nnmf*mnnnnf*n MENS i 'ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a [|l 1 0NR0ERE V U Cr# #V#Vjr^^C^V# onroerendqoed ONROERENDGOED onroerendgoed m L! ONRC Q5P l MAKELAARDIJ B.V. TE KOOP WAAR KUNT U GELD LENEN jra^thuySbv Te koop in Leiden Te koop in Leiderdorp Te koop in Noordwijkerhout Te koop in Alphen aan den Rijn Makelaarskantoor v.d. Drift Zn. WAAROM WIJ UW HUIS VERKOPEN Huizenwinkel WOONHUIS IN LEIDEN VRINS Makelaars o.g. sinds 1921 jan bentveld interieurverzorging bv Grachtweg 73 LisseTelefoon 02521-10050 LEIDEN Korenbloem 3. Op goed punt in de Merenwijk nabij IJs- selmeerlaan gelegen eengezinswoning met aange bouwde berging. Ind.: entree, toilet, half-open keuken, en grote woonkamer met gezellige open haard en par ketvloer, 1 e et.: 3 slaapkamers en mooie badkamer met ligbad, toilet, 2 wastafels en luxe tegelwerk, 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel. Div. extra's o.a.: afzuigkap en gasboiler. Vraagprijs f 250.000,- k.k. Formosastraat 4. Totaal gerenoveerde vooroorlogse tussenoning me} o.a. nieuwe voorgevel en hardhouten kozijnen. Ind.: entree, hal, grote woonkamer, nieuwe keuken met schrootjesplafond, toilet/douche. 1 e etage: 3 slaapkamers. 2e etage: kleine vliering. Geheel gestoff. Vraagprijs 129.000.- k.k. VOORHOUT Rooseveltlaan 3. L-vormige bungalow met garage en vrij uitzicht over weilanden. Indeling: entree, toilet, luxe woonkamer van 60 m2 met open haard, verzonken ra diatoren, granol- en schoonmetselwerkwanden, open keuken in leefkuil met rustieke eettafel en uitgebreide kostbare keukenmeubelen en volledige inbouwappara- tuur. 1 grote en 1 kleinere slaapkamer, luxe douche. Veel extra's o.a. thermopane, zonneschermen. Vrije patio op het zuiden. Deze bungalow moet u van binnen komen bekijken. Vraagprijs n.o.t.k. NOORDWIJK Huis ter Duin "Maritima". Schitterende flat op 2e etage met riant uitzicht over de landzijde en veel zon op het balkon. Totale oppervlakte van deze flat 180 m2 met grote L-vormige woonkamer van 57 m2. Erg luxe massie ve houten keuken met apparatuur, 3 slaapkamers, stu deerkamer, 2 badkamers met luxe sanitair en tegelwerk, aparte berging. Vraagprijs f 545.000,- k.k. Van de Mortelstraat 208. Moderne drive-in-woning. Ind entree, grote hal met plavuizen vloer, toilet/douche, 2 kamer, garage. 1 e etgae: grote L-kamer, grenzend aan balkon over de gehele breedte van het huis op z.w. open keuken, toilet. 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 3e toilet. Tuin voor en oprit naar garage achter. Vraagprijs 349.000.- k.k. NOORDWIJKERHOUT Havendwarsstraat 11. Hoekwoning in centrum van het dorp met zonnige vrije achtertuin en ruimte voor de bouw van een garage. Indeling: hal, gang, toilet, moderne keu ken en grote bijkeuken, doorzonkamer met houten pla fond. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met bad, dou che en toilet. Vaste trap naar 2e etage, met grote kamer. Extra's o.a.: zonwering en gasboiler. Goed onderhouden huis. Vraagprijs f 230.000,- k.k. LISSE 3e Poellaan 64. Luxe villaatje, zeer luxueus ingericht, heeft alle moderne comfort, gelegen temidden van wei landen op 1800 m2 grond nabij open vaarwater, indeling parterre: met gedeeltelijk parket en plavuizen, open haard, granolwanden, hal, open eikenhouten keuken met uitgebreide moderne apparatuur, 1e etage: 3 slaapka mers, complete badkamer en 2e toilet, 2e etage: gezelli ge zolderkamer, tuin met buitenverlichting, terrassen, barbecue en berging. Recent verbouwd aantrekkelijk huis, dat u van binnen moet zien. Vraagprijs 649.000 k.k. Barentszstraat 48. Goed onderhouden woonhuis met stenen schuur en tuin op z. Indeling: entree, toilet, keu ken, kelderkast en woonkamer met parketvloer. 