onroerendgoed OWROFRPftnH F ONROERE ONRC romeyn INTERHUIS ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed m ^b> in/>rng"|| II^OO "I onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U UL L uUUIifL onroerendgoed ONROERENDGOED mm make de vli makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP LEIDEN onroerendgoed HAZERSWOUDE - RIJNDIJK r De Genestetstraat, in staat van nieuw verkerend, gestoffeerd, woonhuis met C.V.- gas, mooi aangelegde voor- en achtertuin ZW (11 meter) met achterom en stenen schuur. Ind.: hal, toilet, diepe kelderkast, ruime woonkamer met open haard en schrootjes plafond, nieuwe keuken met geyser, veel kastruimte. 1 e etage: 3 slaapka mers, douche met wastafel. 2e etage: vliering met grote bergruimte. Vraagprijs 210.000,- k.k. LEIDEN Jac. van Campenlaan 108, prachtige, in staat van nieuw verkerende 2 kamerflat (oorspronkelijk 4 kamerflat) op de 6e etage, met C.V., lift en fraai blijvend vrij uitzicht. Ind.: ruime hall, toilet met fontein, L-living van ruim 60 m2 met balkon op het zuiden, ruime slaapkamer. Geheel voorzien van parketvloer. Moderne keuken met balkon, ruime badkamer met ligbad en wastafel. Vraagprijs 250.000,- k.k. Kasteelhof 9, geheel vrijstaande villa, C.V.-gas, garage, rondom fraai aangelegde tuin. Ind.: vestibule met qarderobe. hall. toilet met fontein, grote woonkamer met Siematic open keuken, div. apparatuur, mooie praktijkruimte met studeerkamer en aparte ingang. 1 e etage: 3 slaapkamers (1 met groot dakterras) en L-vormige slaapka mer, 2 douches, parterre v.z.v. thermopane beglazing, grote bergruimte. Vraagprijs 600.000,- k.k. Hommeiveld (Merenwijk), luxe afgewerkte split-levelwoning met C.V. en grote garage, sousterrain en prachtige diepe achtertuin Z.W. aan water met groot terras en uitzicht op v.z.v. plavuizen en keukenapparatuur. 1 e en 2e etage: 4 grote slaapkamers, waarvan ouderslaapkamer 5.10x4.60, mooi dakterras, zeer luxe vergrote badkamer met ligbad, extra aparte douche, apart toilet, waskamer. Incl. veel extra's, o.a. Oud- Holl. tegels en stoffering. Vraagprijs 468.000,- k.k. De Laat de Kanterstraat (Prof. wijk), groot halfvrijstaand herenhuis met aparte garage, C.V.-gas. Ind.: hall, grote woonkamer met parket en fraaie open haard, ruime studeerkamer, grote keuken met d.v. aoDaratuur. 1e etage: 3 mooie slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel, grote berging. Gelet op de 2 grote kamers op de parterre, is deze woning bijzonder geschikt voor bijv. arts. Vraagprijs 450.000,- k.k. Hermelijnvlinder, mooie split-levelwoning met garage, uitzicht op waterpartij en kin derboerderij. Woonkamer met plavuizen, luxe zit-eetkeuken, 4 slaapkamers, L-vor mige slaapkamer met groot dakterras. Vraagprijs 434.000,- k.k. Kromstevenwerf (Merenwijk), groot hoekherenhuis met C.V., grote achtertuin Z.W. met uitzicht op plein. Ruime woonkamer met vergrote luxe open Tielsa keuken (licht groen) 42 m2,4 a 5 grote slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, aparte toilet. Veel bergruimte. Oplevering eind 1978. Vraagprijs 320.000,- k.k. Tomatenstraat 3, ruim herenhuis aan brede rustige straat, achtertuin Z, schuur en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, kelderkast, grote woonkamer met erker en parket, nieuwe fraaie open keuken met inbouwapparatuur en plavuizenvloer, brede eetbar. 1 e etage: 2 grote en 2 kleine slaapkamers, ingebouwd ligbad. 2e etage: 2 slaapkamers met grote dakkapel. Vraagprijs 235.000,- k.k. Zoeterwoudsesingel, bedrijfspand met C.V., bebouwd 160 m2, onbebouwd 340 m2. Voor diverse doeleinden geschikt Vraagprijs 222.000,- k.k. Een gedeelte van de loods kan nog bijgekocht worden. Oude Rijn, groot grachtenpand met leuk uitzicht, geschikt voor diverse doeleinden. Ind.: grote voor- en achterkamer met tussenkamer, keuken en toilet. 