Gouden onthaal voor Oranje WOENSDAG 28 JUNI 1978 SPORT PAGINA 17 Ruud. Krol, met het pas ver worven lintje op de jas, in duel met prins Willem Alexander. Prins Maurits en Johan Nees- kens volgen het spel op de ach tergrond. Spelers, spelersvrouwen en kinderen. Iedereen kreeg op Schiphol een 'prinselijke'hand. Zo ook Nee- kens junior, die op dat moment echter veel meer oog had voor de microfoon, die premier Van Agt voorgehouden werd, dan voor Prins Bernhard.. Hartstochtelijke begroeting van Jan Jongbloed door zijn dochter Nicole. Schiphol was veranderd in een mensenzee toen gisterochtend het vliegtuig met de Oranje-spelers was geland. Ze stonden er rijen dik, de supporters die het zilver van Oranje van een gouden randje voorza gen. LEIDERDORP - Voor het diploma Middelbaar Ondernemersonderwijs slaagden aan het RIO in Leiderdorp: M. N. Brak, Alphen a.d. Rijn, F. W. M. Duivenvoorden, Noord wijk, C. T. M. van Kempen, Voorhout, A. Ch. Lapair, Bos koop, R. C. A. Leerentveld, Lisse, R. Ligtvoet her., Oegstgeest, M. C. D. Ma- gis, Noordwijk, M. d. Man her., Leiden, A. H. M. van der Meer, Voorschoten, Th. M. van der Meer, Roelofarendsveen, J. H. Mesker, Noordwijk, P. L. van der Mey, Leiden, A. J. van Mil uitgesteld ex., Leiden, M. E. D. A. Nota, Leiden, F. J. Pieren, Leiden, D. Postel her., Katwijk a. Zee, W. J. van der Putten, Noordwijk, P. Rijnsburg her., Alphen a.d. Rijn, N. J. v. Schie, Warmond, J. G. Schoonwater her., Leiden, M. A. Schrama, Warmond, M. A. J. Stahlecker her., Alphen a.d. Rijn, M. Th. G. Stolwijk, Boskoop, C. Verboon, Oude Wetering, J. Vesseur, Zwammerdam, P. W. Zwetsloot, Rijp- wetering. LEIDEN - Aan het Rijnlands Lyceum Apollolaan, Oegstgeest Slaagden voor het eindexamen VWO: Margit Blok, Noordwijk, Arne Dolle, Oegstgeest, Geert Drion, Maijo Hoolse- ma, Oegstgeest, Annemieke Kortenoe- ver, Marcel Krau, Noordwijk, Meindert Landsmeer, Oegstgeest, Yvonne van der Maal, Leiderdorp, Paul van der Meer, Oegstgeest, Lorike van der Meijden, Wassenaar, Sonja Romijn, Rijnsburg, Gerda Roos, Oude Wetering, Gerrit Vijl- brief, Tessa Cohen, Marcellen van Furth, Oegstgeest, Marion Goddijn, Alette de Groot, Oegstgeest, Adriaan Hagdorn, Oegstgeest, Willem Harmsen, Mark Har- tevelt, Oegstgeest, Esther Hugenholtz, Oegstgeest, Michiel Janssen, Voorscho ten, Lies Jaspars, Oegstgeest, Wendy Jongenelen, Friso Reitsma, Oegstgeest, Michel Schoenmakers, Leiderdorp, Hans Scholte Albers, Wassenaar, Ericj- Jan van de Veen, Katwijk, Paulien Ver kerk, Oegstgeest, Caroline Vermeeren, Gerard Volker, Oegstgeest, Martje van Werkum, Oegstgeest, Jan Wolter IJssel de Schepper, Oegstgeest, Cees Louwers, Leiderdorp, Peter Bobbert, Oegstgeest, Eddy van Dijk, Oegstgeest, Wil Hilge- man, Oegstgeest, Rik Joosten, Ralph