1 e etage: 3 slaapkamers, douche, 2e etage: grote zolderkamer en bergruimte, c.v., gas, gedeeltelijk dubbele beglazing. Vraagprijs 215.000.- k.k. HILLEGOM Willem de Rijkelaan 74. Mooi verbouwde tussenwoning met achtertuin oo Z. en voor vrii uitzicht. Indelinn: entree hal, toilet, woonkamer met open keuken en eetbar. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche. Vaste trap naar tweede etage: met mogelijkheden voor 4e slaapka mer en bergingen. Vrijstaande stenen schuur met gas, c.v. ketel. Parterre gedeeltelijk plavuizen. Vraagprijs f 215.000,- VOGELENZANG Leidsevaart 10. Prima verbouwde half vrijstaande wo ning met aantrekkelijke zonnige tuin. Ind.: entree, L-ka mer met open haard en zitkuil, keuken, toilet, badkamer met ligbad en douche. 1 e etage: 3 slaapkamers en berg ruimte, alsmede vliering, zeer goed onderhouden, tuin met schuurtje, c.v., gas. Vraagprijs f 229.000.- k.k. NIEUW VENNEP Kinlozen 11Prachtige drive-in woning met flinke tuin op zuiden, aan grote vijver. Ind.: parterre: garage, hobby/ studeerkamer, bijkeuken, entree, toilet, 1e etage: mooie woonkamer en luxe keuken, voor- en achterbalkon, 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, 3e etage: grote slaapkamer en bergruimte, c.v. gas en 1151 boiler. Vraagprijs 270.000.- k.k. ZWAANSHOEK/BENNEBROEK Bennebroekerdijk 37. Zeer luxe semi-bungalow aan het water gelegen te Zwaansbroek nabij Bennebroek. ind.: entree, hal, toilet, zeer royale woonkamer van ca. 56 m2 met studeergedeelte, open haard, verzonken radiatoren en diverse luxe extra's, ruime woonkeuken met eiken keukenmeubelen en alle apparatuur, aparte ontbijthoek, bijkeuken met aparte douche en wastafel, alsmede cv/ warmwaterinstallatie, 1e etage: ruime ouderslaapkamer, met dakterras dat ook vanuit de tuin bereikbaar is. 2e slaapkamer en luxe badkamer met hoekbad, 2e etage vliering Dit unieke huis is geheel geïsoleerd en heeft dubbele beglazing en aangebouwde garage met carport en een eigen aanlegsteiger met vergunning. Dit huis moet u van binnen zien. Vraagprijs 470.000.- k.k.. Aangeboden te Oegstgeest aan de Laan van Oud Poelgeest Een zeer exclusieve, onder architectuur gebouwde zuid helft van een villa met een prachtig gelegen tuin (totale oppervlakte ca. 1000 m2). De villa omvat op de parterre een zit/eetkamer van ca. 50 m2 met open haard en parketvloer, annex plantenserre, grote centrale hal met in eikenhout uitgevoerde bordes trap en deuren, exclusieve zitkelder, eveneens met open vuur, grote keuken en bijkeuken, onder het huis diverse kelders. De 1 e etage omvat: een studeerkamer, 2 slaapkamers en badkamer, daarboven 3 slaapkamers, douchecel en zol derruimte, alle slaapkamers zijn aan de achterzijde van het huis gelegen.Voor nadere inlichtingen, ook geduren de het weekeinde Makelaarskantoor L. B. VAN DIJK