ONROERE ONRCi I ONROERENDGOED onroerendgoed _onroerendgoed ONROERENDGOED TE KOOP Huizenwinkel Bedrijfsruimten te koop TE KOOP VAN PARTICULIER WATERLAND VASTGOED B.V. Waterland Vastgoed B.V. 1 I BIEDT U TE KOOP AAN: Prof, wijk, Burggravenlaan 1, vrijstaande villa geschikt als praktijkruimte, indeling: ruime hal met garderobe, grote living, deur naar terras, studeer- en werkkamer, moderne grote eetkeuken, 1e etage: overloop, 5 ruime slaapkamers met vaste kasten en wastafels, balkon, badkamer met ligbad. 2e etage: overloop, 4 slaapkamers, vaste wastafels, aparte douche, 3e etage: zolderruimte over het gehele pand, 4e etage: ruime bergvliering. Vraagprijs 830.000 k.k. Klaproos 44, herenhuis met dakterras, garage, fraai aangelegde tuin.Ind.: hall, toilet met fontein royale L-vormige woonkamer met open haard, schuifdeuren naar terras, verhoogd eetgedeelte met bar, inbouwappa- ratuur. 1e et.: ruime overloop, slaapkamer 4.26x3.42 m. badkamer met ligbad en toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 kamer met balkon en 1 kamer met groot dakterras, aparte badkamer met toilet en douche. 2e et.: grote L-vormige kamer met balkon, zoldergedeelte. Vraagprijs f 485.000,- k.k. Zonnebloem 18, chalet-villa met garage en blijvend vrij uitzicht over park, waterpartij en kinderboerderij, mooi aangelegde tuin op zonzijde. Ind.: ruime hall met garderobe, grote L-vormige woonkamer met verhoogd eetgedeelte, parterre v.z.v. mooie plavuizenvloer, verzonken verwarming, open haard, luxe keuken met eetbar. 1e et.: 2 qrote slaapkamers waarvan 1 met dakterras, moderne badkamer met ligbad, aparte douche, aparte 2e toilet. 2e et.: 2 slaapkamers, waarvan 1 met groot balkon, bergruimte met c.v. en boiler Vraagprijs f 476.000,- k.k. Hermelijnvlinder 6, split-levelwoning met c.v., garage en grote tuin op Z.W., uitzicht op kinderboerderij en waterpartij. Ind.: royale woonkamer met open haard, verhoogd gedeelte voor woon/eetkeuken (eiken), ouderslaap kamer 5.10x4.50 m, 3 ruime slaapkamers, fraaie badkamer met ligbad, aparte 2e toilet, aparte douche-cel en waslokaal. Thermopane beglazing, dakterras 5x3 m, plavuizenvloer op de parterre, veel hardhout. Vraagprijs f 440.000,- k.k. Kruisbes, royaal herenhuis met c.v. Aangebouwde berging, dakterras op de 2e etage, tuin met terras. Ind.: karakteristieke hall, toilet met fontein, woonkamer met open haard, open keuken, 1 e etage: overloop met open spiltrap, 3 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel, 2e et.: hobbykamer met vaste kast en groot dakterras, berging met c.v. ketel Vraagprijs f 405.000,- Lange Mare 38, monumentaal winkel/woonhuis met binnenplaats. Ind.: voorhuis: grote winkel met achterkamer, mooie kelder met plavuizen, keuken, achternuis: ruime kamer met trap naar de 1e etage. 1e et.: voorhuis: grote woonkamer met balkenplafond, bedstedekast, eetkamer, keuken, toilet. Achterhuis: slaapkamer, veel bergruimte. 2e et.: grote voorkamer, slaapkamer, keuken, 3e et.: grote zolder over woonhuis. Vraagprijs f 330.000,- k.k. Herengracht 5, monumentenpand met tuin en c.v., gas. Ind.: hall met marmeren vloer, ruime woonkamer met parket en granolwanden, vaste kasten, moderne keuken, toilet, badkamer met ligbad en wastafel. 1 e et.: overloop met bergruimte, 3 slaapkamers, kabinetje en aparte 2e toilet. 2e et.: voor- en achterzolder met aparte ruimte voor c.v. Vraagprijs f 300.000,- k.k. Smaraqdlaan 9. ruime tussenwoninqjnet blijvend vriiuitzicht. c.v.