I IP u ■ONROERE .ONRC 1 rijnlands ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendqoed ONROERENDGOED HtXCOVZ DE JAGER Bouwgrond oude woning. DE LEEUW MAKELAARSKANTOOR KOOPWONINGEN onroerendgoed KATWIJK Burggravenlaan. Goed onderhouden 4-kamerflat. Gelegen in het rustige gedeelte van Katwijk aan den Rijn. Ind.: entree, hal. pas verbouwde keuken, woonkamer, 3 slaapkamers waarvan 1 met groot balkon. Grote berg ruimte aanwezig (2'/ïx3 m) met gas. v/ater en elektriciteit. Onder de flat bevindt zich een groot sousterrain. Aan vaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Rijnmond. Uitstekend onderhouden flat met fraai uitzicht over zee en duinen. Ind.: doorzonkamer, 3 slaapkamers, hal, keuken, toilet en badkamer met douchegelegenheid. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 147.500,- k.k. Merelstraat. Fraai gelegen flat met sousterrain. Deze flat die uitzicht biedt op de duinen is uitstekend onderhouden en wordt d.m.v. een c.v.-installatie verwarmd. Ind. sousterrain: entree, keuken, toilet, woonkamer en slaapkamer. 1e etage: entree, toilet, woonkamer, 2 slaapkamers, keuken en douchegelegenheid. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 175.000,- k.k. Kuyperstraat. Uitstekend onderhouden maisonette gelegen op 1e woonlaag met inpandige berging. Ind.: entree, hal, toilet, ruime moderne keuken met afzuigkap, mooie woonka mer. 1 e etage: 3 ruime slaapkamers waarvan 2 met bal kon en een met gevelkachel en fonteintje, badkamer met douche. Incl. stoffering. Aanvaarding direkt. Prijs n.o.t.k. Prinses Margrietlaan. Fraai gelegen maisonette met inpandige berging. Deze flat heeft een schitterend uitzicht over de "Zanderij". Al leen in ruil voor eengezinswoning in Katwijk te aanvaar den. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Bosplein. Gunstig gelegen winkelruimte met sousterrain gelegen aan druk winkelplein in centrum van Katwijk. Deze winkel is goed onderhouden en wordt door gaskachels ver warmd. De centrale ligging maakt de winkel geschikt voor vele branches. Aanvaarding augustus 1978. Prijs n.o.t.k. Voorstraat. Een op 1 e stand gelegen winkel met een effectieve ver koopruimte van 80 m2. Parkeergelegenheid is in de di recte omgeving van de winkel aanwezig. Aanvaarding direkt. Huurprijs f 20.000,- p.j. LEIDEN Haagweg. Zeer goed onderhouden hoekherenhuis op 240 m2 eigen grond. Ind. parterre: hal, gang, toilet, ruime eetkeuken, grote woonkamer (doorzon) met open haard. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, en 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers en berging. Alle kamers hebben een huistelefoon en zijn voorzien van vaste wastafels. Aanvaarding voorjaar 1978. Vraagprijs f 320.000,- k.k. Morsweg. Een aan breed vis- en vaarwater gelegen herenhuis. Bestaande uit een boven- en benedenwoning. Het pand heeft een 30 meter diepe tuin met eigen aanlegsteiger. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 272.000,- k.k. Hoge Rijndijk. Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, het pand wordt d.m.v. een c.v.