Komen, Voorhout, Frans Korpelshoek, Oegstgeest, Robert van der Laan, Henkjan van der Meyden, Oegstgeest, Maarten van Overeem, Oegstgeest, Peter Rietveld, Amoud Robbers, Oegstgeest, Wouter Stapel, Oegstgeest, René Ver donk, Oegstgeest, Wichard de Waard, Oegstgeest, Coen Wessel, Oegstgeest. Trudy Barendse, Oegstgeest, Eugène Grüter, Marjolein van Gulik, Valken burg, Frits Hoekstra, Kaagdorp, Mech- bingh, Noordwijk, Elsbeth Schild, Noordwijk, Tim van der Spek, Oegst geest, Dirk Pieter Terpstra, Rijnsburg, Elly van Veen, Sassenheim, Michaela van der Veen, Warmond, Jaap Bonjer, Warmond, Guido de Bruin, Oegstgeest, Anton Bussemaker, Oegstgeest, Marcos Carrasquer, Hillegom, Isabella van Da len, Voorschoten, Jan van der Geest, Voorhout, Coen Glaser, Voorschoten, Herman Hol, Gita van der Hout, Oegst geest, Wil Jobse, Oegstgeest, Liliane Kamphuisen, Oegstgeest, Eveline Kna- pe, Thijs de Korte, Voorhout, Paul Lan- gerak, Coen van Leeuwen, Edde Loeli- ger, Oegstgeest, Jeroen van Raad, Just Vercruijsse, Oegstgeest, Sjoerd Zwa nenburg, Valkenburg-Zh. Eindexamen havo; Mariëtte Ouwehand, Riet Splinter, Bep- pie Breijer, Alba Carrasquer, Hillegom, Lenny Carstens, Oegstgeest, Jeroen Groenendijk. Warmond, Hans de Groot, Oegstgeest, Marge Hilders, Den Haag. Jan Hogewoning, Oegstgeest, Berry van der Holst. Wassenaar. Frank Husken, Warmond, Wiesje de Jong, Oegstgeest. Karin Knol, Katwijk, Anke Koks, Eric Lampier, Noordwijk, Willem Jan Lan- genbach, Harm van Leeuwen, Oegst geest, Henriëtte van der Luyt, Voorscho ten, Ronny van de Ruit, Noordwijk, Joan Scholtes, Warmond, Yvonne Uitendaal, Oegstgeest, Rens Wijnands, Noordwijk, Steph Bergers, Willemien Dorama,Timo Gerlof, Oegstgeest, Tom de Hart, Zwaansbroek, Machiel Hendrikse, Oegstgeest, Nicolette Ravelli, Oegst geest, Jan Theun van Rees, Oegstgeest, Franske Tinkelenberg, Oegstgeest, Eel- co Berghuis, Oegstgeest, Frans van de Brink, Oegstgeest, Pieter de Goede, Oegstgeest, Erica de Groot, Oegstgeest, Thai Jonas, Oegstgeest, Peter Krijnen, Oegstgeest, Bart Leentvaar, Rijnsburg, Erik Marsman, Sassenheim, Anja Mul ler, Oegstgeest, Frank Rohmer, Leider dorp, Martha Souman, wassenaar, Jaap Wijsman, Rijnsburg, Ursula Bouman, Liesbeth Brooshooft, Monique Buis, Rijnsburg, Hans Ekker, Oegstgeest, Hélène Hartman, Oegstgeest, Marisa Horsting, Voorhout, Jacqueline de Kloet, Oegstgeest, Ellen Klok, Rijns burg, Melanie Longdon, Warmond, Alda Luksenburg, Noordwijk, Jolanda van de Meeberg. LEIDEN - De volgende kandidaten slaagden aan de Rembrandt Scholen gemeenschap in Leiden voor: H.A.V.O. C.C. Aalbersberg. I. M. J. Beekma. J. Biesheuvel, J.C. Blok, M.M. Bonnet, J. Boom, L.A. Bouter, C.J. van Breda, V.A.E. Breedijk, M.J. Brc R. Hoek, C.A. Hol Craanen, T.R. Houten A.J. Janse, M.C. Jonker, M.H. Joustr, H.Kelder. RIT