wij willen in 1978 graag een boom met u opzetten iedere koper van een nieuwe Volkswagen /Audi wordt bedacht met een boom dat betekent een boel bomen erbij in onze omgeving over bomen bij vooibeeld: over auto*s bijvoorbeeld: wij weten het maar al te best: het gaat niet helemaal goed met de natuur Wij moeten er meer aan doen. Aan het behoud van de natuur zullen wij net zo goed aandacht moeten besteden als aan het bouwen aan onze welvaart! bomen zijn van belang In onze natuur neemt het bomenbestand een belangrijke plaats in. Want bomen zijn de longen van stad en land. Zij zijn het die ons zuurstof geven, lij sieren onze wegen,onze straten, onze tuinen bomen doen veel goed Bomen zijn - onder sommige omstandigheden zelfs in staat schadelijke gassen als koolmonoxyde op te nemen. Zij beperken het ronddwarrelen van stof Zij zijn heel goed in staat lawaai overlast tegen te gaan. Bomen moeten blijven! En als het kan, moeten er méér komen autorijden met verstand Wij van kamsteeg - die in ons levensonderhoud voorzien door auto's te verkopen en die goed te verzorgen zijn nuchter genoeg! Wij zijn ons bewust van de noodzaak om de auto dan en daar te gebruiken, waar die het meeste plezier en de minste ergernis oplevert. Zullen wij ons dat met z'n allen voor 1978 voornemen'. een auto kiezen met overleg Ieder van ons zal graag klaar staan om u te helpen een goede auto te kiezen Het zal u niet verbazen dat wij u zullen adviseren om - wèèr of voor het eerst - een Volkswagen of Audi te nemen Daar staan wij nu eenmaal helemaal achter Ook na de aflevering. Bij voorbaat: welkom bij kamsteeg het hele jaar door' wij weten het allemaal: de auto is - heel vaak - een uitkomst'. In vele opzichten heeft hij een boel vooruitgang en een stukje vrijheid gebracht De auto is - soms - ook wel een beetje tot last- wie houdt er van files en parkeerboetes? wij hebben een plan voor1978: het meer-bomen-plan: Voor iedere in dit jaar verkochte nieuwe Volkswagen en Audi reserveren wij een boom. En op enkele nog nader te bepalen boomplantdagen willen we die gaan planten. Liefst samen met u en in uw en onze woon- en werkomgeving! U zult er nog meer van horen. Maar zéker is: de bomen komen er! (dachten wij zo...) in 1978 een boel bomen erbij Oegstgeest/Leiderdorp Voorschoten/Katwijk

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 6