-gas, tuin, stenen schuur. Indeling, entree, gang, moderne keuken, royale woonkamer, 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e etage: overloop, slaapkamer met 2 dakkapellen, incl. diverse extra"s. Vraagprijs 259.000 k.k. Westlanderwerf 10, luxe herenhuis met voor- en zonnige vrije achtertuin, schuur en cv.-gas. Indeling: hal, toilet, grote woonkamer met plavuizen, ruime keuken, 1e etage: ouderslaapkamer, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2 ruime slaapkamers v.z.v. vaste kasten, 2e etage: zolderkamer met veel bergruimte. Vraagprijs 239.000 k.k. Van der Waalsstraat, prachtige hoekwoning met tuin, schuur en achterom. Indeling: entree, aana. ruime woonkamer (9x3.90), moderne keuken, toilet, diepe bergkast met deur aan woonkamerzijde. 1e etage: overloop, douche, 2e toilet, voor- en achterkamer, vaste trap naar 2e etage: ruime zolderslaapkamer. Vraagprijs 177.500 Cesar Franckstraat 36, prachtige 5-kamerflat op 4e etage, met cv.-gas, open haard, balkon, aparte berging. Indeling: ruime woonkamer met open keuken, eetbar, toilet, douche, aparte eetkamer, 3 grote slaapkamers, vaste kasten. Vraagprijs 142.000 k.k. Paramaribostraat 55, riante 3/4-kamerflat op 1 e woonlaag met cv en prachtig uitzicht op de Zijl. Indeling: entree, hal, ruime woonkamer met granolwanden en plavuizen, balkon, moderne keuken, 2 slaapkamers. Vraagprijs 135.000 k.k. Anna Paulownastraat 41, woonhuis met cv, gas, zonnig tuintje, ruime stenen schuur met cv en aansl. wasautomaat. Indeling: entree met houten afwerking, woonkamer 8x3.60 m. met open haard en granolwahden, keuken 3x2.50 m., 1e etage: overloop met grote kast, 2e toilet, betegelde douche, 3 slaapkamers. Vraagprijs 130.000 k.k Uiterstegracht 129, zeer goed gerestaureerd woonhuis met tuin en stenen schuur. Ind.: entree, woonkamer met houten plafond, nieuwe houten keuken, fraai betegelde douche. 1e et.- 2 ruime slaapkamers met bergruimte. Vraagprijs f 130.000,- k.k. Genestetstraat 66, prima onderhouden flatwoning. Indeling: entree, hal, toilet, douche, ruime kamerensuite met balkon, kabinet, moderne keuken, 2 royale slaapkamers w.v. één met balkon. Vraagprijs 125.000,- k.k. LEIDERDORP Charlotte de Bourbonstraat, hoekherenhuis met c.v., gas, garage en stenen schuur, voor-, zij- en achtertuin op het Z. Ind.: ruime woonkamer met fraaie luxe massief eiken open keuken met alle apparatuur en mooie eetbar, bijkeuken met aansl. wasmachine, spiltrap naar 1 e et.: 2 grote slaapkam., luxe badkamer met ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en aparte douche. 2e et.: overloop met wastafel, c.v. ruimte, grote slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs f 247.000,- k.k. Anna van Burenstraat, herenhuis met voor-, zij- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: ruime hal, toilet. Woonkamer met open haard, uitgebouwde keuken, badkamer met ligbad. 1 e et.: ouderslaapkamer, slaapkamer met balkon, slaapkamer met vaste wastafel, 2e toilet. 2e et.: zolderkamer met dakkapel, hobbykamer en veel bergruimte. VALKENBURG Hoofdstraat 42, vrijstaand herenhuis op 450 m2 grond met stenen schuur, garage. Ind.: ruime woonkamer, moderne keuken, 2 slaapkamers, toilet, aparte zijingang met hal, toilet, douche. 2e keuken, 1e etage: 3 royale slaapkamers, grote bergkasten, 2e etage: ruime vliering. Vraagprijs 325.000 k.k. TER AAR (nabij Alphen a/d Rijn) 2 prachtige dakterraswoningen met voor- en achtertuin op Z.W. Ind.: hall, grote L-vormige woonkamer (45 m2), open keuken en eetbar. 