Volop nieuws voor iedereen Hou ze in de gaten! Reform-voedsel populairder dan ooit Drie-in-één in de architektenwinkel Elektriciteit komt aanwaaien! Plant die plant maar f/op de CV Tuin 's in je balkon Help mee Venetië te redden 't Tweede leven van uw slaapkamer De gedekte |j tafel groter dan ooit Zet 't wand- meubel maar in de badkamer Grillen op quartz Kleuterspeelplaats Kopen hoeft niet De tram en de bus staan voor u klaar Dan kunt u terecht Internationale Huishoudbeurs '78 i Yb Kinderen zijn kinderen.Waarschuwen is niet genoeg. HULP-MONTEUR (ELEKTR0) V00RBEREIDINGS- BESLUIT GEMEENTE KATWIJK Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van: 1. de ..Regeling Bebouwde Kom 1946"; 2. het bestemmingsplan ..Hoornespolder": 3. het bestemmingsplan ..Katwijk aan den Rijn"; 4. het „Wederopbouwplan Katwijk aan Zee 1964"; en in samenhang met artikel 50. lid 8 der Woningwet ver gunning te verlenen voor: 1 het bouwen van een keuken- uitoouw tegen de achterge vel van het pand Secretaris Vari<evisserstraat 95. kada straal bekend gemeente Katwijk, sectie A. nr. 10924; 2. het verbouwen en vergroten van de pariden Hoornesplein 145 t/m 149. kadastraal be kend gemeente Katwijk, sectie C, nrs. 728 en 872; 3. het bouwen van een ber ging en enkele koelcellen, aan het Overrijn 28. kada straal bekend gemeente Katwijk, sectie D, nr. 946; 4het bouwen van een garage annex keukenuitbouw naast het pand Karei Doormanlaan 12. kadastraal bekend ge meente Katwijk, sectie A. nr. 14709 gedeeltelijk. De tekeningen behorende bij de bouwplan(nen) liggen met ingang van maandag 10 april 1978 op de gemeentesecreta rie (kamer 108/109) gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de ge vraagde vrijstelling(en) schrif telijk bij hen in te dienen. Katwijk, 6 april 1978. GEMEENTE KATWIJK Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van: 1. de „Regeling Bebouwde Kom 1946"; 2. het bestemmingsplan ..Koestal-Overduin"; 3. het bestemmingsplan „Molenblok-Zuid 1e herzie ning". en in samenhang met artikel 50. lid 8 der Woningwet ver gunning te verlenen voor: 1. het verbouwen en gedeel telijk vergroten van de ach tererfbebouwing bij het pand Ligusterstraat 21kadastraal bekend gemeente Katwijk, sectie A. nr. 11784; 2. het bouwen van een keu ken- uitbouw tegen de achterge vel van het pand Prinses Marijkelaan 10. kadastraal bekend gemeente Katwijk, sectie B, nr. 4958; 3. het bouwen van een zoge naamde tuinkamer op het achtererf behorend bij het pand Leliestraat 6. kada straal bekend gemeente Katwijk, sectie D, nr. 243. De tekeningen behorende bij de bouwplannen liggen met in gang van maandag 10 april 1978 op de gemeentesecreta rie (kamer 108-109) gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de ge vraagde vrijsteiling(en) schrif telijk bij hen in te dienen. Katwijk. 6 april 1978. GEMEENTE KATWIJK Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op Ruimtelijke Ordening vnjstel- ling te verlenen van: het be stemmingsplan Katwijk aan Zee Centrum, en in samen hang met artikel 50, lid 8 der Woningwet vergunning te ver lenen voor: de verbouw van de woning Zuidstraat 98 te Kat wijk. De tekeningen behorende bij het bouwplan liggen met in gang van maandag 10 april 1978 op de gemeentesecreta rie (kamer 108-109) gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de ge vraagde vrijstelling schriftelijk bij hen in te dienen. Katwijk. 6 april 1978 BURGEMEESTER EN WET HOUDERS VAN KATWIJK. de secretaris. G. Feenstra. Temidden van allerlei heerlijke nieuwigheden op voedingsgebied óók alle aandacht voor de Reformsektor. Nóg gezonder eten is 'n garantie voor nóg prettiger leven! Afd. Voedingsmiddelen 'j ij \S/ /^O^Uniek! In één en dezelfde iï^|TPu/r V£?$}\l voorlichtingsstand vindt u interieur-architekt. j Vraagt u hen maar wat u wilt! Afd. Bouwen en Wonen 'n Geweldig nieuwtje: een generator die zelf gelijkstroom levert. Uniek voor bijv. in de caravan of 't weekendhuisje. U krijgt 'm gedemonstreerd op de Huishoudbeurs. Afd. Hobby en doe-het-zelf Dé oplossing voor huizen met smalle en moeilijke vensterbanken. Nu kunt u dankzij hydro-cultuur planten ook óp de CV kwijt Dat maakt uw vensterbanken breder en fraaier. Bovendien wordt ook de atmosfeer in huis minder droog. Goed nieuws voor alle Nederlanders zonder tuin Op de Huishoudbeurs ziet u 'n kompleet balkon- tuinpakket. Zelfs aan de afwatering is gedacht! Er zijn ook komplete broeikasjes voor op het balkon. Kom kijken! Afd. Tuinieren Langzaam maar zeker zakt Venetië letterlijk weg in de modder. Maar Unesco gaat er nu wat aan doen. Op de Huishoudbeurs hoort u alles over deze red-'n-stad-aktie natuurlijk is er ook volop informatie over andere vakantie-oorden en rekreatiemogelijkheden. Afd. Rekreatie