ONROERE UONRC r jk. "ÏS'SÏÏ?'0/9 Sncöt» 'ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED KOK MAKELAARDIJ BV TE KOOP PROPER onroerendgoed ID Wij bemiddelen bij de verkoop van de navolgende objecten in KATWIJK Adrianastraat. In het oude gedeelte van Katwijk gelegen leuke eengezinswoning met achteref op het zui den. Indeling: gang, kamer en suite, keuken, douche, toilet en schuur, 1e etage: 2 ruime slaapkamers. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs f 148.000 k.k. Hoorneslaan/Biltlaan. Luxe 4-kamerappartement met inpandige berging. Indeling: entree, luxe keuken, badka mer met douche, toilet, 3 ruime slaapkamers, grote bergruimte. Via de woonkamer komt u zo op het terras met hardhouten trapje naar de 44 m2 grote tuin op het zuidwesten. Veel extra's. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 159.000 k.k. Thorbeckestraat. Goed onderhouden maisonnettewo- ning met garage. Indeling: hal met plavuizen en granol- wanden, toilet, eetkeuken met prachtig keukenblok, woonkamer met boerenstucwerk. Op de etage bevinden zich 3 slaapkamers, luxe badkamer met douche, 2e toilet zonneterras, veel extra's, zoals luxe betimmeringen, in gebouwde kasten, stoffering. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 169.000 k.k. Hoorneslaan. Op 2e woonlaag gelegen 4-kamerflat, d.m.v. gaskachels verwarmd. Ind.: entree, hal met gar derobe, royale keuken met geiser en balkon, douche toilet, zonnige living, 3 ruime slaapkamers. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 143.000 k.k. Van Slingelandtstraat. Geheel cv-gas verwarmde mai sonnette met ondergelegen garage/berging op parterre, 1e etage: hal, mooie eetkeuken. grote living, toilet, bal kon. 2e etage: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met douche en balkon, uitzicht over Zwarteweg. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 158.000 k.k. Pr. Bernhardlaan 7 en 27. 2 mooie 4-kamerflats met grote schuur in onderbouw, indeling: hal, woonkamer met deur naar balkon met uitzicht over waterloopje, 3 slaap kamers, keuken met balkon, badkamer, toilet, deze flats liggen op goede stand, nl. kruising Nieuwe Duinweg/Pr Bernhardlaan. Nr. 7: geheel gestoffeerd, gaskachel. Vraagprijs 135.000 k.k. Nr. 27: geheel gestoffeerd, cv.-gas Vraagprijs 137.500 k.k. Anjerstraat. Leuke eengezinswoning met aangebouwde schuur en achtertuin op het zuiden, ind.: gang, toilet, luxe eikenhouten keuken, ruime zonnige kamer, 1 e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche en grote bergruimte, het geheel is zorgvuldig met veel hardhout. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 165.000 k.k. Sluisweg. Gedeeltelijk gestoffeerde tusseneengezins- woning met plaats op 110 m2 eigen grond. Indeling: ka mer en suite, uitgebouwde keuken met bijkeuken, hobby kamer, 3 slaapkamers met wastafels en 2e keuken. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 190.000 k.k. Drieplassenweg. Op goede stand gelegen hoekheren- huis met grote tuin op het zuiden. Indeling parterre: living 35 m2), ruime woonkeuken met bijkeuken, 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, balkon, 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer, zonneterras, op elke verdieping bevindt zich een toilet. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Helmbergweg. Royaal hoekherenhuis met voor- en achtertuin, garage en schuur, indeling: ruime doorzon kamer, luxe keuken, toilet, 1e etage: 4 ruime slaapka mers, badkamer met douche, 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel, zolderberging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 260.000 k.k. Duinstraat. Drive-in-woning, indeling: entree, royale kamer en suite, 4 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. Garage in onderbouw, alleen te koop indien huurwoning in Katwijk wordt achter gelaten. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 245.000 k.k. W. Taatstraat. Nieuw gestoffeerd halfvrijstaand heren huis met erf, waarop garage en grote schuur, indeling: hal. kamer en suite, luxe eikenhouten uitgebouwde keu ken, 2 kamers, toilet. 1e etage: 4 ruime slaapkamers, keuken met deur naar zonneterras op het zuiden, 2e etage: zolderberging. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Commandeurslaan. Vrijstaand karakteristiek herenhuis met 3 verdiepingen tellend bijgebouw, 1650 m2 eigen grond. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Voorstraat. Zeer gunstig gelegen winkelruimte op hoek Louwestraat/Voorstraat, indeling: winkel, bergruimte en kelder, in de directe nabijheid bevindt zich een ruime Aanvaarding direct Huurprijs 17.000 per jaar Nassaudreef. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met grote garage 3x5Va, indeling: entree, hal, ruime keu ken, toilet, zeer ruime woonkamer, 1e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, 2e etage: 2 kamers, zolderberging, met voor- en achter tuin, vele extra's, zoals: vaste kasten, betimmeringen gehele isolatie, thermopane beglazing, luxaflex, etc. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. VALKENBURG Remouchampstraat. Uitstekend onderhouden tussen- eengezinswoning met voor- en achtertuin en schuur, be vat o.m. een luxe uitgebouwde keuken, L.-vormige woonkamer, 3 slaapkamers, badkamer met douche en op de zolderverdieping gelegen 4e kamer, wordt geheel ge stoffeerd opgeleverd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 255.000 k.k. Middenweg. Vrijstaand herenhuis op 320 m2 grond. Met voortuin en grote achtertuin op het zuiden, indeling: grote uitgebouwde woonkeuken, bijkeuken, kamer en suite, 3 slaapkamers, douche en zolderberging, grote schuur. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 295.000 k.k. OEGSTGEEST Inlichtingen: Juffermansstraat. Op goede stand gelegen herenhuis met grote living (35 m2) met parket en open haard, fraaie aangelegde tuin, gelegen op het zuidoosten, op de 1 e etage bevinden zich: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, douche en toilet, via een vaste trap komt u op de 2e etage: waar zich de riante 4e slaapkamer met dakterras bevindt. Het totaal is cv.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. LEIDEN Morsweg. Dubbel herenhuis met 30 meter diepe tuin grenzend aan de Rijn, Geschikt voor dubbele bewoning, indeling benedenwoning: luxe keuken, schrootjes en spotjes, kamer en suite, 1 slaapkamer, bovenwoning (1e etage): kamer en suite, badkamer, toilet, douche 1 slaapkamer, 2e etage: zitkamer, 2 slaapkamers, toilet keuken, ruime berging. De woningen zijn via aparte in gangen te bereiken. Wordt totaal leeg opgeleverd. Vraagprijs 270.000 k.k. Haagweg. Goed onderhouden herenhuis met voortuin en, diepe vrije achtertuin op het zuiden, indeling parterre: ruime living met open haard, grote uitgebouwde eetkeu ken, bijkeuken, fieïsenloods en berging, 1 e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: 2 slaapkamers, zolderberging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 298.000 k.k. Oude Vest. Karakteristiek hoekgrachtenpand met klok- gevel. Indeling parterre: kamer en suite, overdekte bin nenplaats met keuken en toilet. Achterhuis: grote ber ging, slaapkamer en badkamer, 1e etage: woonkamer, grote keuken en slaapkamer, 2e etage: slaapkamer en zolder, zonneterras, geschikt voor dubbele bewoninq Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Hoge Rijndijk. Gestoffeerd herenhuis met diepe achter tuin en cv.