1e et.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e et.: slaapkamer met dakterras, aparte berging. Op deze zeer courante woningen is 130% hypotheek mogelijk. Vraagprijs v.a. f 245.000,- VOORSCHOTEN Oranjekade 39, prachtig groot herenhuis met voor- en diepe achtertuin 22 m op Z.W. en stenen schuur. Ind.: ruime vestibule, toilet, grote woonkamer met erker en moderne keuken met houten afwerking. 1e et.: overloop met 4 slaapkamers (één met balkon) en douchegelegenheid. 2e et.: ruime overloop met grote slaapkamer. Vraagprijs f 330.000,- k.k. TE KOOP GEVRAAGD Voor onze vele cliënten zoeken wij onderstaande woningen: woningen en flats tot f 125.000,-. eengezinswoningen tot f 375.000,-. 2 onder 1 kap tot f 450.000,-. Vraagt vrijblijvend onze nieuwe woninggids. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden. Tel.: 071-149147 of 071-132732. VERZEKERINGEN Uw verzekeringspakket kunt u bij ons sluiten of laten aanpassen LEIDEN Hommeiveld. Zeer luxe splitlevel woning type variant, met zeer grote tuin (20 m) aan water en park, vrij uitzicht voor- en achter. Indeling: grote living met open haard en schuifwand naar terras en tuin, luxe grote massief eiken keuken. 1e etage: 3 slaapk., luxe badk. met ligbad, wastafel en toilet aparte wasruimte. 1e etage: zeer grote slaapkamer met dakterras, douche met wastafel. Onder de woning bevindt zich een grote garage alsmede een wijnkelder berging, en een geheel betegeld souterrain geschikt voor diverse doeleinden. Het gehele pand is voorzien van luxe stoffering, c.v. gas en boiler en verkeert in prima staat van onderhoud. Vraagprijs f 478.000.- k.k. Vijf Meiplein. Zeer goed onderhouden 4/5-kamerflat op je et. (top) met balkon op Z. over volle breedte. Ind.: gang, grote woonk. 3.60x9.30 m met fraaie open haard. Moderne keuken met plavuizen en nieuwe tegels, ruime douche met wastafel en aansl. w.a., c.v., gas, 3 slaapkamers. Vraagprijs 155.000,- Morsweg. Groot verheeld woonhuis part, grote L-kamer, siaapxamer, koukou, douche, toilet. 1 e et. grote voor- en achterkamer, grote keuken, toilet. 2e et.: 2 grote slaapkamers, badkamer met zitbad en wastafel, zoldertje. Vraagprijs 132.500.- k.k. Apollolaan. Perfect onderhouden zeer fraaie 3/4 kamerflat op 1 e etage (laagbouw) met lift en c.v. Prachtig uitzicht over park. Ind.: entree, moderne ruime keuken, badkamer met ligbad, toilet, 2 eventueel 3 slaapkamers, zeer grote living met prachtig parket, groot balkon op Z. Vraagprijs 205.000,- k.k. Roemer Visscherstraat. Zeer fraaie geheel verbouwde benedenwoning met grote tuin (15 m) op Z., en verhuurde bovenwoning (opbrengst 2040,- p. jaar). Vraagprijs 154.000,- k.k. HYPOTHEKEN V.A. 7,4 PCT. worden zonder extra kosten voor u, ook als u geen huis via ons hebt gekocht, gaarne door ons verzorgd. LEIDERDORP Van Poelgeestlaan. Perfect onderhouden hoekherenhuis met voor- en achtertuin (zuiden) met huurgarage. Ind.: hal, woonkamer met moderne open keuken met eetbar, plafond van houtwol-cementplaten. 1e etage: 3 slaapkamers, douche, 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel c.v. gas, 115 1 boiler. Vraagprijs 265.000.- k.k. Gezellig vooroorlogs hoekherenhuis in oorspronkelijke staat, 3 zijden tuin, (achter op Z.W.). Vraagprijs f 225.000,- k.k. FINANCIERINGEN tegen aantrekkelijke tarieven en soepele betalingsvoorwaarden worden snel voor u geregeld. WOUBRUGGE Van Dorthstraat. Bijzonder rustig gelegen, aantrekkelijk woonhuis met voor- en achtertuin (Z), achterom, schuur, cv.