(mSESHoSS^ wij zoeken 3 LTS-ers voor werkzaamheden t.b.v. technische ontwikkelingen Ib PERSONEEL.,^ HOUTWERF KEUKENS LTJ douane ambtenaar \perso soneel PERSONEEL! Samsom Automatisering heet Ambitieuze Programmeurs van harte welkom! SamSDfTlB Samsom Automatisering bv personeel «rsotcei gersone Het Dr. Neher Laboratorium is het centrale tech nische speur- en ontwikkelingsinstituut van de PTT. Het is gevestigd St. Paulusstraat 4 te Leidschèndam. Hier houdt de constructie-afdeling zich bezig met werkzaamheden t.b.v. het speur- en ontwik kelingswerk, dat in het laboratorium plaatsvindt. De werkzaamheden worden in verschillende groepen uitgevoerd. In drie van deze groepen is plaats voor een LTS-er. LTS-er elektrotechniek U komt te werken op de wikkel- en pririt- afdeling. Hier houdt u zich onder andere bezig met het vervaardigen van printplaten en foto- frontplaten, met het omzetten van schema's en het ontwerpen en plakken van moedermallen en foto-frontplaten en met het berekenen, vervaar digen en eventueel impregneren en /of ingieten van spoelen, trafo's en weerstanden. LTS-er mechanische richting Voor de afdeling plaat-en chassisbouw. U houdt zich bezig met het knippen, zetten en ponsen van plaatmateriaal, met hard- en zacht solderen, met constructie-, draai- en freeswerkzaamheden met boren en zagen van printplaten en met de montage en afwerking van eindprodukten. LTS-er elektrotechniek Voor een functie bij de montage-afdeling waar interesse in elektronika belangrijk is. U houdt zich bezig met het lezen van bedradingstekenin gen, het bedraden en bekleden van printplaten, het maken van ondermeer soldeer- en klem verbindingen en de montage van diverse kop- pelsnoeren en kabels. Daarnaast verricht u bank- werk zoals de vervaardiging van diverse beu gels, kappen en afstandsbussen. Onze wensen U bent in het bezit van het diploma LTS-elektro- techniek of mechanische richting. Bovendien vindt u het prettig in groepsverband - op basis van overleg - met collega's samen te werken Wij bieden Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zal liggen tussen f 1588,- (op 21 - jarige leeftijd) en f 2321,- bruto per maand. U krijgt minimaal 20 werkdagen vakantie en 8% vakantietoeslag per jaar. Omdat de Regering heeft besloten dat het groot ste gedeelte van de Centrale Directie PTT, waar toe ook het Dr. Neher Laboratorium behoort, op een nader te bepalen tijdstip naar het noorden van het land zal worden verplaatst, moet u be reid zijn uw functie naar Groningen te volgen, wanneer deze bij de verplaatsing betrokken is De sollicitatie Misschien wilt u nog meer weten over deze functies. Dan kunt u telefonisch contact opnemen met mw. A.M. Wilkinson van onze Personeelsdienst (070) 62 23 Uw schriftelijke sollicitatie - met vermelding van de functie waar uw interesse naar uitgaat - zier* wij graag snel tegemoet. U kunt deze richten aan: de Personeelsdienst van het Dr. Neher Laboratorium St. Paulusstraat 4, 2260 AK Leidschendam (Een postzegel is niet nodig. DR. NEHER LABORATORIUM Man van de Knakworst b.v. te Sassenheim. Sinds kort vormen wij een onderdeel van de N.V Inkoopcentrale H.I.C., waarin reeds een groot aantal Horeca-bedrijven, Instellingen en Cantines rechtstreeks deelnemen als aandeelhouder. De doelstelling van deze organisatie bestaat uit de verzorging van het totale levensmiddelen pakket, dranken en non-food met als resultaat, vermindering van kosten, verlaging van prijzen en verbetering van kwaliteit. De aktiviteiten zullen op korte termijn belangrijk worden uitgebreid en met het oog daarop zoeken wij ROUTE-VERKOPERS VOOR RAYON RANDSTAD die al pionierend een eigen rayon kunnen opbouwen of een bestaand rayon goed kunnen beheren en uitbreiden. De eisen die wij stellen aan service, mentaliteit en verkoop-capaciteiten, zijn zeer hoog. Groot-rijbewijs met ervaring is vereist. Alleen zij, die zeker weten (er liefst ons bewijzen van kunnen tonen aan bovengenoemde eisen te voldoen), verzoeken wij ons een brief te sturen met persoonlijke gegevens. Sollicitaties te richten aan N.V. Inkoopcentrale H.I.C. Postbus 26 te Lisse (Telefoon 02521-19014), t.a.v de heer J. Langstraat. snacks te Rotterdam Aan onze balie op de luchthaven Schiphol bestaat de vakature van MEDEWERK(ST)ER die verantwoordelijk zal zijn voor de afhandeling van ver trekkende vluchten. Dit houdt o.a. in- het beantwoorden van vragen en het verlenen