Kooien, H. Koops, R. van der Kooij, V.A. Kroese, J. van der Lelie, F. Lepelaar, J.E. Leijnse, F.W. van de Linden, J.C. Massaar, M.J. Miedema, J.M. Mijnhijmer, R.P. Neute boom, W. van Oosten, F.H. Perel, M.C. Philippo, T. Poot, P.J. van Ravenswaay, R. Regeer, W.F.H. Schreiner, G.W. Schuurman, S.J.G. Slangen, L.W.M. Smit, S.C. Stam, A.M. Starre, J.M.M. van Steenbergen, L. van der Voorn, R.J.W. de Vos, B.R. Vreede, G.M.M. Vroom, M.C.A. Welling N.M. Wilbers, R.A. Wuyster, ATHENEUM M G Beem. N. van Bek- kum, H.R. Bos. K.H. van Bruggen, A H. Bruinsma, W.G. Brummel, P.J. Bull, C.J. van Daalen, W. Dekker. E.A.S. van Dig- gele, R.A. Dreef. J. van Erkel, I.L. Groo- tes, A. van Hemert, J.F. Israël, M.H. Is rael, K.N.H. Jansen Verplanke, J. Jesse, E.F. Kaasschieter, J.P.A.. Kahlmann. H.N.V. Kohabir. H.M.C.A Koops. M.E.A.M. Langzaal. I.van de Linden. H.A. Opdenberg, J.C. Preuter, P.J. de Ruiter. M. Rijnsburger, W.A. Schouten, G.W. Sculler. E Sollie. F.H. I. Sprong Stoffers. S. van Weegjel, H.van Wijk, P.R.A. Wijngaard. LEIDEN - Aan de scholengemeenschap bonaventuraKijckenborg, Marièn- poelstraat 6 Leiden slaagden voor het Havo-diploma: Johan Arendse Miijam van Beek Corrie van den Berg, Jolande van den Berg, Jo ke van de Berg, Johan van den Berg, Sophie van den Berg, Lidy Bierman, Adrie Bink, Gijsbert Boggia, Ineke Bos, Peter Bouwmeester, Guus van Buuren, Thea Castelein, Rob Daalmeijer, Lode- wijk Devilee, Rudolf van Diest, Kees Disseldorp, Willy Disseldorp, Huub Droogh, Celile Bu'ndam, Arno van Em- merik, Mirjam van der Ende, Henk van de Geest, Monique van der geest, JOs Giezeman, Dick van Giezen, Vincent Glijmius, Bert Goosen, Gonny Heems kerk, Jacqueline van der Heijden, Bod van Heyningen, Gonnie Hoogeveen, Me- nam Hoppenbrouwer. Ton Kallenberg, Hans Kallenber, Jan-Peter van der Kamp, Paul Kassenaar, Roeland Kiman, Hendrien van der Klein. Toke Klein Schiphorst, Peter van Klink, Inge Koek, Hans Koot, Cor van der Krogt, Tme van der Krogt, Berna Krijger, Margriet van Laere, John de Lange, José van Leeu wen, Mijiam van Leeuwen. Tanja van Lieshout, Frans Limburg, Peter Loos, Frans van Maris, Adri Meijer, Hans de Mol, Petra van Nieuwkerk, Walter van Nieuwland John van den Nouland, Anja Opdam, Cor Oudshoorn, Peter van Pari don, Paul van der Post, Paul de Ridder, Ben Rigter, Hans Rodenburg, Ina Rood, Paul de Rooij, Frans de Ruiter, Manan van Rijn, Ineke van der Salm, Simon van Schie, Jos Schouten, Rob Schouten, Margreet Sebel, Jos Stolwijk, Thérése Streng, Rob Stuurman, Ria Suvaal, Ka- tinka Thomasse, Tony Thijssen, Rob van Tol, Eugéne Tros, Erna Turk, Mieke Tuijn, Harry van der veer, Cor van Vel- zen Gert Verhagen, Bert Verheugd Niek Verhoeff, Peter Verlaan Vincent Ver steeg,Sjaak de Vos, Kees