P&C BLUFT IEDEREEN 'N SLAG VOOR „Wat moeten we met al die oude troep?" Dit bijv: Manchester U. haalt fors uit 19. Peek&Cloppenburg 129.- 39.- 29- Flannel shirt. Diverse kleurkombinaties.100% Katoen. ML 116, (13.-)t/m 164 (17.-).V.a. Corduroy broek. Diverse kleuren. 100% Katoen. ML 116(19.-) t/m 170 (28.-). V.a. Acryl pullover met ronde hals in diverse kleuren verkrijgbaar. ML 92 t/m 164-i Leuke corduroy kleuter pantalon. Katoen. In de maten 92(13.-), t/m 116 (19.-). V.a. «re»-.—r^mmmrrrs Effen sweatshirt met Modern „university" kontrastbiezen langs V- sweatshirt met opdruk, hals en mouw. In diverse Verkrijgbaar in diverse kleurkombinaties. 100% kleuren in de ^\Q( Katoen. In de maten S-M-L-I maten S-M-L-^*^ s\J EL. Modieus herenshirt met asymmetrisch dessin. 100% Katoen. In de kleuren zwart, navy en camel. QO Fraai tweedelig kostuum Sportkolbert van hoog- Sportief ïnutatie- van uitstekende kwaliteit waardige kwaliteit Zuiver lammy jacket in Zuiver scheerwol. In tweed. In ak- de kleur beige/ verschillende kleuren tuele kleuren 11 Vebruin. baarrik"9nn- el,dCSSin OU.? mmmm Mooie tweed jas in vis- Fraaie kwaliteit poplin Klassieke damesjapon in Modieuze gebreide japon- Sportieve corduroy pantalon I Jaarop een geruwde graat, o.a. grijs, bruin en winterjacket In diverse diverse kleuren, verkrijg- nen.Vcrkrijgbaar in diverse met smalle pijp. In zwart, blouson niet grote col, beige. Verkrijgbaar in de kleurkombinaties. Geheel baar in de maten 40 t/m kleuren in de bruin, camel en grijs.Ver- twee steek zakken en maten38t gevoerd, handig voor de 48. maten 38 t/m 44. krijgbaarin de taillekoordje. Incamei, wintersport In de OtfTl maten 36 t/m 46. x.bordeaux. /m 48. maten 38 t/m 46. roest en grijs. LONDEN - Manchester United zorgde gisteren voor de kerst- surprise in de Engelse eerste di visie door het op de tweede plaats van de ranglijst bivakkerende Everton in het stadion op Good- ison park een vernietigende ne derlaag van 2-6 toe te brengen. Hierdoor, en door het gelijke spel van Liverpool bij Nottingham fo rest (1-1), raakte Everton drie punten achter op Forest. Die si tuatie kan vandaag overigens weer veranderen als alle clubs opnieuw in actie komen. Er wor den, met het komende week einde meegerekend, door alle clubs in acht dagen vier wed strijden afgewerkt. Everton verloor voor het eerst in 23 wedstrijden. Lou Macari (2x), Gordon Hill, Jimmy Greenhoff en Sammy Mcllroy waren suc cesvol voor Manchester United, dat verder Trevor Ross zijn eigen doelman zag passeren. Bob Latchford en Martin Dobson konden pas wat terugdoen toen de Mancunians al een ruime voorsprong hadden. Negen da gen geleden zaten de supporters van Manchester United nog in zak en as na de bijzonder teleur stellende nederlaag op eigen veld tegen Forest (0-4). Fortuna Düsseldorf heeft zich gisteren geplaatst voor de halve finales van het toernooi om de Westduitse voetbalbeker door de beslissingswedstrijd in de kwart finales tegen Schalke'04 met 1-0 te winnen. In de volgende ronde moet Fortuna aantreden tegen MSV Duisburg. De andere halve finalisten zijn FC Köln en Werder Bremen. De 75ste derby tussen Fortuna Schalke is een Kwalitatief hoogstaande partij geworden. De 50.000 toeschouwers moesten echter tot de 68ste minuut op het doelpunt wachten. Bij de tiende, door Hickersberger genomen hoekschop van Fortuna, liep de doelman van Schalke'04, Manc, onder de bal door. Routinier Köhnen stond op de juiste plaats en scoorde met een schuiven 1 Van Helden op dreef INZELL - Hans van Helden is de vroege aankomst in Zuidduitse wintersportplaats In zeil goed bekomen. Hij reisde reeds af, toen de overige kandida ten voor een plaats in de ploeg bij het Europees kampioenschap op Nederlands ijs nog een tien kilo meter afwerkten. Gisteren bleef hij als enige van de deelnemers op de zachte 400 meterbaan der de veertig seconden op de vijfhonderd meter (39.53) en won hij ook de 3000 meter. De inmid dels al weer uit de kernploeg verwijderde Ripper Ton Oudshoorn werd op beide af standen tweede. Sten Stensen heeft op de kun stijsbaan van Larvik het baanre cord op de 5000 meter verbeterd. Stensen "die als enige van de vier 'essen' aan deze wedstrijden deelnam, finishte in 7.15.7. Tom Oxholm bracht het junioren record op 7.28.5. Veel mensen worden kopschuw bij het woord monument. Laat staan bij de woorden monumentenzorg en monumenten-behoud. „Ons land moet geen museum worden", zeggen ze. „Het gaat om de toekomst, niet om het verleden." Gelijk hebben ze, die mensen. Het gaat om de toekomst. Maar de vraag is, onze toekomst zo'n fraaie is, als-ie van alléén staal en beton is gemaakt. Is het niet prettiger om hier en daar wat mooie, gekke, plezierige, knusse, leefbare dingen uit het verleden te blijven tegenkomen? Een toekomst zonder verleden is een akelig sinister perspectief. Daarom is monumentenbehoud een levens kwestie. Vooral voor de mensen van de toekomst: onze kinderen. Laat ons, juist met het oog op onze kinderen, een beetje zuinig zijn met „onze oude troep". En c laten we vooral niets tgrittOttien slopen, voordat we tellen VOOrwe zeker weten, gaan slopen. absoluut zéker, dat e beters voor in i. de plaats komt.

Leidsch Dagblad | 1977 | | pagina 22