-gas-installatie verwarmd. Ind. parterre: ruime woonkamer, open keuken met af zuigkap, toilet, 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer. 2e etage: zolderberging. Aanvaarding direkt. Vraagprijs f 240.000,- k.k. RIJNSBURG Diverse KWEKERIJEN met glas, schuren, cellen en los land. Bij aankoop in combinatie is het bouwen van een woning mogelijk. Aanvaarding in overleg. Prijzen n.o.t.k. Ook over objecten die onze collega's aanbieden kun nen wij u volledig inlichten, aangezien wij als M.C.C. makelaar de beschikking hebben over het totale aan bod in Katwijk en omgeving. Het kost u niets extra's. Inlichtingen: MAKELAARDIJ O/G Zaterdags geopend van 10 tot 12 uur. Roelofarendsveen op 75 m van het Braassemermeer er staat nu een Inl. v. d. Meer o.g. 01713-2178. Geldbelegging Verpachte snackbar met pand te koop aanaeboden. Zeer goed lopend bedrijf. Pacht- opbrengst f 42.000.- per jaar (geïndexeerd). Vraagprijs 210.000,- k.k. /joordcma RIJNSATERWOUDE Zonnedauwlaan 12, uitstekend onderhouden modern middenwoonhuis, voor zien van c.v.-gas. Indeling: entree, T-vormige huiskamer (plm. 30 m2), keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, royale douche, vaste trap naar 4e slaapkamer, veel bergruimte, achtertuin op het zuiden. Vraagprijs f 184.000,- Bemiddeling ZWAAN makelaardij o.g. Hoofdstraat 89. Sassenheim. tel. 02522-15050 UW MAKELAAR HEEFT TE KOOP Antarestraat, Alphen a/d Rijn. Tussenwoning met tuin, schuur, C.V.-gas, stoffering. Ind.: zit-eetkamer met open haard en parketvloer, moderne keu ken met app., toilet, gang en kast, 3 slaapkamers, douchekamer, zolderka mer met dakkapel en zolderberging. Prijs 198.000,- Bernhardstraat, Leiderdorp. Tussenherenhuis met tuin, schuur, c.v.-gas en 2e toilet, zolderkamer met dakkapel en berging. Prijs 250.000,- Bernhardlaan, Oegstgeest. Hoekherenhuis met tuin, garage met zolder, verwarmde schuur, c.v.-olie. Ind.: woonkamer en gang met parket, hal, toilet, keuken. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, balkon, zolderkamer. Prijs 365.000- Bilderdijkstraat, Alphen a/d rijn. Tussenwoning met tuin, schuur, c.v.-gas en boiler. Ind.: woon-eetkamer, moderne keuken, bijkeuken, toilet, hal, 3 slaapkamers, mod. badkamer met douche en ligbad, 2e toilet, zolder. Prijs 210.000,- Brouwerstraat, Rijnsburg. Geheel gemodernisserde tussenwoning met grote schuur, gaskachels en stoffering. Ind.: woonkamer, keuken, hal toilet, 3 slaapkamers en douche. Prijs 165.000,- Frederiksoordlaan. Riinsbura. Halfvrijstaande semi-bungalow met tuin, terras, c.v.-jjas, voorzijde antiek glas-in-lood, rondom markiezen en 1 e klas stoffering. Ind.: grote hal, studeer/kantoorruimte, garage, hobby/slaapka mer, wasruimte, douche, zitkamer, open eiken keuken met app., 3 slaapka mers, badkamer, 2e toilet, berging. Prijs 590.000,- J.P. Heijestraat, Hazerswoude. Leuke tussenwoning me.t tuin, schuur, c.v.-gas, stoff. Ind.: woonkamer, gang, toilet, keuken, 3 slaapkamers, douche, zolderkamer en berging. Prijs 189.000,- P. de Hooghlaan, Oegstgeest. Hoekherenhuis met voor- en achtertuin op 't zuiden, ontworpen door tuinarchitect, het geheel is perfect onderhouden. Incl. stoffering, luxaflex en - horren, veel granolwerk, thermopane beglazing in woonkamer, alle slaapkamers hebben vaste wastafels. C.V. met warm watervoorziening en garage en schuur. Aanvaarding 1-5-1978. Ind.: woon kamer (3.55/3.25 x 9.00) met waardevol parket en fraaie, door binnenhuisar chitect ontworpen open haard, hal gang, keuken (2.45 x 3.60), toilet, 3 slaapkamers (3.60 x 3.60,4.30 x 3.25 en 3.43 x 2.35), badkamer met ligbad, douche. 