Nu bii VanderMeer: Verboden voor gehandicapten van der meer II kunt er meer aan doen dan u denkt KENNISGEVING leefhoek in perzik-zacht velours met extra-grote trapezium-hoeken hoge, ruim-gerimpelde hoofdsteun voor'n prijs die alleen VanderMeer kan lanceren! PRIJSGARANTIE: [pi Fijne meubelen! Scherpe prijzen! MATZE EEN DAGVERS BEGRIP LEIDEN KOK MAKELAARDIJ BV Hand-, machine- of fotozetter ponstypistes sekretaresse typistes ned. telefoniste typiste ned/eng. ir randstad uitzendbureau PROVINCIAAL BESTUUR VAN ZUID-HOLLAND ingevolge artikel 37, lid 3 van de Ruilverkavelingswet 1954. GEDEPUTEERDE STATEN VAN ZUID-HOLLAND, brengen ter voldoening aan het bepaalde in artikel 37, lid 3, van de Ruilverkavelingswet 1954 ter openbare kennis, dat de stemming, bedoeld in het eerste lid van dat artikel, over de ruilverkaveling "Rijnstreek-Zuid" door degenen, die bij het kadaster bekend staan als hebbende een recht van eigendom, opstal, erfpacht, beklemming, vruchtge bruik, gebruik of bewoning op onroerende goederen, behorende tot het blok van de ruilverkaveling "Rijnstreek-Zuid, alsmede door degenen die als pachter van tot dat blok behorende onroerende goederen zijn geregistreerd, zal worden gehouden op donderdag 29 juni 1978 van 08.00 uur tot 19.00 uur. Het adres van het stemlokaal, waar de stemgerechtigden hun stem kunnen uitbrengen, is op de oproeping aan de stemge rechtigden vermeld. De stemgerechtigde wiens oproeping tot de stemming in het ongerede is geraakt of die geen oproeping heeft ontvangen - bijvoorbeeld degene, die in het bezit is van een verklaring van erfrecht dient zich te melden bij het hoofdstembureau, gevestigd in het gemeentehuis van Hazerswoude, Frederik van Eedenplein 4 te Hazerswoude (Rijn dijk), ter verkrijging van een (nieuw) oproeping. Het hoofdstembureau, dat onder voorzitterschap staat van een lid van hun college, houdt zitting vanaf het tijdstip, dat de stemming aanvangt. Een afschrift van hun in artikel 36, lid 2, van de Ruilverkavelingswet 1954 bedoelde besluit, waarbij het blok, het plan van wegen en waterlopen, het landschapsplan en de toewijzing aan openbare lichamen voorlopig zijn vastgesteld, met de twee daarbij behorende wijzingingskaarten, zullen vanaf 15 juni 1978 tot en met de dag van stem ming voor een ieder kosteloos ter inzage liggen ter secretarie van de gemeente Alphen aan den Rijn, Boskoop, Hazerswoude, Leidschendam, Leiden, Benthuizen en Zoeter- woude. Het rechtsgevolg van de stemming is, dat het besluit tot ruilverkaveling is geno men, indien, hetzij de meerderheid van de stemgerechtigden, die aan de stemming hebben deelgenomen, heeft voorgestemd, hetzij de stemgerechtigden, die tezamen stemgerechtigd zijn voor meer dan de helft van de oppen/lakte waarvoor stemmen zijn uitgebracht, hebben voorgestemd. De aandacht wordt gevestigd op het volgende: A. Artikel 38 van de Ruilverkavelingswet 1954 luidt als volgt: 1Men kan in persoon of bij gemachtigde aan de stemming deelnemen. 2. Niemand kan als gemachtigde van meer dan één persoon optreden. 3. Als gemachtigde wordt slechts toegelaten hij, die desverlangd aan de voorzitter van het stembureau een schriftelijke volmacht overlegt en van wiens machtiging gede puteerde staten ten minste twee dagen vóór de dag van de stemming schriftelijk bericht van de lastgever hebben ontvangen. 