de Vos, Kees van Werkhoven, Ivonne van Werkhoven, Ton van Wetten, Aad van der Weijden, Wim van Wieringen, Frank van der Wil ligen, Els Witsenburg, Monique Witte, Frank de Wolf, Rob Wolken, Leo Zoe tendaal, Stefan van der Zwet, Geslaagde kandidaten van het V.W.O.: Gymnasium A: Alfons Bakker, Titus Bolten, Peter Ciere, Marie-Claire Fakkel, Monique van der Geest, Wilco Jacobs. GYMNASIUM B: Hans Alkemade, Mar cel Daniëls, Raymond Goddijn, Marlies de Groot, Koos van Haasteren, Charles van Haastregt, Marcel Knop, Hans Kraaijevanger, Jaap van der Meer, Han- neke Oltheten, John Pot, Rob de Ridder, Victor Salman, Peter Sevat, Jos Streng, Luuk Verheij, Frank Vork, Mieke van de Wetering, ATHENEUM A: Irma Bakker, Rob den Blanken, Sabine Boons, Sonja Braak man, Hans Brinks, Canne Crijns, Frank ten Doeschate, Patricia Ente van Gils, Henk van der Geest, Tineke de Groot, Jos van 't Hart, Theo Heemskerk, Pierre Hennekain, Hans Hoogeveen, Irene Jansen, Peter de Jong, Dirk Kagenaar, Els Karper, John Koek, Hermien Kool hof, José van de Kroft, Carel Krijger, Anja van der Lans René 't Mannetje, Ton van der Meer, Mieke van der meer, Maaike Mentink, Sandra Newalsing, Pe ter van Niekerk, Mariken Oltheten, Marleen van Poelijk, Jos van Roosma len, Gerard van Ruiten, Jos van Scha- gen, Annette van Stijn, Matthijs van Tol, Yvonne van Velzen, Corry Vergeer, Paul de Vette, Ben Volmer, Inge van der Werf, Sjaak Zandbergen, Atheneum B: Bico va„. juus Baas, Rutger Boggia. Michel Cornelis- sen, Joep Duindam, Cocky de Groot, Antoinette Gussenhoven, Bernard Heemskerk, AijanHillebrand.Ton van't Hof, Jan Hogenboom, Loes Kathmann, Chistof Koeken, Marco Koeken, Bas Kooter, Paul Kraaijevanger. Kek van der Laan, René Langslag, Bas van Leeuwen. Lanneke Lie, Bart Limburg, Leon van Niekerk, Fred Paddenburg, Erik Pleij. Sjors van Ruiten, Ben Simons, Gerard Steenvoorden, Kees van Tevlingen, Kees Vermeulen, Bert van de Wakker, Wilco van Wee, Martin Wink, Jeroen van Zaaien. Geslaagde kandidaten van de M.A.V.O Mavo.3: Martin Bekker, Henk Castelein, Patrick de Groot, Astrid Hoogeveen, tsas Kok, Yvonne van Laar, Ruud Plouvier, Andrew Smits, Ronals Stuifzand, Loed Versteege, Mavo 4: Astrid van Amsterdam, Wm- fried van Bemmelen, Johanna Blankes- teijn, Wim de Boer, Frank Bonnet, Ste- phan Borst, Frans hen Broek, Helma Devilee, Wim Devilee, Paul Dijkman, Hans van der Ham, Yvonne Hogen boom, Ellen van Hoven, Dick van der Hulst, Lidy de Jong, Ernest Kamlade, Karin Keereweer, Rob Kempers, Marion van der Klauw, Clemens van der Klein, Steven Kok, Dick Koopman, Arno van Leeuwen, Pieter Lemmens, Steven van der Linden, Jeroen Maenen, Hein van der Meer, Han van der Meer, José Meijer, Rob Moerer, Annelies Mooijmae, Rolf Mulder, Petra van den Nieuwendiijk, Johan