I J lokten Ran EuiSfiome debiteuren administrateur chef administratie (m/v) ANWB PERSONEEL «samsam Samsom Automatisering bv soneel PI assistente verkoop binnendienst FORDRIJNLAND vraagt: Administratief Medewerker(ster) leerling cartografisch tekenaars FORD RIJNLAND vraagt: Volwaardige Autospuiter TRANSWORK UITZENDBURO vraagt voor spoedige indiensttreding voor de n vestiging in het Centrum van Leiden a. vestigingsleiding (mnl/vrl) - middelbare schoolopleiding - commercieel inzicht - representatief - type-ervaring - leeftijd min. 23 jaar b. medewerkster - opleiding MAVO - typediploma - leeftijd min. 19 jaar Sollicitaties met pasfoto richten aan: Trariswork Uitzendburo B.V. .Postbus 75, Leiderdorp. TRANSWORK uitzendburo f Samsom Automatisering bv zoekt op korte termijn een jonge, enthou siaste assistente voor de afdeling Verkoop binnendienst. Deze afde ling, een team van 5 medewerkers, ondersteunt de buitendienst in de verkooptaak. De functie Tot de vaste taken zullen behoren Nader contact orderregistratie en facturering, waarbij regelmatig telefonisch contact met onze cliënten onder houden wordt. Verder onder meer de distributie van de binnenkomende post en het verzorgen van de archivering. Opleiding/ervaring Als je ongeveer 20 jaar oud bent, en naast een opleiding MAVO be schikt over goede type-ervaring, als je accuraat bent, enige admini stratieve ervaring hebt en van af wisseling houdt is dit wellicht een leuke baan voor je. ICL7 Samsom Automatisering is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff Heb je interesse? Neem dan tele fonisch of schriftelijk contact op met mevrouw M. Loopstra, afdeling Personeelszaken, Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn, tel. (01720) 6 21 69. De Rijksuniversiteit te Leiden roept sollicitanten op voor onderstaande vaca tures. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secreta riaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stations weg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het desbetreffende vacature nummer op brief en enveloppe. vak. nr 8-116/1158 Bureau van de Faculteit der Geneeskunde salaris: vak. nr 8-117/1158 Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen salaris: vak. nr 8-118/1158 Bureau van de Universiteit, Afd. Centrale Tekstver werking salaris: vak. nr. 8-119/1158 Bloedbank van het Academisch Zieken huis, Afd. Immunohaematologie hoofd van het secretariaat De aan te stellen medewerkster is verant woordelijk voor de door het secretariaat te verrichten werkzaamheden, geeft leiding aan de medewerkers van het secretariaat en coördineert hun werkzaamheden. Tot de taken van het secretariaat behoren o.m. het typen van brieven, rapporten, ver slagen, agenda's en overige stukken van stenogram, concepten of dicteerappa- raat; de tijdige verzending van deze stukken; het telefonisch verstrekken van inlich tingen van velerlei aard; de beschikbaarstelling van vergader- en bespreekruimten (inclusief zorg voor verfrissing en lunches); het maken van afspraken voor faculteits bestuur, faculteitscommissies en staf medewerkers; het bestellen en bewaken van de benodigde kantoorartikelen. diploma HAVO en kantoorervaring. Leeftijd bij voorkeur vanaf ca. 25 jaar. maximaal 2.291,bruto per maand. secretaresse (halve dagtaak) taak: het in samenwerking met de reeds aanwezige secretaresse organisatorisch en administratief terzijde staan van de leden van de vakgroep Pedagogiek. diploma MAVO/HAVO en secretaresse opleiding. Leeftijd bij voorkeur tussen ca. 20 en 25 jaar. maximaal 1.145,50 bruto per maand. medewerkster centrale tekstverwerking (halve dagtaak; middaguren) taak: het typen van correspondentie, rapporten, verslagen enz. alsmede het ver richten van andere werkzaamheden die tot de taak van genoemde afdeling kunnen worden gerekend. De afdeling is uitgerust met magneetkaart schrijfmachines. middelbare schoolopleiding; ruime ervaring met het werken met elektrische schrijf machines. Zij, die ervaring hebben met de M.K. 82, genieten de voorkeur. maximaal 1.064,50 bruto per maand. klinisch of chemisch analist(e) hbo-a taak: het in teamverband verrichten van bloedonderzoek in het kader van orgaan transplantaties. diploma HBO-A en een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel en nauw keurigheid. Enige ervaring in de opzet van weefsel kweken strekt tot aanbeveling. maximaal 2.291,bruto per maand. Aanstelling geschiedt ten laste van een subsidie en is van tijdelijke aard. Nadere inlichtingen over deze funktie wor den desgewenst verstrekt door mej. drs. A. Termijtelen, telefoon 071-147222, toestel 4826. Voor alle funkties geldt: salaris afhankelijk van teeltijd, opleiding en ervaring. Het vakantiegeld bedraagt 8% van het jaarsalaris. Bij indienst treding vindt direkte opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. EüSESBH ESEESgfl «Êg» EBiESB Ford Rijnland, met vestigingen in Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Katwijk en Ncordwijk die in de toekomst de rechterhand van onze Hoofd Boekhouder moet worden en deze bij afwezigheid moet kunnen vervangen. Voor deze verantwoordelijke baan denken wij aan iemand die aan de volgende eisen voldoet: Leeftijd omstreeks 30 jaar Opleiding op MBA niveau Liefst met enige ervaring in een automobielbedrijf. De verdiensten en secondaire arbeidsvoor waarden zijn zondermeer goed te noemen. Als u voor deze functie in aanmerking wilt komen richt u dan uw sollicitatie aan: Ford Rijnland, v.d. Valk Boumanweg 71 Leiderdorp, t.a.v. De heer van der Sanden. Centraal Rijnlands assurantiebedrijf Crab b.v. Rijnsburgersingel 56, Leiden. Tel. 071- 122654/132980 vraagt voor spoedige indiensttreding AMINISTRATIEF MEDEWERKSTER opl. bij voorkeur Mavo-niveau. Leeftijd 18 jaar. Typevaardigheid vereist. Schrift, of mond. soil, te richten aan bovenge noemd adres. Gevraagd per 1 mei a.s. of eerder: CHAUFFEUR/ MAGAZIJNBEDIENDE Groot rijbewijs vereist. Sollicitaties aan Goodyear (Nederland) BV Produktieweg 62 - Industrieterrein "Grote Polder", Zoeterwoude - Tel. 071-899340 tst. 30 (dhr. Vooijs). Nutricia Verkoop Neder land B.V. zoekt voor haar verkoopgroep Nutricia een Chef Administratie Institutionele/Farmaceu tische Afdeling (mnl.of vrl.). Zijn/haar taak zal bestaan uit o.a.: orderacceptatie en de ver werking van orders van ziekenhuizen en instel lingen; het bijhouden van en het rapporteren over de omzetgegevens; het begeleiden van de buitendienst-administra tie; het schriftelijk en telefo nisch kontakt onderhou den met de relaties en de buitendienst; het leiding geven aan 2 assistenten op de afde ling. Hij/zij rapporteert aan de verkoopleiding van deze afdeling. Voor deze funktie denken wij aan iemand met een op leiding op HAVO-nivo, aan gevuld met een administra tieve opleiding (b.v. Prak tijkdiploma Boekhouden). Enige jaren ervaring in een administratieve funktie is gewenst. Leeftijd 25 - 35 jaar. Heeft u belangstelling voor deze afwisselende funktie, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie aan de heer H.Th. Borst, afdeling Personeelszaken, Nutricia Verkoop Nederland B.V., Postbus 1,2700 MA Zoetermeer. S.v.p. in de linkerbovenhoek van de envelop vermelden: C/A nutricia verkoop nederland/ zoetermeer n.v. verenigde bedrijven nutricia Hef concern heeft vestigingen in Zoetermeer. Cuyk. I Dolder, Etten-Leur, Breda, Athene. Madrid, Uradforc Bornem (Belgiel. TANDARTS- ASSISTENTE Voor de tekenkamer in het ANWB-gebouw in Voorschoten (Papelaan 154 west) zoeken wij enkele leerling cartografisch tekenaars. Zij zul len worden opgeleid tot all-round cartografisch tekenaar en naar mate vaardigheid en kennis toenemen steeds meer gaan deelnemen aan het tekenen van het ANWB-kaartenpakket. Wij denken aan jonge mensen van 20 jaar met een MAVO-opleiding, belangstelling voor cartografie, plezier in tekenen en gevoel voor precisie. Een vaardigheidstest en een psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectie procedure. Het aanvangssalaris voor een 20 jarige is f 1547,- bruto per maand. Het maximum bruto salaris voor een all-round cartografisch teke naar is f 2719,46 per maand. Vacaturenummer: 8-433/3/ Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de ANWB, afdeling Personeelszaken, Wassenaar- seweg 220. Den Haag, onder vermelding op de envelop van het betreffende vacaturenummer. Ford Rijnland, met vestigingen in Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Katwijk en Noordwijk die in staat is een auto geheel zelfstandig te behandelen. Wij denken aan iemand met een grote praktische ervaring, zowel in het autospuiten als in dé werkzaamheden daaraan verwant. De verdiensten en secondaire arbeidsvoor waarden zijn zonder meer goed te noemen. Solliciteren kunt u bij Ford Rijnland, Rooseveltstraat 19, Leiden, Telefoon: 071-310031. Vraagt u naar de heer W. van Steenbergen. Pan Eurohome/Nederland, werkmaatschappij van een internationale ontwikkelings groep op het gebied van woning-, utiliteits- en rekreatie- bouw zoekt voor haar hoofdkan toor in Den Haag een Zijn/haar werk bestaat uit het dagelijks bijwerken van de debiteurenadministratie m.b.v. computer, alsmede het onder houden van kontakten met onze kliënten. Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij de Nederlandse taal zowel in woord als geschrift goed beheerst en in het bezit is van een HAVO-diploma met handelspakket of studerend hiervoor. Voor de juiste kracht, in de leeftijd tot plm. 25 jaar, bieden wij een uitstekend salaris met daarnaast goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Mocht u belangstelling hebben voor deze funktie dan verzoeken wij u telefonisch of schriftelijk kontakt op te nemen met de heer Van den Bosch, tel. 070-51.45.71. Pan Eurohome Nederland B.V. Wagenaarweg 14 te 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30