1 e etage: 2 grote slaapkamers, 2e keuken en 2e toilet, veel kastruimte. 2e et.: 2 slaapkamers en 3e keuken. Vraagprijs 200.000,- k.k. Kapteinstraat 18. tussenwoning met tuin, schuur en achterom. Ind.: goed afgewerkte gang, toilet, diepe provisiekast, ruime woonkamer met openslaande deuren 9.25x3.40 meter. 1e etage: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en wastafel. 2e etage: grote zolder. Vraagprijs 198.000,- k.k. Hoge Rijndijk, ruime, gedeeltelijk verhuurde, woning met diepe achtertuin en schuur. Ind.: gang met ruime douchegelegenheid, aparte toilet, kamer ensuite 8x4.40 m.. serre 4.40x2 m., keuken, bijkeuken met aansl. wasautomaat. 1e etage (verhuurd): overloop met toilet, kamer met keukengedeelte, douche, groot balkon, slaapkamer met balkon. Vaste trap naar vliering, eveneens verhuurd. Vraagprijs 195.000,- k.k. Schelpenkade 60, zeer goed onderhouden hoekwoning met kleine, zonnige plaats, schuur en achterom. Ind.: entree, gang. toilet, kelderkast, woonkamer 9x3.40 m., prachtige nieuwe keuken met veel kastruimte, uitschuiftafel, afzuigkap. 1e etage: 1 royale overloop met kast, mogelijkheid tot plaatsing van 2e toilet, 1 kamer met vaste kast. 1 kamer met schoorsteen en vaste kast. ruime douche met vaste wastafel, aansl. wasautomaat, 1 kamer met vaste kast, 1 kamer. 2e etage: ruime zolder. Vraagprijs 180.000,- k.k. Nieuwe Rijn, groot grachtenpand (voor- en achterhuis), ruime plaats, 8 kamers, 3 keukens. Moet opgeknapt worden. Vraagprijs 179.000,- k.k. Timorstraat 66, geheel goed verbouwd en perfect onderhouden hoekwoning met tuin en schuur, de woning is voorzien van C.V.-gas en heeft vrij uitzicht. Ind.: woonka mer met nieuwe uitgebouwde, moderne keuken. 1e etage 3 slaapkamers, groot balkon, douche. 2e etage: zolder met mogelijkheid voor slaapkamer. Vraagprijs 162.000,- k.k. Centrum Leiden, groot bedrijfscomplex met o.a. 12 zeer ruime vertrekken. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Bijzonder geschikt voor b.v. groot winkelbedrijf, theater of toneel. Vraagprijs 700.000,- k.k. Paramaribostraat, riant gelegen, met blijvend vrij uitzicht op de Zijl, 4 kamer (top)flat, C.V.-gas. Deze, in staat van nieuw verkerende, flat kan in februari worden opgeleverd. Lage servicekosten, n.l. 60,- p.m. Vraagprijs 125.000,- k.k. Haarlemmerstraat 303 (centrum Leiden). Vrij goed onderhouden, in 1960 tot woon huis verbouwde winkel met plaats. Ind.. kamer ensuite (8 meterlang), keuken, toilet. 1e etage: 3 siaapkamers. De mogelijkheid om dit pand weer als winkel in te richten is aanwezig. LEIDERDORP Charlotte de Bourbonstraat 20, hoekherenhuis met garage, voor-, zij- en achtertuin op Z., schuur en C.V. Indeling: hall, toilet, mooie woonkamer met fraaie massief eiken open keuken met alle apparatuur, eetbar, bijkeuken. 1 e etage: 2 grote slaapkamers luxe badkamer met ligbad en 2e toilet, aparte douche. 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel, aparte C.V. ruimte. Vraagprijs 273.000,- k.k. Margrietstraat 13, in perfecte staat van onderhoud verkerend hoekherenhuis met voor- en grote zonnige achtertuin, C.V.-gas, grote garage met verwarming en smeer- kuil. Indeling: gang met natuursteen, kelderkast, toilet, ruime woonkamer, keuken met inbouwapparatuur. 1 e etage: 3 slaapkamers, zeer luxe badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e etage: grote zolder met logeerkamer en wastafel. Vraagprijs 285.000,- k.k. OEGSTGEEST Grote bedrijfsruimte 250 m2, met 2 lege bovenwoningen, frontbreedte 13 meter, verhuurd winkel/woonhuis. Vraagprijs 600.000,- k.k. TER AAR Leeuwerikspad, goed onderhouden, gedeeltelijk geschakeld herenhuis met voor- en achtertuin op zuiden, schuur en C.V. Ind.: hall, toilet, Z-vormige woonkamer met semi open keuken (tot. opp. 55 m2), prachtige tegelvloer, afzuigkap en eetbar. 