onroerendgoed nNRflFRF^ s j INTERHUIS rijnland: rijnland rijnlands ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed f\fi nnmril onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U UL L 1 onroerendgoed (Sai KATWIJK de jager TE KOOP LEIDEN IlLIIBIIHinilflHH 3-kamerflat 3tncdra de jager Koudekerk a/d Rijn: HYPOTHEEK BS Antiquair zoekt huis Te koop Leiden b.v. ALPENROOS Riant herenhuis met grote praktijkruimte, cv.-gas. woon huis. L.-woonkamer met open keuken, berging, garage, 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: 1 slaapkamer, berging, dakterras. Praktijkruimte: wacht kamer. behandelkamer met keuken en berging. Koopsom n.o.t.k. GOUDSBLOEM Uitzonderlijk goedgelegen, 2 onder 1 kapwoning, met blij vend vrij uitzicht op waterpartij, carport. Ind. beg. grona: entree met toilet, berging, woonkamer met open keuken en open haard, 1 e verd.: 3 slaapkamers, bijzonder fraaie badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e verd.: zolderkamer over het gehele huis. Het pand is voorzien van cv.-gas, gasboiler, huistelefoon, achtertuin aan water gelegen. Opl. terstond. Vraaaorlis f 382.500 k.k. HOMMELVELD Fraaie split-levelwoning met inpandige garage. Ind.: en tree met toilet, woonkamer met plavuizenvloer en open haard, siematic keuken met vaatwasser etc., terras, 1e verd.: 3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet en aparte douchekamer, 2e verd.: ruime slaapka mer met dakterras. De woning is uitmuntend onderhou den en is voorzien van vele extra's. De opl. begin 1978. Vraagprijs 465.000 k.k. KLIMROOS Royaal luxe herenhuis met voor-, achter- en zijtuin, cv.- gas. Ind.: begane grond: entree met toilet, living van 52 m2 met open keuken, open haard, 1e verd.: 3 royale slaapkamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met lig bad, aparte douche en 2e toilet, 2e verd.: grote zolder met slaapkamer, veel berging, inclusief vele extra's. Opleve ring ca. dec. Vraagprijs 325.000 k.k. STOKROOS Tussenwoning met voor- en zonnige achtertuin, CV-gas. Ind. begane grond, woonk. met plavuizen en open haard, eetk., moderne open keuken, entree met toilet. 1 e verd.3 slaapkamers, badk. met ligbad en aparte douche. 2e toilet, groot zonneterras. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel, aparte CV-ruimte. De woning is voorzien van vele extra's. Oplevering spoedig. Vraagprijs 345.000,- k.k. makelaarskantoor OfSooeOEVjoc KATWIJK, Piet Heinlaan Bij achterlating van een huurwoning in Katwijk te koop een luxe appartement in flatgebouw "De Vijverhof'. Luxe afwerking. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. KATWIJK, Kuyperstraat Uitstekend onderhouden maisonnette met inpandige berging. Ind.: entree, hal met trapkast, toilet, ruime mo derne keuken m. afzuigkap, mooie woonkamer. 1 e etage 3 ruime slaapkamers, waarvan 2 met balkon en 1 met gevelkachel en fonteintje, badkamer met douche met mog. voor toilet. Ind.: vitrage, gordijnen, vloerbedekking en zonnescherm. Aanvaarding in overleg. Vr.pr. 158.000,-k.k. KATWIJK, Prinses Margrietlaan fraai gelegen maisonette met inpandige berging en schitterend uitzicht over de .Zanderij". Alleen in ruil voor huurwoning. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. KATWIJK, Voorstraat Een op 1 e stand gelegen winkel, welke door zijn centrale ligging en indeling voor vele doeleinden geschikt is. Direct te aanvaarden. Huurprijs 20.000,- p.j. KATWIJK, Zuidstraat Winkelruimte met werkplaats en dagverblijf, gelegen nabij Boulevard en Princestraat. Ruim voldoende par keergelegenheid aanwezig. Aanvaarding in overleg. Huurprijs n.o.t.k. LEIDEN, Haagweg Zeer goed onderhouden hoekherenhuis op 240 m2 eigen grond met 23 meter diepe achtertuin en berging. Ind.: parterre: hal, gang. toilet, grote uitgebouwde luxe eetkeu- ken, ruime doorzonkamer met open haard en granolwan- den. 1 e et.: 3 slaapkamers, badk. met ligbad en wateront harder, 2e toilet, vaste trap naar 2e verdieping, waarvan 2 slaapk. en berging. Alle slaapk. met vaste wastafel en huistelefoon. Geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding voorjaar 1978. Vraagprijs 320.000,- k.k. LEIDEN, Morsweg Boven- en benedenwoning. Het pand heeft een 30 meter diepe tuin met eigen aanlegsteiger aan breed vis- en vaarwater. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 287.000,- k.k. LEIDEN, Hoge Rijndijk Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stoffering en c.v. gas. Grote kamer (plm. 50 m2) met open haard en schrootjesplafond, 3 slaapkamers. Direct te aanvaarden. Vraagprijs 240.000,- k.k. RIJNSBURG, Rijnsburgerweg Vrijstaande villa, bedrijfsgebouwen, kwekerij en los land. Ook in gedeelten te koop. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Ook over objecten die onze collega's aanbieden kun nen wij u volledig inlichten, aangezien wij als M.C.C. makelaar de beschikking hebben over het totale aan bod in Katwijk en omgeving. Het kost u niets extra's. Inlichtingen: MAKELAARDIJ O/G 3UtCÖt#-DE JAGER Makelaardij o/g Iplfl Zeeweg 165 UxinbmJ Katwijk Tel. (01718) 73079 Zaterdags geopend van 10 tot 12 uur. Merelstraat. Fraai gelegen flat met sousterain, welke geheel geschikt gemaakt is voor permanente bewoning. Deze flat die uitzicht biedt op de duinen is uitstekend onderhouden en wordt door een c.v.-gas installatie ver warmd. ld. sousterain: entree, keuken, toilet, woonkamer en slaapkamers. Etage: entree, toilet, woonkamer, 2 slaapkamers, keuken en een douche. Aanvaarding in overleg, prijs n.o.t.k. Kuyperstraat. Uitstekend onderhouden maisonette met inpandige berging. Ind.: hal/entree, ruime moderne keu ken. toilet, grote woonkamer. 1e et.: 3 slaapkamers, waarvan 2 met balkon en 1 met wastafel, badkamer met mogelijkheid voor toilet. Incl. gehele stoffering. Aanvaar ding febr. 1978 Vraagprijs 158.000 k.k. Piet Heinlaan. Luxe appartement in flatgebouw "De Vijverhof", bj. '76. Ind.: entree, hal, toilet, moderne bad kamer, 2 slaapkamers, zeer grote living. Wanneer u een huurhuis bewoont en interesse hebt, kunt u met ons de mogelijkheden rustig doorpraten. Aanvaarding in verleg. Prijs n.o.t.k. Prinses Margrietlaan. Goed onderhouden maisonette met inpandige berging en schitterend uitzicht over de Zanderij en omstreken. Ind.: hal, entree, toilet, moderne keuken, grote kamer, 1 e et.: 4 slaapkamers, badkamer. In ruil voor huurwoning in Katwijk. Aanvaarding in overleg. Koopsom n.o.t.k. Zuidstraat. Winkelruimte met werkplaats en dagverblijf, gelegen nabij boulevard en Princestraat. Ruim voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Aanvaarding in overleg. Huurprijs n.o.t.k. Bosplein. Gunstig gelegen winkelruimte op druk winkel plein in het centrum van Katwijk. Deze winkel is goed onderhouden en wordt door gaskachels verwarmd. De centrale ligging maakt de winkel geschikt voor vele bran ches. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 165.000 Inlichtingen: Makelaardij o/g Zeeweg 165 ||fl Katwijk IlkjnbmJ Tel. (01718)-73079 's Zaterdags geopend van 10-12 uur. Middelgeest, hoekwoning, CV-gas, voor-, zij- en ach tertuin. schuur en garage, woonkamer, moderne keuken, 3 slaapkamers, douche, 2e toilet, zolderkamer met dak kapel. Goede staat van onderhoud. Vraagprijs 238.000,- k.k. Beatrixstraat, middenwoning, CV-gas, voor- en achter tuin en schuur, woonkamer 9x3.70 meter met open haard en parket, serre, half open keuken, 5 slaapkamers, douche met 2e toilet. Incl. diverse extra voorzieningen. Vraagprijs 250.000,- k.k. Charl. de Bourbonstraat, goed onderhouden midden woning met CV-gas. voor- enachtertuin en schuur woonkamer, keuken, 4 slaapkamers, douche. Vraagprijs 208.000,- k.k. Oltmansdreef, moderne tussenwoning, CV-gas ruime woonkamer, open keuken, 3 grote slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet, zolderkamer. Vraagprijs 248.000,- k.k. HAZERSWOUDE (DORP) H. Avercampplantsoen, modern gunstig gelegen hoekhuis. Ruime woonkamer, moderne keuken, 3 slaap kamers, ruime douche, 2e toilet, zolder met dakkapel. Vraagprijs 235.000,- k.k. ZOETERWOUDE (DORP) Ambachtsherenweg, hoekhuis met garage, besloten zonnige achtertuin, CV-gas, woonkamer met open haard. 3 slaapkamers, ruime badkamer, 2e toilet, zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 265.000,- k.k. Van Swietenstraat, middenwoning met voor- en ach tertuin en schuur, CV-gas, 5 kamers, ruime douche, 2e toilet. Inclusief diverse etra's. Vraagprijs 239.000,- k.k. LEIDEN Mozartstraat, 5-kamer appartement (hoek) CV, 1e etage, 2 balkons, badkamer met zitbad. Vraagprijs 133.000,- k.k. Eventueel met losse garage te koop. ZOETERWOUDE (RIJNDIJK) Nassaulaan, Iraai afgewerkt hoekhuis, CV-gas, 3 zijden tuin, woonkamer met plavuizenvloer en open haard, luxe open keuken, 3 slaapkamers, douche, 2e toilet, zol derkamer met dakkapel. Vraagprijs 229.000,- k.k. ROELOFARENDSVEEN Europaweg, middenwoning, CV-gas. voor- en zonnige achtertuin, schuur, woonkamer met plavuizenvloer, 3 slaapkamers, douche, zolderkamer. Vraagprijs 205.000,- k.k. makelaarskantoor Riante flat aan de Jacob v. Campenlaan Ie Leiden. Vrij uitzicht - groot balkon op het zuiden. Telefoon 071-767475. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK s meter) De Genestetstraat. In staat van nieuw verkerend woonhuis met tuin op ZW (11 met achterom en stenen schuur, cv.-gas. Ind.: hal, toilet, diepe kelderkast, ruime woonkamer met open haard en houten plafond, nieuwe keuken met geiser, veel kastruimte, 1e et.: overloop. 3 slaapkamers, douche met wastafel, 2e et.: vliering met grote bergruimte. Vraagprijs 210.000 Herman Gorterstraat 3. Goed onderhouden 4-kamerflat, met blijvend vrij uitzicht, v.z.v. cv. Ind.: grote hal. toilet, ruime woonkamer, 3 slaapkamers (1 met balkon), mooie douchegelegenheid, nieuwe zit/eet keuken met geiser, grote berging onder gebouw. Vraagprijs 130.000 Kasteelhof 9, zeer mooi aan plantsoen met vaarwater en vrij uitzicht gelegen geheel vrijstaande villa met C.V., garage, rondom fraai aangelegde tuin. Ind.: vestibule met garderobe, hall, toilet met fontein, grote woonkamer met Siematic open keuken, div. apparatuur, mooie praktijkruimte met studeerkamer en aparte ingang, 1 e et.: 3 slaap kamers (1 met groot dakterras) en L-vormige slaapkamer. 2 douches, parterre v.z.v. thermopane beglazing, grote bergruimte. Vraagprijs 600.000,- De Laat de Kanterstraat, (prof. wijk), zeer groot half vrijstaand herenhuis met aparte garage, C.V.-gas. Ind.: entree, hall, grote woonkamer m. parket en fraaie open haard, ruime studeerkamer, zeer grote keuken met div. apparatuur. 