eminent chef huisdrukkerij ?rsfl plaatsvervangend chef exportorderafwikkeling FORD RIJNLAND ervaren cementafwerker vakbekwame timmerlieden F* 3 ai Energiebedrijf Rijnland zelfstandig uitvoerder nw'FiwiniriMüiri lltrHuvwSgïiëÊMJ persone ÏEEL vraagt: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER DIREKTIE SEKRETARESSE kaashal BALIE- MEDEWERKER/-STER HOOFD VERBRUIKERS- DIENST AFDELINGSHOOFD leiden Voor onze exportafdeling vragen wij per 1 augustus a.s. een Deze man of vrouw krijgt, na een inwerkperiode, een afgeronde zelfstandige taak. Vereisten voor deze funktie zijn: bij voorkeur het IVEX- diploma parate talenkennis goede kontaktuele eigenschappen enkele jaren ervaring (opgedaan bij een exportkantoor of scheepvaartmaatschappij. Wij bieden: een afwisselende, veelzijdige job goede sociale voorzieningen goed salaris studiekostenvergoeding reiskostenvergoeding Met de hand geschreven sollicitatiebrieven, met bijslui- ting van een recente pasfoto, kunt u richten aan afdeling personeelszaken. b.eminent fabriek van elektronische orgels Postbus 25 - Jacob Vreekenplein Bodegraven - Telefoon 01726 19305 Ford Rijnland Dat is degelijk de Ford dealer met vestigingen in Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Katwijk en Noord wijk met voldoende niveau om te worden ingewerkt als rechterhand van de hoofd-administrateur. Zijn werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: salaris-administratie debiteuren-administratie controle van verwerkte maandgegevens samenstellen van diverse financiële overzichten Voor deze funktie denken wij aan iemand die aan de volgende eisen voldoet: Leeftijd omstreeks 27 jaar Opleiding op M.B.A. niveau Voldoende administratieve ervaring, bij voorkeur in een automobielbedrijf Wilt u nog meer weten over deze funktie? Bel dan 071-899301 en vraag naar de Heer van der Sanden U wilt meteen solliciteren? Dat kan door uw sollicitatie te richten aan. Automobielbedrijf Rijnland B.V., Postbus 67 te Leiderdorp. Smit's Bouwbedrijf bv te Beverwijk is een werk maatschappij van de S B B. bouwgroep, die vesti gingen heeft in Beverwijk, Maastricht, Spanje en België. Binnen deze groep vormen wij een middelgroot bouwbedrijf met 400 medewerkers en zijn gespecia liseerd op het gebied van woningbouw en de reali satie van utiliteitswerken. Wij vragen met spoed voor bouwwerken in Aalsmeer Beverwijk, Alkmaar, Amsterdam, Bloemendaal, IJmuiden, Purmerend, Uitgeest, Heerhugowaard Rotterdam Naast een goed loon bieden wij u uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid tot deelneming aan een bedrijfsspaarregeling en een aktieve personeelsvereniging. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken, Parallelweg 8 te Beverwijk. Telefoon: (02510) 29041Na 19.30 uur: (03480) 18734, de heer A. van Veen. smit's bouwbedrijf bv Parallelweg 8, Beverwijk Telefoon (02510) 29041* De KAASHAL is een filiaal en franchise onderneming te Alphen aan den Rijn met een sterk groeiend net van winkelbedrijven in de Benelux. Ten behoeve van het kantoor te Alphen aan den Rijn zoeken wij een bekwaam die met grote zelfstandigheid het sekretariaat kan ver zorgen. Voor een goede vervulling van deze vertrouwelijke funktie achten wij nodig: - Een sekretaresse opleiding - Ervaring in een soortgelijke funktie - Administratief inzicht - Een systematische aanpak van het werk - Een instelling haar taak met akkutaresse uit te voe ren. Wij stellen het op prijs uw eigenhandig geschreven solli citatie te ontvangen gericht aan de heer P. K. BAAIJ Postbus 40,' 2400 AA Alphen aan den Rijn. V. Foreestlaan 17b Alphen aan den Rijn. GEWIJZIGDE OPROEP STICHTING KRITERION, uitzendorganisatie voor studerenden zoekt op korte termijn een - Kriterion opereert sedert een tiental jaren als non profit uitzendburo te Leiden. Het non-profit karakter brengt in de praktijk een opstelling mee, die gericht is op de belangen van de uitzendkracht. Dit leidt ondermeer tot een financieel aantrekkelijke hoogte van onze loon uitbetalingen. - Voor ons kantoor te Leiden zoeken wij een medewer ker-ster, die de werkzaamheden vanaf de balie op een kundige en korrekte wijze kan vervullen. De werkzaam heden bestaan voornamelijk uit het bemiddelen bij aan vragen voor tijdelijk werk, het verrichten van admini stratief werk om tot een juiste vertoning voor de uitzend kracht te komen en het onderhouden van kontakten met studenten en bedrijven. - Wij zoeken iemand met een Mavo/Havo-opleiding, die zelfstandig werken aantrekkelijk vindt. Daar stellen wij een interessante baan, met een passend salaris tegenover. - Met eerder gemaakte vakantieafspraken wordt reke ning gehouden. - Sollicitaties binnen 7 dagen aan: Kriterion, Noordein de 21, Den Haag, t.a.v. Bert van der Tuuk Het Energiebedrijf Rijnland verzorgt de distributie van gas en elektri citeit op basis van een gemeenschappelijke regeling in 22 Zuidhol landse gemeenten. Het bedrijf heeft 