Esim IomICH IomIoii Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden goed werk bijMENKEN-LANDBOUW planning w westeinde ziekenhuis i PERSONEEE PÊRSOfKlP"*0"**» personeei FORD RIJNLAND soneel PI fpêrsonësF^" ■PEREÖNEEU .PERSONEEL™30^ hoofd van het secretariaat administratief medewerksters secretaresse secretaresse apothekers assistent m/v part-time huishoudelijk medewerkster MARCON JUNIOR PROGRAMMEUR ADMINISTRATIEF MEDEWERKER knipster/naaister doktersassistente verpleegkundige-a ziekenverzorgsters radiologisch laborante ziekenverzorgsters -)r randstad uitzendbureau administratief medewerkster MEDEWERKSTER VERPLEEGKUNDIGEN I /%a»«NArN>ira> .PERSOr^P"^ I J ptrsoneèlpFranKFFi personeel Bij de afdeling Beheer en Administratie van de Hoofdafdeling Inwendige Geneeskunde van het Academisch Ziekenhuis te Leiden bestaat een vacature voor vac. nr. 300.1.10.25.LD. Die naast het leiding geven aan de overige twee medewerksters zal worden belast met werkzaamheden, die van vertrouwelijke aard zijn, zoals het typen van patiënten-ontslag brieven en overige administratieve werk zaamheden. Voor deze functie wordt minimaal een opleiding op HAVO-niveau alsmede het bezit van een type-diploma vereist Betrokkene zal bovendien, indien nodig, be reid moeten zijn voor de andere bureau's van de afdeling werkzaamheden te verrichten. Ervaring in ambachtelijke dienst alsmede kennis van de medische terminologie wordt op prijs gesteld. Leeftijd: 20-25 jaar. Salaris max. 2367 bruto per maand. Diverse afdelingen Bij een aantal afdelingen bestaat de mogelijk heid tot plaatsing voor (zowel part-time als full-time) vac. nr. 700.J.07.25.LD De werkzaamheden kunnen o.m oestaan uit - ontvangst van patiënten; - maken van afspraken; - verwerken van patiëntengegevens m de statussen; - typen van medische correspondentie - archiefwerkzaamheden. Vereist: diploma MAVO en typediploma, kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris max. ƒ2171 bruto per maand (op full-time basis). Polikliniek Nierziekten (full-time) vac. nr. 400.I.10.25.LD Taak: - spreekuren voorbereiden en oegeleiden naderhand afwerken van de uitslagen - regelen van afspraken, verwijzingen en consulten; typen van medische korrespondentie oi- houden van patiëntenarchief; Verlangd: MAVO- en typediploma, bekend heid met de medische terminologie, in staat van band te typen en zelfstandig en coördi nerend op te treden. Salaris max. 2171 bruto per maand Voor dezelfde afdeling wordt bovendien gezocht voor een soortgelijke functie een (half-time) vac. nr. 401.1.101.25.LD die in staat is 3 ochtenden en 2 middagen per week te werken. vac. nr. 080.G.63.25.LD Taak: toezien op en medewerking verlenen aan de productie van steriele vloeistoffen m een apart gebouw; assisteren van het hoofd productie steriele vloeistoffen; werkzaamheden verrichten in net hoofo'- gebouw van de apotheek Verlangd: apothekersassistenten-diploma De voorkeur gaat uit naar een mannelijke apothekers-assistent. Salaris max. ƒ2171 bruto per maand. Promotie is mogelijk tot max ƒ2367 oruto per maand. Neurologie vac. nr. 490.D.15.25.LD Taak: onderhoud van de afdelingskeuken; - serveren van maaltijden aan patiënten verrichten van andere voorkomende huis houdelijke werkzaamheden Salaris max. ƒ927 bruto per maand (op part-time basis). U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Ingenieursbureau ontwerpt konstrukties voor de olie- en gaswinning op zee. Voor onze computer groep vragen wij een (mnl. of vrl.) Hij/zij zal assisteren bij het ontwikkelen van compu ter-programma's, het verwerken van gegevens met bestaande programma's en het beheer van de pro grammabibliotheek en gegevensbestanden. De vereiste opleiding is HAVO met wiskunde. Ervaring is niet vereist, maar kan een aanbeveling zijn. Er wordt de gelegenheid geboden zich te ontwikke len tot programmaeur voor technisch-wetenschap- pelijke toepassingen. Sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. Inlichtingen kunnen verkregen worden na telefonisch kontakt met ir. P A. van Gelder. Ford Rijnland Dat.is degelijk Ford Rijnland de Ford dealer met vestigingen in Lelden, Leiderdorp, Oegstgeest, Katwijk en Noordwljk Wij zijn geïnteresseerd in jbuw MAVO-diploma! Ben jij geïnteresseerd in een fijne baan bij ons? Grijp dan NU je kans en solliciteer naar de funktie van op onze werkplaats-administratie te Leiderdorp, en