n Panorama van deze week zh Geld! Als ti nou 'ns een Ford kocht. Hóeft u zich tenminste verder geen zorgen meer te maken.,1 FORD RIJNLAND duindigt FiëstaTeam Tauntis Ford.Onweerstaanbaar in opmars. ■m in verder deze week: Woonwinkel Leeuwin In Panorama van deze week zitten liefst 23 extra bladzijden onder de titel Geld. Alleen voor mensen die daar liever meer dan minder van hebben. Zoals u misschien? Mis 'm dan niet deze Panorama. Want nu kunt u er behoorlijk wijzer van worden. We lichten vast een tipje van de sluier op. Hoe word je jong miljonair? Twee Nederlandse dertigers onthullen hoe ze daarin slaagden. Zonder nachten lang van geld wakker te liggen. Al moesten de handen natuurlijk wel eens uit de mouwen. Verdienen met verzamelen. Houdt u van Perzische tapijten, oude munten, Aziatische kunst of moderne schilderijen? Die als hobby verzamelen kost geld. Maar u kunt er ook geld mee verdienen. Rijk mee worden zelfs. Vier verzamelaars doen u dat uit de doeken. Geld meenemen op vakantie. Dat kan op verschillende manieren. In contanten is dom. Cheques nemen is slimmer. Waarom, dat leest u in een artikel dat u een vakantiekater kan besparen. Verstandig verzekeren. Wij Nederlanders willen ons best verzekeren als we op vakantie naar het buitenland gaan. Negentig procent neemt tenminste een reis-ongevallenverzekering mee. Toch kan er dan nog heel wat fout gaan. Deze Panorama vertelt hoe dat te voorkomen. Autodieven te snel af. Bij buitenlandse dieven is de Nederlandse auto nogal populair. Om de eenvoudige reden dat er meestal wel wat uit te halen valt. Zorg dat het niet uit üw auto is. En volg de raadgevingen in deze Panorama op. Financiële minitips. Een voorbeeld: geldnood? Geef als donor bloed in het buitenland en u wordt er voor betaald. de drie vocale masseuses van Luv uit de show „Het is weer zo laat". Het betonnen hoofd van Kerkrade: Dick Nanninga. Hoe een Hollandse veehandelaar een Schotse onderkoning werd. En een realistische reportage uit het revalidatiecentrum, waar mensen leren leven met één been Ford Rijnland De Fiësta 1100 en 1100 L, uitgerust met sportieve extra's zoals zwarte bumpers en sierlijsten, elektrische ruitensproeier en een uniek, transparant, uitneembaar dak. Leverbaar in zilvergrijs metallic met groene of rode zijstrepen en dito bekleding. Van de Fiësta Team zijn slechts een beperkt aantal exemplaren verkrijg baar. Alle extra's kosten slechts f. 380,- Dat is degelijk FordTlijnland Dat is- degelijk Want een Ford is een zorgeloze auto, een degelijke auto, een zuinige auto, een goedkope auto, een gezi'ns auto een vakantie auto, een zaken auto, een komplete auto. Zo'n auto zoekt u toch? Hoeft u dus alleen het model nog maar uit te kiezen. Zoals bijvoorbeeld de. Leverbaar in diverse uitvoeringen en verschillende typen motoren, maar allemaal met standaard voor zieningen die bij anderen extra zijn zoals: voorruit van gelaagd glas, elektrische ruitensproeier (2 snelheden) en nog veel meer. Niet voor niets de best verkochte auto m 1977 in zijn klasse! U kunt kiezen uit vijf verschillende motoren van de 1,7 liter V-4 tot de 2,8 liter V-6 en bovendien de nieuwe 2,1 liter Diesel. Alle denkbare extra s zijn leverbaar zoals elektrisch bediende ramen, airconditiong enz. De ideale kombinatie van veiligheid en komfort Voor al deze Fords geldt: onderhoudsbeurt om de 20.000 krn en direkt leverbaar' 1 OTTDWT/T OCDttTPl Leiden Leiderdorp Katwijk Lammenschansplein 6 v.d. Valk Boumanweg 71 Kon. Wilhelminastraat 16 Tel. 071-767206/767207 Tel. 071-899301 Tel. 01718-72744 Leiden Vijf Meilaan 7 Tel. 071-310031 Dat is degelijk Oegstgeest Noordwijk Dahlialaan 2 Beeklaan 5 Tel. 071-152476 Tel. 01719-14300 Geen flauwe kul. Wie zijn versland gebruikt ver dient geld. 20 jaar Linkanto en 5000 leden staan borg voor ons werk. Tevens geven wij goede voorlichting en service. Keus in 50 winkels en 500 fabrieken. Vraag ook een Linkanto clubkaart het visite kaar tje van iemand die bij de tijd is. CONSUMENTENORGANISATIE naariemmersuaai no Leiden-Tel. 071-122074 Renbaan Duindigt, Waalsdorperlaan 29a, Wassenaar/Den Haag, tel. 070-244427

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 14