Zeker weten, dat je zekerheid koopt, 'n Auto met driedubbele garantie, alleen bij de Fiat-agent. PROJEKTLEIDER (M/V) Autoccasionshow van 20t/m 22april. Let op de autoccasion advertenties van uw Fiat-agent. MHet MoEorhuis Autoverhuur iedereen leest de krant altijd en overal. Stichting Dienstencentrum voor Gecoördineerd Bejaardenwerk Leiden Stedelijk bureau: Hooglandsekerkgracht 32, tel. 071-140483, Leiden gevraagd voor het projekt gecoördineerd bejaardenwerk Binnenstad. De Stichting heeft tot doel er toe bij te dragen, dat bejaarden en hulpbehoevenden zo lang mogelijk zelfstandig in hun eigen leefomgeving kunnen blijven wonen. Zij werkt daarom wijksgewijs met p'rojekten gecoördineerd bejaardenwerk. Taken zijn: - het (doen) verlenen van immateriële hulp - het opzetten en begeleiden van de hulpdienst van vrijwilligers - het per wijk inventariseren van wat er onder de oudere mensen leeft - het tot stand brengen van koördinatie tussen de op ouderen gerichte aktiviteiten en/of voorzieningen - het bevorderen van de integratie van de oudere in zijn woon- en leefmilieu - het signaleren van leemten in het voorzieningenniveau - het verzorgen van voorlichting - het regelmatig verslag uitbrengen aan het stedelijk bureau en betrokken organisaties - veel van deze taken dienen onder verantwoordelijkheid van wijkadviesraden te geschieden. Van de projektleider vragen wij: - belangstelling voor de ouder wordende mens - afgeronde h.b.o. - zij die over praktische ervaring beschikken genieten de voorkeur - het vermogen om koördinerend op te treden en in teamverband te werken - bereidheid om in Leiden te (gaan) wonen. Geboden wordt: - grote mate van zelfstandigheid - rechtspositieregeling gebaseerd op de C.O.A.M. - salaris tot maximaal volgnummer 33 Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt vanuit het stedelijk bureau. Uiter aard zijn de wijkbewoners bij de sollicitatieprocedure betrokken. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen zenden aan de stedelijk projektleider de heer B. M. J. Sibon. LUCKY MEAT SLAGERIJEN vakbekwame chef slagers ambulant chef slager die na een inwerkperiode onze chefs tijdens hun vakan tie probleemloos kan vervangen. Daarna bestaat de mo gelijkheid het beheer te krijgen over een eigen filiaal. ervaren slagers die onze chefs op vakkundige wijze bij kunnen staan en deze bij afwezigheid kunnen vervangen. leerling/halfwas slagers vlotte jonge knapen die bij ons de kans krijgen het vak tot in de puntjes te leren. Voor ons filiaal te Leiderdorp: nette verkoopster zaterdags vrij Naast een prettige werksfeer in onze ambachtelijke Sla gerijen bieden wij een goed salaris en goede vooruit zichten. HEEFT U BELANGSTELLING? Belt u ons dan even op voor het maken van een af spraak, waarna wij u in een persoonlijk gesprek een uit voerige informatie zullen geven. Telefoon tijdens kan tooruren: 071-893704, na 21.00 uur 071-894466. Als u zeker wilt weten, wat voor occasion u in de kuip heeft, koop dan een "autoccasion" van iemand, die alleen een goede auto wil verkopen... Uw Fiat agent. Want hij neemt geen enkel risico met occasions. Hij zet z'n naam en reputatie niet op 't spel. Hij keurt eerst grondig. Repareert en revideert zonodig voor hij iets verkoopt. Want een Fiat-agent geeft u een driedubbele garantie. En niet alleen op Fiat, maar ook op elk ander merk, waarvan de Fiat-agent een ruime keuze heeft. I -Het Bovag-garantiebewijs. (Bij aanschaf van elke gebruikte auto boven de 4.000 gulden) De Fiat-Agenten-garantie. Een zinvolle aanvulling op het Bovag-g bijdrage door koper in reparatiekosten) De omruilgarantie. Volstrekt uniek: alleen de Fiat-agent biedt u deze mogelijkheid. arantiebewijs. (Géén eigen VOOR AL UW ZONWERING alum, jaloezieën veriikale jaloezieën rolgordijnen horren verosol plissé Practoflex doe het zelf artikelen. Molensteeg 12-14 - Leiden Kwaliteitsverhuur. Uitsluitend nieuwe Opeis, kompleet met radio. Zeer gunstige voorwaarden bij verhuur op langere termijn. Geen kosten voor reservering. Vondellaan 80, Leiden, telefoon 071-769313.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24