1 e et.: overloop, 3 mooie slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e et.: 2 slaapkamers met dakkapel. Grote berging. Vraagprijs 450.000,- Tomatenstraat 3. Ruim herenhuis aan brede straat, met achtertuin op z., schuur en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, kelderkast, grote woonkamer met erker en parket, nieuwe fraaie open keuken met inbouwapparatuur en plavuizen, brede eetbar, 1 e et.: 2 grote en 2 kleine slaapkamers, ingebouwd ligbad, 2e et.: 2 slaapkamers met grote dakkapel. Vraagprijs 235.000 Oude Singel 132. Groot grachtenpand met achterhuis, overdekte binnenplaats en tuin met schuur, y.z.v. cv.-gas. Ind.: parterre, gang, 2 grote kamers, binnenplaats, douche en keuken. ODkamer. groot achterhuis met douche, tuin (81/«x6). 1 e et.: voorhuis met 4 ruime kamers, 2e keuken, achterhuis met 2 grote kamers en keuken, 2e et.: grote zolder met 2 kamers. Vraagprijs 335.000 Rijndijkstraat 16. Goed onderhouden woonhuis met diepe achtertuin op ZW, met grote schuur en cv. ind.: entree, gang, grote woonkamer (9x4) met houten plafond, gemoder niseerde keuken met houten plafond, douche en toilet, 1e et.: grote slaapkamers, 2 kleinere slaapkamers, 2 et. grote bergzolder. Vraagprijs incl. div. roerende goederen 149.000 Pr. Wilhelminastraat 24. Leuke middenwoning met achtertuin en schuur, cv. gas. Ind.: woonkamer met open trap, uitgebouwde keuken, nieuw toilet, 2 slaapkamers, douche, 2e et.: vliering. Vraagprijs 125.000 Corantijnstraat 58. Goed onderhouden 4-kamerflat op 2e woonlaag met aparte be rging. Ind.: entree, gang, woonkamer met balkon op zuiden, 3 slaapkamers, douche en moderne keuken. vraagprijs 118.000 LEIDERDORP Charlotte de Bourbonstraat. Hoekherenhuis met garage, voor, zij- en achtertuin op zuiden, met stenen schuur, cv.-gas. Ind.: geheel betimmerde entree, mooie woonka mer met fraaie massief eiken open keuken met alle apparatuur en eetbar, bijkeuken, 1 et.: 2 grote slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet, aparte douche, 2 et.: grote slaapkamer met dakkapel, aparte cv.-ruimte. Vraagprijs 279.000 TER AAR Leeuwerikspad. Goed onderhouden, gedeeltelijk geschakeld herenhuis met voor- en achtertuin op zuiden, schuur en cv. Ind.: hal, toilet, Z-vormige woonkamer met semi open keuken (tot. opp. 55 m2) keuken met prachtige tegelvloer, afzuigkap en eetbar, 1 et.: 3 grote slaapkamers, moderne badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e et.: grote slaapkamer met betegeld dakterras, veel bergruimte. Vraagprijs 252.000 TE KOOP GEVRAAGD Div. woningen Prof. wijk of Burg. wijk in de prijsklasse van 200.000 tot 400.000 Bilderdijkstraat 4 Leiden Tel. 149147 of 132732 ZATERDAG GEOPEND VAN 14.00 UUR TOT 16.00 UUR. Zeer aantrekkelijke ruime Bachstraat 424, Leiden Royale living, 2 slaapkamers, douchekamer, keuken, 2 balkons en kelderberging. Koopsom 102.500,- Voll. fin. mog. ASB, tel. 070-469423. i, Met dank voor Uw opdrachten in het afge lopen jaar wensen medewerkers en direc tie U een voorspoedig 1978! Makelaardij o/g Zeeweg 165 Bil Katwijk [udNBMj Tel. (01718) 73079 Ons kantoor is zaterdags tussen 10 en 12 voor U geopend. Tel.: 73079-14315 Pr. Marijkestraat 13 Zeer goed onderhouden hoek-woonhuis voorzien van I CV-gas. plm. 16 jaar oud. Achtertuin op 't ZO. (14 m. diep I en 7 '/2 m breed) Indeling: entree, huiskamer (6.80x3.50) f met parket vloet. open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers douche, grote bei gekast (met mogelijkheid voor 2e toilet). Open trap naar ruime 4e slaapkamer met dakkapel. Oplevering in onderling overleg. Incl. diverse stoffering Vraagprijs 198.000,- Bemiddeling Zwaan makelaardij OG. Hoofdstraat 89 Sassenhetm Tel 02522-15050 Schelvis mchilders 210673 vraagt vrijblijvend prijsopgaaf specialisten in woningonderhouc Ons hypotheekbureau heeft mogelijkheden tot 