(hnrnpr&nnnnpfl n\ F 0NR0ERE Uil ti t ONRC MENS lONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed a I U/I vwl (71 lUifvvU -onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed 1 Gratis belangrijke koopinformatie C0K MAKELAARDIJ BV OPEN HUBS Huizenwinkel KOOIJMAN MAKELAARDIJ B.V. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540* Direktie: J.N. Lancei, makelaar i.o.g. BOSKOOP J. C. Buikstraat 1. Modern hoekhuis met garage en zonnige tuin met per- gola in mooie en rustige omgeving. CV-gas. Ruime woonkamer met par ket en erker, moderne keuken, 3 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, zolderkamer met dakkapel. Koopsom nader overeen te komen. KAZERSWOUDE k.k. 1e Valeriusstraat 1. Modem hoekhuis met voor- en grote achtertuin. Ste nen schuur. CV-gas. Ind. woonka mer, moderne keuken, 3 slaapka mers, badkamer met douche, 2e et. grote bevloerde zolder. Incl. div. stofferingen, luxaflex. f 189.000,- k.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Van Poelgeestlaan 86. Modem hoek- erre, 2 huis met garage en 3 zijden tuin. Ind. jeiser woonkamer, keuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e k.k. et- grote geïsoleerde kamer met dak kapel. CV-gas en spouwmuurisolatie, derne f239.000,- 1.000.- eiden, met veel er met rloop, mers, afond, luiting kt i Ridderhoflaan 43. Royale split-level- woning met inpandige garage en ach tertuin op het zuiden. CV-gas, zitka mer met open haard, parket, moder ne open woonkeuken, 3 slaapkamers, hobby- of studeerkamer, badkamer met ligbad, 2e toilet. Vele luxe af werkingen in het huis. f 285.000,- LEIDEN Apollolaan. 4-kamer-appartement op de 2e etage met schitterend uitzicht. Ind. grote woonkamer, zitbalkon, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, berging onder het gebouw. CV-blok. Incl. volledige stoffering, ijskast, etc. f 184.000,- Boshuizerlaan 13. Hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin, aan gebouwde schuur. Woonkamer, in open verbinding met keuken (met was- en vaatwasautomaat), 4 slaap kamers, 2e toilet, badkamer, 2e et. 3 kamers, dakkapellen. CV-gas met moederhaard. f 298.000,- Floresstraat 10. In oud-hollandse K-K* stijl verbouwde woning met zonnige plaats. Ind. v/oonkamer met schouw, oegd. keuken, douche, toilet, alles met pla- met vuizen, hardhouten kozijnen, deuren 1e ramen. Ie et. 3 kamers, grote dak- fraa. pellen, 2e et. vliering. Uitstekende .aat van onderhoud, nieuwe licht- u u leidingen, nieuw riool, etc. K Kl f 137.000,- - k.k. 'aart- - k.k. Heemskerkstraat 95. Hoekhuis met bijzonder grote tuin achter en opzij, met verschillende schuren. In ruil met huurwoning of huurflat in Lei den of direkte omgeving. Ind. door gebroken woonkamer, serre, keuken, le et. 3 kamers, douche, balkon, 2e et. grote zolder. Prima staat van on derhoud. f 148.000,- Jacob van Campenlaan 92. Grote 3- kamerflat op de 6e etage met lift en riant uitzicht. Oorspr. 5-kamerflat. Zeer royale L-vormige woonkamer, 2 slaapkamers, balkon op zuid, bad kamer met ligbad, keuken,- berging onder het gebouw. f 249.000,- Johan de Wittstraat 11. Groot hoek herenhuis met voor- en grote achter tuin, gelegen nabij Leidse Hout, scholen, Acad. Ziekenh. en univer siteit. Royale woonkamer met par ket, houten plafond en open haard, serre, gemoderniseerde keuken, le et. 3 kamers, balkons, nieuwe bad kamer, 2e toilet, 2e et. 2 kamers, grote zolder. Elektr. inst., riolering en goten zijn vernieuwd, f 288.000,- Merelstraat 17. Royaal herenhuis met voor- en achtertuin, schuur, CV- gas. Zeer centraal gelegen t.o.v. uni