vrijdagss» zaterd agvoordeel 199. Ook al spaart u voor 6X%,dan komt u toch wat tekort. JL nieuwste Westiand Utrecht Onze nieuwste spaarvorm geeft de volle rente. Roestvrij stalen kooksel Ultra Vendex. Sterke en moderne keukenuitrusting, ook geschikt voor elektrisch koken. Los of als komplete set verkrijgbaar Kookpannen 0 16-18-20-22 cm. Steelpan 14 cm. Fluitketel 2 litr. Van 229.70 voor m (tfijsiré'-' ASL mlddeldruk plantenspuit Voor huis en tuin. Inhoud 2'/2 liter. Afsluitkraantje, kunststoftankje be stand tegen bestrij dingsmiddelen 33.50 Passpiegel Royaal formaat. 118 x 33 cm. Zelf klevend dus overal te bevestigen. 19.95 Tuinmeubelset Rio Dit is uw kans, zomerse buitenmeube voor terras of tuin. Gemaakt van weerbestendig ge poxeerd materiaal. Wit. Stapelbare stoelen. Een komplete set bestaat uit 4 stoelen met armleunini (a 25.-) 1 ronde tafel, diameter 70 cm (59.-) 4 kussens (a 10.-) Kompleet van 234.- Ema pantykousen 20 Denier Zeer mo- disch zonder hak- versterking. In 6 nieuwe zomerse tinten. Maten 36/40 en 40/44 JQ Herenshort Zomerse mode. Kies beige, marine, groen of bruin tin neroy. Blue denim of White Cotton drill 17.50 Relaxfauteuil Romeo Echt een stoel om je lekker in te voelen bij de buis of met een boek Bij-de-tijdse vormgeving. Extra verste vigd chrome frame. Fijne^ kussens bekleed met stevig bruin corduroy. Normale prijs 279.- Nu voor een extra lage mee neem prijs VROOMS DREESM ANN ook geldig op de plaatselijke koopavond GEMEENTE ALKEMADE s Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Alke- made maakt ingevolge het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de raad in zijn verga- 1 dering van 24 april 1978 heeft verklaard, dat bestem- i mingsplannen worden voor- bereid voor de gebieden, die in oranje kleur op de bij het besluit behorende kaart zijn omlijnd (het besluit heeft betrekking op het westelijk gedeelte van de gemeente, alsmede op de be bouwde kommen van Oude Wetering en Kaag). Tevens is bepaald, dat het zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) verboden is, binnen de op bovenbe doelde kaart gearceerde ge bieden bepaalde in het besluit omschreven werken, geen bouwwerken zijnde, of werk zaamheden uit te voeren, te doen uitvoeren of te laten uit- voeren. Het besluit en de daarbij be horende kaart liggen ter ge meentesecretarie, afdeling al gemene zaken, tijdens de werkdagen tussen 09.00 en 12.30 uur voor een ieder ter in- voor tijdelijk werk in de in dustriële en huishoudelijke sector, bel of kom naar Randstad Uitzendbureau, er valt genoeg werk te doen. RANDSTAD UITZENDBUREAU Leiden, Kort Rapenburg 6, tel. 071-146546. Alphen, Groenoord 76, tel. 01720-92023 (tussen 14- 17 uur). Katwijk, Cleijn Duijnpark 6, tel. 01718-71215 (tussen 14-17 uur). Een Pandbriefbiljet geeft bovendien financiële vrijheid. Het sympathieke van een Pandbriefbiljet is,dat als u f 1.000,- ■TW7 Wellicht spaart u al met een hoog rente percentage. Misschien denkt u wel het meeste rendement te krijgen van uw spaargeld. In dit geval doet u er goed aan deze advertentie te lezen. De Westland/Utrecht Hypotheekbank heeft een nieuwe spaarvorm die zeer hoge rente levert tegen simpele voorwaarden. Hoe kan dat? Dat kan, omdat de Westland/Utrecht Hypotheekbank waardebiljetten aan toonder uit geeft. Dat zijn biljetten die na vijf jaar de volle rente uitkeren. Zoveel, dat uw geld in die periode ongeveer met de helft is toegenomen. Een Pandbriefbiljet of Spaarpandbiljet kan in vijf jaar de helft meer waard zijn. Hoe komt de rente van onze nieuwste spaarvorm zo hoog? Het geld wordt v. aangewend voor belegging in eerste hypotheken. Een veiligere en stabie lere spaarpot is moeilijk denkbaar. Dat geeft de hoogst gekweekte rente na vijf jaar. Rente op rente, zodat het bedrag in die tijd met ongeveerde helft toeneemt. Afhankelijk van het rentepercentage. Veel geld wordt mgtcgetf een afgeknabbelde rente weggezet Uitgaande van het huidige rentepercentage kunt u precies zien hoeveel uw Pandbriefbiljet over 2 tot 5 jaar waard is. De huidige rentestand is 7Vt% (effectief rendement 7,25%) Pandbriefbiljetten en Spaarpandbiljetten leveren het volle rendement op voor vijf jaar vastzet, u toch de vrijheid behoudt om na twee, drie of vier jaar uw waardebiljet te verzil veren op elk gewenst moment. Alleen scheelt dat natuurlijk wel in de rente. Een Spaarpandbiljet rekent met zeer hoge rente. Als u morgen bijvoorbeeld f 695,- op de balie van de Westland/Utrecht Hypotheekbank legt, dan .«JS 0 ontvangt u een Spaarpandbiljet. JfÉM Over vijf jaar levert dat biljet -WÊÊ JF f 1.000,-op. Alleen staat uw geld Jfr wel vijf jaar vast. Maar daar scoort W u dan ook de volle rente mee. m .JfSBI De huidige rentevoet op MwËÈf basis van het aankoopbedrag ad f 695,- is 7,4% (effektief rendement 7,55% Het eindbedrag is altijd f 1.000,-. Pandbriefbiljetten en Spaarpandbiljetten zijn aan toonder. Een waardebiljet is aan toonder, d.w.z.het staat niet op naam. Dat is een voordeeltje. Verkopen of cadeau doen kan zonder meer. Ook verzilveren is simpel. U toont eenvoudig het biljet en klinkende munt is uw deel. Geen formaliteiten of andere poespas. Sparen bij uw assurantie- of belastingadviseur en makelaar. Over allerlei geld zaken raadpleegt u gewoonlijk uw financieel adviseur. Hij geeft u altijd het beste advies hoe u verstandig met uw geld om kunt springen. Nu kunt u op dit vertrouwde adres ook uitstekend sparen. Uw belasting- of verzekerings adviseur en ook uw makelaar helpen u graag bij de aankoop van waardebiljetten. Zelf hebt u er dan geen omkijken naar. Binnenlopen bij de Westland/ Utrecht Hypotheekbank kan altijd. Hoe dan ook, uw geld kan over vijf jaar de helft meer waard zijn. spaarvorm Hypotheekbank MAKELAARDIJ O/Q EN ASSURANTIËN SCHOENWINKEL "BRABANT'' NOORDEINDE 42 LEIDEN U Vw 1. Leren damessandalet in soepel naturel kleurig leer 39.95 3. Linnen Boot en Cam pingschoenen reeds vanaf 10.-!!!!! zelfstandig werkend KOK Hotel café-restaurant 'T KARREWIEL Steenstraat 55, Leiden. Inl. bij A. Timp jr., tel.: 071-122509.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 22