[|i 1 0NR0ERE In u ONRC NV ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed m Appartement NACHTEGAALLAAN TE KOOP PROPER onmemnaanpn L/&# KJB BK4Ê%P#V# GOEDHART VASTGOED BIEDT O.A. TE KOOP AAN IN LEIDEN: Vestestraat geheel gerenoveerde woning, ind.: hal, keuken, douche, toilet, zeer ruime slaapkamer, 1e etage: woonkamer 32 m2. In z.g.st. v. onderhoud en smaak vol gebouwd. Vraagprijs/112.000.- k.k. Waardstraat. Geheel perfekt gerenoveerde tussenwoning. Ind.: hal, moderne woonkamer met bintenplafond, moderne aanbouwkeuken, met zeer fraai tegel werk, bar, open hardhouten trap, 1e etage: 2 slaapkamers, badkamer. Vraagprijs 114.000.- k.k. Hansenstraat. Dubbel woonhuis geheel leeg op te leveren, totaal 3 keukens, 3 woonkamers, 6 slaapkamers. Moet gerenoveerd worden. Vraagprijs 115.000.- k.k. Prins Frederikstraat. Zeer solide gebouwde woning met achtertuin. Ind.: hal met hardhouten trap, toilet met wastafel, ruime woonkamer met fraaie schouw en openslaande tuindeuren, eiken aanbouwkeuken, tuin op ZW met achterom. 1e et.: ruime overloop, voorslaapkamer, badkamer 2,5x5 m. met ligbad, douche, wastafel en aansl. w.a., ruime achterslaapkamer met dakterras. Licht, gas, riool, water en leidingen zijn geheel vernieuwd. Vraagprijs 142.500.- k.k. Nieuwstraat. Tussenwoning i.g.st. Ind.: mime hal. woonkamer, keuken, douche en toilet. 1e et.: ruime voorslaapkamer met veel bergruimte, achterslaapkamer. Vraagprijs 125.000.- k.k. Munnikenstraat. Geheel gemoderniseerde woning met achtertuin, ind.: hal. gang kast, doorgebroken woonkamer met openslaande tuindeuren, uitgebouwde keu ken, modern toilet met wastafel, douche, bijkeuken met w.a. aansl., tuin met ganse dag zon, 1e et.: 3 slaapkamers, ruime overloop. 2e ct.: vliering. In goede st. v onderh. Vraagprijs 147.000.- k.k. Duivenbodestraat. Geheel gerenoveerde hoekwoning met achtertuin en c.v. gas. ind.: hal, woonkamer met balkenplafond, uitgebouwde keuken, badkamer, toilet. 15 m. diepe tuin met gehele dag zon. 1e et.: 2 mime slaapkamers met dakkapel. Dak is geheel geïsoleerd, lichtleidingen, gas en water goedgekeurd. Vraagprijs 147.500.- k.k. Utrechtse Veer. Historisch grachtenpand met winkel, zeer mstig gelegen. Ind. 'winkel, woonkamer, keuken, 1e et.: badkamer, toilet, 1 2 slaapkamers, 2e et.: 2 slaapkamers, vliering. Vraagprijs 149.000.- k.k. Leliestraat. Geheel gemoderniseerde tussenwoning met patio en garage. Ind halletje, woonkamer met trapkast, geheel nieuw aangebouwde moderne keuken douche, toilet, bijkeuken 15 m. diepe patio met veel privacy en zon, huurgarage, 1 e et.: mime overloop, 2 slaapkamers waarvan 1 is uitgebouwd, in z.g.st. v. onderhoud. Vraagprijs 159.000.- k.k. Utrechtse Jaagpad. Nabij Watertoren. Zeer mime tussenwoning met voor- en achtertuin. Ind.: hall, woonkamer, keuken, toilet, bijkeuken, achtertuin, 1e et.: 2 a 3 slaapkamers, badkamer, 2e et.: zolder met mogelijkheid voor meerdere slaapka mers, vrij uitzicht over water. f172.000.- k.k. Geheel gerenoveerd herenhuis. Ruime ind.: mime hal. toilet met wastafel, grote living met open haard, uitgebouwde keuken met moderne eiken aanbouwkeuken met diverse inbouwapparatuur, bijkeuken, tuin 12x6 m., 1 e etage: 3 mime slaapka mers, badkamer met ligbad en douche, wastafel, 2e etage: zeer grote zolderkamer 10x5 m. met dakkapel, cv-gas goedgekeurde water- en lichtleidingen, dak volledig geïsoleerd, zeer mstig gelegen. Vraagprijs 198.