1e etage: 3 grote slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: grote slaapka- met betegeld dakterras, veel bergruimte. Vraagprijs 252.000,- k.k. TE KOOP GEVRAAGD Diverse woningen, omgeving Prof. wijk of Burg. wijk en Leiden Z.W., in de prijsklasse van 200.000,- tot 400.000,- Bilderdijkstraat 4 Leiden Tel. 149147 of 132732 ZATERDAG GEOPEND VAN 14.00 UUR TOT 16.00 UUR. Te koop aangeboden van particulier g.o.h. pand in centrum, eigen grond, leuk gelegen. Indeling: hal, L-vormige woon kamer, keuken, wc., plaatsje boven 2 slaapkamers. Prijs 98.000,- k.k. Brieven onder nummer 44503 van dit blad. v.d. Plas b.v. Princestr. 31 Katwijk Postbus 513, Antw. nr 513 Tel. (mak. Ass.) 73641 Tel FBA 01718-74433 I Na kantoortijd Rijnsburg 01718-21580 Noordwijk 01719-11340 Aan- en verkoop huizen lid N.B.M.-M.C.C Hypotheken overbruggings kredieten, taxaties Alle verzekeringen voor brom fiets, auto. inboedel, brai d, glas, w a.p. etc. Financiering voor hoger beroepspersoneel en I tophypotheken B. VERKR00ST ZN: BV v/h GEBR. MEIJER B.V. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring LEIDEN Achthovenerweg 4 (Leiderdorp) 071-894258 NIJMEGEN LEEUWARDEN BBBBBBBBBBB8B8S8BBB B LEIDERDORP MEIDOORNSTRAAT 14 Een goed onderhouden huis in het oude gedeelte van het dorp, voorzien van voor-, achtertuin en stenen schuur. Indeling: entree, toilet, kelderkast, moderne keuken. Gezellige ruime woonkamer met erker, par ketvloer, open haard en schoonmetselwerk, ther mopane. 1e verdieping: 3 slaapkamers, douche, berging. 2e verdieping: 1 ruime slaapkamer, veel bergruimte. Vraagprijs: f 217.000,- k.k. LEIDEN HOGE RIJNDIJK 148 Oud herenhuis met voor- en achtertuin. Indeling: gang, kelderkast, toilet, keuken. Royale woonkamer ca. 45 m2 met serre. 1e etage: overloop, keuken, 2 slaapkamers, toilet, balkon. Q 2e etage: badkamer met ligbad, 3 slaapkamers en vliering. Verwarmd d.m.v. gashaarden. Deze woning is gelegen aan een ventweg. Vraagprijs: f 198.000,- k.k. LEIDEN Inwendig i Indeling: entree, ruime woonkamer, eetbar, keuken, douche. Groot zonnebalkon (Z). Berging. Inclusief alle vloerbedekkingen, koelkast, gasfornuis, etc. Prijs: f 127.000,- vrij op naam. HOGE RIJNDIJK 290 verbouwd 2-kamer appartement, toilet, ruime B g LEIOEN HANSENSTRAAT 28-28a f#j Beneden- en bovenwoning. Indeling: begane grond: 2 ruime kamers, berging, (5 keuken, toilet, plaats B1e verdieping: 2 kamers, toilet, keuken 2e verdieping: 1 grote zolderkamer. IB Het geheel is op 1 maart 1978 leeg te aanvaarden. Vraagprijs: f 98.000,- k.k. M Inlichtingen: Steenstraat 43 te Leiden. I* Tel. 071-140845 de L makelaardij J LEIDERDORP Meeuwenlaan. Groot in perfecte staat verkerend heren huis, grote woonkamer, 5 slaapkamers, badkamer, c.v. gas, mooie zonnige tuin. Vele extra voorzieningen. 265.000,- k.k. Charlotte de Bourbonstraat. Groot hoekherenhuis, garage, c.v. gas, mooie zonnige tuin op Z.O.grote woon kamer, 3 grote slaapkamers, badkamer, aparte douche kamer, vele extra voorzieningen. 265.000 k.k. Groot 8 jaar oud kantoorgebouw, woning, grote be drijfshal. 200 m2 grond die bebouwd mag worden. Veel parkeerruimte. H f 850.000.- k.k. Hoofdstraat. Groot vernieuwd vooroorlogs herenhuis aan de Rijn gelegen, grote living met open haard, 4 slaap kamers, badkamer, c.v.-gas. Mooie zonnige tuin aan de Rijn op Z. Vele extra voorzieningen. ƒ315.000,- k.k. LEIDERDORP/LEIDEN 2 jaar oude, in nieuwstaat verkerende, geschakelde, hoek semi/bungalow, c.v. gas, grote living, 4 slaapka mers, 2 badkamers, dubbele garage, mooie zonnige tuin. Vele extra voorzieningen. f 480.000.- k.k. LEIDEN Scilladuin. Groot nieuw hoekherenhuis met aan 3 zijden grote zonnige tuin. Grote woonkamer. 4 slaapkamers, badkamer, c.v. gas. Veel extra voorzieningen. f 288.000.