Noordermeer, Michiel van den Oord Ce cile Paardekooper, Frieda van der Poel, Astrid Röben, Rob Romijn, Annemieke van Rooden, Peter van Roosmalen, Rob Rijnbeek, Kathy Spierings, Leo Steensma, Marga Straathof, Marcel van Velzen, Karen Vermeulen, Louis Verte gaal, Stefan de Vries, Annette Wage- mans, Ton Walter, Rob de Weerd, Agnita Wijers, Ludo van Wijk, Peter Wijsman, Marléne van Zeijl, Peter Zonderop Ferry de Koning, ROELOFARENDSVEEN - Aan de Jo hannes 23-mavo in Roelofarendsveen zijn geslaagd voor het diploma mavo 4: Martien Akerboom, Marcel Akerboom, Marcel Bakker, Ton elsgeest, Ellie Hoo- genboom, Fred Hoogenboom, Hans Hoogenboom, Paulien Hoogenboom, Ron de Jong, Riet van der Kamp, Leono ra van Klink, Maija Klomp, Rob Kui pers, Adrie Lubbe, Rob Meyer, Wilma Nederstigt, Leo van der Poel, Annemie ke van Ruiten, Trudy Semp, Truus Semp, Marieke Verhaar, Mary Wessel- man, Joke Xoetendaal, Toos van der Zwet, Michel van Berkel, Petra Cozijn, Mia van Egmond. Marion Ganzevlees. Alwin Geutjes, Anita van Graas, Jeroen Hoogenboom, Wilma van Klink, Anja van der Meer, Wilma van Ruiten, Riko van Veen, Ingrid Volwater, Mary van der Voort, Sandra Wijnsman. Sjaak Zandvliet, Wim Zoetemelk, Kitty Zoe- tendaal, Trudy Daleman, Irma Hogen boom, Thea Hogenboom, Dianne van Klink, Karin van Klink, Annete de Ko ning, Karin Kuipers, Linda van Leeu wen, Ed van der Meer, Mane-Louise Rooderkerk, Annette de Rijk, Jos Straathof, Monique Stroek, Ger Touw. Rénee Vermij, Ruud Wcenink, Hans van der Zwet, Renate van der Zwet, Rob van der Zwet, Wim Wijman, Patrick van Am sterdam, Tanja van Dam, Magda Gies- Broesterhuizen, Ellen van Harteveld, Laura Hogeboom, Leon Hogenboom, Jacqueline Krijger, Emmy Loos, Johan Mos, Ronald de Rijk, Wim van Schep pingen, Conny van Velzen, Thea Verdel, Bram Wesselius, Scarlett Wesselman. Jolanda Zoet, Dianne Lems Aan de Dr.Ariëns in Nieuwkoop zijn de diploma's MAVO 4 uitgereikt aan de volgende kandidaten: Maijan Aartman, Fred Akerboom, Ro nald Jan Ates, Colin Bakker, Suzanne Bakker, Eddy Beijeman, Mary v.d. Berg, Ria Blom, Peter Bosman, Marianne Burgmeijer, Winnie Fransen, Michael de- Graaf, Aad de Groot, Petra Hartveld, Hanneke v.d. Heijden. Cock v.d. Helder, Jos Herr, Willeke Holla, Wim v.d. Hoorn. Conny de Keijzer, Arjan Kieboom, Mirco Kistemaker, André Konst, Piet Koot, Mary Kranenburg, René Krommert, Robert Jan v.d. Kroon, Marjan Kuijf, Ria Kwakkenbos, Corintha v.d. Laan, Petro v. Lammeren, Han v. Leeuwen, Mariëtte v. Leeuwen, Harry Lek, Jolanda Lelie veld, Sylvia Lelieveld, Joke de Ligt, Piërre v.d. Loo, Marcel Loos, Corrie v.d. Maat. Ray Maliekhadien, Bas v.d. Meer, David v. Olst, Marion Oosterman, Walter Oosterman, Marco Peters, Robert Pie- terse, Miranda Rietbroek, Ria Schalk wijk, Ingrid