.Vragenuurtje" in raad Voorschoten voor burger Drenth op het matje bij PvdA [Le/cfee agenda Enthousiast optreden in aula van Agnes Bezemer nummer één PvdA Madrigaalkoor te gast bij Jeugdkamerorkest FEESTCONCERT NIEUW LEVEN Leidsche Wol ZATERDAG 25 FEBRUARI 191 LEIDEN - Het is regisseur Peter Lintelo wederom gelukt een to neelinterpretatie van niveau af te leveren. Imponeerde hij eerder met 'Midzomernachtdroom', gis teravond werd in de aula van het Agnes gekozen voor een bewer king van 'Tartuffe' (De Be drieger), een redelijk komisch blijspel van Molière. In deze be werking vielen een aantal dingen in positieve zin op, die niet on vermeld mogen blijven. Behalve de zeer gedegen rolvastheid van Hans Van Vonderen (de enige le raar tussen allemaal leerlingen en oud-leerlingen), die de rol van Orgon, een vooraanstaand burger vertolkte, viel de rol van Tartuffe, een schijnheolige op, gespeeld door Michel De Bakker De Bak ker is als Tartuffe zeer overtui gend, wanneer hij Elmire, de vrouw van Orgon tracht te verlei den. Hij schuwt daarbij niet hy pocriete opmerkingen te maken over het kant, dat Elmire's bor sten bedekt en overtuigt zich vervolgens, geheel naar z'n aard, van de ruwheid van de stof. Een poging onder Elmire's rokken te duiken wordt door haar verhin derd. Damis, de zoon van Elmire heeft alles gezien en licht z'n va der in, die aanvankelijk ten on rechte voor de beschuldigde Tar tuffe partij kiest. Damis weigert Tartuffe excuses aan te bieden en word door zijn vader weggejaagd. Lintelo heeft weer leuke vond sten in het spel zoon, die als 'schilderij' figureert ('ik hing daar toevallig en heb al les gehoord') en de 'After Eight', die Dorine (Phemmy Wisse) en Mariane, de dochter van Orgon (Mieke Vinkestijn) eten, wanneer zij de wil van Mariane's vader haar aan Tartuffe te koppelen, bespreken. Ook een extra op merking over de dubbelrol van Rob van der Meer, die eerst een moment de moeder van Orgon, Madame Pernelle gestalte geeft door hooggestemd allerlei onzin uit te kramen en later als Cléante, zijn zwager meehelpt het stuk naar een verrassend plot te spe len. Pruiken en kostuums (Ma rian van der Luit) zorgden voor een zeer tijdbepalende sfeerte kening. Verrassend was tevens dat bruisende dialogen werden be reikt met minimale décorvoe ring. Wel dient men, vooral in het begin, erop toe te zien niet te snel te praten. De openingsscène werd bijna "np 78-toeren" ge bracht, hetgeen de duidelijkheid niet ten goede komt. Later, vooral in de dialogen, die spanning en emoties kenden, werd meer duidelijkheid bereikt. Resume rend: een verdienstelijke opvoe ring door enthousiaste ama teurtoneelspeelsters en -spelers, die in feite slechts hoeven te treu ren over het feit, dat dit stuk niet zo vaak gespeeld zal worden als inleving en opvoering doen ver moeden. Bert Koekebakker Jaap Bezemer LEIDERDORP - Bij de komende gemeenteraadsverkiezingen zal Jaap Bezemer de lijst van de Leiderdorpse afdeling van de Partij van de Arbeid aanvoeren. Ook de tweede en derde plaats op de lijst, respectievelijk voor Ton de Water en Frans Leynse, wer den bij acclamatie door de leden aangenomen. Enige onenigheid bleek slechts bij de bezetting van de vierde tot en met de zesde plaats, waar voor achtereenvolgens George He witt, Marijke Pool-Lohman en Ad Wesseling waren voorgesteld. Een voorstel van Wamsteeker, bij diens afwezigheid door de voor zitter overgenomen, beoogde Ad Wesseling naar voren te schuiven wegens diens grote inzet. Met 21 op hem uitgebrachte stemmen tegen 7 voor Wesseling behield Hewitt echter de vierde plaats. De door Hewitt in de Leidse raad opgedane bestuurservaring (van '66 tot '70) gaf de doorslag. Van de vier zittende raadsleden zullen er immers