-gas, omvat: grote doorzonkamer met open haard en schrootjesplafond (13.5 m), open keuken. 3 slaapkamers, zolderberging, afgewerkt met veel hard hout. Aanvaarding direct. Vraagprijs 198.000 k.k. Dir. D. DE JAGER Zeeweg 165 2224 CE Katwijk a.d. Rijn Tel. 01718-16545 of 14315 's Zaterdags geopend van 10 tot 12 uur. LEIDEN KOKGROËP KOUDEKERK A.D. RIJN Ridderhoflaan 61Riant gelegen tussenwoning met cv en grote tuin, bouwjaar 1972. Indeling begane grond: Z- vormige woonkamer, hal, keuken en toilet. 1 e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toi let. 2e verdieping: 1 grote ruimte met mogelijkheid voor 2 kamers, groot zonneterras. Aanvaarding medio augustus 1978 Koopsom 278.000 k.k. Inlichtingen: Vestiging Leiden Stationsplein 22 - Tel. 071-143441 Buiten kantooruren: 01720-21926 Uw hulp in huizen. HIER! Haagweg ruim herenhuis met achtertuin. 7 kamers, keu ken, serre, schuur, 2 toiletten, Moet gedeeltelijk opge knapt worden. Vraagprijs /159.000 Rijndijkstraat, fraai verbouwde eengezinswoning met stenen schuur en tuin. Ind. woonkamer, open keuken, douche, toilet, tuin en 4 slaapkamers. Vraagprijs f 125.000,- Lange Mare (binnenstad) aantrekkelijk verbouwde en leuk gelegen bovenwoning met ondergelegen opslag ruimte. Ind. bovenwoning: woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, douche, royaal en vrij dakterras. CV gas. Leeg in overleg. Vraagprijs f 189.000,-. Morsweg halfvri|staand woonhuis met plaats, woonka mer. keuken, toilet, douche en 2 slaapkamers. Vraagprijs f 118.000 Bronkhorststraat dubbel woonhuis, waarvan afz. bo venwoning leeg te aanvaarden. Woonkamer. 4 slaapka mers, douche, toilet, balkon en zolder. Vraagprijs f 69.000,-. Pres. Steijnstraat dubbel woonhuis, waarvan afz. bene denwoning leeg te aanvaarden. Ind. 2 kamers, keuken, toilet en plaats. Benedenwoning met geheel opgeknapt worden. Vraagprijs 45.000 Makelaarskantoor Van der Hoogt OEGSTGEEST Wijttenbachweg 63. Middenwoning met voor- en achter tuin, schuur, cv, olie. Begane grond: royale woonkamer met open haard en parketvloer, keuken, vestibule, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer, overloop en balkon, 2e etage: 1 kamer, donkere kamer, kelder, berging. 330.000.- k k. Prins Bernhardlaan 31. Hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin, mogelijkheid voor garage, schuur, c.v.-gas. Begane grond: woonkamer, keuken, gang, toilet en kel derkast. 1 e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop, 2 balkons. 2e etage: grote kamer, studeerhoek, veel berg ruimte. Incl. enkele roerende goederen. In goede staat van onderhoud. 325.000,- k.k. Berlicumstraat 8. Half vrijstaand herenhuis met voor-zij- en achtertuin, garage, c.v.gas. Beg. gr.: woonkamer, woonkeuken, vestibule, gang en toilet. 1e etage: 3 ka mers, badkamer en toilet. 2e etage: 2 kamers, zolderber ging. In goede staat van onderhoud. 390.000.- k.k. Emmaplein 2. Middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, achteruitgang, cv-gas. blijvend vrij uitzicht, woonkamer met elektr. open haard, 'keuken, rial, (jang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, douchecel, ruimte, geschikt voor het maken van een extra kamer. In goede staat van onderhoud. Incl. stoffering en diverse roerende goederen. 310.000.- k.k. Pr. Irenelaan 16. Middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, schuur, CV-gas. Begane grond: woonkamer met parketvloer, keuken, gang, toilet, en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. 260.000.- k.k. Menso Kamerlingh Onneslaan 8. Middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, achteruitgang, uitzicht op plantsoen, c.v.