Siebesma, Lianne Spoelder, Mariam Staneke, Ferry v.d. Starre, Ger- rie Stigter, Ineke Straathof, Ben Ter- steeg, Ildefon Verberne, Marja Vergeer, Hetty Vermeij, Tonnie Vianen, Yvonne v.d. Voorn, Rudy v.d. Voorn, Robert v.d. Voorn, Bert v.d. Waal-van Dijk, Thea v.d. Zalm, Fer v.d. Zon, Karin Zuidgeest, Pe ter v.d. Zwet. Van de 78 kandidaten, die deeln namen er 68 geslaagd, 10 ALPHEN AAN DEN RIJN - Aan de Ko ningin Julianaschool voor LHNO- MHNO zijn geslaagd: Vormingsklas, medische richting: Wilma Blonk, Boskoop, Marleen van Capel, Nieuwkoop, Francien Cok, Ha- zerswoude, Winny de Hey, Karin Hui gen, Irene de Lange, Willy Lekkerker- ker, Woubrugge, Inge Loe'deman, Rona van de Loo, Nieuwkoop, Nan Meijdam, Carolien van der Neut, Ank van Niekerk, Jolanda Verhagen, Aarlanderveen. Algemene schakelopleiding: Anja Bor, Cora van Donk, Margot van Egten, Nieuwkoop, Jaqueline van Es, Anneke Kroep, Lida Kroep, Mariëtte Schalkwijk, Coby van Velzen vormingsklas, kreatieve richting:Wil- ma Binnendijk .Hazerswoude. Irene van Elburg, Cobi van Halen, Gerdien van Hanswijk, Willy Kempen, Anneke van Leeuwen, Renée Rombouts, Annemarie Smit, Bodegraven, Cécil Streng, Bode graven, Hennie Visser, Leimuiden, Ca rolien van der Vlugt, Langeraar, Anne lies van Zijp. Nieuwkoop,Lida Kroep, Gerrie Meurs, Mariëtte Schalkwijk. Coby van Velzen, Karina Aartman, Leimuiden, Agnes de Bruin, Nieuwkoop, Simone Fransen, Langeraar, Astrid Hartveld, Langeraar, Mariene Hartveld, Ter Aar, Sanny Hoogeveen, Langeraar, Margrcth van der Jagt, Langeraar, Carola van Kints, Ter Aar, Elly van Lith, Nieuw koop. Ria van der Pijl, Ter Aar. Lucia Springintveld. Nieuwveen, Karin Wijfje, Leimuiden, Marian Wijfje, Neiiuwveen. 4-jarige L.H.N.O.: Trudi Aartman, Hannic Baars, Alicia Bouthoorn, Karin Ditlmar, Wilma Dui- veman, Anneke van Egmond, Ter Aar, Willy van den Heuvel, Lianne Hulscher. Annette Koster, Jantine van Loon, An nemieke van der Meer, Leimuiden, Mar ge Oudshoorn, Mono Pk i Speksnijder, Corrie van der Tol. Petra Verschuur, Manan Vitters, Carla de Wis sel, Olga Bekenkamp, Boskoop, Saskia van den Burg. Koudekerk a d Rijn, Margaret van Dinteren, Marja Dirkzwa ger, Nelleke Ezelschot, Gerda Geiten beek, Nelleke Gerritsen, Lia Hoogteg- ling, Carmen de Jong, Sabrien Jongejan, Marion de Kleer, Hazerswoude, Inge van Lokven, Karin Mioch, Elly Rietveld. Monique Vink, Marianne Windhorst, Yvonne Zaunbrecher Waar geen plaatsnaam staat vermeld is dit Alphen a.d. Rijn. ALPHEN A.D. RIJN - Aan de Ichthus- mavo zijn de volgende leerlingen ge slaagd voor het eindexamen mavo-3 Mavo-3:Peter Blaazer, Rijnsaterwoude, Gerard Reijngoud, Ter Aar, Sico Valk, Ter Aar, Peter Britsemmer. Faisel Chandoe, Léon Daniël, Miranda Heide veld, Coos de Jong. Wim deKleuver, Ma ria