slechts twee na de verkiezingen terugkeren: wethouder Drenth heeft na acht jaar raadslidmaatschap zijn voorkeur uitgesproken voor een onverkiesbare plaats. Ton Wil- lems zal in verband met zijn nieuwe baan binnenkort naar el ders moeten verhuizen. Toch klom Ad Wesseling nog een treetje op de lijst op. Marijke Pool-Lohman - door Bezemer eveneens als kanidate voor de vierde plaats voorgesteld - sprak een voorkeur uit voor de niet di rect verkiesbare zesde plaats. De volgorde van de overige kan didaten is: 7. R. Prins; 8. G. Ron- chetti; 9. H. Wals; 10. B. Olivier; 11. R. van Kooy; 12. E. Drenth; 13. V. Molkenboer; 14. R. van der Nat; 15. A. Dutour Geerling-Fra- terman. .Europa-Kinderhulp vraagt gastgezinnen VOORSCHOTEN - De gemeenteraad besloot gis teravond om tot 1 september van dit jaar iedere raadsvergadering vooraf te laten gaan van een informele bijeenkomst zodra bekend is dat niet-raadsleden vragen willen stellen over agenda-onderdelen. LEIDEN - De Stichting "Europa- Kinderhulp", die sinds 1960 va kanties verzorgt voor kinderen uit de grote steden in Europa en gebieden als Noord-Ierland, wil ook dit jaar weer aan 2500 kinde ren een vakantie van 3,5 week in Nederland bieden. In de regio Zuid-Holland komen in de periode tussen 24 juni en 18 augustus kinderen uit West-Be- rlijn en Hannover, uit Frankrijk, uit Engeland en uit diverse ste den in Nederland. De kinderen uit Oostenrijk en Noord-Ierland worden elders in Nederland on- dergebracht. Gezinnen die een kind, in de leeftijd van zes tot twaalf jaar, gedurende 3,5 week in de zomermaanden als gast op willen nemen, kunnen zich nu opgeven via telefoon 126080 of 146758 (beide in Leiden). Ook voor meer informatie kan men daar terecht. De heer Iestra (PCC) was het wel eens met de informele bijeen komst maar tegen een officiële uitspraak van de raad. Volgens zijn zienswijze is het volstrekl een informele bijeenkomst te beleggen volgens een raadsbe sluit. Het houden van informele bijeenkomsten is het resultaat van het verzoek van enige leden uit de fracties van het CDA en PPV. Grote tegenstander was tot aan deze vergadering de WD. De VVD zorgde gisteravond ook voor de grootste verrassing door een amendement in te dienen, waardoor burgers de gelegenheid kregen om een soort rondvraag te houden. Dat wekte o.a. de woede van drs. Van Wijk (PPV), die meende dat de VVD eerst de hele zaak ophield en thans in het zicht van de verkiezingen een stunt wilde uithalen. Ook de overige fracties zagen niets in de uitbrei ding zoals de WD voorstelde en het bleef bij vragen stellen over agenda-onderdelen. Burgemees ter Van der Haar kreeg van drs. Van Wijk (PPV) de verzekering dat de raad niet wil tornen aan het recht van de burgemeester om de aanvang van de raadsvergade ring vast te stellen. Hij deed dit naar aanleiding van het stukje „wet" dat door de burgemeester verklaard werd. Volgens drs. Van Wijk heeft de raad genoeg mees ters in de rechten maar meer be hoefte aan meesters in de plich ten. Het kwam weer tot een botsing tus sen de WD en de overige fracties bij de vaststelling van de veror dening subsidiëring georgani seerd jeugdwerk. De commissie voor welzijn had de afspraak ge maakt om zonder discussie deze verordening aan te nenien waar door het jeugdwerk geholpen kon worden en eerst in de ko mende maanden zouden de knelpunten tijdens deze raadsvergadering namens het afwezige raadslid Van Galen Last dat de WD niet akkoord kan gaan. Drs. Meerhoek (CDA) vond dit een ergerlijke zaak. De veror dening is voorbereid in de com missie jeugdzaken waar ook Van Galen Last zitting in heeft, daarna in de commissie voor wel zijn diverse malen besproken. De VVD heeft verzuimd ter be stemde plaatse voldoende in breng