- k.k. HAZERSWOUDE/RIJNDJJK Groot modern, in perfekte staat verkerend hoekheren huis. 1195.000.- k.k. RIJNSBURG Oude Vlletweg. Groot 6 jr. oud in nieuwstaat verkerend herenhuis. Grote L-vormige woonkamer, 4 slaapkamers, badkamer. CV-gas, mooie zonnige tuin en vele extra voorzieningen. f 295.000,- k.k. Op de meeste woningen is 108% financiering moge lijk ZOETERWOUDE RIJNDIJK In perfecte staat verkerende vrijstaande bungalow op 1600 m2 grond. Zeer landelijk gelegen. Ideaal voor paardeliefhebber etc. 650.000,- k.k. B.V. Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551. m^L onroeren in onroerende goederen Directie: I. van der Tuin. makelaar beëdigd taxateur G. S. J. van der Weide Sophiastraat. Boven- en benedenwoning. Benedenwoning is verhuurd, bovenwoninq met aparte opgang leeg te aanvaarden. Ind.grote woonkamer, keuken, douche eji toilet. 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel hobbyruimte en veel berging. Koper moet een huurflat in Leiden kunnen aanbieden. Prijs n.o.t.k. Koninginnelaan. Aan brede laan gelegen, geheel onder architectuur verbouwde en gestoffeerd tussen- herenhuis met voor- en achtertuin, schuur en achteringang. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Ind. beg. grond: ruime woonkamer met open haard en parketvloer, ruime keuken annex bijkeuken, toilet, hal met garderobe- kast, mooie houten trap naar 1 e en 2e etage, 1 e etage: 2 ruime slaapkamers met diepe kasten, kinderkamer, complete betegelde badkamer met ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en aparte douche. 2e etage: ruime zolderslaapkamer met dakkapel en ruime berging. Prijs n.o.t.k. Meloenstraat. Goed onderhouden eengezinswoning, rustig aan plantsoen gelegen met vrije achtertuin, schuur en achteruitgang. Ind. beg. grond: gang, ruime woonkamer, keuken, toilet. 1 e verd.: overloop. 2 ruime slaapkamers, waarvan één slaapkamer met vaste kastenwand, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd.: ruime zolder. Unieke Kans voor kopers die een huurflat kunnen aanbieden. Vraagprijs inclusief diverse roerende goederen 160.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Ruim geheel verbouwd woon/praktijkpand. Gelegen aan verkeersweg met voor- en vrije achtertuin op het zuiden. Zeergeschikt voor iemand uit de vrije beroepen. Ind. pari.: hal, toilet, open keuken, grote woonkamer met serre en open haard. 1 e etage: grote werkkamer, ruime slaapkamer met balkon oo hot zuiden, 2 kinderslaapkamers, 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer en 5e slaapkamer, hobbyruimte en badkamer. Voorzien van c.v.-gas en Doner. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 265.000.- k.k. Pretoriusstraat. Uitstekend verbouwde eengezinswoning met schuur en zonnige achtertuin op het zuiden. Ind. beg. grond: gang, ruime woonkamer 30 m2, rondom betegelde keuken met r.v.-staal/kunststof aanrechtblad, rondom betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. 1 e verd.: overloop, 3 ruime slaapka mers. 2e verd. zolder. De woning heeft diverse extra's, o.a. schrootjesplafonds en verkeert in prima staat van onderhoud. Elektra en riolering zijn geheel vernieuwd. Alle stofferingen van uitstekende kwaliteit, blijven in de woning. Deze aanbieding is een buitengewone kans voor kopers die een huurwoning kunnen aanbieden. Ruime hypotheek mogelijkheden zijn aanwezig. Vraagprijs 98.000.- k.k. Pieter de la Courtstraat. Modern geheel verbouwde eengezinswoning met stenen schuur en acntertuin op 1 het zuiden. Ind. beg. gr.: gang, kamer en suite (38 m2), keuken, toilet, open trap naar de 1e verdieping, overloop, 2 ruime slaapkamers met vaste kasten, badkamer met zitbad en vaste wastafel en veel berg ruimte. De woning is voorzien van wand- en plafondisolatie, nieuwe riolering en electrische leidingen. Vraagprijs 148.000.