-gas. Begane grond: ruime Z-woonkamer met open trap, hal met toilet en garderobe, keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, douchekamer, overloop, veel kastruimte. 2e etage: 1 kamer, grote zolderruimte even tueel geschikt voor het maken van extra kamer 315.000.- k.k. Laan van Arenstein 13. Halfvrijstaande woning met ga rage, carport en fietsenhok. Rustige ligging, blijvend vrij uitzicht, CV-gas. Incl. enkele roerende goederen. Bega ne grond: woonkamer met open haard, woonkeuken met eethoek, vestibule, gang, toilet en kelderkast. 1 e etage: 2 kamers, douchekamer, overloop, balkon, veel kastruim te, 2e etage: 1 kamer, zolderberging 375.000.- k.k. LEIDEN Scholtenstraat 16. 3 a 4 kamerflat op 2e etage met C.V.-moederhaard, inpandige berging. Ind. woonkamer, eetkamer met balkon, 2 slaapkamers, keuken, badka mer, toilet, achterbalkon. In goede staat van onderhoud. 135.000.- k.k. Rijnsburgersingel 86-87. Beneden- en bovenwoning met plaats en schuur. De benedenwoning is verhuurd. De bovenwoning is leeg te aanvaarden. Ind. bovenwoning: 1e etage: 2 kamers en suite kleine kamer, keuken, gang en toilet. 2e etage: zolderruimte met douche, 3 kamers. 140.000.- k.k. Klaproos 14. Middenwoning met voor- en achtertuin, carport, c.v.-gas, blijvend vrij uitzicht, tuinhuisje, beg. gr grote woonkamer met open haard, open keuken, hal, toilet, hobbyruimte. 1e etage: 3 kamers, badkamer, overloop, balkon. 2e etage: 2 kamers, zolderruimte. Royale kamerafmetingen. In goede staat van onderhoud. 350.000.- k.k. Stokroos 53. Moderne middenwoning met blijvend vrij uitzicht over de Zijl, inpandige garage, voor- en achter tuin, c.v. gas. Begane grond: royale woonkamer met ni veauverschil, open haard, open keuken, hal. toilet. 1e etage: 4 kamers, badkamer, douchekamer, 2 balkons en zonneterras. 2e etage: 1 kamer, royale zolderberging, c.v.-ruimte. In goede staat van onderhoud. 475.000.- k.k. Zoeterwoudseweg 100. Hoekwoning met schuur, ach teruitgang, zonnige achtertuin, c.v.-gas. Begane grond: woonkamer met parketvloer, open haard, keuken, com pleet ingericht met plavuizen vloer, gang. toilet, kelder kast. 1 e etaye: 3 kamers, badkamer. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. In goede staat van onderhoud. Incl. stof fering. 260.000.- k.k. Plantsoen 51. Herenhuis met voortuin, plaats, achteruit gang, c.v. gas, uitzicht over plantsoen, souterrain: Grote woon-/eetkeuken, wasruimte, toilet, Begane grond: woonkamer, zijkamer, toilet, gang. 1e etage: 3 kamers, 2e etage: 3 kamers, complete badkamer, toilet. 395.000.- k.k. LEIDERDORP Zijldijk 21Hoekwoning met 3 zijden tuin, achteruitgang, schuur, gaskachels, beg. grond: 2 kamers en suite, keu ken, gang toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, dou chekamer, terras, overloop. 2e etage: grote zolderruimte, geschikt voor het maken van extra kamers. 265.000.- k.k. WASSENAAR Storm van 's Gravensandeweg 35. Herenhuis met voor- en royale achtertuin, CV-gas, achteruitgang. Bega ne grond: grote woonkamer met parketvloer en open haard, keuken, vestibule, gang, toilet en kelderkast, 1 e etage: 2 kamers en suite, kleine kamer, badkamer, toilet en balkon. 2e etage: 3 kamers, keukentje, overloop, 3e etage: vliering, direct leeg te aanvaarden. 420.000.- k.k. HAZERSWOUDE DORP Westeinde 37a. Vrijstaande boerderij met 3000 m2 grond, met aangelegde sier- en moestuin, hooiberg schuren, c.v. gas. Begane grond: woonkamer, opkamer, grote keuken, bijkeuken, kelder, badkamer, toilet. 1 e eta ge: 3 kamers, overloop, toilet. Aanvaarding in overleg 750.000,- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrun GOEDHART VASTGOED BIEDT O.A. TE KOOP AAN IN LEIDEN: Leliestraat Geheel gemoderniseerde tussenwoning met patio en garage Ind hal, woonkamer met trapkast, geheel nieuw aangebouwde moderne keuken, douche, toilet, bijkeuken. 