en toerisme De woon-slaapkamer is weer q helemaal terug. Waarom dat stuk van uw huis alleen maar 's nachts gebruiken? Op de Huishoudbeurs krijgUt volop ideeën aangereikt! Afd. Woninginrichting Vijf importeurs van porselein, kristal, aardewerk, glas en tafelzilver richtten voor u een magnifieke eettafel expositie in: De Gedekte Tafel. Een feest voor 't oog. Daarom werd er een extra grote plaats op de Huishoudbeurs voor ingeruimd! De grote trend van '78: komplete wandmeubels in de badkamer. Dat maakt 'n bad nemen nóg plezieriger. r" ^^^AVant alles is steeds aan de kant! I Kom kijken I hoe uw badkamer j kan worden. Gewoon grillen is al lekker, maar probeert u 't ook 's op een quartz grill. Nog betere en smakelijker resultaten. U moet 't zien om 't te geloven, en proeven om te waarderen. CwCf 't Kan allemaal op de Huishoudbeurs! /A Afd. Elektrische i huishoudelijke apparaten. Kinderen van 3 tot 6 jaar kunnen zich gratis in de gezellige kleuterspeelplaats vermaken. Ervaren kinderverzorgsters nemen dan uw taak over, zodat u op uw gemak kunt rondkijken. 'n Hoop artikelen zijn op de Huishoudbeurs te koop. Maar niemand dwingt u ertoe. Vraag steeds gerust naar folders om alle informatie thuis nog eens door te kijken. Beslis wanneer dat wilt! Uw auto is welkom, maar met de tram of bus komen, kan natuurlijk ook: Pak vanaf Centraal Station tramlijn 4 of 25 Vanaf't Amstel Station bus 8 of 15. en vanaf Muiderpoort station bus nr. 8. De Beurs is open van 7 t/m 16 april. Elke dag weer van 10.00-17.00 en van 19.00 tot 23.00. Op de twee zondagen alleen van 10.00-17.00 uur. Entree: f 6 - p.p. Voor groepen van minstens 25 personen en voor kinderen tot 14 jaar geldt 'n reduktie van f 2- p.p., u betaalt dus f 4 - p.p. ^Op diverse NS-stations kunt u gekombineerde kaartjes kopen voor de reis en de toegang. /s SIRE Rjblicatie aangeboden door dii blad in samenwerking mei de Snchiing ideelé Reclame gemeente alphen aan den rijn^ Bij het Buro Werktuigbouw van de Afdeling Reiniging en Werktuigbouw van de Dienst Openbare Werken is op korte termijn plaats voor een theoretische opleiding L.T.S. elektrotechniek en prakti sche ervaring in onderhoudswerk. V.E.V. opleiding en belangstelling voor elektronica strekken tot aanbeveling. Als u interesse heeft en wilt solliciteren naar deze func tie, kunt u maandag 10 april a.s. van 16.00 tot 17.00 uur een sollicitatieformulier afhalen in de kantine van Openbare Werken, Castellumstraat 6. Deze formulieren dienen ingevuld, ondertekend en voorzien van een recente pasfoto binnen 10 dagen te worden teruggezonden aan de Directeur van de Dienst Openbare Werken, waarna een selectie zal plaatsvin- De directeur van openbare werken. Ir. A. A. Bos. gemeente alphen aan den rijn\ Commissie voor de beroepschriften Op dinsdag 11 april 1978, te 19.30 uur, zal in het raad huis van Alphen aan den Rijn een openbare vergade ring worden gehouden van de commissie voor de be roepschriften. In die vergadering zal de heer W. Persson, wonende te Alphen aan den Rijn, in de gelegenheid worden gesteld een mondelinge toelichting te geven op het door hem aan de gemeenteraad gerichte beroepschrift tegen het besluit van burgemeester en wethouders tot het weigeren van vergunning tot het uitbreiden van de wo ning Prunusstraat 31, alhier. Het college van burgemeester en wethouders zal even eens in de gelegenheid worden gesteld zijn standpunt nader uiteen te zetten. Alphen aan den Rijn, 6 april 1978. gemeente alphen aan den rijn De burgemeester van Alphen aan den Rijn brengt ter openbare kennis, dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 30 maart 1978 heeft besloten te verklaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied Kerk en Zanen. zoals dat is aangeduid op de bij het besluit behorende tekening, nummer ST 78-2. Bedoeld besluit ligt met ingang van 7 april 1978 voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling, kamer 8, ter inzage. Alphen aan den Rijn, 6 april 1978. gemeente alphen aan den rijn\ Burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en artikel 50. lid 8, van de Woningwet vergunning te verlenen aan de heer S. van Randeraad te Alphen aan den Rijn. voor het uitbreiden van de woning Ericapark 27. Een ieder wordt in de gelegenheid gesteld van dit bouwplan kennis te nemen en eventuele bezwaren te gen het verlenen van de bouwvergunning uiterlijk 20 april 1978 schriftelijk bij hun college in te dienen. De op het bouwplan betrekking hebbende stukken lig gen met ingang van 7 april ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling (kamer 8). ter inzage. Alphen aan den Rijn. 6 april 1978. Burgemeester en wethouders voornoemd,

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 32