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Tussenwoning met voor- en achtertuin. Ind.: beg.grond: gang. woonkamer 9x4.20, slaapkamer 12x4, keuken 5x3, tuin op NW 8x8.12x4, keuken 5x3, tuin op NW 8x8, douche, toilet, 1e etage: 4 mime slaapkamers 5x4,4x5, 3x4 5x5, ruime overloop, 1 e etage: grote zolder over het gehele pand, het pand is geheel gerenoveerd in '76. Vraagprijs 280.000.- k.k. Jan van Goyenkade. Herenhuis geheel in 19-eeuwse stijl verbouwd, zeer ruime ind.: vestibule, hal, woonkamer 40 m2, met open haard, parketvloer, geheel geres taureerd stuc-plafond, serre, moderne keuken, bijkeuken, bijzondere tuin, kelder kast, toilet. 1 e et.: mime voorkamer 5,5x4,5 m achterslaapkamer met vaste kasten- wand en balkon 3x4 m. kabinetje, moderne badkamer met ligbad en douche en 2 wastafels, 2e et.: 4 slaapkamers, 3e et.: zolder met mogelijkheid tot meerdere slaapkamers, geheel geïsoleerd, achterom, c.v. gas, nieuwe lichtinstallatie. Vraagprijs n.o.t.k. In centrum van Leiden 1725 m2 grond, grenzend aan water, max. bebouwing 80%, max. hoogte 12 m. zeer gunstig gelegen t.o.v. vaarroutes en autowegen, alleen bestemd voor bedrijfsbebouwing. Vraagprijs 698.000.- k.k. LEIDERDORP Zijllaan. Hoekwoning met houten garage, ind.: voortuin 5x10, vestibule, hal, kelder kast, toilet, keuken, woonkamer 10x4.20, met openslaande tuindeuren, zonneter ras, tuin op ZW, 20 m diep, 1e etage: overloop, 3 slaapkamers 4x4, 4x5 en 3x4, douche, 2e etage: zolder met mogelijkheid voor dakkapel, totaal 220 m. grond, zeer mstig gelegen. Vraagprijs 240.000.- k.k. V.d. Valk Boumanweg. Vrijstaande villa met voor- en mime achtertuin en garage, voortuin 5x10, hal. woonkamer met serre en erker 13x4.20, zeer ruime eetkeuken, douche met wastafel, toilet, kelderkast, zonneterras, achtertuin 18x8 met houten garage en schuur. 1 e etage: ruime overloop, 3 slaapkamers 3x4,4x4 en 4x5, zolder, cv-gas, zeer fraai gelegen, blijvend vrij uitzicht op de Rijn. Vraagprijs 545.000.- k.k. V.d. Valk Boumanweg. Vrijstaande villa met garage. Ind.: mime hal met plavuizen, eiken trap, toilet onder de trap met wastafel, woonkamer met achter een verhoging en serre, geheel met plavuizen gelegd 14x5.50 open keuken met bar, moderne aanbouwkeuken met inbouwapparatuur, zoals afzuigkap, fornuis enz. eetkeuken, zonneterras, tuin van 20x15, garage met zolder en mimte voor hobby's in de tuin houtopslag voor open haard, 1e etage: overloop, badkamer met 2e toilet, ligbad, aparte douche tot plafonds betegeld, voorslaapkamer 6x5, twee vaste kasten, achter slaapkamer 5x5, 2e etage: grote zolderkamer via hardhouten trap, alle plafonds 1e en 2e etage zijn met schrootjes verwerkt, het gehele huis is geïsoleerd, spouw cv-gas, stijlvol verbouwd met veel glas-in-lood, i.z.g.st. van onderhoud, licht gas en water geheel vernieuwd. Vraagprijs 748.000.- k.k. Al onze aanbiedingen kunt U vinden in onze nieuwe woongids! GOEDHART vastaoed Steenschuur 3 - Leiden Telefoon 071-142850 B.g.g. 071-892619 Makelaars-en assurantiekantoor Minnee TE KOOP ingang Merelstraat, blijvend vrij uitzicht op de duinen, ged. gestoft, c.v.-gas. Prijs n.o.t.k. Inlichtingen Makelaars- en Ass.kantoor (■r*| MINNEE Bil PARKLAAN 76 - KATWIJK Tel. 13X55 de hoekflat Apollolaan 418 te Leiden (1e woonlaag). De oorspronkelijke 3/4 kamerflat is fraai ver bouwd en heeft thans de volgende indeling: entree, hal (pl.m. 16 m2), woonkamer (37 m2), grote slaapkamer, keuken met luxaflex en elektrisch fornuis, toilet badkamer met lig bad, wastafel en boiler, groot balkon Z.W. kel derbox en c.v. blokverwarming. Servicekos ten f 190,- per maand. Spoedig leeg te aan vaarden. Koopsom f 190.000,- k.k. Geen makelaars courtage. MAKELAARSKANTOOR lil H. D. van Weizen, W. de Zwijgerlaan 26-28, OegstgeesL Telefoon 071-150774. LEIDEN STARINGKADE 56 Hoek herenhuis met zonnige achtertuin, stenen schuur. Indeling: hal, woonkamer, kelderkast, keuken, badkamer met toilet. 