versiteit, Acad. Ziekenhuis, scholen en NS-station. Ind. ruime woonka mer, nieuwe open keuken, bijkeu ken, le et. moderne badkamer met ligbad, 2e toilet, 3 kamers, 2e et. 2 kamers met dakkapel. Nieuw dak en -nieuwe bedrading. f 270.000,- Trompstraat 81. Woonhuis met ach tertuintje, en achterom. Ind. kamer en suite, toilet, keuken, le et. 2 kamers, groot balkon, vliering. f 124.000,- LEIDERDORP Tollenaersingel 8. Woonhuis met voor- en achtertuin en met vrij uit zicht. Voorzien van CV-gas, geheel geïsoleerd. Ind. woonkamer, keuken met eetbar, zonneterras, le et. bad kamer met douche en 2e toilet, 3 kamers,'2e et. grote kamer met dak kapel, wastafel, klein kamertje. f 268.000,- P. v. d. Veldenstraat 19. Modern woonhuis met voor- en zonnige ach tertuin, gelegen aan plantsoen. CV (warme lucht-basis), woonkamer met open haard en plavuizen vloer, keuken met ingeb. apparatuur, bijkeuken, le et. 3 kamers, badkamer, 2e et. grote kamer met dakkapel. In onberispe lijke staat. f 248.000,- Grote garage: f 15.000,- ZOETERWOUDE Nassaulaan 16. Modern hoekhuis met aangeb. schuur, zonnige tuin, gelegen naast een ruim plantsoen met een veilige kinderspeelplaats. Ind. L-vor mige woonkamer met parket, open verbinding met keuken, eetbar, le et. 3 kamers, garderobekamer, ruime badkamer met douche, 2e toilet, 2e et. grote kamer, CV-gas, dubbele be glazing, spouwmuurisolatie. f 258.000,- Servatiusstraat 1. Hoekwoonhuis met voor- en achtertuin, met vijver en schuur. Ind. grote woonkamer, keu ken, le et. 3 -kamers, badkamer met douche, 2e et. grote kamer met dak kapel. CV-gas. Er is eventueel een huurgarage be schikbaar ad f 46,- per maand. f 240.000,- NOORDWIJKERHOUT Dr. Schaepmanlaan 4. Zeer luxe ge bouwde split-level-villa, prachtig ge legen in direkte omgeving van strand en duinen. Grote garage, provisie kamer, studeer- of hobby-kamer, wasruimte, grote L-vormige woonka mer met open haard, woonterras, frote eetkamer/keuken met luxe oggenpohl-inrichting.4 slaapkamers, 2 badkamers, zolderruimte, CV gas en gasboiler. f625.000,- OEGSTGEEST Govert Flincklaan 28. Woonhuis met voor- en op het zuiden gelegen ach tertuin, volledig vrij uitzicht voor en achter. Schuur en achterom. Ind. woonkamer, keuken, le et. 2 a 3 ka mers, badkamer met ligbad, 2e toi let, 2e et. flinke kamer met dakkapel en wastafel. f325.000,- Lange Voort 12. Modern herenhuis met voor- en achtertuin op zuiden, achterom en schuur en apart staande garage. CV, thermopane begl. aan de voorkant. Ind. grote woonkamer met open haard en Rarketvloer, moderne eetkeuken met apparatuur, le et. 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toi let, balkons, 2e et. 2 kamers met dakkapellen, zolderruimte, bevloerde vliering. f 340.000,- Mathenesselaan. Rustig gelegen vrij staande bungalow op 1054 m2 grondopp. met dubbele garage, L- vormige woonkamer met open haard, ouderslaapkamer, badkamer, mo derne keuken, bijkeuken, le et. 4 kamers, douche met 2e toilet. CV- gas. Incl. div. roerende goederen. f875.000,- Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aan wagen. Daarin vindt u alle huizen welke, door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. M--i Bovendien ontvangt u een handig informatieboekje, udHBiJ boordevol nuttige informatie. Lid Makelaars Computer Centrum MCC LEIDEN Telderskade 28 ustig gelegen hoekwoning met C.V., garage, voor ster- en zijtuin. Ind. beg. gr.: kamer en suite, hal, keu- ïn en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met Ibad en 2e toilet. 