-gas. Ind.: woonkamer met parket, semi-open keuken met leuke eetbar, 1e etage: 3 slaapkamers, ruime douche, 2e etage: grote ouder-slaapkamer met dakkapel en kastenwand. Vraagprijs 219.000.- k.k. HAZERSWOUDE Zeer luxe 4-kamerflat met uitzicht op de Rijn. Vraagprijs 157.000.- k.k. Hazerswoude-dorp. Uniek en zeer rustig gelegen grote bungalow met grote tuinen (aan water) totale grondoppervl. ruim 900 m2, dubbele garage, c.v., gas. Ind. 1e etage: entree, een grote vierkante hal met Italiaanse plavuizen en 2 lichtkoepels. Zeer grote living met open haard. Ingebouwde spots, granol en schuurwerk. Schuif deur naar groot L-vormig ingebouwd terras met fraai uitzicht over polderlandschap. Open keuken met teakhouten eetbar (totaal opp. ca. 63 m2). Ouderslaapk. met eiqen badk., met ligb.. 2 kamers, toilet, parterre: 4 ruime kamers, toilet en douche. Vraagprijs f 950.000,- k.k. TE KOOP GEVRAAGD: Goed gelegen villa cq herenhuis met min. 4 ruime slaapkamers. Vraagprijs tot ca. 500.000,- Van der Voort en van Beek's Katwijk aan Zee Industrieweg/Rederijstraat. Werkplaats bovenwo ning. Het bedrijfsgedeèlte was voor kort in gebruik als haringhandel met werkplaats/pakhuis en separaat 2 koelcellen en werkgang (bj. 1951/53). Krachtstroom is aanwezig, koel en verwarmingsinstallaties (gas) totale grondoppervlakte 737 m2. Voorts is er nog een ruime machine kamer en kantoor. Het woonhuis (bj. 1968) bestaat uit hal, woonkamer, keu ken, douche, 3 slaapkamers, berging met cv ketels (gas) toilet. Voor dit op korte termijn te aanvaarden pand kunt u ons geheel vrijblijvend om inl. vragen. Voor een eventuele bezichtiging kunt u tel. een afspraak maken. Vraagprijs 509.000,- k.k. Rijnsburg Kanaalstraat. Hier vindt u een volledig uitgeruste be drijfsruimte, welke bestaat uit een grote werkplaats (plm. 200 m2) met kantine en toiletgelegenheid. De verd. bo ven deze werkplaats heeft een ruime zolder. Verder is er nog een kantoor met toilet en garderobe, kantoorruimte en een ketelhuis opslagruimte aanwezig. De totale grondoppervl. bedraagt liefst 386 m2. Er is een goede parkeergelegenheid. Het geheel is cen traal verwarmd en is in de tweede helft van 1978 te aanvaarden. Om iets meer van dit pand te weten te komen kunt u ons altijd bellen voor een bezichtiging. Vraagprijs 500.000,- k.k. Voorhout Kwekerij met woonhuis, adres op aanvraag. De grond- opp. bedraagt 12080 m2, waarop staat: gassen van 2500 m2, c.v.-ketelruimte, warenhuis met grondverwarming. Voorts is er aanwezig 1000 m2 teelgrond, overdekte loods voor opslag van kisten en kleine bloemkoelcel. Het woongedeelte van het pand ziet er als volgt uit. Bene denwoning: woonkamer met parketvloer, keuken, bijkeu ken, douche, toilet en 3 slaapkamers. Bovenwoning: woonkamer, keuken, douche, toilet en 2 slaapkamers. Ook is er nog een schuur en een klein kantoortje achter het woonhuis te vinden. Voor dit in overleg te aanvaarden pand kunt u ons altijd tel. voor inlichtingen bereiken. Vraagprijs n.o.t.k. Ons kantoor is ook zaterdag 's morgens ge opend van 9-12 uur. Makelaardij o.g. van der Plas B.V. Luxe hoekherenhuis met voortuin en achter tuin op het zuiden. Het gehele pand is geïso leerd d.m.v. thermopane beglazing en spouwmuurisolatie. Het pand bevat een grote Z-vormige zonnenkamer, moderne keuken, 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met lig bad en 2e toilet. Daarboven bevindt zich de zolderberging en 4e slaapkamer met dakka pel. Het pand is d.m.v. c.v.