15 m diepe patio met veel privacy en zon. huurgarage, 1 e et.: ruime overloop, 2 slaapkamers waarvan 1 is uitgebouwd, i.z.g.st. v. onderhoud, dakterras. Vraagprijs 159.000.- k.k. Nieuwstraat Grachtenpand i.g.st. Ind.: ruime hal, woonkamer, keuken, douche en toilet, 1e et.: ruime voorslaapkamer met veel bergruimte, achterslaapkamer Vraagprijs 145.000.- k.k. Nabij Zijlsingel, geheel gerenoveerde tussenwoning, zeer gunstig gelegen. Ind.: hal, woonkamer, open moderne keuken, toilet, open trap, 1 e etage 2 ruime slaap kamers met dakkapellen, badkamer, in zeer goede staat. Vraagprijs 125.000.- k.k. Munnikenstraat. Geheel gemoderniseerde woning met achtertuin. Ind hal, gang kast, doorgebroken woonkamer met openslaande tuindeuren, uitgebouwde keu ken, modern toilet met wastafel, douche, bijkeuken met w.a. aansl., tuin met ganse dag zon, 1e et.: 3 slaapkamers, ruime overloop. 2e et.: vliering. In goede st. v. onderh. Vraagprijs n.o.t.k. Utrechtse Veer. Historisch grachtenpand met winkel, zeer rustig gelegen. Ind winkel, woonkamer, keuken, 1e et.: badkamer, toilet, 1 2 slaapkamers, 2e et.: 2 slaapkamers, vliering. Vraagprijs 149.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Tussenwoning met voor- en achtertuin. Ind beg. grond: gang. woonkamer 9x4.20, slaapkamer 12x4, keuken 5x3, tuin op NW 8x8. douche, toilet, 1e etage: 4 ruime slaapkamers 5x4,4x5, 3x4. 5x5, ruime overloop. 2e etage: grote zolder over het gehele pand. Het pand is geheel gerenoveerd in '76. Vraagprijs n.o.t.k. Dulvenbodestraat. Geheel gerenoveerde hoekwoning met achtertuin en c.v. gas. ind.: hal. woonkamer met balkenplafond, uitgebouwde keuken, badkamer, toilet, 15 m diepe tuin met gehele dag zon. 1 e et.: 2 ruime slaapkamers met dakkapel. Dak is geheel geïsoleerd. Lichtleidingen, gas en water goedgekeurd. Vraagprijs 149.000.- k.k. Utrechtse Jaagpad. Nabij Watertoren. Zeer ruime tussenwoning met voor- en achtertuin. Ind.: hall. woonkamer, keuken, toilet, bijkeuken, achtertuin, 1e et 2 a 3 slaapkamers, badkamer. 2e et.: zolder met mogelijkheid voor meerdere slaapka mers. vrij uitzicht over water. 169.000.- k.k. Nabij Oude Rijn. Geheel gerenoveerde stadswoning, ind hal. keuken, douche, toilet, zeer ruime slaapkamer, 1 e etage: woonkamer 32 m2. In z.g.st.v. onderhoud en smaakvol gebouwd. Vraagprijs 109.000.- k.k. Oude Rijn nabij Donkersteeg, grachtenpand, ruime ind.: beg.gr.: hal. voorkamer 5x3.60, achterkamer 7x4.50, serre, 2 keukens, zij-inqanq, achterslaapkamer 1e etage voorkamer met erker 5x6 m, badkamer met ligbad en badgeiser, achterka mer, keuken, dakterras 8x3 m. Vraagprijs 237.000.- k.k. Waardstraat. Geheel perfekt gerenoveerde tussenwoning. Ind.: hal, moderne woonkamer met binnenplafond, moderne aanbouwkeuken, met zeer fraai tegel werk, bar, open hardhouten trap, 1e etage: 2 slaapkamers, badkamer Vraagprijs f 114.000.- k.k. Geheel gerestaureerd grachtenpand met fraaie klokgevel en met authentiek glas-in-lood. In centrum van Leiden, nabij parkeerruimte. Indeling: vestibule, woon huis met parket, open moderne aanbouwkeuken. toilet, binnenolaats met 7ii-in- gang, 1e etage: 2 ruime slaapkamers, badkamer met w.a., balkon, 2e etacje: ruime voorslaapkamer met veel berging, grote achterslaapkamer met balkon, c.v.-gas leidingen, alsmede riool zijn geheel vernieuwd. Vraagprijs 280.000.- k-k. Boerhaavelaan. Patriciërswoning. Indeling: vestibule, gang, kelderkast, toilet, voorkamer met erker, achterkamer met serre, ruime keuken. 25 meter diepe ach tertuin op z.w. met zij-ingang, houten schuur. 