2e toilet, balkon voor en achter, 2 slaapkamers en 4 bergruimten op zolder. Op de beg.grond is een kelder. Prijs 392.500,- Julianastraat, Leiderdorp. Hoekherenhuis met garage, schuur, tuin, ged. parket, ged. stoffering, c.v.-gas. Ind.: woon-eetkamer met open keuken, bar, open haard, hal toilet, 3 slaapkamers, douche, zolderkamer en berging. Prijs 295.000,- Op aanvraag, Zoeterwoude. Vrijstaand huis met 2 schuren en een glas teelt/tuinbouwbedrijf op ruim 7500 m2 grond, waarvan 2000 m2 bebouwd met kassen. Woonhuis met c.v.-gas, ind.: woonkamer, slaapkamer, woon keuken, bijkeuken, douche, toilet, ruirrie kelder, zolderkamer en grote zolder. Prijs 550.000,- Maresingel, Leiden. Tussenwoning met achtertuin met vrij uitzicht over de singel, voll. gestoff., incl gaskachel. Ind.: zitkamer, eetkamer, keuken, hal toilet, 2 slaapkamers, overloop en 2e toilet. Prijs 120.000,- Margrietstraat, Leiderdorp. Hoekherenhuis met tuin, garage, schuur, c.v.-gas, boiler en plavuizen. Ind.: woon-eetkamer, keuken, gang, toilet, berging, 3 slaapkamers, douchekamer, 2e toilet, balkon, zolderkamer. Prijs 310.000,- Pasteurstraat, Leiden. Hoekhuis met zijtuin en vrij uitzicht. Incl. stoff. en gaskachels. Ind.: doorzonkamer, eetkeuken, hal, toilet, 3 slaapkamers, douchekamer, 2e toilet, 2 slaapkamers en berging op zolder. Prijs 127.500,- Rhyenburcherlaan, Hazerswoude. Tussenwoning met tuin, gaskachels. Ind.: woonkamer, mod. eiken keuken met app., gang, toilet, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, grote zolder. Prijs 198.000,- Rijndijkstraat, Leiden. Tussenwoning in een leuke straat met klein zonnige achtertuintje, incl. gaskachels en stoff. Ind.: woonkamer, keuken, douche annex toilet, 3 slaapkamers en zolder. Prijs 105.000,- De Rljpstraat, Alphen a/d Rijn. Tussenwoning met tuin, c.v.-gas, ver warmde schuur, Ind. woonkamer met plavuizen, ruime entree, keuken met app., toilet, 3 slaapkamers, douche, balkon, zolderberging en vliering. Prijs 225.000,- Thorbeckestraat, Katwijk aan Zee. Maisonette gelegen op de 2e woonlaag (top). 5 minuten afstand van strand en zee, incl. c.v-gas, moederhaard en stoff. Ind.: berging in onderbouw, zit-eetkamer met balkon en houten plafond, keuken, hal toilet, douchekamer, 3 slaapkamers en berging. Prijs 159.000,- Valkenburgseweg, Katwijk. Vrijst. herenhuis met grote tuin, garage, c.v.- gas en stoff. Ind.: woonkamer, gang, keuken, toilet, 6 slaapkamers, douche kamer, 2e toilet en berging. Prijs 490.000,- Waldeck Pyrmontlaan, Oegstgeest. Tussenwoning met tuin, c.v.-gas, stoffering. Ind.: zit-eetkamer met parket, keuken, gang, toilet, kelderkast, 3 slaapkamers, douchekamer, 2e toilet, zolderkamer met dakkapel en berging. Prijs 268.000,- Zwanenzijde, Leiden. Splitlevel met tuin, inpandige garage, c.v.