ontwerper 1 05 amro bank ló loonodminisfrafeur gevraagd mnl/vrl Schuitema n.v walsers ÖlUCOTHÉRfn Medewerkers voor de afdeling assurantie. LEIDINGGEVEND MEDEWERKER Energiebedrijf Rijnland BEDRIJFSARCHIVARIS ervaren eerste assistent accountant BOUWKUNDIG TEKENAAR de rijksoverheid vraagt hoofd algemene zaken HOOGOVENS IJMUIDEN installatiebedrijf Wij zijn een gespecialiseerd installatiebedrijf van BRINK Luchtverwarming Wij vragen een De werkzaamheden bestaan uit het berekenen en ontwerpen van centrale luchtverwarmingsinstallaties. Dit is een interessante job voor een ambitieuze jongeman met op leiding MTS.-niveau. Sollicitaties worden graag ingewacht bij: Lucotherm B.V., Kalkovenweg 58, Postbus 337, Alphen a/d Rijn. Telefoon: (01720) 20300. De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schrif telijke/mondelinge opleidingen voor tienduizenden cursisten. Al die cursisten krijgen elke maand hun lessen thuisgestuurd En iedere cursist ontvangt dan precies de lessen van de vakken die hij of zij nodig heeft! Voor die foutloze toezending zorgt onze afdeling LESVERZENDING. waar 20 jeugdige medewerksters dagelijks véél werk verzetten. Voor de dagelijkse leiding van deze afdeling vragen wij op korte termijn een voor de LESVERZENDING Hij krijgt tot taak zelfstandig de dagelijkse werkzaamheden van de afdeling te regelen, de verschillende werkzaamheden in te delen en de noodzakelijke admini stratie bij te houden. Wij denken aan een kandidaat van 25 30 jaar, die op basis van zijn vooropleiding over enig technisch inzicht beschikt. Enige ervaring in het geven van leiding aan jonge mensen strekt tot aanbeveling. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. jm leidse onderwijsinstellingen Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon(071) 89 92 55* VAN DER MEIJ B.V. Chrysantenstekken voor jaarrond cultuur gevraagd voor direkt; of zo spoedig mogelijk: ADMINISTRATIEVE KRACHT (mnl. of vrl.) tussen 18-23 jaar afwisselend werk op klein kantoor verantwoording gezellige sfeer goed salaris opleiding Mavo-niveau type ervaring enige administratieve ervaring zo mogelijk rijbewijs BE Voorschoterweg 9, Valkenbrug ZH Telefoon 01718-13259 (overdag) 01718-20159 - 13236 - 20753 (avond) die de huidige functionaris na diens pensionering zal opvolgen. Zijn taak zal onder meer bestaan uit: - de behandeling van de ingekomen post; - het beheer van de bedrijfsarchieven, met name het dynamisch- statisch-, oud- en personeelsarchief. Gegadigden voor deze functie dienen in het bezit te zijn van het diploma G.O. Bedrijfsarchivaris of B.D.A. en enkele jaren praktijker varing te hebben. Leeftijd bij voorkeur tussen 30-35 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 2.844.- bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid zijn promotiekansen aanwezig. Voorts geldt een goede ziektekosten-re geling en opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, Leiden, onder vermelding van nummer ER/78004 in de sol licitatiebrief. Energiebedrijf Rijnland Eén onzer relaties, Kantoor Kromhout (A.A. en Fed. Bel. Cons.) te Lisse is een klein en zelfstandig opererende accountantskantoormet een levendige praktijk in de bollenstreek. Men zoekt thans op korte termijn kontakt met een wienst taak het is zelfstandig jaarrekeningen samen te stellen en admini stratieve adviezen te redigeren in opdracht van een gevarieerde reeks be drijven en instellingen binnen de regio. Een zeer accurate werkwijze en goede kontaktuele kwaliteiten zijn van evenwaardig belang als de vereiste scholing op SPD-niveau. Leeftijd tot ca. 30 jaar. Een interessante honorering wordt in het vooruitzicht gesteld. Geïnteresseerden wordt verzocht een bondige samenvatting van hun per soonlijke gegevens te zenden aan onderstaand adres, onder vermelding van ref.: EE op de enveloppe. adviesbureau voor organisatie en personeelsbeleid drs. p.h. lammerts van bueren heemstede, zandvoorter allee 5 Voor indiensttreding per april/mei gevraagd: bij voorkeur M.T.S.