-k.k. Rijndijkstraat. Goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin op ZW en schuur. Ind. beg. gr.entree, grote woonkamer plm. 36 m2, gemoderniseerde keuken, douche en toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers. 2e verd.: grote bergzolder. Het geheel is voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs incl. vloerbedekking en luxaflex f 149.000,- k.k.- VOORSCHOTEN Leidseweg. Uniek, recentelijk geheel verbouwd hoekherenhuis met zonnige voor-, zij- en achtertuin en grote garage voor 2 auto's. Ind. part.: hal met garderobe, toilet, bergkast, moderne open keuken met veel bergruimte en bar, ruime woonkamer met niveau-verschil, open haard, plavuizen vloer en open trappen naar de 1e en 2e verd. 1e verd.: 3 slaapkamers waarvan één met kastenwand, zonnig dakterras, moderne badkamer met 2e toilet en grote vaste kast op de overloop. 2e verd.: ruime slaapkamer met groot daktuimel raam. ruime bergingen, c.v.-ruimte, bevloerde vliering en het geheel is voorzien van c.v.-gas en gedeeltelijk met thermopane. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs incl. zonwering, stoffering en betimmering f 375.000,- k.k. Raadhuislaan. In uitstekende staat van onderhoud verkerende gestoffeerde flatwoning (2e etage). Ind.: woonkamer met parketvloer, moderne keuken met ruim geheel betegeld balkon op het zuiden. 1 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime betegelde doucheruimte met toilet en wastafel. Het geheel is verwarmd d.m.v. gaskachels. Ruime kelderbox aanwezig. Unieke kans voor iemand die een huurflat met lift kan aanbieden met een huur van ƒ400,- 500,- per maand. Vraagprijs 149.000.- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Burg. Doyerstraat. Rustig aan plantsoen gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met garage, berging en cv-gas, voor- en achtertuin op het zuiden. Ind.; beg. grond: ruime woonkamer, keuken, toilet, kelderkast, entree, garderobe, 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, hal badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, 2e verd. hal, cv-ruimte en 2 slaapkamers met dakkapel en velux dakvenster. De beg. grond van het pand is voorzien van dubbele (thermopane) beglazing Prijs n.o.t.k. Kerklaan. Volledig gestoffeerd en goed onderhouden herenhuis met stenen schuur, C.V.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg.gr.: entree, ruime woonkamer, keuken, toilet, kelderkast, 1 e verd.: hal, 3 ruime slaapka mers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, 2e verd.: overloop. C.V.-ruimte en 4e slaapkamer met velux dakraam. Vraagprijs 245.000,- k.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prins Bernhardstraat. Uitstekend onderhouden ruim hoek-herenhuis met garage, aparte stenen fietsen berging, grote voor-, zij- en achtertuin op het zuiden, tot. grond opp. 283 m2. Ind.: beg. grond: ruime woonkamer met open haard, keuken, toilet, kelderkast, hal. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel, 2e verd.: berging, ruime slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 247.000.- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Jac. Perkplantsoen. Goed onderhouden hoekherenhuis met stenen schuur, voor- en achtertuin. Rustig gelegen aan plantsoen (géén autoverkeer). Ind. beg. grond: entree, ruime woonkamer met open haard en leuke bar, moderne open keuken, toilet, gang met garderobekast. 1e verd.: 3 slaapkamers, doucheruimte met 2e toilet en wastafels. 2e verd.: mooie ruime zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Het geheel is voorzien van c.v.-gas en ged. van dubbele beglazing. Oplevering op korte termijn mogelijk. Vraagprijs 248.000.- k.k.' Leidseweg 37 - Voorschoten Tel. 01717-4684*

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24