te geven. Wethouder Mar selis (CDA) zag geen enkele aan leiding om op de bezwaren van de VVD in te gaan gezien de af spraak om allereerst het jeugdwerk financieel te helpen en te zorgen dat voor 1 januari 1979 een regeling tot stand komt op langer termijn. De raad ging akkoord. Jongens redden leven van automobilist WARMOND - Twee Sassenheimse jongens, de 19-jarige K. Vooijs en de 20-jarige N. Batenburg, heb ben vannacht het leven gered van de 22-jarige H.K. uit Noordwij- kerhout, die omstreeks twee uur met zijn auto in de sloot langs de Warmondse Herenweg te rechtkwam. Ongeveer een kwartier lang hebben de jongens het hoofd van de be knelde chauffeur boven water gehouden en op die manier de Noordwijkerhouter van de ver drinkingsdood gered. Ver moedelijk is de auto van het slachtoffer in de slip geraakt, vervolgens over de kop geslagen en via een boom in het slootje te rechtgekomen De twee Sassenheimse jongens, die vrij kort na het ongeluk lang skwamen op hun fiets, snelden direct toe. De bestuurder van de auto is ernstig gewond overge bracht naar het Elisabeth zieken huis in Leiderdorp. Hollands Harp Kwintet in Herv. Kerk LEIDERDORP - Diep dankbaar zijn de K en O-leden geweest, die in de Herv. kerk naar het Hol lands Harp Kwintet zijn komen luisteren: harp, fluit, viool, al tviool, cello. Om te beginnen al om de samenstelling: louter prin sen van het vaderlandse kamer- muziekgilde en magnifieke tech nici. In gemelde volgorde: Edw. Witsenburg, Jolle de Wit, Jaring Walta, Gerrit Oldeman, Harro Ruysenaars. De altviolist kende ik niet, maar in de triosonate fluit-alt-harp van Debussy heeft Oldeman zich in niets een min dere betoond. Deze sonate van 1915 bezit olympische verheven heid. Voor de betrokken kwintet-com binatie is niet zo veel repertoire voorhanden. Daarom wordt af gewisseld met verkleind en semble. In duo was dat met een in veel opzichten wel, maar niet volledig geïnspireerde Fantaisie op. 224 van Saint-Saëns, overi gens vakkundig subliem. Als fluitkwartet, dus zonder harp, was Mozart K.V. 285 in D geko zen, charmante divertimento- stijl, het enige niet Franse num- Voor kwintet hebben gediend, Voyage au Pays de Tendre van Pierné, Roussel's Sérénade op. 30 (1926) en Fran£.aix's Quintette. Van deze drie geef ik aan de har monisch sterkste en verrassende Roussel de erepluim. Niet één lege plek en dat is niet eens te zeggen van Franc aix' spirituele, aan de einden onfraai afbrekende sonatedelen (een te gewilde mo derniteit). Vooral in het leuke Rondo komen de instrumenten aan hun trekken. Pierné heeft, denk ik, schilderijen van Watteau voor de geest gehad, maar komt daarmee niet zo overtuigend over. De harpklank werkte in deze kerkruimte hartveroverend en bezorgde Pierné een goed tref fend happy end. KEES VERHOEF Het jubilerende Nieuw Leven ondersteund door het enthousiaste majorette-korps. LEIDEN - Voor het eerst was het Nederlands Madrigaalkoor te gast bij een donateursconcert van het Jeugdkamerorkest, het ge heel onder leiding van Henk Briër. De Zuiderkerk was bijna uitverkocht en dit was een teken aan de wand, dat voor deze ver bintenis, met de dirigent als trait-d'union, een meer dan ge wone belangstelling bestaat. Het programma kan daartoe mede aanleiding hebben gegeven. Hendrik Andriessen, Strawinsky en Geza Frid waren trekpleisters, die buiten het stramien vielen van het geijkte orkestrepertoire. De twee Madrigalen van Hendrik Andriessen waren in dit bonte geheel een hoogtepunt voor koor en orkest. Het Jeugd Kameror kest realiseerde heel intelligent de strakke toon, die men veelal bij deze componist zal tegenko men, maar het had nog iets mo- numentaler gekund. Voor het koor was de ode aan Bacchus het „klapstuk". Kleurig