Dagje weg? Op vakantie? Robuuste ritskoffers bedienings personeel walserijen VROOMS DREESMANN Kom kijken en proefrijden bij: Renault 12. Een betrouwbare auto voor vele kilometers rijkomfort. Al vanaf f. 13.575 y" (incl. BTW). ELAM Dolf Tuin Vinyl reistassen in exclusieve stijl 5976 55!50 62®° 6950 Nylon reisset in sportieve stijl HOOGOVENS IJMUIDEN Short trip, 54 cm 4SP Reistassen, gemaakt van super-lichtgewicht materiaal, mooi afgewerkt en uitgevoerd in modellen die exclusief zijn voor Vroom Dreesmann. De kleur is donkerbruin. 2.Combi-tas, een praktische reis- schoudertas, zowel met als zonder schouder riem te gebruiken 3.Traveller een ruim 50 cm grote reistas met stevige nylon ritsen en boven dien twee extra sluit riemen en twee voor- ritsvakken Niet alleen van buiten, maar ook van binnen perfekt afgewerkt. Met groot binnenvak, pak- banden,goed in de hand liggend handvat en brede sluitriem. In natuurbruin of donker bruin. Kies uit 2 modellen, elk in 2 maten: Short trip, 58 cm Long trip, 64 cm Long trip, 73 cm 1. Cabin bag in royaal formaat, met ritsvoorvak en twee zij vakken Een leuke, ultra lichte en opvouwbare set in beige nylon met donkerbruine strepen of blue nylon met witte strepen. 2. Weekender met zijritsvak, ook ideaal alssport-en trim- tas 1. Schoudertas met 4 door plastic rit sen afgesloten vakken en schouderriem van Bij Hoogovens is weer plaats voor (in 3- of 4-ploegendienst) Goed betaald en interessant werk in een klein team In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van vakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zo'n team. U wordt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zo nodig aangevuld met korte cursussen van bijvoorbeeld een week. Het beginsalaris is voor 21-jarigen en ouder minimaal in 3-ploegendienst 25.850,en in 4-p!oegendienst 27.480,bruto per jaar, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in leder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Doorgroeimogelijkheden Samenhangend met het aanleren van verschillende functies groeit het salaris in de volgende jaren door. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wilt u meer weten? Als u niet ouder bent dan 45 jaar en belangstelling hebt voor dit werk, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. Ik wil vrijblijvend meer weten over de functie „bedieningsman walserijen". Geboortedatum:. Adres: Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Haarlemmerweg 2-4, LEIDEN, Tel. 071 -133141/121210 Mr. E.N. Rahusenstraat 4, KATWIJK AAN ZEE, Tel. 01718-15418 Renault 12 TL Stationcar. Vijf deuren. Neergeklapte achterbank levert ruim anderhalve kubieke meter laadruimte op. Grote trekkracht b|j lage toerentallen. De ideale zaken/gezinsauto, f 15.610,- incl. B.TAV. (f 13.228,81 excl.B.T.W.) Ook leverbaar als Renault 12 Stationcar Automatic. Renault 12 TL. Zeer komplete, ruime en veilige auto, met veel extra's. Rijdt ondanks z'n formaat en z'n 54 pk's pit ongeveer 12 kilometer op elke liter benzine bij 90 km per uur. f 14.560,-incl. B.T.W. t lok leverbaar in TS-uitvoering en met automatische transmissie. Prijswijzigingen voorbehouden. Elke Renault 12 is lekker ruim, comfortabel op het behaaglijke af, en ongewoon stil. Zodat u ook de moeilijkste kilometers in alle rust aflegt. Door de aërodynamische pijlvorm van de carrosserie gebruikt de levendige motor daarbij liters minder benzine dan u bij zo'n grote auto zou verwachten. Wegligging en veiligheid zijn voorbeeldig. Daar zorgen de voorwielaan drijving, uitgekiende wiel ophanging en de solide kooicon structie voor. Ga dat onvermoei bare brok auto eens bekijken. Vlij u in zo'n comfortabele stoel, verbaas u over de grote kofferruimte. Er zijn al 2.500.000 Renaults 12 gebouwd, dat wil wat zeggen. En als de M.L.-herhalings- beurten volgens voorschrift worden uitgevoerd garandeert Renault de carrosserie 5 jaar. Meer informatie over alle Twaalven krijgt u in de vorm van het 216 pagina's dikke Renaultboek '78. Gratis af te halen in onze showroom. C29Y

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8