van service aan passagiers: het oplossen van mogelijke problemen het bijhouden van een administratie en kas Voor deze verantwoordelijke service verlenende en zeer afwisselende funktie komen wij graag in contact met kandi daten die een goede algemene ontwikkeling hebben bereid zijn onregelmatige diensten te draaien, ook op zaterdag en zondag een dienst(en) verlenende instelling hebben: in de omgeving van Schiphol wonen over een eigen auto beschikken bekendheid in de reiswereld strekt tot aanbeveling. Voor nadere informatie en voor het maken van een afspraak voor een oriënterend gesprek kunt u contact opnemen met de afdeling personeelszaken. CHRISTOFFEL REIZEN B.V. Aelbrechtskade 100 3023 JC Rotterdam - Tel. 010 - 76 81 44 Ben jij. een meisje van 18 jaar? Bezit jij: mavo diploma en enige type-ervaring? Wil jij: graag werken in een gezellig bedrijf Reageer dan ook en schrijf of bel aan: Hout werf B.V. Leiden, Postbus 268, Leiden. Telefoon 071-76:93.26, vraag even naar de heer G Vemeei? De programmeurs van Samsom Automatisering dragen een grote mate van verantwoordelijkheid. Vandaar, dat wij van deze functionarissen een fikse programmeringservaring in Cobol verlangen. Mensen me ambities (zoals bijv. door willen groeien naar de functie van systeemontwerper) worden zeer gewaardeerd en krijgen bij ons alle kans, Tegenover onze verlangens kun' u gerust de uwe zetten. Niet alleen financieel gezien zullen wij daar hoogstwaarschijnlijk aan tegemoet kunnen komen. Ook op andere gebieden kenmerkt een job binnen de Samsom Automatiserings-organisatie zich door vele pluspunten. Wij denken bij voorbeeld aan de veelzijdigheid van onze onderneming (levering van computerservices aan bedrijven, instellingen en overheid, levering van standaard- en klantgerichte software aan computerbezitters); aan de voortdurende groei van onze organisatie (met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Amsterdam Emmen, Utrecht, Eindhoven en Dublin); aan de zeer progressieve werkmethoden waarbij de begrippen Teleprocessing en Data-base elementaire posities innemen; aan de organisatorische banden met de nv ICU (Informatie en Communicatie Unie), een omvangrijk concern waarin u alle mogelijke automatiserings- activiteiten vindt Kortom: een programmeur bij Samsom Automatisering vindt een grote gevarieerdheid in werkzaamheden en uitstekende ontplooiingskansen. Over de exacte taak en de gewenste vooropleiding praten wij niet; de juiste man of vrouw moet o.i. tussen de regels doorlezen wat er aan werk geboden en aan kennis gevraagd wordt. Voor geïnteresseerden doen wi ''wee suggesties. Of schrijven of bellen. Richt uw sollicitatie aan de heer D.J B. Houtman tel. (01720) 6 20 43. 's avonds (01720) 4 45 63. Nadere informatie verstrekt u de heer J van Zeeland tel. (01720) 6 24 47 's avonds (01720) 9 30 07. Adresseer uw schriftelijke reacties aan Samsom Automatisering bv, afdeling PZ, Postbus 4, Alphen aan den Rijn. ICCJ Samsom Automatisering is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie.en Communicatie Unie. waarin o.a opgenomen de activiteiten van voorheen N. Samsom n A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij nv en Wolters- Noordhoff nv. Ci* ik zou buiten willen werken in de havens, aan de grens of op een vliegveld veel afwisseling mensen om me heen... Dat Kan bij de DOUANE maar dan moet U op 3 januari 1979 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn) en minstens 1.70 m .lang zij'r. Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aan beveling zijn, maar is niet vereist. ■deeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaats vinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 3 januari 1979 riet salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1622,- per maand; 20 en 21 jaar f 1709,- per maand 22 en 23 jaar f 1801,- per maand; 24 en 25 jaarf 1912,- per maand 26 en 27 jaar f 1978,- per maand. Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8%. Daar kunnen nog bijkomen een toelage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten- Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assistent (maandsalaris max. f 2367,-) met promotie mogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f 2628,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-4000/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres- Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20