Mulders, Marion Slappendel, Ton Vaalburg, Robbert Veltman, Carla Vis, Isabelle Werneke Mavo-4:Marion van der Ent Braat, Aar landerveen, Alda de Graaf, Aarlander veen, Bert Esser, Langeraar, Arjan An- genent, Aarlanderveen,Christiaan Smit, Koudekerk a.d. Rijn, Ronald den Bak, Arend Wim du Bois, Saskia Boot, Betty Bordewijk, Irene v. d. Bovenkamp, Per ry Brand, René ten Brink, Alia Chandoe, André Chevalier, Maribel Coco Perez, Aafje van Dis, Hanneke Filippo, Sandra Flaman, Theo Gaalswijk, Hanneke de Gans, Annemarie Groenendijk. Wiebe Groeneveld. Jaap Helder, Jeannette v. d.d Helm, Johan van Hemsbergen, Wim Hegliger, Rob Hoogeveen, Jim de Hoop, Alexandra Hukom, Erna de Jong, Karen de Jong, Ton de Kleer, Mark-Jan Kloet, Jaqueline v. d. Kolk, Rob de Koning. Anneke Koppe, Caroline Kramer, Rob Lagerweij, Ellen v. d. Leede, Christine v. Leeuwen, Suzanne Markusse, Monique Mast, Richard Munnik, Peter van Nie kerk, Paul Noomen, Sjaak van Oosten, Stapper, Hindrik Wim Talene, Ron va.. Toor, Annemiek Trouw, Sophia Vaal burg, Nicolet v. d. Veen, Jaco va n der Velden, Mieneke Verheul, Wendy Ver- verld, Johan Jaap Vogel, Hilbert de Vries, Irene Wielemaker, Wilma de Wit, Niek van 't Wout, Annemarie v. d. Zwan. Waar geen plaatsnaam staat vermeld is dit A lphen a.d. Rijn. KATWIJK - Aan de Katwijkse Julia- nanmavo slaagden de volgende leer- mavo-3: Lia van Beelen, Michel ten- Broeke, Janneke van Duyvenbode. Ti neke Guyt, Kitty Klinkenberg, Henk Korpershoek, Maudy van Leeuwen, Leen van den Oever. Jan van Rijn, Corrie van Tricht. Mavo-4:Mieke bakker. Bakker Barn- hoorn, Ria van Beelen. Martin v.d. Bent Nel Boesaard, Marien Bos. Betsv Bosch. Marinka van den Bosch. Corrie van Delft, Frank Dubbelaar, Petra van Duvn. Ria van Duyn, Jaqueline van Duyven- voorde, Wim van Dijk, Wim Dijkdrent, Simon Dijkstra, Jaqueline Glllebaart, Bieneke Glijn, Gijs Gordijn, Cora de Graaf, Maijan Guyt, Carla Haasnoot. Ka rin Haasnoot, Jaap Heemskerk, Jan hee- nkhuizen, Tony Herbert, Anja Hoek, Corrie van Duyn, Marji Jansens, Jildert Keereweer, Guus vd. Klaauw.Yvon Koelewijn, Hans Koelman, Netty Krijgsman. Jaap Kuyt, Astrid de Lan- geAndy Leibbrand, Jeanet van de Ma- rel, Bert Meyvogel. Lia Minnet-, Rene Mulder, Hanny van der Niet, Leo Nobel. Wim vd. Oever, Nel Onderwater,Cobie Ouwehand. Marleen Ouwehand. Enk Parlevliet. Jeanet v d Plas, Hl Plas, Mary v. d. Plas, Gert van Prooven Kanne de"Raaff, I lar ry de Reus. Peter de Roode, Leen de Ruiter Rian van Run Cokkie v d Schoot. Greet Swets. Diana van Tol. Elga Varkevisser. Anja Varke- visser. Bram Verloop, Rene de Winter. Peter v. d. Zwart G. W. J. Aandewiel, J. C. van den Anker, T. J. Baris, W. Barbhoom, C. H. van Beelen, G. van Beelen, J. van Beelen, M. M. van Beelen, C. Bakker. P. van der Bent, C. van