van daaruit ons bedrijf te leren kennen en een praktisch begin te maken met je carrière Wil je nog meer weten over deze baan? Bel dan 071-899301 en vraag naar de Heer v d. Sanden. Als jè meteen wilt solliciteren schrijf dan aan: Automobielbedrijf "Rijnland" B.V., postbus 67 te Leiderdorp. In verband met de start van een eigen modellenatelier zoeken wij een een gedegen praktische ervaring is beslist noodzake lijk. Sollicitaties onder telefoonnummer 01713-9013, afde ling personeelszaken. Menken-Landbouw B.V., producente van melk, melkprodukten en fris dranken, met vestigingen in Wassenaar, Oud-Gastel, Vianen, Bodegraven en Soest, vraagt voor haar vestiging te Wassenaar wegens pensionering van de huidige funktionaris een opvolger voor de afdeling De funktïe is gericht op het dagelijks regelen van aanvoer, produktie en afvoer, rekening houdende met voorraden en bestellingen. Dit vereist iemand met: organisatorische kapaciteiten begrip van administratie (moet met computergegevens kunnen werken kennis van zuivelproduktie-processen (liest Zuivelschoolopleiding) ervaring met vloeistofverpakking goed gevoel van teamwork leeftijd ca 30 jaar. Het gaat hier om een zeer vitale bedrijfsfunktie, alleen geschikt voor iemand met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Schriftelijke sollicitaties, waarin een omschrijving van o.m. opleiding en ervaring aan de Direktie, t.a.v. de heer C. Menken. MENKEN-LANDBOUW MENKEN-LANDBOUW BV Postbus 70 - 2240 AB Wassenaar Telefoon 01751 - 79944 direct (para)medisch werk voor: met ruime ervaring voor een ziekenhuis in Leiden. Hele dagen, tot 1.1 augustus. voor een ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, voor enkele weken. voor een bejaardentehuis in Voorschoten voor de nacht diensten, voor een langere periode. voor een ziekenhuis in Leiden, m.i.v. 1 augustus t/m 29 augustus, voor hele dagen. of gediplomeerd bejaardenverzorgsters voor een bejaar dentehuis in Alphen. Alle diensten, voor een langere pe riode. Leiden: Kort Rapenburg 6, tel.: (071) -14 95 41 De RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vraagt ten behoeve van de STICHTING LEIDSE STUDENTENHUISVES TING per 1 augustus 1978 een Haar taak zal o.a. bestaan uit het typen van brieven en rapporten; het verzorgen van de uitgaande post; het bij houden van een klein correspondentie-archief; het as sisteren aan de balie van het kamerbureau en het te woord staan van bezoekers. Van belangstellenden voor deze funktie wordt gevraagd dat zij een opleiding op MAVO/HAVO-niveau hebben gevolgd, dat zij over goede typevaardigheid beschikken en dat zij enige administratieve ervaring hebben. -leeftijd bij voorkeur vanaf ca. 21 jaar. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal ƒ2.171,- bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Bij indiensttreding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Alge meen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijns zaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van vakaturenummer 8-240/1158 op brief en envelop. De RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vraagt ten behoeve van de ONDERWIJSDIENST van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid een STUDENTENADMINISTRATIE die zal worden belast met de verwerking van studenten- gegevens, examenuitslagen alsmede met het te woord staan van studenten aan de balie en telefoon. Ook de bediening van een terminal zal binnenkort tot haar taak behoren. Van belangstellenden voor deze funktie wordt gevraagd dat zij in het bezit zijn van een MAVO- en een type-diplo ma en dat zij voorts beschikken over goede typevaardig heid. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 2.043,- bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Bij indiensttreding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijk sollicitaties worden op korte termijn ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van vakaturenummer 8-235/1158 op brief en envelop. Wij vragen voor onze kinderafdeling bestaande uit 56 bedden met kinderaantekening Nadere informaties over de genoemde vacature kunt u telefonisch inwinnen bij de afdeling Personeelszaken, tel. 010-611,081. Schriftelijke sollicitaties kimt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Westeinde 132, Den Haag, Postbus Jf32.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20