4. De voorzitter van het stembureau kan weigeren personen, die de volle ouderdom van achttien jaren niet hebben bereikt of die onder curatele zijn gesteld, als gemachtigde toe te laten. 5. De stemmen worden geheim uitgebracht. B. Een ieder_ die in persoon aan de stemming wenst deel te nemen, dient de op zijn naam gestelde oproeping ter stemming mede te brengen en aan de voorzitter van het op de oproeping vermelde stembureau te overhandigen. C. Een ieder, die bij gemachtigde aan de stemming wenst deel te nemen, moet niet alleen de schriftelijke volmacht, maar ook de oproeping aan zijn gemachtigde ter hand stellen, opdat deze de biede stukken aan de voorzitter van het op de oproeping vermelde stembureau kan overhandigen. (Een formulier van schrifte lijke volmacht kan ter provinciale griffie van Zuid-Holland, Koningskade 1 te 's-Gra- venhage, telefoon 070-264111toestel 2871worden aangevraagd. D. Geen volmacht is nodig bij het stemmen door de vader voor zijn minderjarige kinderep of door de moeder, indien deze in plaats van de vader de ouderlijke macht alleen uitoefent, of door de wettelijke voogd. E. Stemgerechtigden, niet zijnde natuurlijke personen, kunnen slechts stemmen op basis van het daaromtrent bepaalde in de statuten, het huishoudelijk reglement enzovoorts. Van de vennootschappen onder firma zijn de firmanten ieder voor zich in de lijst van stemgerechtigden opgenomen. F. De bepaling, dat zij, die noch in persoon, noch door de schriftelijk gemachtigde aan de stemming deelnemen, geacht worden hun toestemming tot de ruilverkaveling te verlenen, is vervallen. Bij het bepalen van de uitslag van de stemming wordt slechts rekening gehouden met de werkelijk uitgebrachte geldige stemmen. G. Voor deelneming aan de stemming worden met personen, die bij het kadaster als eigenaren bekend staan, respectievelijk met personen, die als pachter geregistreerd zijn, gelijkgesteld zij, die door een verklaring van erfrecht aantonen erfgenaam van een zodanig persoon te zijn. Als verklaring van erfrecht komt slechts in aamerking een door een notaris of, zo de erfenis niet in Nederland is opengevallen, door de ter plaatse bevoegde autoriteit opgestelde en ondertekende verklaring. Voor de inhoud van die verklaring moge worden verwezen naar het gestelde in artikel 42, lid 4 en lid 5, van genoemde wet. Het verdient aanbeveling tevoren een exemplaar van de verkla ring van erfrecht aan gedeputeerde staten van Zuid-Holland, Koningskade 1 te 's-Gravenhage, in te zenden. H. Degenen, die uit eigen hoofde reeds stemgerechtigd zijn, doch tevens in het bezit zijn van een verklaring van erfrecht, dienen zich vóórdat zij hun stem uitbrengen, te melden bij het vorengenoemd hoofdstembureau voor het doen vervaardigen van een nieuw stembiljet, waarop de totale oppervlakte waarvoor wordt gestemd, is opgeno men. De betrokkenen mogen immers slechts één stem uitbrengen. I. Gedurende de stemming is het hoofdstembureau tevens belast met het geven van voorlichting omtrent de stemming. Vóór de dag van de stemming kunnen inlichtingen omtrent de stemming worden ingewonnen bij de provinciale griffie van Zuid-Holland, Koningskade 1 te 's-Gravenhage, telefoon 070-264111toestel 2870 of 2867. J. Indien dat gevraagd wordt dient de stemgerechtigde of zijn gemachtigde zijn identiteit