Laan van Copes van Cattenburch 83, 's Gravenhage, tel. 070-460460. Boulevard. Gebouw "De Condor" 4 volledig gereno veerde app. met vrij uitzicht op zee. Ind.: hal met toilet en douche, woonkamer met terras of balkon, nieuwe keu ken, 2 sl. kamers, berging in de onderbouw, incl. nieuwe vloerbedekking, c.v. gas. Ideaal voor zelfbewoning en/of Prijzen v.a. 215.000,- tot 265.000,- k.k. TE HUUR KATWIJK Tijmstraat. Hoek Varkevisserstraat, winkel met dag verblijf, te huur v.a. juli. Huurprijs per jaar 9.000,- Vóorstraat. Winkelpandje direct te aanvaarden voor max. 4 jaar te huur. Huurprijs per jaar 4.800,- TE KOOP RIJNSBURG Floralaan 1. Uitstekend onderhouden hoekwoning met garage en schuurtje, bj. 1972, hal met toilet, fonteintje. Z.-woonkamer met schoonmetselwerk, dubbele begla zing, luxe houten keuken met alle apparatuur die u maar nodig heeft, hardhouten trap naar verd.: waarop 3 slaap kamers, veel kastruimte, en een vaste wastafel op 2 kamers, fraaie badkamer met zitbad, vaste wastafel, 2e toilet en aansl. w.a., zolderetage met dakkapel waarop 4e slaapkamer en de berging voor uw c.v. ketel en gasboiler. De oplevering geschied in overleg. Bezichtigen mag di rect, als u ons tenminste even belt. Vraagprijs 270.000,- k.k. Graaf Florislaan. ,,De Splitsing". 4-kamerflat met lift, 1e woonlaag bj. 1975. De ind. van dit uitstekend onderhou den pand is als volgt: Royale hal, ruime woonkamer, met L-vorm, open keuken (35 m2) 3 slaapkamers met veel kastruimte (1 met balkon), badkamer met douche, ber ging in de onderbouw, incl. gehele stoffering, 1 zonne scherm, cv. gas. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 175.000,- k.k. Oegstgeesterweg. Ruime 4-kamerflat met lift, 2e woonlaag, gelegen boven winkelcentrum, ind.: royale betegelde entree met garderobe, L-woonkamer,38 m2 met parketvloer, gaskachels, royale nieuw ingerichte keuken met o.a. ingebouwde koelkast, electrische oven met grill, gaskookplaat, etc. 3 slaapkamers, badkamer met zitbad en aansl. w.a., direct te aanvaarden. Vraagprijs 158.000,- k.k. NOORDWIJK Herenweg. Landelijk tussen Noordwijk en Katwijk gele gen vrijstaande semi-bungalow met garage. Als u van tuinieren houdt, heeft u aan deze 2000 m2 waarschijnlijk wel voldoende. De vrij nieuwe woning heeft een L-woon- kamer, grote keuken (3.90x3.40 m) en een bijkeuken, op de verd.: onder de kap 3 slaapkamers met luxe badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. Bij de woning een vrij staande garage met kantoor of hobbyruimte met aparte ingang. Uiteraard is er CV-gas. Dit pand wordt in overleg en geheel gestoffeerd opgeleverd. Vraagprijs 755.000,- k.k. Stegerhoek. Ruim woonhuis, bj. '68, met zowel voor- als achtertuin (z), gelegen aan plantsoen, zonder doorgaand verkeer. Dit pand moet u gaan zien. Wij geven u alvast een idee van de indeling. Via de entree komt u in de gang met toilet en ruime kelderkast. De doorzonkamer is be legd met blank eiken strokenparket. De moderne keuken is voorzien van luxe apparaten, via de trap naar de verd. overloop met 3 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel, ruime bergmogelijkheden, door toepassing van vaste kastenwanden, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. Op zolder afgetimmerde tochtvrije overloop