opleiding ziekenverzorgende Drie manieren om iets leuks te kopen. re achten f accountant secretaresse personeelszaken 4 administratief medewerkster bon tv» uw financiële kracht IW ook belangrijk stichting centrum stbavo noordwijkerhout Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden analist m/v Iets leuks op de kop tikken is een kunst op zich. Als dat ook nog kan voor die extra voordelige, speciale aanbiedingsprijs, dan heeft u er een buitenkansje aan! Maar ja, dan moet u het geld wèl klaar hebben liggen. Wij doen u daarvoor drie mogelijkheden aan de hand. In de eerste plaats het Delfi-Krediet Op Afroep. Een vorm van doorlopend krediet, waarbij u binnen een bepaalde limiet, net zo lang rood mag staan en net zo vaak mag aflossen als u wilt. Een andere manier om altijd geld achter de hand te hebben is de Delfi-Spaarrekening met groeirenteTUw geld is te allen tijde vrij opneembaar, terwijl de rente per kwartaal toeneemt. Hoe langer u spaart, des te hoger het percentage. Tot slot is er een unieke kombinatie van sparen en lenen: de Delfi- Combirekening. Een rekening waarop u zowel 'rood kunt staan' als geld kunt sparen. Het ei van Columbus voor mensen die niet graag op één paard mikken. Wilt u méér weten over deze drie Delfi-rekeningen (waar het bekende verzekeringsconcern Delta Lloyd achter staat) belt u ons dan even. Wij hebben een lange staat van dienst als verzekeringskantoor.Een diskrete afwikkeling van uw geldzaken is ons dus DELFI zeker toevertrouwd. Delfi-adressen: Leiden: C.R.A.B., Rijnsburgersingel 56, (071) 12 22 05 D. J. van Duyvenbode, Smaragdlaan 13, (071)76 44 18 G. J. J. Bakker, Zoeterwoudsingel 41, (071) 12 29 17 Ass. Knt. L. P. M. Walter, De Sitterlaan 131. (071) 12 26 16 Katwijk aan Zee: Bergman Assurantiën, Princestraat 42, (01718) 2 1976 A. Post, Burg. Bakhuizenln. 70, (01721) 82 35 Noord wijk: Saat van Marwijk Ass. B.V., Hoogwakersbos- straat 16, (01719) 1 93 22 Sassenheim: Ass. Knt. Bijdorp-Holland, Vijfmeiweg 14, (02522) 1 10 91 Valkenburg (Z-H): P. Doldersum-van de Mey, Middenweg 30 (01718) 1 36 95 NOB Wegtransport is de werkgeversorganisatie voor het Beroepsgoederenvervoer over de weg. Op de afdeling LEDENADMINISTRATIE vragen wij op korte termijn een De werkzaamheden omvatten o.a. het verwerken van mutaties in leden-en debiteuren bestanden. Het typen van correspondentie behoort mede tot haar taak. In verband daarmede denken wij aan een jonge vrouw van omstreeks 22 jaar, die naast MAVO- opleiding beschikt over voldoende typevaardigheid en administratieve ervaring. Belangstellenden voor deze gevarieerde funktie worden verzocht contact op te nemen met de afde ling Personeelszaken van de NOB Wegtransport. Huis te Landelaan 492, Rijswijk, tel. 070-949307. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport Wegens uitbreiding van de werkzaamheden hebben we op ons kantoor te Leiden plaats voor een eerste assistent accountant die gevorderd is met zijn studie voor register accountant. Geïnteresseerden verzoeken we schriftelijk kontakt op te nemen met de heer D. van den Berg, Plantage 20, Leiden, telefoon (071)146946. VEKEMANS BERK ACCOUNTANTS vestiging Leiden NOB Wegtransport is de werkgeversorganisatie in het Beroepsgoederenvervoer over de weg. Op ons hoofdkantoor te Rijswijk vragen wij op korte termijn assistentie van een Zij zal verantwoordelijk zijn voor de verzorging van de afdelingscorrespondentie en personeelsadmini stratie. Het verwerken van mutaties en bijhouden van dossiers voor een personeelsbestand van