'Stripdossier' van de ABN voor nieuwe spaarders ABN Bank C? ^r'stiaajnJk Faber Rossinle Wie wordt niet enthousiast over de prachtige houten omlijsting van dit Faber raspaard met kolenvuur en dubbelbrander en de unie ke Faber 3 jaar garantie. Van 1897.- na korting inruil SIEGLER 8000 kcal. met ventilator, dus een ideale vloerwarmte in uw hele kamer. Van 1398.- y V i398yy 895,- SIEGLER Schouwvuur met ven tilator 7200 kcal. met thermostaat en een gezellig houtblok- vuur. In zijn bronzen kleur en stijlvolle vorm het hart verwarmende middelpunt van uw kamer. 895'-y Elektrische wekker van" het bekende merk GENERAL ELECTRIC. Met modern kunststofhuls en inkl. snoer en stekker. Van 22.50 Onze prijs 1 Etna lornuisT^ Bistro 83 Grill+draaispit compleet met ruit thermo staat en lade en ovenlicht in donkerbruin van 875.-. nu 799,- Om Stripdossier te bemachtigen hoeft u niets anders te doen dan een spaarrekening te openen bij de ABN en daarop ten minste f 50,- te storten. De ABN legt daar dan nog eens f 7,50 spaarpremie bij. Stripdossier mag u dan meenemen voor maar f 15,-. Let wel: u hebt f 7,50 gekregen en u betaalt f 15,-. Het is wel verstandig om enige haast te maken, want het aanbod geldt zolang de voorraad strekt. Waarom is Stripdossier echt uniek? Stripdossier is een dik naslag- werk dat speciaal voor de ABN is gemaakt. Voor jong en oud van 8 tot 80 jaar. Het is dus nergens anders te koop. Nog nooit verschenen er zoveel verschillende striphelden in één boek. Stripdossier is in totaal 320 pagina's dik. Er zijn 80 pagina's met een ency clopedisch karakter: bibliografie, historie, achtergronden, ontwikkelin gen in Nederland, de rest van Europa en Amerika. En er zijn 230 pagina's stripverhalen met beroemde figuren zoals: Bommel en Tom Poes, Robbedoes, Nero, Hoempa-Pa, Lucky Luke, de Smurfen, de Generaal, Sammy, Olivier Blunder, en Suske en Wiske. Vele van de verhalen in Strip dossier zijn nog nooit eerder in boekvorm verschenen zoals: Robert en Bertrand, Bollie en Billie, F.C. Knudde, Michel Vaillant, Guust Flater, Popeye, Sjors en Sjimmie, Agent 327, Storm, De Leukebroeders, Leonardo, Eppo en Flippie Flink. Welke spaarrekening? Het aanbod om Stripdossier voor maar f 15,- te kopen, geldt voor alle spaarmogelijkheden van de ABN. U kunt bijvoorbeeld een Spaarboekje of -rekening nemen, een Spaar-Extra- rekening of een Girospaarrekening. Natuurlijk is er, voor jonge spaar ders, De Zilvervloot. Waarmee nog eens 10% extra rijks premie te verdienen is. De mensen van de ABN helpen u graag bij uw keuze. En: alvast veel plezier met uw Stripdossier. Aan de stok met uw Echte Bakker? Denk er dan om, dat u dat heerlijke, geweldig, gebakken stokbrood vers en krokant moet eten! En wilt u het tóch bewaren: dan even „oppiepen" in een warme oven, na het stokbrood een secondetje onder de kraan te hebben gehouden. Dat is een keuken geheimpje van Christiaan de Witt, de meest verstokte meesterbakker. Winkelcentrum 'de Kopermolen' 28 Leiden - Merenwijk - Tel. 071- 14 9140 Ook voor gewóón brood

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 10