'n feesr is. MEUBELEN waar 'iedere HOUTWERF /Tl KEUKENS 'JLj bezorgers(sters) Hou ze in de gaten! 3995.- rn. - C<£c/c/j**tie/ Gevraagd: GASTVROUW-VERKOOPSTER Voor ons filiaal te Leiden vragen wij met spoed voor 2'/a dag per week een representatieve gastvrouw verkoopster. Ben jij: een meisje van 18 jaar? Bezit jij: mavo diploma en enige type-ervaring? Wil jij: graag werken in een gezellig bedrijf Reageer dan ook en schrijf of bel aan: Houtwerf B.V. Leiden, Postbus 268, Leiden. Telefoon 071-76:93.26, vraag even naar de heer G. Verbeek. Modern en klassiek BEHANG Uitgebreide kollektie in alle prijzen. Staalboeken worden op aanvraag gaarne toegezonden en afgehaald. Plaktafel en afstoomapparatuur te huur. J. DUBBELDEMAN Kooilaan 15 - Leiden - Telefoon 122641 Goede bijverdienste aangeboden Gevraagd voor de TELEGRAAF Inlichtingen mevr. M. Huf, Het Capellenrij- denland 10, Rijnsburg. Kinderen zijn kinderen. I Waarschuwen is niet genoeg. SIRE oden door dn blad in samenwerking mei Snchiing Ideële Reclame mijnders MEI leiden lisse zwanenburg leiden Lange Gracht 5 (aan de City Ring) Tel. 071-121645 Kanaalstraat-Heereweg Tel. 02521-14642 Dennenlaan 53 Tel. 02907-4590. Vrijdag koopavond Parkeerplaats bij molen De Valk. Donderdag koopavond Donderdag koopavond Mijnders levert U 1e klas kwaliteitsmeubelen voor zeer lage prijzen. Bij Mijnders kunt U volop kiezen uit moderne- en klas sieke stijlen. Mijnders komt altijd zijn afspraken na en laat U niét op de afgesproken dag op Uw meubelen wachten. Mijnders omringt elk af te leveren meubelstuk met de grootste zorg. Bij Mijnders mag U gerust in en uit lopen. Onze toon zalen staan altijd gastvrij voor U open. Onze verkopers staan U met raad en daad terzijde. Deskundige voorlichting. Mijnders. Het betere eiken voor lagere prijzen. Karaktervolle eiken meubelen zijn bij Mijnders volop te vinden. In eethoeken, bankstellen, kasten, slaapkamers en bijzetmeubelen kan uit een grote kollektie keus gemaakt worden. Mijnders levert 'n goed meubel voor 'n aantrekkelijke prijs en dat in elke klasse In het eiken interieur mag deze broodkast eigenlijk niet ontbreken. Uitgevoerd in eerste klas massief eiken, ook de achterkant. Fraai bewerkt met kasten en laden. Voor dit stuk gaaf vakwerk betaalt u slechts U Van deze boeren eethoek in massief eiken zal de echte liefhebber jarenlang plezier hebben. Stoer, stevig, onverwoestbaar. Fantasierijke vormgeving en extra hoge rugleuningen. Gave afwerking. Stoel per stuk Geselecteerd hout en originele biezen zittingen. Massieve eiken tafels, in diverse maten v.a. 995.- Zé Massief eiken mimiset 3 Handige tafeltjes waarmee u onbeperkt in uw interieur kunt spelen. Meeneemprijs eiken bankstel i klasse. De fraaie vormgeving van het hout, gecombineerd met de aparte vorm van de kussens, geven dit bankstel een eigen charme. Een 2-3-zits bankstel om jaren plezier van te hebben '"Tn stof In echt leer: 5995.- Voor uw 'eigen hoekje' Prachtige eiken secretaire, waar u veel plezier van zult hebben. Nu POQ als speciale aanbieding voor m

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8