der Boon, H. M. Coom, M. C van Delft, A D. van Duijn, D. van Duijn, S G. van Duijn, J. M. van Duijvenboden, N van Duijvenbode. D C van Dijk, H. A. Dijkhuizen, W. J. Dijkhuizen, N B. Glasbergen, J. Guijt. T B. J. den Haan. H. Haasnoot. H. N. Haasnoot. M Haas noot, N. M. Haasnoot, R. C. Haasnoot, R. W. J. Haasnoot, G. Hazenoot, A. Hoek, D. Hoek, J. Hoek, A. A. M. Hoekstra. I. van Holland. T.S. de Jong. K. A Klinken berg, w. h. b. t. koelewijn, M. C. de Kry- ger, M. Kulk,N. A. Kulk, D. J. Kuijt, J. M. Kuijt. D. van der M^rel, W. de Mol, J. M. de Mooij, B. Mijnders, J J. Noort, P. J. van den Oever. J. Ouwehand, J. P. Ou wehand, M. Ouwehand, M. J. Parlevliet, C. M. Peeman, A. M. van der Plas, A. l! van der Plas, C. M. van der Plas, H. van der Plas, J. C. van der Plas, M. van der Plas, D. Remmelzwaal, E. M. van Rhijn A. van Rhjjn, P. C van Ryn, A. W. Schaap, K. M. Schaap, M. J. Schaap, M. J. Schonenberg, A. Spierenburg. J. M. Steenbeek, E. I. van Tilburg, N. Valk, B. C. Varkevisser. D. Varkevisser. N. K Verloop. B. C. Vlasman. A. J. Vooijs, L. C. Vooijs, G Wassenaar. H. van Weeghel. Zwanenburg, J. de Zwart. Aan de Technische Hogeschool in Delft zijn geslaagd voor het doctoraal examen scheikundig ingenieur J.W. Buijs, met lof (Voorschoten) en J.K. de Ridder (Alphen aan den Rijn). LEIDEN - Aan de Leidse universi teit zijn geslaagd voor het docto raal examen Duits mevr. W.A. Botter-Neill (Voorschoten), Ne- derlands recht P.P. van Wulff- ten-Palthe, mevr. M. Th. Mas- tik-Sonneveldt. A.K. Klug, K.C.L. v.d. Berg. G. Brandt, P.E. Niehof, A L Barge, C.J.H. van Lynden, J.M. Quist, sociologie H.J. Wennink (Leiden), F Vin cent (Leiden), P.S.A. v.d. Oever (Leiden), mej. M.M. Heijnsbroek (Leiden), scheikunde T H. Mul der (Leiden). F.G. Ras (Katwijk), wiskunde T.H. Chen (Leiden), rechten P.J M van Leent, R T.J.A.M. Luyckx, JHKA Samuels. R.S.A. van der Kraan, mevr. E.M. van der Bijl-Evelees, J. Chr. van der Tak. L H. Blom. A F M Dorp. H L. Duyn. M.F.M. Wijers, H.J. otte, Q.J. Mank. W van Gelein Vitringa, Engels D. Venema (beiden), geologie H Stel (Leiden), F.W. v.d. Stijl (Lei den), farmacie J.F.C.M. Pas (Lei den). M.J L.M. Dekkers (Leiden), mej. A. Mes (Leiden). K E. Hage naar (Leiden), mej. P.MJ. Fung Kon Jin (Leiden), apothekersex amen T B Liem (Leiden), mej. A H A. Schrievcr (Leiden), ker kelijk examen A.J Ritcki (Val kenburg Z-H). rechten AR. Khan. A Duthil. A.W. Hins. A T Bogaardts. W A J Schautissen. R H L. Tegelaar. P. Tuit. mevr 1 ïPut- Numan-Vdii Luvn. M.C. v ten. S Guddc. F.W.J. Am F A.J.M. Üaecke. W Th L vai Doorn. mej. E G Harderwijk. F Leemans. HG. Scheltem; .1 B A A Huisman, A T.bb. MJ. Mons. E.A. Breetveld. Er gels W. Teil v.d Wolk (Leiden

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 17