2e verd.: 1 grote kamer met zijramen, anvaarding in overleg. Koopsom 258.000,- k.k. k-k- lichtingen: istiging Leiden :ationsplein 22 - Tel. 071-143441 uiten kantooruren: 01720-21926 Iw hulp in huizen. Particulier biedt aan Oegstgeest Pr- Marijkelaan 18 HHant hoekhuis met vrijstaande garage. CV-gas, grote §1 fjnnige tuin. Ind.: gang. toilet, doorzonkamer met moge- voor open haard, open keuken. 1e etage: ruime l^ftdkamer met ligbad, 3 kamers, toilet. 2e etage: 1 kamer en zolderkamer. Direct te aanvaarden. Vraagprijs 297.000.- k.k. Nadere inl. 010-220168 of 071-767060. (maandagavond 26 juni van 20.00 tot 21.00 uur) Anna van Burenstraat 8, Leiderdorp. Prachtig aan plantsoen gelegen, goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin op ZW, cv.-gas en stenen schuur en achterom. De indeling: hal. kelderkast en toilet, grote L.-vormige woonkamer met fraaie natuurstenen open haard, apart eetgedeelte met plavuizen, leuke indirecte verlichting, nieuw uitgebouwde keuken met plavuizen vloer en diverse inbouwappara- tuur. 1e etage: slaapkamer met groot balkon en vaste kast, slaapkamer met wastafel, ouderslaapkamer met door gang naar moderne badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel en wastafel, veel bergruimte, aparte hobbyruimte. In goede staat van onderhoud, veel granol, hardhouten plafonds, toilet met gekleurd sanitair. De vraagprijs is 269.000 k.k. Inlichtinaen kantoor Zaalberg Zoeterwoudsesingel 7 te Leiden Tel. 071-149147 of 071-132732 TE KOOP Leiden Zuid-West Berlagestraat 3. Gunstig gelegen royaal woonhuis met cv.-gas, garage en schuur, voor- en achtertuin op het zuid-westen, indeling: hal. gang, toilet, kelder, keuken, woonkamer. 1 e verdieping: 3 slaapkamers met balkon, douchekamer, apart 2e toilet, 2e verdieping: grote zolderkamer over loop. Prijs 305.000 k.k. Tel. 071-765242. VERZEKERINGEN Uw verzekeringspakket kunt u bi) ons sluiten of laten aanpassen TE KOOP LEIDEN Hommelveld. Zeer luxe splitlevel woning type variant, met zeer grote tuin (20 m) aan water en park, vrij uitzicht voor- en achter. Indeling: grote living met open haard en schuifwand naar terras en tuin, luxe grote massief eiken keuken. 1e etage: 3 slaapk.. luxe badk. met liqbad. wastafel en toilet aparte wasruimte, 2e etage: zeer grote slaapkamer met dakterras, douche met wastafel. Onder de woning bevindt zich een grote garage alsmede een wijnkelder, berging, en een geheel betegeld souterrain geschikt voor diverse aoeieinaen. Het geneie pand is voorzien van luxe stoffering, c.v. gas en boiler en verkeert in prima staat van onderhoud. Vraagprijs 478.000.- k.k. Vijf Meiplein. Zeer goed onderhouden 4/5-kamerflat op 3e et. (top) met balkon op Z. over volle breedte. Ind.: gang, grote woonk. 3.60x9.30 m met fraaie open haard. Moderne keuken met plavuizen en nieuwe tegels, ruime douche met wastafel en aansl. w.a., c.v., gas, 3 slaapkamers. Vraagprijs 155.000,- Morsweg. Groot verheeld woonhuis, parterre: grote L.-kamer. slaapkamer, keu ken, douche, toilet, 1e etage: grote voor- en achterkamer, grote keuken, toilet, 2e etage: 2 grote slaapkamers, badkamer met zitbad en wastafel, zoldertje. Vraagprijs 132.500 k.k. Apollolaan. Perfect onderhouden zeer fraaie 3/4 kamerflat op 1 e etage (laagbouw) met lift en c.v. Prachtig uitzicht over park. Ind.: entree, moderne ruime keuken, badkamer met ligbad, toilet, 2 eventueel 3 slaapkamers, zeer grote living met 'prachtig parket, groot balkon op Z, Vraagprijs 205.000,- k.k. Roemer VisscherstraaL Zeer fraaie geheel vertouwde benedenwoning met grote tuin (15 m) op Z., en verhuurde bovenwoning (opbrengst 