-diploma. Architektenburo Kraan en Markslag, architekten BNA Wilhelminapark 23, Oegstgeest, telefoon 071-153768 A 0 Supermarkt Leiderdorp Winkelhof 5 zoekt voor spoedige indiensttreding VERKOPER GROENTE EN FRUIT of iemand die daarvoor wil worden opgeleid Leeftijd plm. 18 jaar Voor onze buitendienst-medewerker Assurantie, zoeken wij een assistent van minimaal 25 jaar, die een behoorlijke kennis bezit van het pakket zakelijke verzekeringen. Hij zal frekwent kontakt onderhouden met onze kliënten en deze relatie moeten kontinueren en versterken. Zakelijk inzicht en zelfstandigheid zijn daarbij onontbeerlijk. Evenals trouwens spreekvaardigheid en flair. Het karakter van deze funktie eist verder een middelbare schoolopleiding, aangevuld met een Assurantie-diploma B en het Branche-diploma Varia. Tevens zoeken wij een jongeman van ongeveer 25 jaar voor de afdeling assurantie. Hij is in het bezit van een HAVO- alsmede een assurantie-diploma B. Hij leert op deze afdeling het gevarieerde verzekeringspakket van de Amro Bank goed kennen. Hij korrespondeert, telefoneert en geeft adviezen aan kliënten aan de balie. Naast een vast salaris en vakantietoeslag ontvangt u een extra uitkering van 1/12 deel van het jaarsalaris en een aandeel in de winst. Het aantal vakantiedagen is 20. Bent u geïnteresseerd in een van genoemde funkties? Schrijf een brief aan de afdeling Personeelzaken van de Amro Bank, Rapenburg 39, Leiden. (mnl./vrl.) voor he> Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Rijksmuseum voor Volkenkunde Taak: voorbereiden en uitvoeren van het beleid op het terrein van de bedrijfsvoering, hieronder vallen financiële, organisatorische, personele en huisvestingszaken; ontwerpen van administra tieve voorschriften en procedures en bevorderen en controleren van de juiste toepassing daar van; leidinggeven aan de financiële administratie de bewakingsdienst, de huishoudelijke dienst en de technische dienst. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding; Praktijkdiploma Boekhouden; kennis van de Duitse, Franse en Engelse taal in woord en geschrift; administratieve, organisa torische en redactionele ervaring. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3247,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-4180/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. GEMEENTE OEGSTGEEST Bij de afdeling bevolking, burgerlijke stand en militaire zaken kan op korte termijn, voorlopig voor de periode van acht maanden worden geplaatst een medewerker (ster) voor tenminste vier uren per dag. Vereisten: tenminste MULO/MAVO. of een gelijkwaar dige opleiding, het diploma machineschrijven en ruime kantoorervaring. Salaris nader overeen te komen. Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders v Schuitema n.v. is één van de grootste levensmiddelenorganisaties in het land en het bedrijf achter o.a. Centra, MassaMarkt en Famila. De salarisadministratie ten behoeve van het concern wordt ver zorgd door een team van 7 medewerkers. De verwerking van de salaris- en persoonsgegevens vindt plaats op de eigen computer. In verband met promotie van de huidige funktionaris en het zich snel uitbreidende personeelsbestand zoeken wij ter assistentie van de chef van de afdeling een eerste medewerker. Na een inwerkperiode zal hij zelfstandig worden ingezet op het ge hele terrein van de salarisadministratie en in staat moeten zijn de afdelingschef bij diens afwezigheid te vervangen. Onze gedachten gaan hierbij uit naar iemand van ca. 30 jaar, die minimaal in het bezit is van het Praktijkdiploma Boekhouden en studeert, of bereid is te studeren voor het diploma MBA. Tevens dient hij te beschikken over kennis van de sociale en de belastingwetgeving. Bekendheid met geautomatiseerde verwerking van salarisgegevens strekt tot aanbeveling. Behalve goede promotie-mogelijkheden bieden wij aan de juiste kandidaat een goede honorering en uitstekende sekundaire arbeids voorwaarden. Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afd. Personeelszaken van: Schuitema n.v., Dronensingel 3, Postbus 100 te Bodegraven. Bij Hoogovens is weer plaats voor (in 4-ploegendienst) Een walser is een goedbetaald vakman. Hoogovens leidt u er voor op. Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met vakbekwame collega's bedient u een walsinstaliatie waarmee plakken staal tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er auto's van, en koelkasten, conservenblikjes en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. f 28.350,bruto per jaar Als walser in opleiding verdient u meteen circa 28.350,bruto per jaar, inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijkheden zijn. Zo kunt u na anderhalf jaar en twee korte cursussen op circa 29.275,bruto per jaar komen. Na nog eens twee jaar ligt uw inkomen-bij gebleken geschiktheid- rond de 30.680,bruto per jaar (beide bedragen zijn exclusief vakantietoeslag en de uitkering aan het eind van het jaar). Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prirpa pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden; Wie kan walser worden? Mannen van 21 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Personeels voorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. Geboortedatum: Adres: Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24