sb westeinde ziekenhuis SEKRETARESSE ••w Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden arts rayon-verzekerings- geneeskundige „ZUYDTWIJCK" Hoofd van een Verpleegafdeling. Ziajrifwjjcl: SECRETARESSE ADJUNCT HOOFD DIACONESSENHUIS LEIDEN st*berncirdus eerste verpleegkundige Gemeente 's-Gravenhage secretaresse adjunct-laborant m/v longfunctie assistent m/v laborante BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID/GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert voorzieningen voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten. T.b.v. het Centraal Bureau, waar direktie, sekretariaat en admini stratie gehuisvest zijn, worden sollicitanten opgeroepen voor de funktie van De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - het notuleren van vergaderingen; - het behandelen van korrespondentie; - het regelen van afspraken; - het bijhouden van de agenda. Voor deze funktie zijn een middelbare schoolopleiding benevens een sekretaresse-opleiding en praktische ervaring van groot be lang, terwijl interesse in de gehandicaptenzorg, zelfstandigheid en redaktionele vaardigheid tot een goed vervullen van de funktie zonder meer bijdraagt. Indien u interesse heeft in deze baan, kunt u uw sollicitatiebrief zenden aan het Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 158 te Leiden.^ Telefoon 071-155342. Het Verpleeghuis en Reaktiveringscentrum - Leiden is in 1972 geopend en gehuisvest in een modern gebouw van 9 verdiepingen. Het biedt plaats aan 156 somatisch zieke patiënten, verdeeld over 6 verpleegafdelingen van ieder 26 bedden. Door het voeren van een aktief opnamebeleid is het moge lijk om per jaar gemiddeld 360 patiënten op te nemen Met diverse specialismen van de omringende ziekenhuizen be staat een intensief kontakt (orthopedie, chirurgie, neurolo gie). Het huis beschikt over een opleiding voor ziekenverzorgenden, waarvan het theorethische deel geheel in handen is van het Academisch ziekenhuis te Leiden. Voor een praktische begeleiding in het verpleeghuis zijn instruktiezusters aan wezig. Op één van de verpleegafdelingen ontstaat binnenkort een vakature voor de funktie van: De aan te stellen kandidaat (date), moet in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A (eventueel aangevuld met B) en beschikken over goede leidinggevende kapaciteiten en goede kontaktuele eigenschappen Het niveau van de honorering zal mede bepaald worden door de genoten opleiding en ervaring en geschieden overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid om in aanmerking te komen voor het vervullen van de funktie Hoofd van de Verpleegkundige dienst wanneer de huidige funktionaris met pensioen gaat. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Mw. H. B. Reidsma-Kluit, Hoofd van de Verpleegkundige Dienst, telefoon 071-769300, toestel 115. Sollicitaties kunt u eveneens aan haar richten. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden direct (para)medisch werk voor: verpleegkundige-a als hoofd van de verpleging voor een verpleegtehuis in Voorschoten, met de mogelijkheid om intern te verblijven. Alle diensten, voor langere periode. chemisch analiste met H.B.O. opleiding of praktijkervaring, voor een bedrijf in Bodegraven. Hele dagen, voor langere periode. verpleegkundigen-a op diverse afdelingen in een ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, voor korte en langere periode. ziekenverzorgsters met ziekenhuiservaring, voor een ziekenhuis in Leiden. Alle diensten, voor korte en langere periode. ->r randstad uitzendbureau Leiden: Kort Rapenburg 6. tel.: (071) -14 95 41 Op het secretariaat van onze pathologen bestaat een vakature voor een Voor deze funktie gaat onze voorkeur uit naar een medewerkster die een middelbare schoolopleiding heeft voltooid een goede type-vaardigheid bezit medisch is geïnteresseerd niet ouder is dan 30 jaar Nadere informaties over de genoemde vacature kunt u telefonisch inwinnen bij de afdeling Personeelszaken, tel. 070-614081. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Westeinde 132, Den Haag, Postbus lf32. Het Diaconessenhuis te Leiden, een algemeen zieken huis met 333 bedden, wil zijn afdeling administratie uit breiden met een Vereist zijn: - S.P.D. niveau - ervaring met of kennis van automatische infor matieverwerking wordt op prijs gesteld, - leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar. Het salaris zal in nader overleg worden vastgesteld en bedraagt maximaal f 4106,71 bruto per maand. De C.A.O. ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de adjunkt- direkteur financieel, ekonomische zaken, drs. C. P. Leyte telefoon 071-155960. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siem, Houtlaan 55, Leiden. hoofdstraat 82 s Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis De directrice van het verzorgingstehuis en de algemeen-direkteur van bovengenoemde stichting roepen sollicitanten op voor de DIREKTIE- SEKRETARESSE Tot haar taak zal o.m. behoren: - verslaglegging van vergaderingen en werkbesprekingen - verzorgen van de korrespondentie en di rektie administratie - verzorgen van het archief. Salaiëring en sekundaire arbeidsvoorwaar den volgens de C.A.O.- Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen over de funktie zijn te verkrijgen bij de direktrice van het verzor gingstehuis Zr. Wilma Straatman. HUIZE „CROMVLIET" ons verpleeghuis voor 42 geestelijk gehandicapte aarde vrouwen, kan op korte termijn worden ge- geplaatst een (m/v) Vereist is het diploma Ziekenverpleging B. danwel AB. Salaris volgens Rijksregeling, te vermeerderen met een toeslag voor onregelmatige diensten. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de directeur, de heer C. Vallenduuk, Beetslaan 251 te Rijswijk (Tel. 070-99.46.83). Schriftelijke sollicitaties - onder vermelding van GSD 191 - te richten aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst, Neherkade 110 te 's-Gravenhage. Anaesthesiologie Op deze afdeling kan op korte termijn geplaatst worden een vac. nr. 250.J.07.06.LD Haar taak zal bestaan uit het verrichten van secretaressewerkzaamheden ten behoeve van leidende staffunctionarissen. Vereist: diploma HAVO en secretaresse opleiding. Salaris max. 2321 bruto per maand. Afdeling Longziekten Arbeidsfysiologie Op deze afdeling is plaatsingsmogelijkheid om opgeleid te worden tot vac. nr. 380.I.77.06.LD Deze opleiding die drie jaar duurt en die gecombineerd wordt met het verrichten van werkzaamheden op het longfunctie laboratorium wordt afgesloten met een examen dat afgenomen wordt onder auspiciën van de Nederlandse Vereniging van Artsen voor Longziekten en Tuberculose Taak: - het verrichten van longfunctieonderzoek; - het afnemen van bloed bij patiënten en het verrichten van bloedonderzoek; - het administratief verwerken van gegevens uit het longfunctieonderzoek. Verlangd: als vooropleiding wordt minimaal verlangd het diploma MAVO-IV of MULO-B of een bewijs van overgang naar de vierde klas HAVO, Atheneum of Gymnasium. Bij voorkeur dienen de vakken wiskunde, natuurkunde, scheikunde, biologie en Engels deel uit te maken van het vakkenpakket. Leeftijd: tenminste 17 jaar. Salaris: de leerling longfunctie-assistent(e) wordt aangesteld als adjunct-laborant(e). Het salaris bedraagt minimaal 1051 bruto per maand (voor een 17-jarige) en maximaal 1818 bruto per maand (28 jaar en ouder). Na een jaar vindt bij goed functioneren en goede studieresultaten bevordering plaats naar de rang van laborant(e), maximum salaris 2129 bruto per maand. Na het behalen van het diploma kan bij goed functioneren bevordering plaats vinden tot laborant(e)-A, maximum salaris ƒ2321 bruto per maand. vac. nr. 370.I.67.06.LD Taak: na interne opleiding bepalen van bloedgroepen en verrichten van kruis- proeven, bereiding van komponenten uit donorbloed, serologische bepalingen t.b.v zwangeren. Bijbehorende administratieve handelingen. Verlangd: Mavo-niveau, handigheid en accuratesse, alsmede de bereidheid onregel matige diensten te verrichten. Leeftijd tenminste 18 jaar. Salariëring: voor deze afwisselende en verantwoordelijke functie bedraagt het aanvangssalaris max. 1818 bruto per maand met een uiteindelijke promotiemogelijkheid tot max. 2321 bruto per maand. U kunt informeren bij dr. J. G. Eernisse, tel. 071 - 14 72 22, toestel 4810. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeels zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer en de betreffende afdeling vermelden. Utrechtseweg 30-32 te Zeist Tot onze taak behoort de uitvoering van; de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In verband met een toename van werkzaamheden van onze medische dienst, vooral vanwege de uitbreiding van de sociale verzekeringswetten met de A.A.W. (Algemene Arbeidsongeschiktheids Wet), zoeken wij voor het rayon Dert Haag een met zo mogelijk enige ervaring in de sociale verzekeringsgeneeskunde, die in aanmerking wil komen voor de funktie van Wij bieden: maximum salaris f 97.104,— (exklusief f 6.766.-, in verband met de inschrijving in het register van de S.G.R.C.); 8% vakantietoeslag en 2% kerstgratifikatie; een zeer gunstige pensioenregeling; diverse vergoedingen, o.a. voor gebruik eigen auto. Kandidaten voor deze funktie dienen in Den Haag of omgeving woonachtig te zijn. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het adjunkt-hoofd Medische Dienst, de heer C. Mommenhoff, telefoon 03404-42290. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen te worden gericht aan de Direkteur van de B. V. G., de heer J.A. Car ras, Utrechtseweg 30-32 te Zeist.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20