2040,- p. jaar). Goed onderhouden zeer groot herenhuis op mooiste deel van de Singels, voor- en prachtige diepe achtertuin op ZW (2bm.). ina: rraaie woonKarner mei paruei serre (ca. 12 m. diep), 1e etage: 2 zeer grote slaapkamers, 6x3 m., groot balkon, marme ren badkamer, 2e etage: 4 slaapkamers, op iedere etage apart een toilet. Vraagprijs 350.000 k.k. HYPOTHEKEN V.A. 7,4 PCT. worden zonder extra kosten voor u, ook als u geen huis via ons hebt gekocht, gaarne door ons verzorgd. LEIDERDORP Van Poelgeestlaan. Perfect onderhouden hoekherenhuis met voor- en achtertuin (zuiden) met huurgarage. Ind.: hal, woonkamer met moderne open keuken met eetbar, platond van houtwol-cementplaten. 1e etage: 3 slaapkamers, douche, 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel c.v. gas, 115 1 boiler. Vraagprijs 265.000.- k.k. ALPHEN AAN DEN RIJN Prachtige middenwoning met voor- en achtertuin op zuiden, cv.-gas, kabel tv, ind.: grote L.-woonkamer met open trap en luxe keuken met inboouwapparatuur, 1e etage: 3 slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad en toilet, groot betegeld terras, 2e etage: vliering. Vraagprijs 190.000 k.k. FINANCIERINGEN tegen aantrekkelijke tarieven en soepele betalingsvoorwaarden worden snel voor u geregeld. WOUBRUGGE Van Dorthstraat. Bijzonder rustig gelegen, aantrekkelijk woonhuis met voor- en achtertuin (Z), achterom, schuur, cv.-gas. Ind.: woonkamer met parket, semi-open keuken met leuke eetbar, 1 e etage: 3 slaapkamers, ruime douche, 2e etage: grote ouder-slaapkamer met dakkapel en kastenwand. Vraagprijs f 219.000.- k.k. HAZERSWOUDE Zeer luxe 4-kamerflat met uitzicht op de Rijn. Vraagprijs 157.000.- k.k. Hazerswoude-dorp. Uniek en zeer rustig gelegen grote bungalow met grote tuinen (aan water) totale grondoppervl. ruim 900 m2, dubbele garage, c.v., gas. Ind. 1e etage: entree, een grote vierkante hal met Italiaanse plavuizen en 2 lichtkoepels. Zeer grote living met open haard. Ingebouwde spots, granol en schuurwerk. Schuif deur naar groot L-vormig ingebouwd terras met fraai uitzicht over polderlandschap. Open keuken met teakhouten eetbar (totaal opp. ca. 63 m2). Ouderslaapk. met eigen badk., met ligb., 2 kamers, toilet, parterre: 4 ruime kamers, toilet en douche. Vraagprijs f 950.000,- k.k. TE KOOP CaEVRAAGD: Vraag onze woninglijst met panden v.a. 80.000 k.k. Van der Voort en van Beek's Alphen a/d Rijn. Veldbloemweg 29. Prach tig gelegen eengezinswo ning t/o bungalowpark. Dit huis heeft een nieuwe keu ken en is uitstekend onder houden. Ged. dubb. begl. Vraagprijs 179.000,- k.k. Koudekerk a/d Rijn. Rid derhoflaan 31. Zeer goed verzorgde en ruime 5/6 kamer splitlevelwoning met inpandige betegelde gara ge en beschutte tuin met terras op het zuiden. Het gehele huis is voorzien van vloerbedekking en luxe te gels, rolgordijnen, zonne schermen en ged. dubbele beglazing. Vraagprijs 295.000,- k.k. Leiden. Hoge Rijndijk 264. Tel. 071-134052 01714-2121. LEIDEN Burggravenlaan 1 In de Prof. wijk gelegen GROTE GEHEEL VRIJSTAAN DE VILLA op 530 m2 grond met praktijkruimte. Deze onder architectuur in 1930 gebouwde villa bevat: entree, een ruime hal met garderobe, toilet, een grote living 10x5 ged. 7 met openslaande deuren naar terras, een grote Siematic eetkeuken (7x4) en verder een aparte praktijkruimte met een wachtkamer en een werkkamer. In de hal een prachtige trap met bordes naar 1e en 2e etage. Op de 1e etage bevinden zich 5 slaapkamers, allen met vaste kast en wastafel, enkelen met balkon. De grote ouderlsaapkamer. met balkon, bevindt zich