voldoende te kunnen aantonen. K. Als bij het kadaster bekend staande eigenaren worden voor wat betreft de uitoefe ning van het stemrecht uitsluitend aangemerkt degenen, die deze hoedanigheid bezitten aan het einde van de zevende dag, voorafgaande aan die van de stemming. Het in de vorige volzin bepaalde geldt niet ten aanzien van erfgenamen van perso nen, die op grond van het aldaar bepaalde als bij het kadaster bekend staande eigenaren worden aangemerkt. >-Gravenhage, 30 mei 1978. Gedeputeerde staten voornoemd, M. Vrolijk, J. de Vries, Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of sleGht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen in uw werkkring, 'overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. QfVJP Wat kunt u doen? En hoe? Voor mee/ informatie: A.V.O. •jtillXi Nederland Vereniging van arbeids- en welzijnszorg voori mindervaliden, Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam, tel. 020-872401. Jagelijks Zo'n Modieuze Leef- B hoek hoeft niet duur te zijn! VanderMeer's Ieefhoek-zoekers, u weet't: wie veel meubelen verkoopt, kan véél aan z'n prijzen doen! VanderMeer bewijst dat elke keer opnieuw! oen Haag m Nu weer met deze modieuze leefhoek in perzik-zacht velours Rotterdar I met een extra-grotetrapezium-hoek' en hoge, ruim-gerimpel de hoofdsteun. Lekker-dikke losse zit- en rugkussens om heerlijk-diep in weg te zakken, vaste hoofdsteun en armleggers voor overal-veel-komfort! In nègre,in't tere tintje grijsblauw en in de beeldschone nieuwe kleur .asblond'. En, nu voor een prijs die alleen VanderMeer kan lanceren! Den Haag: Winkelcentrum .Waldeck Meerdervoort Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, Rotterdam: Groothandelsgebouw. Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74 (bij Amsterdam): Ri|ksweg lam-'t Gooi. afrit De Sniep Beverwijk: Ri|ksweg Haarlem-Alkmaar. Velser-tunnel. afrit Zaandam/Heemskerk Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Etten-Leur: Rijksweg Breda-Roosendaal Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede: Winkelcentrum ,De Klanderij Almelo: Oranjestraat 25. g') geopend t< I Mocht u binnen 14 dagen na aankoop van een I VanderMeer- meubel ergens anders hetzelfde meubel I (onder dezelfde voorwaarden betreffende levering I en service) voor een lagere prijs kunnen kopen,dan I geeft VanderMeer u het prijsverschil terug. VanderMeer's kwaliteitsgarantie: de VanderMeer-garantie op konstruktie en afwerking houdt in. gratis reparatie zonder bij komende kosten tot 3 jaar na levering (en op bekleding 1 jaar). Lessen en clubs De Les Veilig van Rooden rijopleiding Nieuwe stijl, is veilige opleidingsmethode. Via instructiefilms tijdens onze praktijklessen op onze oefenterreinen sneller uw rijbewijs GRATIS PROEFRIJDEN a.s. Zaterdag van 13-17 uur op de L.V.V.R. oefenterreinen aan de Willem de Zwijgerlaan, Hoofdkantoor Herenstraat 46, Leiden. Tel. 124343 (3 lij- MET LAGE PRIJZEN Ananas Delmonte gr. blik 1,98 Zacht schepijs literbak 2,45 Rabarbercompóte .potje 0,68 Maggi soeparoma flacon 0,69 „Wonderstampot" blik 1,98 Becel pakje of Bleu Band halvarine pondje 0,99 Corso Camping margarine p. blik 1,58 Kalfsvlees blanquette blik 400 gr1,99 Koffiemelk 3 blikjes 1,- Goulash p. blik 1,88 Karne of Halfvolle melk literpak0,79 Tutti Frutti 500 gr. 2,50 Macaroni of