1e verdieping: 2 slaapkamers, w/k watervoor ziening, zonnebalkon. 2e verdieping: zolderetage. Het geheel is voorzien van C.V. gas, Opl. stoffering en alle vloerbedekkingen. Prijs 179.000.- k.k. Makelaardij ROMEYN b.v. Steenstraat 43, Leiden, Tel. 071-140845. TE KOOP OEGSTGEEST Oudenhoflaan 26. Middenwoning met voor- en royale zonnige achtertuin, schuur, gaskachels. Begane grond: woonkamer, woonkeuken, hal, toilet en kelderkast, 1e etage: 3 kamers, douchekamer, overloop en balkon, 2e etage: 1 kamer, zolderberging, i.pr.st. van onderhoud. Prijs n.o.tk. Torenveltstraat 14. Middenwoning met voor- en ach tertuin. achteruitgang, schuur. Begane grond: 2 kamers en suite, keuken, gang, toilet en kelderkast. 1e etage. 3 kamers, badkamer, overloop en balkon. 2e etage: 1 ka mer, zolderruimte geschikt voor een extra kamer. Het pand moet worden opgeknapt. 249.000,- k.k. LEIDEN Johan de Wittstraat 44-46. Middenwoningen met voor- en achtertuin, schuur. Begane grond: 2 kamers en suite, keuken, gang, toilet. 1e etage: 4 kamers, overloop. 2e etage: 3 kamers. Het pand moet worden opgeknapt. Prijs per woning 225.000.- k.k. Johan de Wittstraat 49. Middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, c.v. gas. Begane grond: woonkamer met open haard, keuken, gang en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer, overloop, toilet. 2e etage: 2 kamers, zolderberging. 245.000.- k.k. Kromstevenwerf 1. Hoekwoning met schuur, voor- en achtertuin, c.v. gas. Begane grond: woonkamer met open keuken, hal, toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer, over loop. 2e etage: 1 kamer, bergruimte, i.uitst. st. van onder houd. 255.000.- lek. Zoeterwoudseweg 100. Hoekwoning met schuur, ach teruitgang, zonnige achtertuin, c.v. gas. Begane grond: woonkamer met parketvloer, open haard, keuken, com pleet ingericht met plavuizen vloer, gang, toilet, kelder kast. 1e etage: 3 kamers, badkamer. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. In goede staat van onderhoud. Incl. stof fering. 260.000,- k.k. Stokroos 53. Moderne middenwoning met blijvend vrij uitzicht over de Zijl, inpandige garage, voor- en achter tuin, c.v. gas. Begane grond: royale woonkamer met ni veauverschil, open haard, open keuken, hal, toilet. 1e etage: 4 kamers, badkamer, douchekamer, 2 balkons en zonneterras. 2e etage: 1 kamer, royale zolderberging, c.v.-ruimte. In goede staat van onderhoud. 475.000,- k.k. RIJNSBURG Esdoornlaan 26. Middenwoning met voor-en achtertuin, achteruitgang, schuur, CV-gas. Begane grond: Z-vormi- ge woonkamer, keuken, hal, toilet, 1e etage: 3 kamers, badkamer, overloop en balkon, 2e etage: 1 kamer, zol derberging, i.g.st.v. onderhoud, rustige ligging in nieuw bouwwijk. 259.000.- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum BIEDT U TE KOOP AAN: LEIDEN Klaproos 44, herenhuis met dakterras, garage, fraai aangelegde tuin. Ind.: hall, toilet met fontein, royale L-vormige woonkamer met open haard, schuifdeuren naar terras, verhoogd eetgedeelte met bar, inbouwapparatuur. 1 e et.: ruime overloop, slaapkamer 4.26x3.42 m. badkamer met ligbad en toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 kamer met balkon en 1 kamer met groot dakterras, aparte badkamer mei toilet en douche. 2e et.: grote L-vormige kamer met balkon, zoldergedeelte. Vraagprijs 485.000.