infocentrum gaat adviseren. Daarvoor is het nodig belang stelling te hebben voor de bouw en verkoop van huizen, en voor de hypotheken. Dit alles is geen eenvoudige materie, dus een middelbare schoolopleiding lijkt ons wel noodzakelijk. Ook goede kontaktuele eigenschappen, en voorkomende omgangs vormen zijn voor deze funktie een vereiste. Wij denken aan iemand van zo'n 25 tot 30 jaar. liefst met enige ervaring in een verkoopfunktie. Het Bouwfonds: De n.v.Bouwfonds Nederlandse Gemeenten is een publieke instelling, die er naar streeft het woonklimaat van met name de mensen met de lagere inkomens te verbeteren. Meer dan alleen „bouwer" wil het Bouwfonds stimulator zijn van maatschappelijke ontwikke lingen, die een optimaal vrije keus van de eigen woonsituatie mogelijk maken. De werksituatie: De doelstellingen van het Bouwfonds waarbij levensstijl en sociale behoeften van ieder mens gerespecteerd worden hebben uiteraard hun door werking binnen de organisatie zelf. Medewerkers worden niet alleen op hun vaktechnisch kunnen beoordeeld en geselec teerd, maar beslist ook op hun persoonlijke instelling. Informatie en sollicitatie: Als u belangstelling heeft voor deze leuke baan, dan ver zoeken wij u een brief met recente pasfoto te sturen naar n.v. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten, t.a.v. de Heer F. de Gast, Nassauplein 13 2585 EB Den Haag. Voor nadere informatie kunt u bellen met Marian Correlje, telefoon 070 - 65 08 00. v Bouwfonds Nederlandse Gemeenten De Lasso 4, Roelofarendsveen, Holland heeft op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor een zijn taak zal bestaan uit het met grote mate van zelfstandigheid en accuratesse beheren van ons debiteurenbestand. Uit hoofde van zijn werkzaamheden zal hij tevens veelvuldig contact onderhouden met onze uitgebreide relatiekring. Leeftijd ca. 21 jaar. Bent u geïnteresseerd? Bel ons dan voor een afspraak. Ons telefoonnummer is 01713-9013. U kunt ook schriftelijk solliciteren: afdeling personeelszaken. r Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In verband met het vertrek van onze huidige medewerkster zoeken wij op korte termijn voor het verrichten van de volgende werkzaamheden: het verrichten en uitwerken van observaties ten dienste van onze huisgenoten; het verrichten van speltherapie. Zij die in het bezit zijn van het diploma Kleuterleid(st)er of een gelijkwaardige opleiding, kunnen eveneens reflekteren indien zij ervaring hebben in de zwakzinnigenzorg. Zij dienen echter bereid te zijn de opleiding tot psychologisch assistent(e) te volgen. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelsdienst, Spoorlaan 19,2471 PB Zwam- merdam. (Nabij Alphen aan den Rijn). een instituut van de vereniging Johannes Stichting u 't Hofflants Huys te Voorschoten Aangesloten bij de Humanistische Stichting voor Huisvesting van Bejaarden (H.S.H.B.) te Amsterdam. In het uitbreidingsplan Noord- Hofland aan de Zeven Provinciën te Voorschoten staat een modern beiaardencentrum, dat verzorging en huisvesting biedt aan 139 ouderen. Gebouw en omgeving bieden aan bewoners en personeel alle kansen voor een prettige levens- en werksfeer. Per 1 september 1978 hebben wij behoefte werktijden van 24.00 tot 08.00 uur) (dienstrooster: tien nachten werken, vier nachten vrij) Minimum leeftijd 21 jaar Salaris min. f 1.653.- en max. f 1.943,- bruto per maand met een uitloopmogelijkheid tot f 2.064,- per maanct. Deze bedragen worden nog verhoogd met een toeslag van ongeveer 40% aan onregelmatigheidstoeslag. Zijn/haar taak bestaat uit: het bewaken van alarminstallatie en het persoonlijk oproepsysteem enige hulp verlenen aan het verzorgend personeel in de nacht telefoonbediening overige werkzaamheden, die door de direktie gedelegeerd worden Uw sollicitaties kunt u richten aan. Direkteur 't Hofflants Huys, De Zeven Provinciën 68, 2253 XL Voorschoten. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd verzorging Zuster De Groot, telefoon tijdens kantooruren: 071-769210. Aann.- Transportbedrijf VAN DER LEEK VAN DE VELDE B.V. Gevraagd voor directe indiensttreding 1 CHAUFFEUR voor containerwagen 2 SHOVEL-MACHINISTEN Sollicitaties te richten aan ons adres of na telefonische afspraak. Tijdens het weekend 071-890841 en 02907-4390. Hierbij bericht ik U dat mijn kantoor vanaf 10 juli 1978 is gevestigd aan de (in het voormalige verpleeghuis "Parkzicht", nabij het NS-station). Mr. R. van den Berg Notaris Alphen aan den Rijn (tel. 01720-72865) Deko Engineering B.V. De werkzaamheden bestaan uit het adviseren, ontwer pen, berekenen en tekenen van komplete fabrieken en installaties, transportinrichtingen, breek- en zeefinstalla- ties, speciaalmachines, staalkonstrukties en kranen. KONSTRUKTEUR TEKENAAR-KONSTRUKTEUR Wij bieden een salaris naar kapaciteit; 'n mogelijkheid tot opname in ons pensioenfonds en goede sgciale voorzie ningen. Sollicitaties te richten aan DEKO-ENGINEERING BV Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp vraagt voor de afdeling ANAESTHESIE een ANAESTHESIE VERPLEEGKUNDIGE die in het bezit is van het diploma A-ziekenver- pleging. De werkzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats binnen het operatiekamer-komplex (6 kamers). Aanstelling in de rang van verpleegkundige A tot maximaal f 2700,33 bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de bepalingen C.A.O.-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A. J.M. Vollebregt. adjunct-directri- ce/hoofd verpleegkundige dienst. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Smon Smitweg 1 Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16