supermarktleider lelinssassistente centrale techniek v GASEQUIP B.V. V Inge assistent(e) ZIEKENVERZORGENDEN -ir randstad uitzendbureau TIMMERLIEDEN METSELAARS en BETONWERKERS ball ne lam ERVAREN SEKRETARESSE Welkom bij HEINEKEN ■fü GRD*CE5CO Ingenieursbureau voor Geotechnieken Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwprojecten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bodemstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wij onze opdrachtgevers in staat te bouwen met ZEKERHEID. In verband met de verdere opbouw van onze afdeling Marketing en Projectbeheer zoeken wij op korte termijn een van de marketing manager die primair zal worden belast met: - het verzamelen van internationale marktgegevens; - het verzorgen van het relatie- en acquisitiesysteem; - het assisteren bij het opstellen en uitvoeren van acquisitieplannen; - het verzorgen van correspondentie en presentaties; - het voorbereiden en notuleren van vergaderingen en besprekingen. Voor een goede vervulling van deze functie denken wij aan iemand met een middelbare opleiding en een marketingopleiding of -ervaring; ook een zelfstandige ervaren secretaresse met marketinginteresss kan in aanmerking komen. Verder vragen wij: - goede contactuele eigenschappen; - goede beheersing van de moderne talen in woord en geschrift; - technische interesse en feeling om voor civiel-technische ingenieurs te werken; - leeftijd-indicatie 25 tot 35 jaar. Sollicitaties aan de afdeling Personeels zaken. FUGRO - CESCO B.V.- LEIDSCHENDAM. Postbus 63, Veurse Achterweg 10 - Tel. (070) 209250 Vestigingen te Arnhem, Eindhoven. Groningen, Braïiliï, Curacao. Engeland. Hong Kong, Indonesië, Singapore, Suriname, USA, Ver. Arabische Emiraten, West-Duitsland. Vroom Dreesmann zoekt een voor haar vestiging in Alphen a/d Rijn. Voor een energieke jonge vakman is deze zelf standige funktie een uitdaging om zich waar te maken in deze zeer levendige sektor van ons warenhuis. Onze supermarkten staan bekend om hun breed en diep assortimentdit te begeleiden en attraktief te houden vraagt een volledige inzet. Belangrijk is, dat de man die wij zoeken op een prettige wijze leiding kan geven aan een grote groep van medewerkers(sters) en gevoel heeft voor een attraktieve winkel presentatie. Vakdiploma's zijn vereist. Leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Wij bieden een goed salaris, eigentijdse sociale voorzieningen en arbeids tijden en een ruime korting op aankopen in ons warenhuis. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw brief met alle terzake dienende gegevens, voorzien van een pasfoto aan de Manager Sociale Zaken van Vroom Dreesmann Regio Haarlem, Grote Houtstraat 70 te Haarlem. VROOMS DREESMANN INTERKERKELIJK VERPLEEGHUIS "LEYTHENRODE" Hoogmadeseweg 55, LEIDERDORP. Telefoon 071-899242 Binnenkort kunnen wij enkele gediplomeerde plaatsen. Leythenrode is een verpleeghuis voor somatisch zieken met 5 verpleegafdelingen a 32 bedden. Sollicitaties kunt U richten aan de directrice, Mevr. M. Hoek-Nug- teren, die bereid is U ook alle gewenste informatie te verstreken over Leythenrode. Gevraagd ervaren MAGAZIJNBEDIENDE Bekendheid met automaterialen en gereedschappen strekt tot aanbeveling. ELECTRO- TECHNISCH BUREAU De Jong Zoon - Leiden B.V. Middelstegracht 83 - Postbus 605 LEIDEN-Tel. 071-149741. direct industrie werk voor: magazijnkrachten voor bedrijven in Alphen en direkte omgeving. Hele da gen, voor enkele weken. produktiemedewerkers voor bedrijven in Leiden en omstreken. Ervaring en oplei ding zijn niet vereist, voor algemene fabriekswerkzaam- heden, die enkele maanden duren. Bel ook onze banenlijn (071 -130137), deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschikbare ba nen. Leiden: Kort Rapenburg 6, tel. 071 - 14 65 46 Katwijk: Cleyn Duynpark 12, tel. 01718-7 12 15 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Alphen: Groenoord 76. tel. 01720 - 9 20 23 (lussen 14.00 en 17.00 uur) INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR MISSI0L0GIE EN 0ECUMENICA Het Interuniversitair Instituut voor Missiologie en Oecu- menica vraagt ten behoeve van de afdeling Missiologie per 15 maart 1978 een 2e SEKRETARESSE (halve dagtaak, '8 middags) taak: het verrichten van alle voorkomende sekretaresse-werk- zaamheden, inclusief het typen van brieven, rapporten en verslagen, vereist: middelbare schoolopleiding en type-ervaring; goede kennis van de Engelse taal. salaris: volgens Rijksregeling, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij de directeur van de afdeling Missiologie, IIMO, prof. dr. M. R. Spindler, Boerhaavelaan 43 te Leiden. bE RE2QRC3ER. grootei's bouwmaatschappij b.v. Grootei's bouwmaatschappij b.v. groepsonderneming van de Bal- last-Nedam Groep B.V., heeft zich vooral gespecialiseerd in de uitvoering van woningbouwprojekten zowel in nieuwbouw als ver nieuwing. Ten behoeve van bouwprojekten in de omgeving van Utrecht, Hoofddorp, Amsterdam, Maassluis, Eindhoven, Veldhoven en Maarheeze zien wij uit naar: Gegadigden bieden wij een goed loon en aantrekkelijke arbeids voorwaarden. Indien u interesse heeft, schrijf dan een briefje naar afd. personeelszaken, Limburglaan 24a, Eindhoven of bel 040- 513532. In het weekend en 's avonds 04998-6047, de heer Ver- spaget. stil internationale bouwindustrie worden in de vacature van SECRETARESSE Steno-typiste Wij biedt woordelij Niveau H.A.V.O. vereist. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Bonda's Veevoederbureau B.V. Wij zijn een internationaal geörienteerd technisch verkoop en service bedrijf met afnemers in de petrochemische en offshore industrie. Voor een van onze aktiviteiten zoeken wij een Haar taak zal onder meer bestaan uit het: - begeleiden van twee sales engineers in hun werkzaamheden - onderhouden van kontakten met onze buitenlandse fabrieken - verrichten van werkzaamheden voor de direktie. Wij zijn op zoek naar een sekretaresse met - goede kontaktuele eigenschappen - naast Nederlands een goede kennis van de Engelse taal - vaardigheid in steno - en leeftijd 23 tot 25 jaar. Wij bieden: - een prettige werkkring op een klein kantoor - goede salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft U interesse, richt Uw sollicitatie dan aan Gasequip B.V., Plaats 29. Den Haag, t.a.v. de heer F. van Bossum of bel 070-469404 en vraag naar Diana of Fredie. In mei 1978 verhuizen wij naar onze nieuwe vestiging te Leiderdorp.' Wij zoeken voor ons projekt Kontakt Met Ouders in de Merenwijk te Leiden een PR0JEKTLEID(ST)ER in half-time dienstverband Het projekt is 1 januari 1977 van start gegaan en heeft tot doel het verbeteren van nei opvoedingsklimaat voor kinderen van 0-6 jaar door het bevorderen van - de kontakten tussen de ouders en degenen die met jonge kinderen en hun ouders werken - de onderlinge samenwerking van de werkers. De funktie omvat: - ontwikkeling van het beleid in het projekt in samenwerking met de medewerksters - begeleiding van drie part-time medewerksters bij de uitvoering en ontwikkeling van hun werk - ontwikkeling van methodieken gericht op het werken in de wijk in samenwerking met de medewerksters - opbouwen en onderhouden van kontakten in de stad Leiden - meewerken in de staf van het provinciaal buro aan de ontwikkeling van het provin ciale beleid. We denken voor deze funktie aan iemand met - ervaring in buurtgericht werken, bij voorkeur in het kader van opbouwwerk - ervaring met jonge kinderen - bekendheid met de (opvoedings)situatie van een wijk in opbouw - inzicht in beleidsontwikkeling - een opleiding op HBO-nivo (sociale akademie, M.O. pedagogiek, e.d.). Wat wij te bieden hebben, is het volgende: - een salaris van 1594,- bruto, inklusief A.O.W. kompensatie - een aanstelling op jaarkontrakt met verlengingsmogelijkheid tot uiterlijk eind 1980 - werktijden in overleg te regelen (bijvoorbeeld schoolvakanties vrij). Standplaats: Leiden of direkte omgeving. Sollicitaties vóór 28 januari te richten aan P. J. de Bruin, koördinator van het provinciaal centrum te Gouda. Voor nadere informatie is hij bereikbaar op het provinciaal centrum: Korte Tiendeweg 16 te Gouda, telefoon 01820-27422. v De Leidse Onderwijsinstellingen hebben de administratie gespreid over diverse afdelingen, waar in het algemeen X ook door jongeren in groepjes wordt samengewerkt. i -*• Voor één van onze CURSISTEN-SECRETARIATEN vragen wij een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER voor een aantrekkelijke en zelfstandige funktie, waarin de zorg voor administratieve begeleiding van onze cursisten en het onderhouden van telefonische contacten centraal staan. Een MAVO-diploma en goede type-vaardigheid zijn voor deze funktie gewenst. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich zowel telefo nisch als schriftelijk wenden tot onze afdeling Per soneelszaken. leidse onderwijs instellingen p Tel (071) 89 92 55* •X'l'MvI'X'IvM'X*'' i 1978 e< werkster Sollicitaties na telefonische afspraak van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Apotheek Herdingh Blanken Hogewoerd 171 - Leiden - Telefoon 120502 Binnen de groep Centrale Techniek van onze vestiging te Zoetervvoude kunnen wij op korte termijn plaatsen een assistente. Ten behoeve van de groep Proces techniek en de Specialisten Besturing zal zij onder andere worden belast met de behandeling van binnenkomende en uitgaande post, het bijhouden van de agenda's en het maken van afspraken. Verder zullen archiverings werkzaamheden en het bijhouden van de afdelingsdocumentatie tot haar taken behoren. Voor deze funktie zoeken wij een kandidate, die beschikt over een opleiding op MAVO/HAVO-niveau, administratieve en type-ervaring en goede kontaktuele eigenschappen. Naast een goed salaris geeft Heineken bovendien een aantrekkelijke winst- delingsregeling, 8% vakantietoeslag en 20 vakantiedagen. Als je meer wilt weten, neem dan schriftelijk of telefonisch kontakt op met de heer R.H. Mak, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1 te Zoeterwoude. Telefoon (071)814215.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20