naast de fraai betegelde badkamer met ligbad, bidet en wastafel en een aparte 2e toilet. Op de 2e etage zijn 3 grote slaapkamers met wastafels en kasten en een aparte wasruimte met aansluiting, div. machines en een douche. Over het gehele pand een grote zolder: Verdere bijzonderheden: - rondom tuin - mogelijkheid oprijlaan - cv met heetwatervoorziening - waterontharder - mogelijke overname div. roerende goederen. De vraagprijs voor dit unieke pand is 830.000 Gaarne alleen bezichtiging na telefonische afspraak met ons kantoor. Inlichtingen kantoor Zaalberg. Zoeterwoudsesingel 7 i te Leiden w J Ktel 071-149147 of 071-132732 Grachtweg 73 Lisse, Telefoon 02521-10050 LEIDEN Korenbloem 3. Op goed punt in de Merenwijk nabij IJs- selmeerlaan gelegen eengezinswoning met aange bouwde berging. Ind.: entree, toilet, half-open keuken en grote woonkamer met gezellige open haard en par ketvloer. 1e et.: 3 slaapkamers en mooie badkamer met ligbad, toilet, 2 wastafels en luxe tegelwerk. 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel. Div. extra's o.a.: afzuigkap en gasboiler. Vraagprijs f 250.000,- k.k. Formosastraat 4. Totaal gerenoveerde vooroorlogse tussenwoning met o.a. nieuwe voorgevel en hardhouten kozijnen. Ind.: entree, hal, grote woonkamer, nieuwe keuken met schrootjesplafond, toilet/douche. 1 e etage. 3 slaapkamers. 2e etage: kleine vliering. Geheel gestoff. ind. gaskachel. Vraagprijs f 129.000,- k.k. SASSENHEIM Lijsterlaan 16. Half vrijstaand herenhuis met vrijstaande stenen garage met schuur op 409 m2 grond, c.v.-gas, bj. '64. Ind.: entree, hal, kelderkast, toilet, woonkamer (8x4), ruime keuken, 1 e etage: 3 grote slaapkamers, waarvan 1 e in verbinding met badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: zolder met mogelijkheid voor kamer en berging, 26 m diepe tuin op ZO, gelegen in zeer geliefde wijk van Sassenheim. Vraagprijs f 355.000,- k.k. LISSE Heereweg 448d. Groot herenhuis met c.v.-gas, tuin voor en achter en schuurtje. Ind.: entree, gang, kelderkast, toilet, gemoderniseerde keuken en grote woonkamer van 40 m2 met parketvloer en forse gezellige open haard, 1 e etage: 2 grote en 1 kleine slaapkamer, flinke badkamer met douche, vaste trap naar 2e etage. Hier is een grote bergzolder alsmede een slaapkamer. Prima onderhou den. Vraagprijs f 227.000,- k.k. Stationsweg 1 "De Wolft". Schitterend gelegen, volle dig onder architectuur gerestaureerde boerderij nabij Keukenhof. Inwendig is dit prachtige huis geheel aange past aan de wooneisen van deze tijd. Blijvend vrij uitzicht over bollenvelden rondom en het keukenhofbos. Ind. parterre: royale hal, toilet, open trap naar 1e etage: grote woonkamer met open keuken met eetbar en aparte zeer ruime bijkeuken. Via een opstapje is de hoger gelegen zithoek met open haard te bereiken van waaruit men in de aparte opkamer "studeerhoek" komt. Verder een uitge bouwde halfronde eet/studeerkamer. Beneden verd. wijnkelder en een zeer ruime kelderruimte met gewelfd plafond. De gehele parterre is voorzien van antieke pla vuizen, alsmede Delftsblauwe plinten. 1e etage ruime gang waarop uitkomen 6 slaapkamers, waarvan 4 een 2e etage hebben, alsmede een ruime ouderslaapkamer. Badkamer met ligbad en toilet en een aparte douche met 3e toilet. Zeer vrije tuTn met zonneterras. Vraagprijs f 895.000,- k.k. Jan Steenstraat 3. Prachtige meanderwoning met c.v.-gas, dubbele garage en goed verzorgde voor- en achtertuin. Ind.: entree, toilet, garderobe, Z-vormige woonkamer, half open zeer complete keuken en eetbar. 