westeinde ziekenhuis HOGEND INTERNATIONAL SCHAKENBOSCH Intercedent(e) WERNINK III drukkerij III „willem w wouda' IC Jonge mensen met een administratieve knobbel zijn altijd welkom bij Holland International. Vooral nu! PvdA:de beste garantie voor Leiden's herstel PgPvdA l'jst 1 handzetter leerling zetter VEILING ••w VERPLEEGKUNDIGE SCHAKENBOSCH instellingskok (mnl./vrl.) assistent medische dienst/ doktersassistent(e) stichting katholieke verzorgings- en verpleegtehuizen ned. herv. psychiatrisch centrum teLeidschendam sekretaresse verpleegafdeling randstad uitzendbureau Reizen WIE BESLIST ER EIGENLIJK kommercieel medewerker voor de verkoop buitendienst voor ons gemengd boekdruk/offsetbedrijf zoeken wij een die tevens dienst kan doen als reserve machine-zetter. tevens hebben wij nog plaats voor een inlichtingen en sollicitaties: lijdweg 9 katwijk aan zee telefoon 01718-12605 VENDUHUIS DER NOTARISSEN 's-Gravenhage gevestigd sedert 1812 Dir. A. M. van Deurzen WOENSDAG, DONDERDAG en VRIJDAG 131 mei, 1 en 2 juni 1978, aanvang 10 uur v.m. in het Venduhuis der Notarissen, Nobelstraat 5 te 's-Gravenhage, t.o.v. de Notarissen Mr. D. Cami- nada en Mr. W. R. Avenarius: van: mah. en worteln. tweedeurskasten en buffetten, Ieikeh. boekenkast, cylinderbureau, Madoerese kasten, banken, lederen e.a. bankstellen, arm- I stoelen, fauteuils, stoelen, tafels, salon-, eet-, slaapkamer- en bijzetmeubelen, schilderijen, aquarellen, prenten, boeken, spiegels, staart- klokken, pendules, brons-, tin-, koperwerk, I kristal en glaswerk, bl. en gekl. Chin, en Europ. porselein en aardewerk, koelkasten, gashaar- den, fornuizen, radio, ktv- en tv-toestellen, Perz., Dev. e.a. karpetten en kleden, gouden en zilveren voorwerpen, w.o. sieraden, cou- B verts, schepwerk, kristal met zilv. gemonteerd, I enz., enz. KIJKDAGEN: maandag en dinsdag 29 en 30 mei 1978 van 10 tot 16 uur. De volgende veiling is op 21, 22 en 23 juni 1978, de kijkdagen zijn 19 en 20 juni a.s. van 10 tot 16 uur. g NOBELSTRAAT 5 - TEL. (070) 462769 Voor onze poliklinieken vragen wij een Zij, die in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging-A, kunnen solliciteren. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 08.00 uur tot 17.00 uur. Nadere informaties over de genoemde vacature kunt u telefonisch inwinnen bij de afdeling Personeelszaken, tel. 070-611,081 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Westeinde 132Den Haag, Postbus Jf32. ned. herv. psychiatrisch centrum teLeidschendam "Schakenbosch" in Leidschendam heeft een centrale keuken in huis met een team van 12 mensen, dat verantwoordelijk is voor de bereiding van 600 maaltijden per dag. Ruim 150 hiervan zijn dieetmaaltijden Ter uitbreiding van het huidige team zoeken wij een in de rang van tweede kok die bereid is zich in te zetten voor alle afdelingen van de centrale keuken. Onze gedachten gaan uit naar een opleiding op INAS-niveau of een vakdiploma via het leerlingstelsel. Enkele jaren ervaring in een instellings keuken wordt op hoge prijs gesteld. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO van het ziekenhuiswezen. Maximale salarisuitloop f 2.218,— bruto per maand. Eventuele studiefaciliteiten kunnen eerst in het jaar 1979 worden verleend. Belangstellenden kunnen zich voor alle gewenste inlichtingen, alsmede voor sollicitaties, wenden tot het hoofd personeelszaken van ons centrum, Veurse Straatweg 185, Leidschendam Tel. (070) 2092 52. Mariahoeve, Hongarenburg 240 te Den Haag. Verpleeghuis voor 240 psycho-geriatische patiënten, heeft een vacature voor een Tot de taak behoort: het maken van ECG's de medische administratie het verrichten van venapuncties eenvoudig laboratoriumwerk het coördineren van poliklinische werkzaamheden. Vereisten: MULO of MAVO-4-diploma en het diploma doktersassistent(e). Voorkeur genieten gegadigden met een opleiding tot verpleegkundige (A). Enige praktijkervaring in een soortgelijke funktie is gewenst. Wij attenderen u erop, dat Mariahoeve op 400 m afstand van het NS-sta- tion Mariahoeve is gelegen, terwijl tramlijn 6 en buslijn 4 tegenover de ingang van het verpleeghuis stoppen. Telefonische inlichtingen m.b.t. de funktie kunnen worden verkregen bij de Geneesheer-Direkteur de heer Wiegmans, tel. 070-62.42.21 toestel 616. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van: in de regio 's-Gravenhage Wapserveenstraat 3. Den Haag Hebt u een middelbare schoolopleiding en bent u akkuraat? Kunt u dit bovendien aanvullen met een typediploma en bij voorkeur kennis van steno? Dan moet u beslist komen praten over de funktie van U wordt de helpende hand van 2 afdelingsartsen, een psycho loge en een hoofdverpleegkundige, voor wie u alle administra tie verzorgt. Akkuratesse is dus erg belangrijk. Naast deze administratieve werkzaamheden zult u regelmatig kontakt onderhouden met de artsen, de verplegingsdienst en de ca. 100 vrouwelijke patiënten van uw afdeling. Het is daarom erg belangrijk, dat u prettig met mensen om kunt gaan Kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris afhankelijk van ervaring en opleiding van f 1.961 tot f 2.416,— bruto per maand. Voelt u voor deze niet alledaagse baan? Regel dan snel een sollicitatie met het hoofd van de afdeling personeelszaken van het psychiatrisch centrum Schakenbosch Veurse Straatweg 185, Leidschendam, tel. (070) 20 92 52. Randstad Uitzendbureau is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sektoren. Voor een van onze vestigingen in Den Haag zoeken wij een die zich als gespecialiseerde medewerk(st)er zal inzetten op een van onze afdelingen voor industriële uitzendkrachten. Zijn/haar taak zal zijn: - het ontvangen en selekteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met kliënten - tewerkstellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de beperkte administratie - in teamverband bijdragen tot een optimale dienst verlening. - middelbare school opleiding (algemeen of gespecialiseerd) - gemakkelijke omgang met mensen - enige jaren ervaring in een bedrijf of instelling. Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. 13e maand en 8% vakantiegeld - studiekosten vergoeding. Wij verwachten: - leeftijd 21-24 jaar Randstad nodigt geïnteresseerden uit tot sollicitatie. Bij voorkeur schriftelijk, met zo volledig mogelijke vermelding van personalia, opleiding en ervaring. N.V. Randstad Uitzendbureau, t.a.v. de heer J. Jorna, Grote Markt 24, 2511 BG DEN HAAG. Telefoon 070-4697 08. Holland International is niet alleen de jongste, maar inmiddels ook de grootste reisorganisatie van ons land. En Holland International blijft groeien. Vandaar dat onze afdeling administratie hard aan uitbreiding toe is. We zoeken daarom jonge mensen die administratief goed onderlegd zijn en dit in de praktijk ook hebben bewezen. Mensen met een MEAO- of MAVO-opleiding met - uiteraard - boekhoudkundig pakket, eventueel gevolgd door een praktijkdiploma boekhouden. (Maar als je daarvoor nog studeert, of van plan bent het te gaan doen, ben je even welkom.) Je komt dan te werken in ons moderne, van alle gemakken voorziene kantoor te Rijswijk. Ja, en als je dagelijks in de dynamische reissfeer werkt, is 't niet meer dan logisch dat je daar ook van meeprofiteert. Daarom biedt Holland International bijzonder aantrekkelijke reisfaciliteiten aan de eigen medewerkers. Maar daarover meer in een oriënterend gesprek. Als je geïnteresseerd bent, kun je een sollicitatiebrief schrijven aan Holland International, Centrale afdeling Personeelszaken, Postbus 157, Rijswijk, t.a.v. mej. K. Roggeveen. OVER DE LEIDSE BINNENSTAD? Als het stadsbestuur de binnenstad verwaarloost, zegeviert het recht van de sterkste. Zo is het jarenlang gegaan in Leiden Daarom hebben de PvdA-wethouders zich intensief bemoeid met de Leidse binnenstad. Dat heeft veel weerstand gewekt. Het grootwinkelbedrijf voerde felle aktie tegen het PvdA-beleid. Het CDA voerde een even luidruchtige oppositie in de Gemeenteraad. Toch is er in een paar jaarveel bereikt. Omdat de PvdA beseft dat het in Leiden nodig is te kiezen. Kiezen vóór restauratie van verwaarloosde monumenten en tégen nieuwe dempingen en doorbraken. Kiezen vóór betaalbare nieuwbouw óók in de binnenstad. Kiezen vóór fietsers en voetgangers in het verkeersbeleid. De PvdA kan als grote partij dat beleid ook waarmaken. Een grote partij die graag nog een tijd wil doorgaan met het herstel van de Leidse binnenstad. Een partij die vindt dat de gemeenteraad als vertegenwoordiging van alle Leidenaars het laatste woord over het binnenstadsbeleid moet hebben. Dat niet enkel de bekende belangengroepen een dikke vinger in de hutspot moeten hebben. Denk op 31 mei óók aan de Leidse binnenstad als u het stemlokaal binnenstapt lijsttrekker v hans van dam De PvdA is een partij waar U ook lid van kunt worden. Voor meer informatie: PvdA, Antwoordnummer 8, Leiden, of tel. (071) 140251. is een werkmaatschappij van de groep Vandervliet Wernink. Een organisatie die zich hoofd zakelijk bezig houdt met bouwen in de ruimste zin van het woord. Wernink Beton zoekt voor het rayon Noord-west Nederland kontakt met een Aan een man met pioniersgeest die nieuwe markten weet te ontdekken en bestaande uit te breiden, bieden wij een zelf standige funktie met een goed salaris en goede sekundaire voorwaarden. Bent u tussen 25 en 35 jaar en hebt u belangstelling? Schrijf dan aan: Wernink Industrie en Handels- Onderneming B.V., Morsweg 340, Postbus 1, Leiden. Telefoon 071-769212. WERIS8IIMK

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20