-gas verwarmd en is aan een gezellig gemeentelijk plantsoen gelegen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 248.000,- k.k. Inl.: C. W. v.d. Mey, Schaapherdershoek 7, Rijnsburg, tel. 22895. HYPOTHEKEN SNELLE EN KORREKTE AFWIKKELING EN ALTIJD NET IETS VOORDELIGER! /Joordtfflo RIJNSBURGERWEG 135 TELEF 156844* (071) LEIDEN LEIDEN Mozartstraat 107. Leuk 3-kamerappartement (voorheen 4-kamer) Vraagprijs 112.500 k.k. (100% financiering is mo gelijk), indicatie maandlast 450 Kromstevenwerf 8. Fraai onderhouden moder ne middenwoning met car port en diepe tuin Details: woonkamer met plavuizen, open keuken, 4 slaapka mers en fraai betegelde badkamer met ligbad en 2e toilet. Vraagprijs 248.000 k.k. Bel voor uitvoerige inlich tingen en/of bezichtiging. STOK B.V. Stationsstraat 28 te Alphen. tel 01720-94541. zat pri vé, tel 02975-63496 biedt te koop aan Zonnige moderne woning aan de De Bazelstraat te Leiden. Een heerlijke tuin op het zuiden! Parterre: woonkamer (35 m2) met parket, keuken, toilet, 1e verd. 3 royale slaapkamers, waarvan 2 mefbalkon, badkamer met ligbad, toilet. 2e verdieping: grote zolderkamer (mogelijkheid voor 2 kamers). Het ge heel is perfect onderhouden. De woning heeft cv gas. In de prijs is begrepen de algehele stoffering luxaflex en een markies. Vraagprijs 255.000,- k.k. Riante 3-kamerflat met cv aan de Bachstraat te Leiden. De flat ligt op de 3e woonlaag. Indeling: woonkamer. 2 slaapkamers, douche, toilet, keuken, berging en een balkon. Servicekosten 50,— per maand. Vraagprijs 119.000,- k.k. Nieuw te bouwen villa's aan de Rijn aan de Valkenburgseweg te Leiden is men met de bouw van 8 riante halfvrijstaande villa's begonnen. De wonin gen zijn direct aan het water gelegen en hebben een eigen haventje. Tekeningen liggen ter inzage op ons kantoor. De prijzen liggen vanaf 550.000,- v.o.n. Bedrijfsruimte als belegging of te koop. Gunstig gelegen aan vaarwater en dicht bij de grote uit- vals wegen. De parterre bestaat uit een bedrijfshal, een kantoortje en een eetgelegenheid. Totale oppervlakte 400 m2. De 1 e verdieping heeft een kantoor (30 m2) een showroom (15 m2) en een grote opslagruimte (100 m2) een keuken en een douche gelegenheid. Het geheel is recentelijk verbouwd en opgeknapt. Voor nadere infor matie kunt u ons bellen. Prijs n.o.t.k. Solide huis aan de Morsweg, een geweldig goed onderhouden tus- senhuis vlakbij het centrum van Leiden. Parterre: woon kamer (38 2). royale keuken, slaapkamer, hobbyruimte, toilet, grote bergkast. 1e Verd. 2 flinke slaapkamers, royale badkamer met ligbad en toilet. 2e Verdieping: vli- zotrap, grote zolder met 1 kamer (mogelijkheid voor 2). Alle kamers met parket. Zonnig tuintje (zw) met achterom. CV gas. Prijs n.o.t.k. Bezoekt onze woonwinkel en uw krijgt een brede vi sie op de huizen die in Leiden en omgeving te koop zijn. Wij verzorgen hypotheken, verzekeringen en taxaties, bovendien berekenen wij éénzijdig bemid- delingskosten. Dagelijks geopend van 9 tot 17.30 uur eveneens don derdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdags van 10.00 tot 13.00 uur. Bemiddeling in onroerend goed hypotheken, assurantiën Leiden, Breestraat 67, tel. 071-123422.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 36