1e etage: ruime overloop, voorkamer met erker, kabinet, achterkamer met serre, zijkamer, toilet, 2e etage: ruime over loop, 4 slaapkamers, hobbykamer, dakterras. Het pand bevindt zich in geheel authentieke staat, enige renovatie noodzakelijk. Vraagprijs n.o.t.k. Geheel gerenoveerde tussenwoning met achtertuin. Indeling: hall over de breedte van het pand, toilet met wastafel, gezellige woonkamer met fraaie schouw en openslaande tuindeuren. Aangebouwde keuken met eiken inbouwkeuken. Tuin op z.w. met schuur en achterom. 1e etage: ruime overloop, voorslaapkamer, zeer fraaie kamer met ligbad, afzonderlijke douche, wastafel, aansluitingen w.a., acnter- slaapkamer met zonnetenas. Licht-, riool-, gas- en waterleidingen zijn geheel ver nieuwd. Vraagprijs 142.500.- k.k. Wolmarantstraat. Hoekwoning, moet gerenoveerd worden. Ind gang, woonka mer, keuken, toilet. 1e etage: 2 a 3 slaapkamers. 89.000.- k.k. 2e Groenesteeg. Stadswoning ind 3 slaapkamers, woonkamer, keuken, toilet, douche. Vraagprijs 78.000,- k.k. LEIDERDORP Mauritssingel. Herenhuis met voor- en achtertuin. Ruime indeling: hal met parket, toilet, keuken met diepe kelderkast, woonkamer met parket en zeer fraai houten plafond. 12 meter diepe tuin op z.w. met schuur en achterom. 1 e etage 3 slaapka mers waarvan 1 met balkon aan achterzijde, diepe bergkast op overloop, badkamer met 2e toilet en wastafel. 2e etage: vaste zolderverbinding, hobbyruimte, zolders laapkamer met dakkapel, c.v.gas, in zeer goede staat van onderhoud. Zeer centraal Vraagprijs 237.000.- k.k. Vrijstaande villa met voor- en ruime achtertuin en garage, voortuin 5x10, hal, woonkamer met serre en erker 13x4.20, zeer ruime eetkeuken, douche met wasta fel, toilet, kelderkast, zonneterras, achtertuin 18x8 met houten garage en schuur. 1 e etage: ruime overloop, 3 slaapkamers 3x4, 4x4 en 4x5, zolder, cv-gas, zeer fraai gelegen, blijvend vrij uitzicht op de Rijn. Vraagprijs 545.000,- k.k. Vrijstaande villa met garage, ind.: ruime hal met plavuizen, eiken trap, toilet met wastafel, woonkamer met achter een verhoging en serre, geheel met plavuizen gelegd 14x5.50 open keuken met bar, moderne aanbouwkeuken met inbouwap- paratuur, zoals afzuigkap, fornuis enz., eetkeuken, zonneterras, tuin van 20x15. garage met zolder en ruimte voor hobby's in de tuin houtopslag voor open haard 1 e etage: overloop, badkamer met 2e toilet, ligbad, aparte douche tot plafonds bete geld, voorslaapkamer 6x5, twee vaste kasten, achter slaapkamer 5x5. 2e etage grote zolderkamer via hardhouten trap, alle plafonds 1e en 2e etage zijn met schrootjes verwerkt, het gehele huis is geïsoleerd, spouw cv-gas, stijlvol verbouwd met veel glas-in-lood, i.z.g.st. van onderhoud, licht, gas en water geheel vernieuwd Vraagprijs 748.000,- k.k. Zijllaan. Hoekwoning met houten garage ind voortuin 5x10, vestibule, ha, kelder kast, toilet, keuken, woonkamer 10x4.20, met openslaande tuindeuren, zonneter ras, tuin op ZW. 20 m diep. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers 4x4, 4x5 en 3x4 douche. 2e etage: zolder met mogelijkheid voor dakkapel, totaal 220 m grond, zeer rustig gelegen. Vraagprijs 240.000,- k.k. Voor onze cliënten zoeken wij de volgende panden: Herenhulzen aan Singel, prijs n.o.t.k. Villa's aan het water, 2 onder 1 kap in Leiden e o Bungalows in Leiden, Voorhout. Voorschoten. Leiderdorp en Woubrugge Beleggingspanden in Leiden en Bpskoop Voor jonge gezinnen nog te renoveren woningen. GOEDHART vastgoed Steenschuur 3 - Leiden Telefoon 071-142850 B.g.g. 071-892619 In onze fotohoek kunt u bijna al onze te koop i aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigend

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 35