Verzekeringen..? Rabobank 9 Hou ze in de gaten! Stel orde op zaken: praat met de persoonlijke bank! Kinderen zijn kinderen.Waarschuwen is niet genoeg. hetspektrum sassenheim ervaren sekretaresse PARTTIMEBAAN ADMINISTRATIEF ASSISTENTE leiden Prachtige damesschoenen voor ongehoord lage prijzen. Maak snel uw keus uit de modieu ze collectie voorjaarsmodellen. Let op: alleen de maten a 36, 361/2, 37 en 37 Let op: alleen deze da gen: donderdag 23 februari, vrijdag 24 februari en zaterdag 25 februari. Donkersteeg 12-14 Leiden tel. 142738 het bespaart U veel geld!! Nertsdelen-bontmantels van 1698.- weg ermee 998.- De laatste BONTMANTELS bonthoeden gaan weg voor zeer lage pakmee-prijzen! m. garantie Kredietservice moge lijk. Het Bontpaleis, Hoogstraat 153, Rotterdam-C. Reisgeld bij koop terug (ook benzine auto). Vriidags tot 21 uur geopend! 'IK 5EGR. l«>P NIET WAAJ^ bl£ VOETBKLL^SZ\CM ZO DRUK OMMAKEN IN bEKRKHT STAAT precies Hoe be bal. moet rollen Begin met uw bestaande verzekeringen gratis en grondig bij ons te laten doorlichten (u krijgt ze terug in een handige polismap!). De Rabobank is uw deskundige bemiddelaar voor alle verzekeringen. En dat is erg belangrijk. Of het nu om een opstal-, inboedel- of rechtsbijstandverzekering gaat, of dat u wilt praten over een levensverzekering voor u en uw partner. Bij de Rabobank kunt u altijd rekenen op een persoonlijk advies! geld en goede raad SIRE Rjblicalieaangebodendoordn blad in samenwerking me! de Snchling Ideele Reclame Wij zijn een Werkvoorzieningsschap met vesti gingen op industrieel, administratief- grafisch en cultuurtechnisch gebied. In verband met het naderend afscheid van onze huidige medewerkster zoeken wij een die zelfstandig de gevarieerde sekretariaatswerkzaam- heden van de direktie en staf zal gaan uitvoeren. Tot haar taak zal onder meer behoren; het bijhouden van de direktie-agenda. het verzorgen van de correspondentie en het archief. het uitvoeren van enige administratie t.b.v. de staf. het voorbereiden en verzorgen van vergaderingen. het opnemen, samenstellen en uitwerken van notulen, rapporten e.d. Gedacht wordt aan een representatieve en enthousiaste medewerkster met H.A.V.O.-, sekretaresse- en steno grafische opleiding, terwijl ervaring in soortgelijke funktie op prijs wordt gesteld. Heeft u interesse, schrijf dan aan: De direktie van "Het Spektrum", Postbus 109 te Sassenheim. Bij het directiesecretariaat van de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening, Willem Barentszstraat 12-24, is plaats voor geïnteresseerden in een De wekzaamheden bestaan uit: - het typen o.m. met behulp van de dictafoon van notulen correspondentie e.d. - registratie van: ziek- en herstelmeldingen, snipper- en verlofdagen registratie en verspreiding van vakliteratuur - notuleren van vergaderingen bij afwezigheid van de secretaris - archiefwerkzaamheden - overige voorkomende secretariaatswerkzaamheden. Vereisten: - opleidingsniveau minimaal MAVO - ruime type-ervaring - bekendheid met de dictafoon - goede beheersing van de Nederlandse taal - stenodiploma Nederlands Werktijden: van 13.00 uur-17.00 uur. Salaris: Het salaris wordt mede bepaald door opleiding en ervaring Brieven met vermelding van vacaturenummer 78010 binnen 10 dagen zenden aan Burgemeester en Wethouders, Stadhuis, Leiden. Bij de huishoudelijke dienst van het Hoogheemraad schap van Rijnland kan worden geplaatst een vrouwelijke kracht voor het schoonhouden van de gebouwen. Werktijden van 17.00-20.00 uur. Persoonlijke aanmeldingen, woensdag- en donderdag van 19.00 tot 20.00 uur bij de huismeester Langebrug 10. Leiden. Telefoon 071- 149941 Er is een verzoekschrift zonder ontwerp akkoord namens de besloten vennoot schap Scheepswerf Boot - Lei den B.V., gevestigd te Leiden aan de Sumatrastraat 49, strekkende tot verlenging van de aan haar verleende sur- séanche van betaling inge diend. De schuldeisers worden op geroepen om te verschijnen ter Raadkamer van de Tweede Kamer der Haagse Rechtbank van 9 maart 1978 te 12.00 uur. Bewindvoerder is: Mr. T. G Scheer, Hoge Nieuwstraat 30 's-Gravenhage. De Griffier.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8