ongeveer 150 medewerkers behoort mede tot haar taak. In verband met het noodzakelijk onderhouden van goede persoonlijke contacten binnen de organisatie en met diverse externe instanties als GAK, uitzend bureaus e.d., zijn goede contactuele eigenschappen voorwaarde voor het goed functioneren. De jonge vrouw waaraan wij denken is 20-25 jaar ouden beschiktovereen opleiding op HAVO-niveau, mogelijk gevolgd door een secretaresse opleiding. Als enige medewerkster op de afdeling Personeels zaken, kan zij in belangrijke mate zelfstandig werken en vlot improviseren. Zij heeft tenminste administratieve ervaring opge daan, bij voorkeur op een Personeelsafdeling. Belangstelling voor personeelswerk is vereist, enige kennis van de sociale wetgeving is welkom. De aangeboden functie biedt voldoende ruimte voor persoonlijk initiatief. Zij die belangstelling hebben voor deze interessante, zelfstandige functie worden verzocht hun sollicita ties te richten aan Hoofd Personeelszaken NOB Wegtransport, Huis te Landelaan 492, Rijswijk. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport Op 1 maart a.s. start weereen opleiding tot het Staatsdiploma Ziekenverzorging. Deze opleiding, waaraan zowel jongens als meisjes kunnen deelnemen, duurt 2 jaar inkl. de préklinische periode van 3 maanden en is een kombinatie van praktisch werken én een gedegen theoretische opleiding. De opleidingsschool werkt samen met het psychiatrisch ziekenhuis Sancta Maria en het verpleegtehuis St. Bernardus te Sassenheim, waar je ook gedurende 13 weken stage loopt. /I LD\ Wilt u mij nader inlichten over de opleiding voor het Staatsdiploma Ziekenverzorging. naam: adres: woonplaats: geb. datum: genoten opleiding: Toelatingseisen: 17 jaar zijn Minimaal 3 jaar LBO hebben gevolgd mét diploma Salaris: na de PK: 1e jaars: f 1291,79; 2e jaars: I 1417,76 bruto per maand. Wanneer het minimum (jeugd)loon gunstiger is dan bovengenoemde bedragen, dan geldt dit minimum (jeugd)loon. Bovendien: 8% vakantietoeslag. *20-45% toeslag voor onregelmatige diensten. Intern wonen is mogelijk. Schrijf een briefkaart of pleeg een telefoontje (afdeling Personeelszaken 02523-8141, tst. 2260). Dan ontvang je binnenkort nadere inlichtingen. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 telefoon 02523-8141 Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagenese In het kader van een onderzoekprojekt naar effekten van kankerverwekkende chemische stoffen in ons leefmilieu, kan op de afdeling Cytogenetica op korte termijn worden geplaatst een vac. nr. 078.K.65.LUKC.02.LD Taak: o.a. microscopisch onderzoek naar chromosoomafwijkingen in preparaten van weefselkweek. Vereist: HBO/MBO-opIeiding (bio chemische of microbiologische richting). Inlichtingen omtrent deze functie kunt u inwinnen bij dr. A. T. Natarajan van genoemd laboratorium, tel. 071 - 14 83 33 toestel 6164. U wordt aangesteld als medewcrk(st)er van het Academisch Ziekenhuis te Leiden. De werkzaamheden worden verricht in het kader van projekten welke worden gesubsidi eerd door het Koningin Wilhclmina Fonds. Derhalve zult u in eerste instantie tot het eind van het begrotingsjaar worden aangesteld met de mogelijkheid van een jaarlijkse verlenging. U wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoelage is 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd van de Dienst Personeelszaken AZL, Rijnsburgerwcg 10, Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer en de betreffende afdeling vermelden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16