waren ook de Suite van Strawinsky en de Serenade van Geza Frid v bel optimistisch over toekomst BEP RIJNDERS LEIDEN - De muziekvereniging "Nieuw Leven" bestaat 60 jaar. Hoe het destijds, na de eerste we reldoorlog, gekomen is, weet niemand meer precies, maar met die zes kruisjes zit het historisch wel goed. Van die zestig jaar heeft dirigent P. Baart er veertig voor zijn rekening genomen. Hij leefde en leeft nog altijd voor zijn vereniging, zonder er iets voor te vragen. Baart was het, die stand hield in moeilijke perioden en het korps dan weer tot "nieuw leven" opwekte. Het resultaat van zijn belangeloze ijver mocht gehoord worden. Dat de akoestiek van het Antonius- klubhuis die niet geheel en al naar waarde beloonde, was jam mer, maar voor de goede luiste raars niet onoverkomelijk. Het (groeiende) korps leidde met een uur muziek de feestavond in. De muzikanten speelden met zicht en hoorbare overgave en hun di rigent had hen tot in de kleinste' onderdelen onder zijn beslag. Zodoende bereikte hij een plasti sche voordracht, een lenige me lodievorming, een redelijk goed afgewogen klank. Bachs be roemde "Air" wordt in een bla zerskorps-uitvoering gemakke lijk te grof. Bovendien maakten de gevoelsgolven de rustige me lodie wat te bezwaard roman tisch. In het "Concertino pour un auto- mne" van Delbecq viel de eerste trompettist op door een voortref felijke solo. Een vurige, goed zorgde uitvoering kreeg het driedelige "El paso moreno tano" van Cees Vlak. Ook de dere nummers ("Mexican Trun pets" o.a.) verwierven eer diend sukses. Het majore tenkorps verlevendigde r dan een mars. De zeer dienstelijke leidster Dien Lardee kreeg ten afscheid een boeket bloemen. Ook werden mevrouw Baart en een donatrice (vanaf het eerste uur) daarmee bedacht. JOHAN VAN WOLFSWINKEL LEIDERDORP - De Leiderdorpse afdeling van de Partij van de Ar beid zal wethouder Drenth op de eerstvolgende ledenvergadering op het matje roepen. Drenths duidelijke voorkeur tijdens de hoorzitting over het Kerkplein voor de plannen van architect Franso met het oude dorp (een grote winkelvestiging in het raadhuis) werden hem niet in dank afgenomen. "Drenth kwam slechts met teke ningen van Franso op de prop pen. Ondanks ons herhaalde ver zoek betrok hij het plan van Ten Hoove (onder andere de be stemming van het gemeentehuis tot cultureel centrum) ternau wernood in de discussie. Franso heeft zijn in combinatie met Noorlander gemaakte plannen aan het gemeentebestuur weten op te dringen. Ze worden nu ver kocht onder het mom econo misch te zijn. Maar het plan Franso noem ik niet economisch, het is puur commercieel", oor deelde Victor Molkenboer fel. "Met zijn persoonlijke avontuur gaat Drenth in tegen het midden- standsbeleid van de PvdA. Hij doet zijn partij daarmee geen goed". Jaap Bezemer vond echter dat de zaak niet te erg moest worden opgeklopt. "Het plan van Franso zal niet zonder meer worden doorgevoerd, wat Drenth ook maar wil. Vrijwel alle leden van de begeleidingscommissie staan er huiverig tegenover vanwege de wijze waarop dit plan ook in de commissie werd gedumpt. Niet alleen het plan van Franso, ook dat van Ten Hoove moet be spreekbaar zijn. MEB spaarde voor honden OEGSTGEEST- Personeel van het Marine Electronisch Be drijf in Oegstgeest heeft via het inzamelen van oud papier een bedrag bijeengebracht dat binnenkort ter be schikking zal worden gesteld aan het Koninklijk Neder lands Blindegeleidehonden Fonds. Het geld is voldoende om daarvan vier of vijf hon den aan te schaffen. Al eerder bracht het MEB-per- soneel geld bijeen voor de be kostiging van een vijftal van dergelijke honden. De over handiging van het bedrag zal plaatsvinden tijdens een bij eenkomst die op 6 maart in de