Rabobank Q r Haal nu bij de Rabobank het spaarvarken Rabobank K VROOMS DREESMANN 4.95 2.95 2.50 24.75) 29.90 V 0.75 ^55 27.50/ horpanta bouwkundig opzichter Algemene vergadering van de Rabobank Oegstgeest Dubbele hibachi. Dubbel kokkerellen in tuin of op balkon 14.95 Groentemolen. Met 3 verwisselbare bodems. Geschikt voor alle soorten gekookte groentes. Van 7.95 voor Kurketrekker met hevelmechanisme, in chroom uitvoering. Trekt probleemloos de kurk eruit. Onze prijs Handgevlochten bloem pot van coco. afm. 19 cm 0, hoog 16 cm. Erg dekoratief Nu slechts ^501 f NIEUW! Spijsfles van dr. Zimmermann Dubbelwandige vacuüm fles waarin u iets 12 uur warm (b.v. soep) of 20 uur koud (met ijs) houdt. 7.95 Êbrabantia Brabantia raamwasser met borstel, trekker en uitschuifbare steel. Nu slechts ^^3oyale koelbox van^V 25 Itr. waarin uw literflessen rechtop kunnen staan1 Zware staalsterke T onka kipauto 35 cm lang met dubbele assen en echte terreinwielen. Normaal 39,95 Nu m -m Het Rabobank spaarvarken met ingebouwde radio: spaargleuf zenderkiesknop Vroegtijdig gebruik van biologisch haartonicum in kombinatie met de horpanta anti-roos kuurshampoo, kan abnormale haaruitval helpen afremmen, vertragen of zelfs stoppen.Een horpanta-kuur (tonicum,shampoo massage- olie en haarcrème) bestrijdt tevens hardnekkige roos en het te snel vet of juist droog worden van het haar. Het succes van onze radio-spaarvarkens is zo groot dat de voorraad bij bepaalde banken op dit moment is uitgeput. Dat is dan jammer maar geen nood, Want in dat geval krijgt u een tegoedbon die zo snel mogelijk tegen een echt radio-spaarvarken wordt ingewisseld! batterijvakjespaarvakje Met het radio-spaarvarken ontvangt u de midden golf. Het wordt kompleet met batterij geleverd. geld en goede raad Bloemetjes-stoffen Katoenen en polyester/katoenen stoffen in een groot assortiment kleuren en bloemetjesdessins. Ideaal voor zonnige vakantie mode, zoals rokken, flaneer- japonnen, strandsetjes, bloeses etc. 90 Cm breed. Per meter Kombinatie-imprimé stoffen 100%Katoenen imprimé stoffen met ruitjes-, bloemetjes- en streepiesdessins in kleuren die heel mooi bij elkaar passen. Ideaal voor strokenrokkenbloesés, japonnen etc. 90 Cm breed. Per meter Coördinate-stoffen 100%Katoenen stoffen met hoog-zomerse dessins op ge kleurde fonds, zoals o.m. bloemen van klein tot groot, varens en paradijsvogels. De grote keuze in kleuren en dessins geven u oneindige mo gelijkheden voor coördinate- kombinaties. 90 Cm breed Per meter Zijde-achtige jersey stoffen Schitterende stoffen van zacht glanzende en soepel vallende jersey, bedrukt met exclusieve dessins. Hiermee maakt u zelf de aktuele mode in lange of korte wijde japonnen. Makkelijk wasbaar, zó droog en strijkvrij. 150 Cm breed Per meter Voor de uitbreiding van Huize Ursula te Nieuwveen moet ons bouwteam worden uitgebreid niet een (leeftijd 25-35 jaar, functiegroep Bb) Schriftelijke sollicitaties vóór 15 juni a.s. te richten aan architectenbureau Tauber B.V., postbus 415. 1800 AK Alkmaar. Hierdoor roept de Coöperatieve Boerenleenbank W A. haar leden op tot het bijwonen van de algemene' vergadering die gehouden wordt op dinsdag 20 juni 1978 om 20.00 uur in De Roode Leeuw, Dorpsstraat 55 Verkorte agenda 1 Opening 2 Aanwijzing secretaris en stemopnemers 3 Notulen vorige vergadering 4 Aanwijzing leden, belast met voorlopige vaststelling notulen 5 Balans en winst- en verliesrekening 1977 6 Wijziging statuten 7 Wijziging huishoudelijk reglement 8 Machtiging tot het doen verlijden van de notariële akte van statutenwijziging 9 Bestuursverkiezing 10 Verkiezing Raad van Toezicht 11 Mededelingen 12 Rondvraag 13 Sluiting De volledige agenda, de volledige tekst van de statutenwijziging en de wijziging van het huishoudelijk reglement alsmede de jaarre kening 1977 liggen vanaf heden op het kan toor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur, A. H. J. Kooloos J. TH. Juffermans voorzitter secretaris

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18