-gas, stof fering. Ind.: entree, hal, garage, kelderkamer, trap, woonkamer met open haard, eetkeuken, open keuken met app., berging en toilet, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet, overloop. Prijs 340.000,- Alle prijzen zijn vraagprijzen en kosten koper. Van alle objecten is uitgebreide foto-informatie vrijblijvend verkrijg baar in de ruime hal van ons nieuwe kantoor. U krijgt daar een complete indruk van het gehele aanbod in de regio. Rijnsburgerweg 100, Rijnsburg. Telefoon 01718 29301 Lid Makelaarsbeurs Den Haagjid NBM, MCC, N.V.A. Voor een industrie vragen wij een groot aantal in de prijsklasse van f 110.000 tot 300.000 Oplevertijd tot één jaar. Brieven onder no. 43268 bur. v. d. blad. MENS MAKELAARDIJ B.V. makelaars en beëdigde taxateursin onroerende goederen Grachtweg 73 Lisse Telefoon 02521-10050 15399 LISSE Jozef Israêlstraat 48 Hoekherenhuis met garage op 266 m2 grond met fraai aangelegde tuin op Z., waarin gemetselde bergruimte, CV-gas. Ind.: entree, hal, kelderkast, toilet, woonkamer met parketvloer, keuken. 1e etage: zeer grote slaapka mer over lengte van het huis met parketvloer (eenvoudig door aanwezige kastenwand weer in 2 kamers in te de len), kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage: een grote kamer met dakkapel. Veel bergruimte. Buitenmuren geïsoleerd, ged. dubb. be glazing. Uitstekend onderhouden woning met zeer veel Vraagprijs 269.000.- k.k. Zwanendreef 9 Hoekherenhuis, type 2 onder 1 kap met flinke garage en berging. Ind.: entree, gang, toilet, keuken en ruime woon kamer. 1e etage: douche, 2e toilet, 3 slaapkamers. 2e etage: 3 slaapkamers. Veel kasten, CV-olie, prima lig ging, flinke tuin. Vraagprijs 349.000.- k.k. Heereweg 19 Karaktervolle, alleenstaande villa op 930 m2 grond. Ind.: entree, gang, studeerkamer, kamer-en-suite van ruim 50 m2 met parketvloer, alsmede een sfeervolle geh. bete gelde schouw, prachtige plafonds. Keuken, bijkeuken, toilet en provisiekamertje. 1e etage: 2 flinke en 1 zeer grote slaapkamer waarvan er 2 gemaakt kunnen worden, badkamer met ligbad en 2e toilet, zeer veel vaste kasten. 2e etage: grote vliering. Geheel CV verwarmd, prachtig huis. Vraagprijs 439.000.- k.k. Mesdagstraat 6 Moderne middenwoning met CV-gas, stenen schuur en tuin op Z., Ind.: flinke woonkamer, ruime keuken, ruime entree met natuurstenen vloer, open spiltrap naar 1e etage: 3 flinke slaapkamers, balkon op Z. en grote bad kamer met o.a. 2e toilet. 2e etage: 2 kamers en div. bergingen. Goed gebouwd huis. Vraagprijs 239.000.- k.k. Wlllemskade 11 Vooroorlogse woning. Ind.: entree, 2 woonkamers, keu ken, toilet, douche. 1 e etage: 4 slaapkamers. Verder tuin tje, schuur, zeer verzorgde aantrekkelijke woning. Vraagprijs 145.000.- k.k. SASSENHEIM Ter Leedelaan 13 Prima gelegen herenhuis, type 2 onder 1 kap met grote garage en mooie vrije tuin. Ind.: entree, luxe open keu ken, toilet en grote woonkamer met parketvloer en open haard. 1 e etage: zeer ruime ouderslaapkamer, douche en kleine slaapkamer. 2e etage: grote kinderslaapkamer en berging. CV-gas. Zeer goed onderhouden aantrekkelijk huis. Vraagprijs 359.000.- k.k. Frlezenhorst 24 Moderne hoekwoning met CV, schuur en flinke tuin. Ind.: entree, toilet, doorzon-woonkamer met parketvloer. 1e etage: douche, 3 slaapkamers. 2e etage: 1 slaapkamer en berging. Vraagprijs 212.000.- k.k. Parklaan 152 Herenhuis met CV-gas. Ind.: entree, hal, toilet, kel derkast, woonkamer (8.60x3.50 m) met parketvloer, keu ken, plaats met stenen schuur en achterom. 1e etage: overloop, toilet, 3 slaapkamers waarvan 2 aangesloten op balkon, badkamer met ligbad. 2e etage: 2 kamers en veel berging. Vraagprijs 229.000.