- k.k. Hermelijnvlinders, split-levelwonlng met C.V., garage en grote tuin op Z.W., uitzicht op kinderboerderij en waterpartij. Ind.: royale woonkamer met open haard, verhoogd gedeelte voor woon/eetkeuken (eiken), ouderslaap kamer 5.10x4.50 m, 3 ruime slaapkamers, fraaie badkamer met ligbad, aparte 2e toilet, aparte douche-cel en waslokaal. Thermopane beglazing, dakterras 5x3 m., plavuizenvloer op de parterre, veel hardhout. Vraagprijs 440.000.- k.k. Kruisbes, royaal herenhuis met C.V. Aangebouwde berging, dakterras op de 2e etage, tuin met terras. Ind.: karakteristieke hall toilet met fontein, woonkamer met open haard, open keuken. 1 e etage: overloop met open spiltrap, 3 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel, 2e et.: hobbykamer met vaste kast en groot dakterras, berging met C.V. ketel en gasboiler. Vraagprijs 405.000.- Hogewoerd 189 en 189a, winkel met verhuurde bovenwoning, vrij achterhuis met aparte opgangen, C.V. gas. Ind.: winkel 60 m2 met achterruimte 36 m2 als opslagruimte. Bovenhuis (verhuurd met een opbrengst van 1450.- per maand). 1 e et.: 3 kamers en keuken, 2e et.: 2 kamers en keuken, allen v.z.v. vaste wastafel. Achterhuis: kamer 35 m2, moderne keuken, toilet. 1e et.: woonkamer 7x3.50 m, badkamer met ligbad, slaapkamer 18 m2, keuken en toilet. Via vlisotrap naar zolder. Lange Mare 38, monumentaal winkel/woonhuis met binnenplaats. Ind.: voorhuis^grote winkel met achterkamer, mooie kelder met plavuizen, keuken, achterhuis: ruime kamer met trap naar de 1e etage. 1e et.: voorhuis: grote woonkamer met balkenplafond, bedstedekast. eetkamer, keuken, toilet. Achterhuis: slaapkamer, veel bergruimte. 2e et.: grote voorkamer, slaapkamer, keuken. 3e et.: grote zolder over woonhuis. Vraagprijs 330.000.- k.k. Herengracht 5, monumentenpand met tuin en c.v.-gas. Ind.: hall met marmeren vloer, ruime woonkamer met parket en granolwanden, vaste kasten, moderne keuken, toilet, badkamer met ligbad en wastafel. 1e et.: overloop met bergruimte, 3 slaapkamers, kabinetje en aparte 2e toilet. 2e et.: voor- en achterzolder met aparte ruimte voor C.V. Vraagprijs 300.000.- k.k. Herensingel 2b, tussenwoning met voor- en achtertuin en schuur. Ind.: gang met toilet en kelderkast, ruime woonkamer ensuite, keuken. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer. 2e et.: 2 kamers, keuken, 3e et.: grote zolder. Colenbranderstraat 14, in Prof.wijk gelegen tussenwoning met C.V.gas, achtertuin met achterom. Ind.: hall, toilet, kelderkast, ruime woonkamer met open haard, doorgeefkast naar keuken. 1e et.: 3 slaapkamers, douche met wastafel. 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel, bergruimte. Vraagprijs 235.000.- k.k. Kapteinstraat 18, een schitterende tussenwoning met tuin, schuur en achterom. Ind.: gang, ruime woonkamer met openslaande deuren, diepe provisiekast, toilet, ruime keuken. 1e et.: 2 ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche en wastafel. 2e et.: grote zolder. pr;jS n.o.t.k. Aloëlaan 55, een geheel gerenoveerd woonhuis met grote tuin 25m). Ind.: entree, toilet, woonkamer met moderne open eiken keuken. 1e et.: overloop, badkamer met bruin gekleurd sanitair, ligbad, aparte douche en toilet, slaapkamer. 2e et.: ruime overloop met 3 slaapkamers waarvan 1 met dakkapel. Oude Rijn 128. Groot grachtenpand met leuk uitzicht op de Oude Rijn/Hooigracht, voor diverse doeleinden geschikt. Ind.: gang, voor- en achterkamer, alkoof, keuken, toilet, plaats. 1 e et.: 2 ruime kamers, bergruimte, keuken en toilet. 2e et.: 2 ruime kamers en keuken. Vraagprijs 180.000.