140%. De rente is aantrekkelijk. Vraag vrijblijvend advies. Leiden 071-134052 Hoge Rijndij K 264 Prijsidee 200.000,- Opknappen geen bezwaar Liever geen makelaars Br. o. nr. 43729 bur. bl. AKENWERF Goed gelegen hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin, cv gas, gasboiler, ind.: begane grond: aangebouwde entree met toilet en berging, woonkamer met zijraam, parket, open haard mogelijk, open Tielsa keuken met afzuigkap, 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, ge verd.: royale slaapkamer met wastafel en over de gehele breedte ramen, berging, inclusief ge deeltelijke stoffering. Opl. spoedig. Vraagprijs 260.000 k.k. BOEIERWERF Tussenwoning met carport, CV gas, indeling: beg. grond: doorzonkamer met plavuizen, open keuken. Eerste verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Tweede verd.: zolderkamer, berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 226.000,- k.k. STROBLOEM Prachtig gelegen hoekwoning op 285 m2 grond met car port, cv-gas, Indeling: woonkamer met parket, open keu ken, entree met toilet, 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Het pand is geheel voorzien van thermopane beglazing. De oplevering in overleg. Incl. vele extra's. Koopsom n.o.t.k. LEMSTERAAKWERF Tussenwoning met zonnige achtertuin, cv-gas, beg. grond: woonkamer met open keuken, 1e verd.: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, 2e verd.: 1 slaapkamer. Oplevering in overleg. Vraagprijs 239.500,- k.k. makelaarskantoor TE HUUR IN VOORSCHOTEN Ca. 120 m' moderne kantoorruimte. Gelegen op de 2e etage van het kantoorgebouw voor vrije beroepen (K.V.B.) aan de Schoolstraat. Voorzieningen: zonwering, c.v.. toiletgroep, pla fonds met armaturen. goed onder dak Makelaardij Hopman B.V. Oranjelaan 74 Zoetermeer I Postbus 206 I Tel. 079-164444M 63700* LEIDERDORP Meeuwenlaan. Groot in perfecte staat verkerend heren huis, grote woonkamer, 5 slaapkamers, badkamer, c.v. qas, mooie zonnige tuin. Vele extra voorzieningen. 265.000,- k.k. Charlotte de Bourbonstraat. Groot hoekherenhuis, garage, c.v. gas, mooie zonnige tuin op Z.O.grote woon kamer, 3 grote slaapkarfierS, badkamer, aparte douche kamer, vele'extra voorzieningen. 2g5 Groot 8 jaar oud kantoorgebouw, woning, grote be drijfshal, 200 m2 grond die bebouwd mag worden. Veel parkeerruimte. f 850.000.- k.k Hoofdstraat. Groot vernieuwd vooroorlogs herenhuis aan de Rijn gelegen, grote living met open haard, 4 slaap kamers, badkamer, c.v.-gas. Mooie zonnige tuin aan de Rijn op Z. Vele extra voorzieningen. 315.000,- k.k. LEIDERDORP/LEIDEN 2 jaar oude, in nieuwstaat verkerende, geschakelde, hoek semi/bungalow, c.v. gas, grote living, 4 slaapka mers, 2 badkamers, dubbele garage, mooie zonnige tuin. Vele extra voorzieningen. f 480.000.- k.k. Scilladuin. Groot nieuw hoekherenhuis met aan 3 zijden grote zonnige tuin. Grote woonkamer. 4 slaapkamers, badkamer, c.v. gas. Veel extra voorzieningen. f 288.000.- k.k. HAZERSWOUDE/RIJNDIJK Groot modern, in perfekte staat verkerend hoekheren huis. f 195.000.- k.k. RIJNSBURG Graaf Janlaan. Groot 6 jr. oud in nieuwstaat verkerend herenhuis. Grote L-vormige woonkamer, 4 slaapkamers, badkamer, CV-gas, mooie zonnige tuin en vele extra voorzieningen 295.000,- k.k. Op de meeste woningen is 108% financiering moge lijk ZOETERWOUDE RIJNDIJK In perfecte staat verkerende vrijstaande bungalow op 1600 m2 grond. Zeer landelijk gelegen. Ideaal voor paardeliefhebber etc. Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551. Wij wensen u een voorspoedig 1978.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 12