- k.k. HILLEGOM Valckslootiaan 18 Moderne aantrekkelijke hoekwoning met vrij uitzicht, tuin op Z. en stenen schuur. Ind.: entree, toilet, flinke L-kamer met parketvloer en aangebouwde ruime keuken. 1e etage: 1 kleine en 2 grotere slaapkamers, ruime bad kamer met ligbad. 2e toilet en plaats voor wasautomaat. 2e etage: grote zolderkamer en bergingen. Parketvloer op parterre en 1e etage. Vraagprijs 287.500.- k.k. Leidsestraat 53 Degelijke hoekwoning met gezellige ouderwetse ind.: voordeur opzij, flinke hal, toilet, voor- en aparte achter kamer en keuken. Verd.: 3 flinke slaapkamers bad kamer met ligbad. Tuin op Z.O., houten berging. Vraagprijs 189.000.- k.k. Vincent van Goghslngel 6 Pracht herenhuis op schitterend punt in Elsbroek met uitzicht over plantsoen. Ind.: entree, toilet, grote woon kamer met open haard en luxe open keuken. 1 e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers en div. bergingen. CV-gas en 115 Itr. gasboiler, extra's o.a.: thermopane op parterre en in het gehele huis luxaflex, grote garage en aparte schuur in de tuin. Zeer verzorgde woning met prachtig aangelegde tuin. Koopsom 465.000.- k.k. VOORHOUT Rooseveltlaan 3 Luxe bungalow met verw. garage en patiotuin op Z., Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer van 60 m2 met verzonken radiatoren, open haard en thermopane, in verlaagd ge deelte zeer uitgebreide massief eiken keuken met kompl. appar. en rustieke tafel om antieke bint. Ruime slaapka mer met ingebouwde luxe kastenwand en douche, als mede 2e slaapkamer. Incl. alle vloerbedekkingen en zonweringen. Vraagprijs 475.000.- k.k. NIEUW VENNEP Kinlozen 11 Pracht drive-in woning met flinke tuin op Z. aan grote vijver. Ind.: parterre, garage, hobby/studeerkamer, bij keuken. entree, toilet. 1e etage: mooie woonkamer en luxe keuken, voor- en achterbalkon. 2e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer met 2e toilet. 2e etage: grote slaapkamer en bergruimte. CV-gas en 115 Itr. boiler. Vraagprijs 295.000.- k.k. Te koop Leiden-Merenwijk AKENWERF Goed gelegen hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin, cv gas, gasboiler, ind.: begane grond: aangebouwde entree met toilet en berging, woonkamer met zijraam, parket, open haard mogelijk, open Tielsa keuken met afzuigkap, 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, ge verd.: royale slaapkamer met wastafel en over de gehele breedte ramen, berging, inclusief ge deeltelijke stoffering. Opl. spoedig. Vraagprijs 260.000 k.k. ALPENROOS Riant herenhuis met grote praktijkruimte, cv.-gas, woon huis, L.-woonkamer met open keuken, berging, garage, 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e verd.: 1 slaapkamer, berging, dakterras. Praktijkruimte: wacht kamer, behandelkamer met keuken en berging. Koopsom n.o.t.k. BOEIERWERF Tussenwoning met carport, CV-gas, indeling: beg.grond: doorzonkamer met plavuizen, open keuken. Eerste ver dieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Tweede verdieping: zolderkamer, berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs 226.000,- k.k. GOUDSBLOEM Uitzonderlijk goedgelegen, 2 onder 1 kapwoning, met blij vend vrij uitzicht op waterpartij, carport. Ind. beg. grond: entree met toilet, berging, woonkamer met open keuken en open haard, 1 e verd.: 3 slaapkamers, bijzonder fraaie badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e verd.: zolderkamer over het gehele huis. Het pand is voorzien van cv.