- k.k. Van der Waalsstraat, prachtige hoekwoning met tuin, schuur en achterom. Ind.: entree, gang, ruime woonkamer (9x3.90), moderne keuken, toilet, diepe bergkast met deur aan woonkamerzijde. 1e et.: overloop, douche 2e toilet, voor- en achterkamer, vaste trap naar 2e et.: ruime zolderslaaDkamer. Vraagprijs 177.500.- Magd. Moonsstraat 56, zeer goed onderhouden woonhuis met tuin op het zuiden 10 m) en c.v. gas. Ind.: hall, ruime woonkamer, open haard, keuken, toilet en groen betegelde douche, bijkeuken. 1e et.: overïoop, 3 ruime slaapkamers met vaste wastafel. Vraagprijs 170.000.- Mauritsstraat, ééngezinswoning met grote achtertuin 20m. Ind.: hall met plavuizenvloer, grote woonkamer met fraaie schoorsteen, granolwanden en houten plafond, moderne keuken met plavuizenvloer, toilet, mooie douche met mozaïekvloer. 1e et.: 2 ruime slaapkamers Vraagprijs 150.000.- k.k. Staalwijkstraat 3, zeer goed onderhouden woonhuis met achtertuin op Z. en houten schuur. Ind.: hall, grote woonkamer, moderne keuken, bijkeuken, toilet en douche. 1e et.: overloop, ouderslaapkamer, 2 slaapkamers met hardhouten ramen, dakterras. Urgentie A is verplicht. Vraagprijs- f 135 000 - k k Uiterstegracht 129, zeer goed gerestaureerd woonhuis met tuin en stenen schuur. Ind.: entree, woonkamer met houten plafond, nieuwe houten keuken, fraai betegelde douche. 1e et.: 2 ruime slaapkamers met bergruimte, douche. 1e et.: 2 ruime slaapkamers met bergruimte. Vraagprijs 130.000.- k.k. 3 Oktoberstraat 19a, prachtige bovenwoning met c.v.gas, balkon, dakterras. Ind.: overloop, toilet, L-vormige woonkamer met erker, slaapkamer met balkon, keuken, dakterras. 2e et.: zoldergedeelte met 2 slaapkamers, waarvan Vraagprijs 120.000.- k.k. een met balkon. Lusthoflaan 17, een zeer goed onderhouden hoek-woonhuis, met erf en ondergrond. Ind.: hall, grote woonkamer met granolwanden, moderne keuken, betegeld toilet, douche. 1e et.: 3 ruime slaapkamers, zolder. Vraagprijs 118.000.- k.k. LEIDERDORP Anna van Burenstraat8, herenhuis met voor-, zij- achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: ruime hall, toilet. Woonkamer met open haard, uitgebouwde keuken, badkamer met ligbad. 1e et.: ouderslaapkamer, slaapkamer met balkon, slaapkamer met vaste wastafel, 2e toilet. 2e et.: zolderkamer met dakkapel, hobbykamer en veel bergruimte. Beatrixstraat 22, goed onderhouden herenhuis met tuin op het zuiden, C.V.gas. Ind.: hall, toilet met fontein, kelderkast, woonkamer met aangebouwde serre, open haard, Bruynzeel parket, veel schoonmetselwerk 11.50x3.50m., open keuken met doorgeefkast, r.v.s. aanrecht, ingebouwde apparatuur. 1 e et.: overloop, 1 kamer met vaste kast, 1 kamer met balkon, 1 slaapkamer, moderne douche met wastafel en 2e toilet. 2e et.: overloop met slaapkamer en hobbykamer. Vraagprijs 235.000.-" R.le Anna van Saksenstraat 16, zeer goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin 150m. diep, op het zuiden gelegen, hardhouten ramen, C.V.gas, schoonmetselwerk en granolwanden. Ind hall, toilet met fontein, ruime kelderkast, moderne keuken met doorgeefkast naar kamer, woonkamer met open haard. 1e et.: 1 ruime slaapkamer met vaste kast, 2 kleinere slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel, badkamer met douche en wastafel. 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel en grote bergruimte, grote doka. In de achtertuin bevindt zich een stenen schuur, tevens In onze fotohoek kunt u bijna al onze te koop - I' aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigend

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 40