EEN AKKURATE MEDEWERKSTER DUTCH CHAIN WORKS jonge representatieve vrouw magazijnbeheerder bestekzoeker timmerman machinaal houtbewerker assistent-houtbewerker werfassistent te Leiderdorp representatieve en akkurate medewerker (MlSfet Ifloiorhuis Hollandse Kettingfabriek B V. Fabrikant van gouden en zilveren sieraden voor de verzorging van de monsterzendingen en het aanmaken van de kollekties voor de vertegenwoordigers, agentes en de vak beurzen. Ook zal zij verantwoordelijk zijn voor de administratieve verzorging daarvan. Voor dit werk is een MAVO-diploma of een opleiding daaraan gelijkwaardig, aan te bevelen. Komt u eens met ons praten! Ons adres is Leidseweg 219 in Voorschoten. Ook kunt u telefonische inlichtingen krijgen als u belt 01717-4500. een dochteronderneming van de N.V. KONINKLIJKE VAN KEMPEN BEGEER totaal-interieur keukens-open haarden-sanitair-tegels en tapijt van plm. 20 jaar, die de rechterhand van onze verkoopmedewerkers wil zijn. De functie omvat: telefoon, orderverwerking, typewerk en facturering, etc. Daar naast zal zij ook als gastvrouw moeten optreden in onze moderne showroom. Wanneer u interesse heeft voor de veelomvattende functie nodigen wij u uit voor een gesprek, graag na telefonische afspraak met onze Hr. Kloosterboer, tel. 071-121490 tijdens kantooruren ook op zaterdag Lestella b.v. Willem Barentsz- straat 19, Leiden (industrieterrein de Waard). Hoorn 65 Alphen a/d Rijn Tel. 01720-94461 Kom, kijk en vergelijk de prijs van 265.000.- Merenwijk, tel. 071-134328. Op ons 16.000 m2 grote terrein is niet alleen van alles te koop, maar ook van alles te doen. Doeners van in de twintig vinden bij ons een afwisselende baan als: (ook verkoop in onze bouwwinke!) (orderbehandeling vurehout) (prefab, houtkonstrukties) (alle mogelijke houtbewerkingen) (hulp in zagerij-schaverij) (opslag vurehout en hardhout) Inlichtingen geelt de heer Post van der Molen, bedrijfsleider. Vereenigde Houthandel S3 Hoge Morsweg 152 (bij Haagsche Schouw), Leiden (071-769202). Hout - Plaatmaterialen - Bouwstoffen - Bouwgereedschap - Houtkonstrukties. te houden en wel op: D.V. maandag 22 mei a.s. Aanvang 20.00 uur in het Hervormd Ker kelijk Centrum, Voorstraat 74. Spreker: Ds. J. CATSBURG te Garderen over het onderwerp: "WELKE REGERING?" Alle belangstellenden zijn van harte welkom! Het bestuur Te Koop Vrijstaande villa, gelegen direct aan de Oude Rijn met vrij uitzicht op gerenoveerd boerderijtje en twee, langs het water staande, prachtige oude landhuizen. Het pand ligt in de oude dorpskern, waar men nog van alle rust verze kerd is (uitsluitend lokaal verkeer aanwezig). Indeling: Kamer en suite; ekstra eetkamer, grote keuken met bijkeuken. Eerste verdieping: drie grote slaapka mers, badkamer met ligbad en tweede toilet. Tweede verdieping: zolder over het gehele huis. Rondom siertuin met tuinhuis. Vraagprijs: 550.000,- k.k. Voor inlichtingen: Heer W. van Ark, Eikenlaan 13 te Leiderdorp tel. 071-131864. Bij Het Motorhuis, gelegen aan de Vondellaan te Leiden, behoren 2 moder ne zelftankstations op de Plesmanlaan. Voor deze zelftankstations zoeken wij met spoed een (eventueel tijdelijk) Een medewerker van een zelftankstation is niet te vergelijken met de traditi onele pompbediende. Hij krijgt bij wijze van spreken geen slang meer in handen. Hij is akkuraat bij het afrekenen, heeft een kommercieel gevoel voor het be heren van de Shell-shop en geeft service aan de klant. Wie belangstelling voor deze boeiende en financieel interessante baan heeft, kan voor nadere inlichtingen kontakt opnemen met de heer J. H. C. Laman, telefoon 071 - 769313. Hij is gaarne bereid een en ander toe te lichten. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan: Vondellaan 80 - Postbus 44, Leiden telefoon 071-769313

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28