met ruime berging, waarin c.v. ketel (gas), groter hobbyruimte of extra slaapkamer, zolder voorzien van 2 dakkapellen en dubbele vaste kast. Dit keurig onderhouden pand wordt incl. gedeeltelijke stoffering Luxaflex en markies desgewenst direct opgeleverd. Prijs nader overeen te komen. Johanna van Hoornstraat. Verkeersvrij gelegen ruim woonhuis bj. 1972 met voor- en zij- en achtertuin, royale doorzonkamer met parket ruime hal met toilet en trapkast, vanuit de eetkeuken komt u in de zonnige achtertuin, waarin de stenen schuur staat. Boven zijn er 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en vaste wastafel, aparte toiletruimte, c.v. gas. Deze woning kunt u geheel vrijblij vend met ons bezichtigen. Oplevering ca. aug. 1978. Prijsidee 267.500,- k.k. Witte de Withstraat/hoek Golfweg. Centraal en nabij strand gelegen, matig onderhouden hoekherenhuis met vrijstaand zomerhuis. B.j. 1950. Ind. royale T-woonka- mer met parketvloer (ca 45 m2) keuken, entree en kelder. 1 e Etage bestaat uit 3 sl. kamers (alle met vaste wastafel) toilet, overloop, badkamer met ligbad. Op de zolder vindt u 2 sl. kamers zolderberging. Gunstig gelegen tuin op ZO. Zomerhuis: woonkamer met open keuken. Etage, sl. ka mer, douche, toilet en gevelkachel, mogelijkheid voor garage is aanwezig. Opl. in overleg. Vraagprijs 425.000,- k.k. VOORSCHOTEN Richard Wagnerlaan. Herenhuis met tussenliggende garage b.j. plm. 1964. Met magnifique uitzicht over vijver partij. Ind. gang met toilet, doorzonkamer 36 m2, keuken met kast. Ver.: overloop en toilet 3 ruime sl. kamers met kasten, badkamer met ligbad. Zolderkamer met berging en dakkapel. Te aanvaarden aug. Prijs n.o.t.k. Vraag naar ons "Woonkompas" voor informatie met foto's van alle regio aangeboden woningen. Ons kantoor is ook zaterdag 's morgens geopend van 9-12 uur. PV Makelaardij o.g. Ivan der Plas B.V. "- Dit is geen enkel probleem. Slaat u de krant maar op en u wordt doodgegooid met goedkope en nog goedkopere aanbiedingen. In deze advertenties ziet u ook dikwijls tarieven. U ziet er echter niet bij, hoe u gestraft wordt met boete rente bij vervroegde aflossing. Een geldlening bij Raethuys bv., kunt u te allen tijde boetevrlj geheel aflossen - ook gedeeltelijk - u betaalt nl. alleen rente over het door u geleende bedrag. De tarieven liggen lager dan de aanbiedingen die u zo dikwijls ziet. Deze leningen kunnen wij realiseren door onze samenwerking met Delta Lloyd's Delfi. Bel even voor informatie of kom even langs. Hoofdstraat 70 Valkenburg ZH Tel.: (01718)—72333/72257 Leiden, Borgerstraat 12. Hoekwoning, geheel opgeknapt. Beg.gr. doorzon kamer, keuken, toilet, ligbad, plaatsje. Etage: 3 slaapkamers, zolderverdieping. De woning is voorzien van nieuwe c.v. en kan gestoffeerd in overleg opgeleverd worden. Vraagprijs 139.000.- k.k. Leiden, Kort Galgewater 4. Prachtig in centrum aan water gelegen heren huis. Beg.gr.: 2 kamers, gang, keuken, douche, grote plaats. 1 e etage: 2 kamers, 3e efage: zolderetage. Div. kamers zijn voorzien van gaskachel en v.w.t. Oplevering in overleg. Vraagprijs 255.000.- k.k. Leiden, Utrechtseveer 25. Bedrijfsruimte ca. 106 m2 alsmede verhuurde bovenwoning. Huuropbrengst plm. 1300.