cantine van het MEB wordt gehouden. De overhandiging is tevens bedoeld om een ex tra tintje te geven aan het af scheid van de directeur van hst MEB kapitein ter zee Rijks. LEIDEN - Leidsche Wolspinnerij VV N.V. is en blijft optimistisch over de toekomst. De huidige kleine terugval in de handel is normaal. De onderneming heeft echter een zeer goed en vast merk op de binnen- en buitenlandse markten. "Wij zijn en blijven op timistisch over de toekomst" al dus het bestuur op een buiten gewone vergadering. De huidige stagnatie in de afze- tontwikkeling vindt hoofdzake lijk plaats in het buitenland door de grote concurrentie uit o. m. Frankrijk en West-Duitsland. De binnenlandse verkoop is abso luut niet slecht. Over de laatste twee maanden van het huidige (voor Leidsche wol laatste) kwar taal wilde het bestuur niets zeg gen. Op de binnenlandse markt onder vindt Leidsche Wol nu ook con currentie van diverse, door de Nederlandse regering gesteunde, bedrijven. "Zij hebben nog nooit een draad wol gemaakt en nu storten zij zich ineens op de breiwolmarkt. Dit bevreemdt, ons zeer", aldus directeur G. H. Verhoef. "Wij worden met ge meenschapsgelden becon curreerd o. m. door Jansen de Wit in Schijndel". De vergadering ging akkoord met de benoeming van de heer H.W. Nassy tot commissaris. Deze be noeming was noodzakelijk we gens het vervroegd aftreden van de voorzitter van de raad van commissarissen, mr. S. C. H. Coeberg. Het bestuur verklaarde nogmaals met nadruk dat inr. Coeberg om persoonlijke redenen is afgetre den. "Dit is absoluut niet het ge volg van verschil in inzicht over de bedrijfsvoering", zo werd ver klaard. Zaterdag Pieterskerk, Antiekmarkt, 9.30-17 uur, Jeugdhonk De Zolder, Morsweg 11( jeugdschaaksoos (11-15 jaar), 15-17 uui Leidse Schouwburg, Miel Cools "Acht^_ de Schelde vrijen de helden", 20.15 t LAK-Theater, Group 3 met „Scene! from Soweto" van Steve Wilmer, 20.1f Microtheater, Vestestraat 40, neelgroep Imperium met "Deze v mag niet branden", blijspel van Chri{ topher Fry, (première), 20.30 uur, Stadsgehoorzaal, concert Residenti# Orkest o.l.v. Antal Dorati, 20.15 uur. Agnesscholengemeenschap, Eymet spoelstraat 3, blijspel "De Tartuffe" vai Molière, 20 uur. Antonius Clubhuis, jubileumfeest mil ziekver. Nieuw Leven, 20 uur. Gebouw Op de palen, BoshuizerlaajB 386, receptie 40-jarig bestaan De Bral sem, 15.30 uur. 't Centrum, Zoeterwoude, concert Sp Jansfanfare, 20 uur. De Fuik, Julianalaan 1, disco-avond, 2( Zondag Ant. Clubhuis, dansen, 20-23 uur. Middelweg 19c, kindervoorstellinj Leids Poppentheater, 14.30 uui 125802. Café de Twee Spieghels, muziekprogjEl. a, 15 u sti< Vrijetijdscentrum, Breestraat creatieve workshop, 13-18 uur. Agnesschdlengemeenschap, Eymen spoelstraat 3, blijspel "De Tartuffe" Molière, 14.30 en 20 uur. LAK-Theater, kindervoorstelling D< Lakonini's, clownsgroep van het LAK 15 uur. KWJ-gebouw, Lampival, 14-02.00 Molenlaan 3, Voorschoten, tentoonj stelling Johanna Müller-Limburg, 11-1 Maandag het orkest veel plezier heeft be leefd. Beethovens „Meeres Stille" wensen wij in het vervolg „mehr Stille" en wat ons betreft ook nog „ein glücklicher Fahrt". Programma-openingen hebben altijd het euvel van een nog „ril lend" orkest, dat nog niet is warm gedraaid, en helaas trof dit lot hier de verrukkelijke Symphonie in D nr. 75 van Haydn. Een vol gende keer daarmee niet openen, dan verloopt het allemaal wat fleuriger en gedurfder. Henny Ravestein als soliste in het Concert voor viool en orkest in C van Haydn was nogal nerveus. Zij ontwikkelde een mooie toon, maar het geheel was nog wat on evenwichtig. Zij doet er verstan dig aan nooit met haar rug naar de zaal of het publiek te staan. Dan maar liever het orkest de rug toe gekeerd. Het Jeugdkamerorkest is een van de weinige amateurorkesten die onze stad is overgebleven. Het mag dan de amateur-status heb ben, maar het heeft een respecta- Witte Poort kazerne, Noordeinde 2, tel 120833. adviescentrum v. werklozen, di van 10.30-12.30 uur. Troef, Noordeinde 2a, fotografie, caba ret, jaargroep, yoga, bar/soos, 20 u Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, strip tekenen, t'ai chi, projectgroep Leidse g geschiedenis, fotografie, boetseren, Go 20 uur. Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt dei weekenddierst van zaterdag 10 uur vm.l tot zondag 24 uur, waargenomen door de I volgende artsen Wijk I (Morswegkwar- tier, noord-binnenstad, ad, Noorderk-' wartier en Groenoord); dokterstelefoon, tel. 122222; Wyk II (Kooi en Merenwijk): i Groeneveld, Argusvlinder 10, tel. 141373; wijk III (Waard, Professoren-] wijk, Tuinstadwijk en Zuid-bin nenstad); G. D. de Jong, Hoge Rijndijk j 15, tel. 132877; Wijk IV Zuid A Haagwegkwartier): H. J. Kla: Singel 69, tel. 123089. Leiderdorp - De weekenddienst va 8 uur vm. tot zondag 24 uur. wordt v genomen door. O. du Ry en M. P. Hen- nink, Vlaskamp 16, tel. 891100. za en zo y spreekuurtje van 12.30-13. uur op Vlas kamp 16 tel 891100. Oegstgeest - J. W. de Haan, Oranjelaan V 26, tel. 156505. jy Voorschoten - C. Meijer, Chopinlaan 16. tel 2493 (zaterdag); S. M. Platteel-de Jongh, Diepenbrocklaan 6, tel. 5417 (zondag). Warmond - A. de Gijzel, Oranje Nassa- ulaan 10, tel 01711-10834. i je Rijndijk I i id-West en issen Witte P— -E Apotheken Inbraken in Oegstgeest en Voorschoten VOORSCHOTEN/OEGSTGEEST - De Voorschotense politie heeft vannacht twee inbrekers op he terdaad betrapt bij een inbraak in een foto-zaak in het winkelcen trum van Noord Hofland. Het tweetal, een 22-jarige Hagenaar en een 21-jarige Leidenaar, had den met een straattegel de win kelruit ingegooid en wilden er vandoor gaan met twee foto-toe stellen en twee filmcamera's. De apparatuur vertegenwoordigde een waarde van ruim duizend gulden. In Oegstgeest werd gistermiddag of gisteravond ingebroken in een woning aan de Lange Voort. De inbreker verschafte zich toegang via een bovenlicht. Uit de woning verdwenen schilderijen, zilveren voorwerpen en sieraden. De waarde van de verdwenen spul len is nog niet bekend. Evenmin als de dader. Joep Fakkel lijsttrekker LEIDERDORP - De Leiderdorpse afdeling van D-66 heeft Joep Fakkel-Hengeveld tot lijst trekker gekozen voor de ko mende gemeenteraadsverkiezin gen. Tweede op dé lijst is gewor den de heer T.I.M. Schuyt, terwijl de heer H. J. van der Linde de derde plaats bezet. De vierde tot en met de zevende plaats worden achtereenvolgens in beslag ge nomen door de heren J. C. H. Blom, R. H. Jolly, A. Jonker en mevrouw G. Strijers-Althuis. De avonds nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van 24 febr. tot 3 mrt., door Apotheek Herdingh en Bjanken, i q Hogewoerd 171, Leiden, tel. 071-120502, Apotheker Beker, Lijtweg 4] Oegstgeest tel 155482. Indien het na 23 uur niet meer mogelijk is met openbaar vervoer naar j de apotheek te komen kan men uit- I sluitend voor spoedrecepten van een taxi tel. 122444 Gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg, Leider dorp tel 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. 3Voorschoten - Gezondheidscentrum vd Waalslaan tel 4641. Warmond - Zr. A. Vriend Flat de Hoogt* Wei 203, Sassenheim, tel. 02522-12022 SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071- i 125202. Voor allen die in moeilijkheden verkeren. Dag en nacht bereikbaar, ver- LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f 155,50 Jaarabonnement per post f 226,90 Losse nummersf 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2