Ook deze Miele wasautomaat heeft maarliefst 3 onderscheidingen. Miele er is geen betere Deze Alf asud kost normaal14490,- Ukrijgt m nu stukken voordeliger! balie-assistente medewerk(st)er geldbedrijf DEM MEUBELFABRIEK a. verpleegkundigen b. ziekenverzorgenden Gemeente 's-Gravenhage VAATWASMACHINES (Inldusief BTW) LIAMBV Vondellaan 45, Leiden Automobielbedrijf R. KARSTEN U71-7b9o0o 01719- 10757 Voor at uw kleding Haarlemmerstraat 195 - 197 - 199 Voor ons kantoor te Leiden vragen wij een Prettige omgangsvormen, akkuratesse, alsmede een opleiding op Mavo/Havo-niveau zijn voor dit werk noodzakelijk. Leeftijd 18-30 jaar. Degene die over een kommerciële instelling be schikt, akkuraat kan werken en goed met mensen weet om te gaan, zal een interessante werkkring vinden. Opleiding op middelbaar niveau. Leeftijd tot 35 jaar. Belangstellenden wordt verzocht schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met de afdeling Personeelszaken van ons kantoor Leiden, Rijns- burgcrsingel 61. Telefoon: 071-145222, toestel 140 of 139. maakt een eksklusieve kollektie bankstellen Klassieke, moderne en massief europees eiken modellen. Bijzonder bij ons is. dat u van ieder model uw eigen uitvoering kunt bepalen Dat wil zeggen u kiest zelf uw stof (enige 10-tallen kwaliteiten) uw kleur (méér dan 150 tinten) uw kombinatie (1 -2-5-4zitskeuze-systeem) Vanzelfsprekend zijn: onze kwaliteit en service onze 5 jr. schriftelijke garantie op konstruktie onze korte levertijd (3-4 weken) onze scherpe prijzen DEM-prijzen zijn fabrieksprijzen 3 zitsbanken 2 clubs van/1.145.-tot 3.995,- Verkoop uitsluitend in onze 8 eigen toonzalen. De dichtstbijzijnde voor u fabriek (toonzaal) houtweg 8 culemborg Geopend ma. t/m zat. 9-18 uur Vrijdag tot 21 uur Tel 03450-260.? In het BEJAARDENCENTRUM 'VREDERUST-WEST', Melis Stokelaan 2490 te 's-Gravenhage, ressorterend onder de Gemeentelijke Sociale Dienst te 's-Gravenhage, kunnen op de verpleegafdelingen, waar 145 somatisch zieken wor den verpleegd, worden geplaatst: voor de functie van afdelingshoofd waarnemend-afdelingshoofd De voorkeur gaat uit naar hen die full-time kunnen werken. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de adjunct directrice van 'Vrederust-West', mw. J. M. de Lange (tel.: 66.57.50). In genoemde functies kunnen gunstige studiefaciliteiten worden geboden. Schriftelijke sollicitaties - onder vermelding van GSD 184 te zenden aan de Directeur van de Gemeentelijke So ciale Dienst, Neherkade 110 te 's-Gravenhage. KEMA-keur betekent opti male waarborg ten aanzien van de elektrische veiligheid. De goedkeuring van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen wil zeggen, dat de machine funktioneel en doelmatig is. Het wolmerk houdt in, dat u ook de wol en andere fijne en tere weefsels er met een gerust hart aan kunt toevertrouwen. Nu hoort u het ook eens van anderen. Elektrische veiligheid. Dat is een zaak, waar Miele al sinds jaren grote zorg aan besteedt en terecht. We komen dagelijks, en dat geldt zeker voor de huisvrouw, in aanraking met elektrische apparatuur. Elektrische veiligheid is dus een eerste vereiste. Miele wasautomaten hebben de bijzonder zware proeven in het KEMA-keuringsinstituut met glans doorstaan. Ze verdienen dit belangrijke veiligheids-predikaat ten volle. Voor u betekent dit een stuk extra zekerheid. Funktioneel en doelmatig. Twee aspekten, die verband houden met het gebruikskomfort. Wordt de was wel goed schoon? Gebruikt de machine niet te veel water en stroom? Hoe komen de kreukherstellende en synthetische stoffen eruit? Wordt de witte en bonte was goed gecentrifugeerd? De Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen heeft dit allemaal onderzocht. Het resultaat: het goedkeurings-certifikaat! Met ZOrg samengestelde wasprogramma's. Alle voorkomende textielsoorten krijgen in een Miele de juiste behandeling. Of het nu wit is, of bont, fijn of synthetisch, ja zelfs uw kostbare wol. Het internationale Wolsekretariaat kan het bevestigen en doet dat ook getuige het Wolmerk. Kwaliteit en degelijkheid. Daarvoor staat Miele zelf garant. Miele wasautomaten zijn oerdegelijk van konstruktie, centrifugeren met 1000 toeren, hebben een dubbele motor, een kinderveilige deurvergrendeling en een prachtige, sterke geëmailleerde ommanteling uit-één-stuk! Zet 'm maar gerust in de badkamer. Over 10 jaar ziet uw Miele wasautomaat er nog precies zo gaaf uit als op de eerste dag. Is het dan vreemd, dat wij blijven zeggen: Voor de horeca en voor bedrijfskantines bieden wij keus uit een tiental soorten vaatwasmachines met een twee-minuten-programma SCH00N0ERGANG B.V. LEIDEN Lange Mare 65, Telefoon 071-144746 Maar wat wil dat nu zeggen! Wel, dat houdt in, dat u door een Miele wasautomaat te kopen uw geld goed besteedtkijkt u maar. Hef laatste nieuwe model Alfasud L5m. Voorwielaandrijving. Komfortabel interieur. Rotsvaste wegligging. Onverwoestba boxermotor. Kortom: een hedendaagse 4-deurs familie auto met uitgesproken sportieve eigenschappei Uniek voor Nederland. De Alfasud wordt geleverd met 2 volle jaren lakgarantie en heeft maar om de 20.000 km een servicebeurt nodig. In welke vorm dit voordeel wordt gegeven verklappen we nog niet. Maar omdat we ons kunnen voorstellen dat u brandt van nieuwsgierig- Ik heid, lichten we een stukje van de sluier op: Wat zou u denken van een paar interessante accessoires, een extra hoge inruilprijs of 'n fikse kontante korting. Onderstaande Alfa dealer verrast u met een zeer aan trekkelijk voorstel. Daar kunt u op rekenen. Dit zijn de Alfa Romeo dealers die er meer van weten: s-\—y a -7/-\nnnn Pickéstraat 74, Noordwijk,

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 10