- per jaar. Verkeert in goede staat van onderhoud. Bedrijfsruimte leeg te aanvaarden in overleg. Vraagprijs/ 150.000.- k.k. Leiden, Beestenmarkt 1 (hoek Steenstraat 24). Prachtig in centrum gelegen winkel met aparte bovenwoning, bestaande uit: 1e etage: woonkamer, keuken en toilet, 2e etage: 2 kamers, badkamer 3e etage: 2 kamers, toilet, bergvlie- ring. De bovenwoning is spoedig gestoffeerd leeg te aanvaarden. Huuropbrengst winkel ruim 9.000.- per jaar. Prijs n.o.Lk. Leiden, Mozartstraat 209. 5-kamerappartement, voorzien van C.V. met inpandige berging op de 4e woonlaag. Leeg te aanvaarden. Vraagprijs 130.000.- k.k. Leiden, Stadhouderslaan. Eengezinswoning ruilen voor 3 kamer huurflat. Vraagprijs 110.000.- k.k. Leiden, Bronkhorststraat 47-47a. Goede eengezinswoning, geheel op geknapt. Beg.gr.: 2 kamers, keuken, douche en toilet. 1e etage: 2 kamers met tussenkamer, balcon, keuken, douche en toilet. 2e etage: 2 zolderkamers en grote berging. Vraagprijs 118.000.- k.k. Leiderdorp, van Effendreef. Prachtige middenwoning. Zeer gunstige lig ging. Beg.gr. grote living met open keuken, toilet, 1 e etage: badkamer met ligbad en toilet, 4 slaapkamers. 2e etage: grote slaapkamer met vwt. grote berging. Vraagprijs 325.000.- k.k. Bungalowpark Solassi nr. 48. Luxe recreatiebungalow met open keuken zitkuil, open haard, slaapkamer, douche, living, etage vide, 2 slaapkamers inclusief volledige stoffering en meubilering. Vraagprijs 179.000.- k.k. 9 Alphen aan den Rijn, Handelhof 2. Zeer goed onderhouden hoek drive-in woning. Ind.: Garage, hobbyruimte, hal, achtertuin op Z.W. Etage woonka mer met parket, keuken, toilet. 2e etage: 1 grote verheelde slaapkamer, 2e slaap kamer, badkamer met ligbad, bidet, toilet en 2e v.w.t. Deze centraal verwarmde woning kan spoedig worden opgeleverd. Vraagprijs 230.000.- k.k. Oude Vest 29 Leiden, 071-120513 Na kantoortijd 071-134663. Lid M.C.C. U weet wij zijn enige tijd geleden gestart met de bemiddeling bij o.a. aan- en verkoop van onroerend goed. Deze start was zeer succesvol, en na de vele geslaagde verkooptransacties van de afgelopen weken kunnen wij thans nog nauwelijks aan de grote vraag van onze clientèle voldoen. Daarom vragen wij met spoed opdrachten in iedere prijsklasse. Bel geheel vrijblijvend 071-768033. Wellicht straks op Uw huis óók ons bord "VERKOCHT" Van der Voort en van Beek's Te koop van particulier: Ind.: hal, gang met lambrizering, woonkamer, keuken, toilet, terras met tuin. 1e etage: 2 slaapkamers, toilet 2e etage: zolder met 1 slaapkamer en 'n vliering. In!, telefoon 071-893890. Bezichtigen na afspraak. TE KOOP IN VOORSCHOTEN VOORSTRAAT 23 Centrum, klassiek Patriciërshuis (tot. 1.000 m2), 10 ka mers, garage, enorme tuin met verbindingswater naar watersportgebied, woon/eetkeuken, badkamer, grote zolder, CV gas. Zeer geschikt voor arts, advokaat i.v.m. apart aangebouwde praktijk/kantoorruimte. Oplev. in overleg. Vraagprijs 735.000.- k.k. J.F. KENNEDYPLANTSOEN 37 Semi-bungalow met garage, 6 kamers, mod. keuken, complete badkamer, groot zonneterras, CV gas/boiler, V. en grote A.tuin (ZW) sublieme staat. Oplev. in overleg. Vraagprijs 575.000.- k.k. DE SAVORNIN LOHMANPLANTSOEN 11 Tussenherenhuis met vrij uitzicht, garage, 6 kamers, keuken, compl. badkamer CV gas/boiler, grote achtertuin (ZW). Oplevering in overleg. Vraagprijs 352.000.