go FASSON PERSONEEL woning- maatschappelijk werker/ster Academisch Ziekenhuis Leiden laborant(e) soneel PERSONEEL! 'PERSQNFFl Pe BO® verphu§ UHN UJUCCËH 5LQUTH HOOFD BEZIGHEIDSTHERAPIE Logopedisten/Logopedistes leiden KREATIEF THERAPEUT(E) SOCIOTHERAPEUTE stichtingcentrurri stbavo noordwijkerhout ERVAREN VERTEGEN WOORDIGERS Een sleuteltje helpt. Y* SEKRETARESSE stichting centrum stbavo noordwijkerhout leiden CHAUF FEUR concierge ONDERHOUDSMONTEUR Fasson Layoutman bij Samsom-Sijthoff samsom-sijthoff Samsom-Sijthoff graf ische bedrijven bv PEfljONEElPersone#' ^personeelPERSONEEL personeel I PERSONEEL Personeel personeel Van Wijckerslooth te Oegst- geest is een modern R K verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revalida- tie-afdeling Langdurige zieken en revalidatie- patienten vinden hier een prettig woon-, behandel en leefklimaat. Het verpleeg huis is gemakkeli|k met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. Wij vragen op een zo kort mogelijke termijn een Tot de taak behoort: - aktivering en begeleiding van patiënten, zowel indivi dueel als in groepsverband: - organiseren en leiden van ontspanning; - bevorderen van hobby's. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma Princenoord of Norel. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot Mevrouw A.M. van Berkom, (tel 071-156956), postbus 34 te Oegstgeest. J Bij het openbaar buitengewoon onderwijs worden met ingang van 1 augustus 1978 gevraagd: a. voor 25 klokuren per week aan de school, verbonden aan het Pedologisch Instituut, Bloemfonteinstraat 1.hoofd G. W. van Ginkel, tel. 071-122310 (school) en 132437 (huis). b. voor 1214 klokuren per week, ter vervanging wegens zwangerschapsverlof aan de Mytylschool, school voor lichamelijk gebrekkige kinderen, Blauwe Vogelweg 1hoofd J. Willems, tel. 071 -152311 (school) en 890423 (huis) Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND 577 zo spoedig mogelijk in te zenden bij de afd. Onderwijs der Ge meentesecretarie. Het psychotherapeutisch instituut "De Spiegelberg", een kliniek voor 28 mannelijke en vrouwelijke kliënten in de leeftijd van 18-40 jaar met neurotische problematiek, vraagt een voor 32 uur per week. Binnen de Spiegelberg staat het werken met groepen cen traal. Er wordt gewerkt in het kader van een multidisciplinairteam De taak van de kreatief thera peute) omvat zowel de indivi duele alsook de groepskrea- tieve therapie. Vereisten: ervaring in het therapeutisch werken met groepen. Opleiding: bij voorkeur Mid- deloo, Kopse Hot of vergelijk bare opleiding. Salarisgrenzen: ƒ2217,60 - 2867,46 bruto per maand bij een 32-urige werkweek. Nadere inlichtingen omtrent deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer L.E. van Eijk of de heer H.J. Savalle, toestel 2076 of 2328. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Per soneelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.23.20. Tevens is de funktie vakant voor een full-time Het werkterrein van de socio- therapie ligt in het woonhuis. De sociotherapeute werkt on dermeer zelfstandig met groepen en met individuele bewoners. Kandidaten dienen bereid te zijn tot het vervullen van avond- weekend- en beschik baarheidsdiensten. Gezien de samenstelling van ons team gaat de voorkeur uit naar een vrouwelijke mede werker. Vereisten zijn: ervaring in het therapeutisch werken met groepen; willen en kunnen samenwerken in een multidis ciplinair team. Vereiste oplei ding: B-verpleegkundige, So ciale Akademie of vergelijk bare opleiding. Salarisgrenzen: 2.063,93 - 2.841,51 bruto per maand. Nadere inlichtingen omtrent deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer L. E. van Eijk of de heer S. M. van der Horn, toestel 2076. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Perso neelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.23.21. \Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 American Sales Association vraagt in de huishoudelijke artikelen en levensmid delenbranche Telefoon 010-140410/140403. Scheepmakershaven 56, Rotterdam. Auto, fiets, bankstel, tafel, televisie kwijt? Bel 071-123256 3M Nederland B.V. zoekt voor haar Distributiecentrum een: MAGAZIJN MEDEWERKER met enige jaren ervaring. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het laden en lossen van vrachtwagens en het in de stellingen plaatsen en het eruit nemen van de goederen. Voor deze drukke baan in een modern magazijn (Leiden of Zoeterwoude) vragen wij een aktieve en serieuze me dewerker, in de leeftijd tussen 20 en 35 jaar. Belangstelling? Belt u dan even voor een afpraak, ti Wegens vertrek van één van onze medewerksters hebben wij in de sektor akute psychia trie een vakature (volledige dagtaak) voor een Tot haar taken behoren o.m.: - het verslaan van patiëntenbespre kingen - het beheer van de medische dossiers - het typen van korrespondentie en rap portage Wij vragen iemand met een opleiding op middelbaar niveau, steno- en typediplo ma en administratieve ervaring. Salarisgrenzen: 1.595,87-/2.135,61 bruto per maand. De heer M. J. G. Hoogervorst, hoofd me dische administratie, geeft graag telefo nisch nadere inlichtingen over de funktie (toestel 2020). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken met ver melding van vakaturenummer 78.90.19 Bij de Leidse Woningstichting kan worden geplaatst een ter versterking van de afdeling sociaal beheer Hij of zij zal worden belast met o.a. het verhuren van het woningbezit; het onderhouden van contacten met huurders, eventueel huurders commissies en bewonersgroepen Voor iemand die bereid is tot dienstverlening, in teamverband kan werken en belangstelling heeft voor de volkshuisvesting, wordt een interessante en afwisselende werkkring geboden, met veelvuldige contacten en een grote mate van zelfstandigheid in de uitoefening van de functie. De toekomstige medewerk(ster)er dient i'n het bezit te zijn van het diploma M.B.O.-sociale dienstverlening en niet jonger te zijn dan 30 jaar. Het salaris zal worden vastgesteld, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitatie met zo volledig mo gelijke inlichtingen over opleiding, ervaring en interessen binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan de di recteur van de Leidse Woningstichting, Turkooislaan 2 te Leiden tel: 071 - 76 9301 GEVRAAGD voor bloemenlijn op Duitsland met ervaring in bloemen. Tel. 01718-23125 na 19.00 uur G. Vletter, Brouwerstr. 61, Rijns burg. Hogere Beroepsopleiding Fysiotherapie Vraagt per 1 augustus 1978 een vac.nr. 047.A.07.21.LD Tot aanbeveling strekt: ervaring in soortgelijke functie. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de directeur van de opleiding, de heer H. van Beers, opleidingscentrum Nieuweroord, Rijnsburgerweg 124, tel. 071-14 72 22. tst. 5273/5237. Salariëring volgens het B.B.R.A. 1948 U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op dc brief het vacaturenummer vermelden. IN HAZERSWOUDE ZOEKT EEN FASSON, één van de grote producenten van zelfklevend materiaal heeft een moderne fabriek in Hazerswoude. Daar wordt op reusachtige machines het mate riaal vervaardigd dat Fasson over de gehele wereld exporteert. Voor een goede onderhoudsmonteur, leeftijd tussen 25 en 45 jaar, met LTS en kennis van elektrisch en autogeen lassen hebben wij een functie beschikbaar in de 4-ploegendienst. An Avery International Company RODE KRUIS ZIEKENHUIS Sportlaan 600, 2566 MJ Den Haag. Telefoon: (070)-6147 61 Voor onze kleine, maar goed geoutilleerde afdeling (o.a. telecobald-apparaat) vragen wij een In het bezit van het diploma Radiotherapie. Ook zij die binnenkort het diploma Radiotherapie zullen verwerven, kunnen reflecteren. De personeelsbezetting bestaat uit 4 laboranten. De aanstelling kan geschieden in PART-TIME of FULL-TIME dienstverband. Rechtspositieregeling en salaris volgens de geldende richtlijnen. Telefonische inlichtingen kunnen verkregen wor den bij mevrouw L. Spiero (toestel 337). Sollicitaties te richten aan het hoofd van de afde ling, J. M. G. Tholen, radiotherapeut. Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven bv heeft behoefte aan een lay-outman, welke ingezet gaat worden bij de vervaardiging van tijdschriften, reclame-drukwerk en boeken. Aan de hand van een 'stramien' zal hij gestalte moeten geven aan de wensen van onze klanten, teksten illustraties uitplakken en het geheel ordenen. Hij werkt onder leiding van een afdelingschef, welke hij informeert bij incompleetheid, dreigende over schrijding van deadlines, e.d. Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven bv, ca. 300 man sterk vervaar digt naast een pakket formulieren hoofdzakelijk tijdschriften, losbla dige uitgaven en ander actueel informatief drukwerk. Er wordt ge werkt met de modernste appara tuur Hoe u solliciteert U zendt een brief over uw opleiding en/of ervaring aan: Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven bv, Prinses Margrietlaan 1 te Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer G. Eikerbout, afdeling Personeels zaken. XCLT Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Commu nicatie Unie, waarin o.a. opgeno men de activiteiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uit geversmaatschappij nv en Wolters- Noordhoff nv. iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24