Vermecelli 500 gram 0,78 Toverslag (room- gamituur) 3 pak. 1,25 Kroketten doos 14 st1,69 Citroenvla 0,79 Unox leverpastei 3 blikjes 1,68 Celery of vleessalade 150 gram 1,39 Snelkookrijst Fluks 400 gram 0,88 G.G. frites saus emmertje 1,68 Thee los 250 gr. - 1,48 Rosé Mousseux p. fles 1,98 Theezakjes met koord p. doos 0,79 Portugese Rosé platte fles 3,65 Skol maxi blik pils 2 voor 1,50 Edet toiletpapier pak 4 rol 1,39 Kwak zak 9 kilo 18,75 Hollandse bloemkool 0,98 Andijvie kilo 0,69 Tomaten kilo 1,50 Sperciebonen 500 gram 1,50 Aardbeien doosje 0,89 Ananas verse p. st. 1,98 Winstons 3 kilo 2,50 Nieuwe Rijn 91, tel. 123226 t/o Kraaierstraatbrug Les Veilig Van Rooden VAARSCHOOL zeilen, speedbootvaren, waters kien, Kantoor Lage Rijndijk 117, Leiden. Tel. 071-126152. Maan dag t/m vrijdag geopend van 18.00 - 20.00 u 11.00-13.00 14.00-17.00 i JOLANDA geopend van maandag tot vrijdag van 10-24 uur. W. de Zwijgerlaan 99, Leiden Tel 071-132712. BUNNY CLUB open vanaf 20 uur. Rijnstraat 12, Leiden. Af te geven eind juni 2 blonde Ame rikaanse Cocker Spaniels, reu, met stamboom. Telefoon 071-892408. Te koop aquarium met lichtkai tafel, 1.80 x 60 x 60 met Et pomp't.e.a.b Morsweg 167, l foon 071-764292 Weggelopen zwart hondje, witte borst. Bastaard Whippet. Penning nummer 3997. Vinder wordt be loond. Opaalstraat D 279, Leiden. Telefoon 071-764846. Weggevlogen een witte kaketoe met gele kuif. P. Bijeveld, Artesia- plantsoen 4, Koudekerk a/d Rijn. BLOEM BOLLEN- PELLERS (STERS) van plm. 14 juni. C. D. Huigrok B.V. Langevelder- laan 12, Noordwijk Aan melden na 18.00 uur 02520-15930. KOKGROEP Jacob Romanstraat 14, Mooi gelegen hoekwoning met CV, garageen tuin op ZÓ, bj. 1961. Ind.: beg. gr woonk. met dubb. beglazing keuken, entree, en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers waarvan 2 met balkon, badkamer met lig bad, 2e toilet. 2e verd.: 4e kamer met dakkapel en zolder berging. Aanvaarding direkt. Koopsom 268.000,- k.k- Inlichtingen: Vestiging Leiden Stationsplein 22 - Tel. 071-143441 Buiten kantooruren: 01720-21926 Uw hulp in huizen. mm iedereen leest de krant altijd en overal. Werkt efcen-/Ontwerpstudio Groenheyde de Jong B.V. die opgeleid wil worden tot diatronic-zetter. Iemand die naast het bedienen van de diatronic, ook de Staromatic koppenzetter bedient en even tuele voorkomende werkzaamheden wil verrich ten. Kortom, iemand ie in ons team meedraait en inspringt waar nodig. Een goede typevaardigheid is wel vereist. - Een leuke, afwisselende baan in een goede sfeer Maak even een telefonische afspraak met- Groenheyde de Jong Werkteken-/Ontwerpstudio B.V. Laan van Meerdervoort 407, Den Haag Tel. 631441 direct werk op kantoor voor: bij een bedrijf in Sassenheim. Typen ned/engels van correspondentie, steno-ned., afspraken bijhouden. Hele dagen, voor 2 maanden. voor een bedrijf in Katwijk, bedienen van telefooncen trale van 5 lijnen tevens typen van brieven en adressen Hele dagen, voor enkele weken. voor een bedrijf in Noordwijk. Typen van brieven, fac- Bel ook onze banenlijn (071-130137) deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschikbare banen. Alphen: Groenoord 76. tel 01720 - 9 20 23 (tussen 14 OOen 17 00 uur) Katwijk Cleyn Duynpark 12, lel 01718-7 12 15 (tussen 14 OOen 17 00uur)

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12