- k.k. GENERAAL SPOORLAAN 32 Tussenherenhuis, 5 kamers, grote keuken met appara tuur, complete badkamer, open haard, voor en grote achtertuin, achteringang, met uitzicht op boomgaard, CV gas/boiler, geheel in perfecte staat, oplevering in overleg. Vraagprijs 345.000.- k.k. ABEL TASMANPLANTSOEN 12 Tussenherenhuis, 6 kamers, keuken, luxe badkamer met aparte douche, open haard, voor- en achtertuin, achter ingang, 2 vaste parkeerplaatsen. CV gas/boiler, vele ex tra's, zoals wasm./droogm./afwasm., gasforn./voll. stoff. Oplevering in overleg. Prijs n.o.t.k. KRIMKADE 51 Tussenherenhuis aan singel met vrij uitzicht, 5 kamers, keuken en bijkeuken, badkamer, voor en achtertuin, CV gas/boiler, in perfecte staat, evt. met garage. Oplevering in overleg. Vraagprijs 335.000.- k.k. BRUCKNERLAAN 19 Tussenhuis, 6 kamers, keuken, badkamer, voor- en achtertuin (ZW), achteringang, CV gas, evt. met garage, oplevering in overleg. Vraagprijs 298.000,- k.k. BRUCKNERLAAN 23 Tussenhuis, 5 kamers, keuken, badkamer, voor- en achtertuin (ZW), achteringang, CV gas, extra. 3e toilet met wasgelegenheid, aansl. wasm. Oplevering in over leg. Vraagprijs 280.000,- k.k. VAN HAMELLAAN 48 In perfecte staat verkerende semi-bungalow met dubb. garage, zeer grote L-living 75 m2) en open haard, open keuken, ruim entree, 4 slaapkamers, complete bad kamer, aparte gastendouche, grote vliering, evt. v. extra slaapkamer, CV gas/boiler, grote tuin (ZW), rustige lig ging. Oplevering sept. '78. Vraagprijs 680.000.- k.k. VAN OLDENBARNEVELTPLANTSOEN 11 Tussenherenhuis, met grote zonnige tuin, woonkamer (40m2) met mog. v. open haard en parket, apart eetge- deelte, open keuken, toilet, gr. berging, 1 e en 2e etage: 4 slp.krs., compl. badkamer, toilet, veel berging en aansl. wasm., CV gas/boiler, smaakvol en goed onderhouden pand incl. stoff. Oplevering eind okt. '78. Vraagprijs 290.000.- k.k. FLATS REDERSERF 180, SCHEVENINGEN Luxueuse 3 kamerflat/maisonnette met uitzicht op zee, woonkamer 36 m2 met open keuken (incl. afw.mach., elektr.kookpl., oven, koelkast, afz. kap), 2 sl.krs., compl. badkamer, extra gastendouche en toilet, 3 balkons, veel berging, CV blok, lift, vaste overdekte parkeerplaats, opl.evt.spoedig, serv. kosten f 310,- p.m. Vraagprijs 330.000,- k.k. PARK VRONESTEIN 100, VOORBURG Zeer ruime 3 kamer maisonnette garage, 4e etage, woonkamer 40 m2, keuken, balkon (Z), toilet. 3e etage: 2 sl.krs., compl. badkamer, 2 balkons, veel kastruimte. parket, CV gas, kelderberging, lift, fraai uitzicht, opl. di rect. Vraagprijs 250.000,- k.k. FOR RENT IN VOORSCHOTEN PROF. ZEEMANPLANTSOEN 13 Living with open kitchen, open fire, 4 bedrooms, bath room, sunny garden, C.H. partly furnished. 1.400,- p.m. FOR RENT IN LEIDEN SAM. VAN HOUTENPLEIN 21 Lovely corner house with big garden, dubble garage, L.shaped living, open fire, open kitchen with all modern facilities, 4 bedrooms, bathroom, C.H., partly furnished 3.000.- p.m. nv Makelaarskantoor 'Voorschoten: Schoolstraat 45 Wassenaar. Araweg 5 01717-7640-7740 01751-19315 goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon 071 -13467 T dealer van: besouw tapijt ploeg stoffen gelderland interlubke ur ska parket

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30