-gas, gasboiler, huistelefoon, achtertuin aan water qeleqen' Opl. terstond. Vraagprijs 382.500 k.k. HOMMELVELD Fraaie split-levelwoning met inpandige garage. Ind.: en tree met toilet, woonkamer met plavuizenvloer en open haard, siematic keuken met vaatwasser etc., terras, 1e verd.: 3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet en aparte douchekamer, 2e verd.: ruime slaapka mer met dakterras; De woning is uitmuntend onderhou den en is voorzien van vele extra's. De opl. begin 1978. Vraagprijs 440.000,- k.k. KLIMROOS Royaal luxe herenhuis met voor-, achter- en zijtuin, cv.- gas. Ind.: begane grond: entree met toilet, living van 52 m2 met open keuken, open haard, 1e verd.: 3 royale slaapkamers, waarvan 1 met baikon, badkamer met lig bad, aparte douche en 2e toilet, 2e verd.: grote zolder met slaapkamer, veel berging, inclusief vele extra's. Opleve ring ca. dec. Vraagprijs 325.000 k.k. STROBLOEM Prachtig gelegen hoekwoning op 285 m2 grond met car port, cv-gas, Indeling: woonkamer met parket, open keu ken, entree mettoilet, leverd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Het pand is geheel voorzien van thermopane beglazing. De oplevering in overleg. Incl. vele extra's. Koopsom n.o.t.k. makelaarskantoor TE KOOP LEIDEN Lekstraat 40, goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin ±19 meter diep, C.V., stenen schuur en ach terom. Aan de voorzijde uitzicht over plantsoen. Parterre: vestibule, toilet, woonkamer met parket. 1e etage: 3 slaapkamers, douche met toilet. 2e etage: slaapkamer en bergruimte. Vraagprijs inclusief stoffering f 250.000,- k.k. Maredijk, Geheel gemoderniseerde tussenwoning met achtertuin. Parterre: gang. voor- en achterkamer met granolwand en houten betimmering, plavuizenvloer in achterkamer en keuken, toilet. 1e etage: grote berg ruimte, douche, 2 slaapkamers, vliering. Koopsom 135.000,- v.o.n. Poelgeeststraat 4/4a. Verheelde beneden en bovenwo ning, gedeeltelijk gemoderniseerd. Parterre: woonkamer 3.60x10, keuken 2.40x2.25, hal, plaats. 1e etage: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, toilet; 2e etage: 2 slaapkamers alsmede berging. Vraagprijs 115.000,- k.k. Omgeving Morsstraat, bedrijfsruimte met bovenwonin gen. Vraagprijs 450.000,- k.k. Vraag bij verkoop van uw woning ons vrijblijvend advies omtrent de verkoopmogelijkheden. HYPOTHEKEN Rente: 5 jaar vast 8,5%, 30 jaar vast 8,9%. Behalve dat wij gaarne de aan- en verkoop van uw wo ningen verzorgen, adviseren wij u ook graag bij het sluiten van een hypotheek. Door onze samenwerking met di verse instellingen, zoals: Westland/Utrecht Hypotheekbank NV. Friesch-Groningsche Hypotheekbank NV. Rijkspostspaarbank. Nederlandsche Middenstandsbank NV. Amfas Hypotheken NV. Delta Lloyd NV. Nationale Nederlanden NV. Bouwfonds Ned. Gemeenten. Zijn wij niet aan een bepaalde maatschappij gebonden en kunnen wij U vrijblijvend informeren over de in uw situatie meest geschikte hypotheekvorm. MAKELAARDIJ B.V. Rijnsburgersingel 56, Leiden, telefoon 071-122205.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28