85.000 aansluitingen en 385 personeelsleden. Ten gevolge van een herstructurering is de functie ontstaan van Onder de verbruikersdienst resorteren vier secties welke gericht zijn op het direkte kontakt met cliënten van het bedrijf: facturering, verbrui kersregistratie, klantenservice en incasso. Het hoofd zal worden belast met de leiding en coördinatie van de werkzaamheden van deze secties, die gekenmerkt worden door de massaliteit van de te verwerken gegevens. Verder zal hij/zij direct betrokken worden bij het ontwerpen en de invoering van een nieuw verbruikersinformatiesysteem. Kandidaten moeten aan de volgende eisen voldoen: - over aantoonbare leidinggevende ervaring en kwaliteiten beschik ken; - goede kontaktuele eigenschappen en vaardigheden bezitten; - kennis hebben van geautomatiseerde informatiesystemen; bij voorkeur op de hoogte zijn van de werkzaamheden bij een ener giebedrijf. Gedacht wordt aan een opleiding op hoger beroepsniveau: H.T.S. H.E.A.O. of daarmee vergelijkbare opleiding gekoppeld aan ervaring. Leeftijd bij voorkeur niet beneden 30 jaar. Tot de selektieprocedure kan een psychologisch en grafologisch on derzoek behoren. Aanstelling zal bij wijze van proef geschieden in tijdelijke dienst voor één jaar. De gebruikelijke rechtspositieregelin gen bij de overheid zijn van toepassing. Het aanvangsalaris bedraagt minimaal 3.517,- bruto per maand, maar kan op grond van leeftijd en ervaring hoger worden vastgesteld. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de Direkteurvan het Energiebedrijf Rijnland. Langegracht 70, Leiden, onder vermel ding van nummer: ER/78008/01 Energiebedrijf Rijnland Van Wiickerslooth te Oegst geest is een modern R K. verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revalida- tie-afdeling. Langdurige zieken en revalidatie- patienten vinden hier een prettig woon-, behandel en leefklimaat. Het verpleeg huis is gemakkelijk met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. verphu§ URN LU'JCICSR 5LUUTM Voor ons verpleeghuis vragen wij een met een voltooide opleiding A-verpleegkunde en erva- De taak zal bestaan uit o.a.: - organisatie en leiding van de afdeling; - zorgdragen dat de begeleiding van de leerling-zie kenverzorgenden gegarandeerd is; - mede bepalen van werk- en leefklimaat in het huis'. - zorg en kwaliteit van de verpleging optimaal is. Interne huisvesting behoort tot de mogelijkheden. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot Mevrouw A.M. van Berkom, (tel. 071-156956), postbus 34 te Oegstgeest. J Bij het bureau Centrale Inkoop en Huisdrukkerij van de afdeling Interne Zaken van de Gemeentesecretarie van Leiden is binnen kort de functie vacant van De aan te stellen chef zal verantwoordelijk zijn voor het goed functio neren van de huisdrukkerij en in staat moeten zijn om op efficiënte wijze de afdelingstaken te realiseren. Hij heeft daarbij de assistentie van 4 medewerkers. Voor deze functie wordt van de gegadigde verwacht: gedegen kennis en ervaring te hebben op het gebied van klein- offset-procédés en reproduktietechnieken interesse te hebben voor moderne tekstverwerking de procesgang tussen werkvoorbereiding en eindproduct te kun nen begeleiden - goede contactuele- en leidinggevende eigenschappen te bezitten met zijn medewerkers in teamverband te kunnen werken. Het salaris ligt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tussen x 1.875, en f 2.576, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Nadere fnformatie omtrent de functie kan worden ingewonnen bij de heer P. Loeken- bach tel.. 071-145344, toestel 434. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer 78029. Het bedrijf: Intervam [opgericht in 1929] is een werkmaatschappij van het grote bouwconcern Hollandsche Beton Groep en legt zich toe op het bouwen van woningen, terwijl het bedrijf daarnaast ook utiliteitswerken uitvoert. De functie: Een zelfstandig uitvoerder ten behoeve van één van onze uitvoerende rayons, gevestigd te Rijswijk [zh]. De functie-inhoud: - de zelfstandig uitvoerder voert zelfstandig een project uit en heeft de dagelijkse leiding over het project; - hij draagt zorg voor een efficiënte organisatie op de bouwplaats; - hij geeft leiding aan assistent-uitvoerders/ voorlieden en specialisten; - hij draagt zorg voor de naleving van de veiligheidsvoorschriften op de bouwplaats Wie zoeken wij? Onze gedachten gaan uit naar een man in de leeftijd van ca. 35 jaar, die: - in het bezit is van een MTS-diploma of een opleiding op gelijkwaardig niveau heeft genoten; - beschikt over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; - ervaring in een soortgelijke functie heeft opgedaan. Bent u onze man? Schrijf dan een brief onder nr. 29 naar de afdeling Personeelszaken van Intervam bv, Postbus 83, 2280 AB Rijswijk. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG]

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28