1 e etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2e etage: grote zolderkamer met berging, prima verzorgd huis. Vraagprijs f 289.000,- k.k. Heereweg 17. Vrijstaande woning met blijvend vrij uit zicht. Deze woning heeft 2 woonkamers, woonkeuken en 2 toiletten. 1e etage: 5 slaapkamers, douche, toilet en veel kastruimte. Het huis is gesitueerd op 2000 m2 grond en moet grondig worden opgeknapt. Vraagprijs f 439.000,- k.k. Zwanendreef 15. Vrijstaande praktijkwoning met gara ge. Rondom tuin waarin 2 hobbykassen. C.V.-gas, inde ling: entree, grote hal, toilet, kelder, L-Kamer, Keuxen, praktijkruimte met eigen entree in verbinding met badka mer met douche, 2 wastafels, en bidet. 1 e etage: 3 slaap kamers, badkamer met douche, 2e toilet, grote berging, 2e etage: zolderkamer. Vraagprijs f 547.000,- k.k. Heereweg 462. Vrijstaande villa op ca. 1100 m2 met bedrijfsruimte en kantoorruimte. Eventueel ook geschikt als praktijkruimte. Ind.: kamer en suite, entree, vestibule, hal, gang. toilet, ruime woonkeuken met kelderkast. 1 e etage: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e etage: zolderberging, vaste trap, c.v -gas. De bedrijfs ruimte bestaat uit ca. 250 m2 loodsruimte en werkplaats/ garage (voor meerdere auto's). Vraagprijs f 595.000,- k.k. HILLEGOM Vincent van Goghsingel 32. Pracht herenhuis op schit terend punt in Elsbroek met uitzicht over plantsoen en vijver. Ind.: hal, gang, toilet en exclusieve luxe keuken, overal fraaie plavuizen, flinke woonkamer met par ketvloer en open haard. 1e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, fraai betimmerde 2e etage alwaar 2 slaapkamers en diverse bergruimten, centr. verw.-gas en 115 liter gasboiler, extra's o.a. ther mopane op parterre, luxe tegelwerk, gekleurd sanitair, zonneschermen en luxe deuren in huis Perfect verzorg de woning met grote garage en aparte schuur, mooie zonnige tuin. Vraagprijs f 459.000,- k.k. Mauritslaan 42. Flat over 2 etages met aparte berging. 1e etage: hal met schrootjesplafond, kelderkast, luxe keuken, Z-kamer met schoonmetselwerk, schoorsteen en balkenplafond. 2e etage: 1 grote en 2 kleinere slaap kamers, doucheruimte (lavet), geheel voorzien van nieuw behang (woonkamer linnen) en vloerbedekking Vraagprijs f 129.500,- k.k. Schaepmanlaan 17. Modern woonhuis met c v -gas en vrijstaande stenen schuur. Ind entree, hal, kelderkast, toilet, L-kamer, keuken met schrootjesplafond, 1 e etage: 3 slaapkamers en badkamer met douche, 2e etage: ka mer met dakkapel en zolderberging, natuurstenen vloer over vrijwel de gehele parterre, zonnige tuin, eventueel 2 huurgarages beschikbaar. Vraagprijs f 227.000.- k.k. "Elsbroek" Jacob Marislaan 12. Moderne tussenwo ning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom, zeer mooi gelegen, ind.: vestibule, toilet, gang, kelder kast, woonkamer, ruime keuken. 1e etage: 3 slaapka^ mers, badkamer met douche en 2e toilet (mog. voor lig bad), vaste trap naar 2e etage: kamer met dakkapel [berging, de parterre heeft dubbel glas. gedeelte gestof feerd, incl. c.v.-gas en zonneschermen voor en achter Vraagprijs f 225.000,- k.k. NIEUW VENNEP Kalslagering 68. Nagenoeg nieuwe schakelbungalow I |met flinke tuin op Z ruime hal. 3 slaapkamers, studeer- kamer, luxe badkamer met ligbad en douche, grote L- I kamer met open haard, schuifpui en luxe open keuken I met eetbcr. Verder inpandige garage Veel luxe o.a. pla- I vuizen en gedeeltelijk dubbele beglazing Deze bungalow I moet u van binnen gezien hebben Vraagprijs f 459.000,- k.k. J

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 35